Biegowe Grand Prix Biegam Bo Lubię Lasy Mazurskie – 2 EDYCJA – Piszanie dyktowali warunki

Druga edycja Biegowe Grand Prix Biegam Bo Lubię Lasy Mazurskie przebiegała pod dyktando zawodników z Pisza. Urozmaiconą trasę długości niespełna 10 km najszybciej pokonał Leszek Stelwach, który od dwie i pół minuty wyprzedził Daniela Górskiego (Pisz), Trzeci był Jacek Kiśluk z Mikołajek. Z pan najlepsza okazała się Anna Zakrzewska (Wilkasy). Startowało prawie 70 uczestników

Wyniki

1 STELWACH LESZEK M 1 1963 M 50 i więcej PISZ MAT-POŻ /ODDZIAŁ ŁOMŻA/ 9,5 0:36:17

2 GÓRSKI DANIEL M 2 1990 M 0-34 PISZ 9,5 0:38:50

3 KIŚLUK JACEK M 3 1978 M 35-49 MIKOŁAJKI 9,5 0:40:22]

4 SAWICKI ADAM M 4 1971 M 35-49 1 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 9,5 0:42:42

5 CIBOROWSKI BASTIAN M 5 1995 M 0-34 1 PISZ SEBA-SPORT 9,5 0:42:48

6 POMIANEK MATEUSZ M 6 1980 M 35-49 2 RUCIANE NIDA IZNOTA FLOSEK.PL 9,5 0:43:07

7 SZYMAŃSKI ŁUKASZ M 7 1986 M 0-34 2 PISZ 9,5 0:43:15

8 PUŁAWSKI DARIUSZ M 8 1983 M 0-34 3 PISZ 9,5 0:43:35

9 PLONA KAZIMIERZ M 9 1974 M 35-49 3 MIKOŁAJKI 9,5 0:44:04

10 ZIELIŃSKI MICHAŁ M 10 1972 M 35-49 4 WARSZAWA SPARTANIE DZIECIOM 9,5 0:44:29

11 KSEPKA DAWID M 11 1986 M 0-34 4 UKTA 9,5 0:44:44

12 ZAKRZEWSKA ANNA K 1 1982 K 0-34 WILKASY 9,5 0:44:44

13 KULĄGOWSKI RAFAŁ M 12 1975 M 35-49 5 PISZ 9,5 0:44:54

14 PRZERWA-TETMAJER KSAWERY M 13 1983 M 0-34 5 MRĄGOWO 9,5 0:45:08

15 KOWALCZYK WOJCIECH M 14 1983 M 0-34 6 UKTA 9,5 0:45:27

16 ZAPADKA STANISŁAW M 15 1955 M 50 i więcej 1 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 9,5 0:45:40

17 OLENDER ARTUR M 16 1985 M 0-34 7 PISZ 9,5 0:45:40

18 SZYPCZYŃSKI MARIUSZ M 17 1977 M 35-49 6 PISZ 9,5 0:47:01

19 KIŚLUK JAROSŁAW M 18 1968 M 35-49 7 MIKOŁAJKI BIEGAM BO LUBIE MIKOŁAJKI 9,5 0:47:03

20 KOWALEWSKI MICHAŁ M 19 1988 M 0-34 8 ŁOMŻA 9,5 0:47:11

21 SEMENIUK JUSTYNA K 2 1989 K 0-34 PISZ PISZRUCHEM 9,5 0:47:16

22 SIWIK PAULA K 3 1989 K 0-34 PISZ KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ „PISZRUCHEM” 9,5 0:47:16

23 MAŁŻ PATRYK M 20 1999 M 0-34 9 RUCIANE-NIDA 9,5 0:48:51

24 ALICKA KATARZYNA K 4 1978 K 35-49 1 PISZ 9,5 0:49:00

25 WIERZBICKI MACIEJ M 21 1976 M 35-49 8 WĘGORZEWO 9,5 0:49:02

26 STOLARCZYK ANIA K 5 1983 K 0-34 1 MRĄGOWO 9,5 0:49:08

27 CHARUBIN MARIUSZ M 22 1979 M 35-49 9 PISZ/ŁUPKI PISZRUCHEM KLUB „WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 9,5 0:49:09

28 KIŚLUK ADAM M 23 1975 M 35-49 10 MIKOŁAJKI BBL MIKOŁAJKI 9,5 0:49:30

29 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF M 24 1989 M 0-34 10 ORZYSZ PETARDA ORZYSZ 9,5 0:49:56

