Biegowy Puchar Olsztyna 2014 – Wakacyjna piątka na…piątkę

Tym razem miłośnicy rekreacji spotkali się w Parku im. Janusza Kusocińskiego u progu kanikuły (niedziela 15 czerwca) i biegali pod hasłem „Wakacyjna piątka”. Aura nie sprzyjała, było pochmurno, od czasu do czasu kropił deszcz, ale nie zniechęciło to grupy ponad 150 uczestników. Rozegrano konkurencje młodzieżowe, a następnie bieg główny, w którym triumfowali Kamil Chodorowicz z Morąga i Aleksandra Lisowska z AZS UWM Olsztyn.

Mężczyźni open

1 Chodorowicz Kamil Morąg PAGED SKLEJKA TEAM KOPEĆ 21-35 lat Mężczyźni 1989 00:16:23

2 Sulewski Krzysztof Jeziorany 21-35 lat Mężczyźni 1985 00:16:32  

3 Worobiec Dawid Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 1990 00:16:36      

4 Olszewski Adam Jeziorany 21-35 lat Mężczyźni 1993 00:17:04     

5 Najdzion Robert Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN I…ONA 36-49 lat Mężczyźni1976 00:17:29           

6 Kowalski Karol Dobrocin Team Kopeć 16-20 lat Mężczyźni 1994 00:17:36                     

7 Lipiński Szymon Olsztyn Pszczółkowski Team 16-20 lat Mężczyźni 1994 00:17:40          

8 Ołowski Jakub Biskupiec www.agrobros.com          21-35 lat Mężczyźni 1984 00:18:12   

9 Szczygłowski Jacek Morąg Finisz Morąg 36-49 lat Mężczyźni 1971 00:18:37                   

10 Sudujko Ryszard Olsztyn 16-20 lat Mężczyźni 1997 00:18:39     

11 Olszewski Tomasz Jeziorany 21-35 lat Mężczyźni 1991 00:18:47            

12 Zubrycki Łukasz Węgorzewo vege runners 21-35 lat Mężczyźni 1985 00:18:51            

13 Krupiński Bogumił Olsztyn 36-49 lat Mężczyźni 1973 00:18:53   

14 Nadulski Jacek Olsztyn Team Kopeć 21-35 lat Mężczyźni 1979 00:18:53                      

15 Popko Janusz Olsztyn Pszczółkowski Team 21-35 lat Mężczyźni 1984 00:18:56 

16 Pieczarka Dariusz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 36-49 lat Mężczyźni 1972 00:19:01       

17 Radzki Daniel Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 1980 00:19:02          

18 Korwiel Rafał Ostróda TEAM KOPEĆ 21-35 lat Mężczyźni 1984 00:19:03                   

19 Ratuszyński Michał Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 16-20 lat Mężczyźni 1996 00:19:07

20 Bogusz Piotr Mrągowo KB Mrągowo/12tri.pl Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 1990 00:