30 MURACH DANIEL M 25 1981 M 0-34 11 MIKOŁAJKI BBL MIKOŁAJKI 9,5 0:50:13

31 DĄBROWSKI ANDRZEJ M 26 1967 M 35-49 11 PISZ KLUB MORSÓW W PISZU 9,5 0:50:38]

32 CIBOROWSKA ANETA K 6 1977 K 35-49 2 PISZ SEBA-SPORT 9,5 0:50:54

33 SZYPCZYŃSKA MONIKA K 7 1981 K 0-34 2 PISZ 9,5 0:51:32

34 SĘPKA DARIA K 8 1974 K 35-49 3 WARSZAWA SPARTANIE DZIECIOM 9,5 0:51:48

35 WYKOWSKA ANETA K 9 1977 K 35-49 4 RUCIANE-NIDA 9,5 0:52:56

36 KURPIEWSKA DOROTA K 10 1975 K 35-49 5 PISZ KLUB MORSÓW W PISZU 9,5 0:53:04

37 MYSZKA MARCIN M 27 1972 M 35-49 12 GRAJEWO 9,5 0:53:04 ]

38 KIŚLUK ANNA K 11 1975 K 35-49 6 MIKOŁAJKI BBL MIKOŁAJKI 9,5 0:53:30

39 WAWRZYNOWICZ JULIA K 12 2004 K 0-34 3 9,5 0:53:51

40 BOROŃ BARTŁOMIEJ M 28 1986 M 0-34 12 PISZ 9,5 0:55:00

41 FILIPIAK MAGDALENA K 13 1975 K 35-49 7 TARGOWO 9,5 0:55:08

42 KACZMARCZYK KAZIMIERZ M 29 1949 M 50 i więcej 2 RUCIANE-NIDA 9,5 0:56:26

43 PAŃKOWSKI MATEUSZ M 30 1984 M 0-34 13 RUCIANE-NIDA RUN RUCIANE-NIDA 9,5 0:56:35

44 WITKOWSKI KAROL M 31 1991 M 0-34 14 RUCIANE-NIDA RUN RUCIANE-NIDA 9,5 0:56:40

45 MURACH SYLWIA K 14 1979 K 35-49 8 LUBIEWO BBL MIKOŁAJKI 9,5 0:56:52

46 PUPEK ALEKSANDRA K 15 1991 K 0-34 4 RUCIANE NIDA RUN RUCIANE-NIDA 9,5 0:57:11

47 OLEŃSKI PAWEŁ M 32 1978 M 35-49 13 RUCIANE-NIDA RUN RUCIANE-NIDA 9,5 0:57:12

48 ŻUKOWIEC ALEKSANDRA K 16 1996 K 0-34 5 RUCIANE-NIDA RUN RUCIANE -NIDA 9,5 0:57:14

49 WAŁUSZKO ROBERT M 33 1976 M 35-49 14 RUCIANE NIDA 9,5 0:57:33

50 WAWRZYNOWICZ ALEKSANDRA K 17 1985 K 0-34 6 FASZCZE BBL MIKOŁAJKI 9,5 0:57:37

51 KOWALCZYK ANETA K 18 1989 K 0-34 7 RUCIANE-NIDA RUN RUCIANE-NIDA 9,5 0:57:43

52 PALIWODA MARTYNA K 19 1989 K 0-34 8 RUCIANE-NIDA RUN RUCIANE-NIDA 9,5 0:57:43

53 GRUDZIĄDZ KORNEL M 34 1999 M 0-34 15 RUCIANE-NIDA RUN RUCIANE-NIDA 9,5 0:58:01

54 LIEDKE EWELINA K 20 1984 K 0-34 9 MRĄGOWO 9,5 0:59:10]

55 GADOMSKA NATALIA K 21 1993 K 0-34 10 PIECKI 9,5 0:59:11

56 CHARUBIN ANNA K 22 1981 K 0-34 11 PISZ/ŁUPKI PISZRUCHEM KLUB „WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 9,5 0:59:25

57 ROGOWSKA WIOLETTA K 23 1968 K 35-49 9 MRĄGOWO BBL MIKOŁAJKI 9,5 0:59:32

58KORDEK JANINA K 24 1963 K 50 i więcej 1 MIKOŁAJKI BBL MIKOŁAJKI 9,5 0:59:55

59 DRABA MATEUSZ M 35 1991 M 0-34 16 SZCZYTNO 9,5 1:01:03

60 SZLACHETKA DAMIAN M 36 1988 M 0-34 17 SZCZYTNO 9,5 1:01:04

61 PRZYGODA AGNIESZKA K 25 1976 K 35-49 10 PISZ 9,5 1:01:18

62 KIŚLUK KATARZYNA K 26 1972 K 35-49 11 MIKOŁAJKI BBL MIKOŁAJKI 9,5 1:03:18

63 KOWALCZYK ELŻBIETA K 27 1970 K 35-49 12 WYGRYNY 69 9,5 1:11:10

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Kętrzyn mikołajki pisz Ruciane Nida sport powszechny Wilkasy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x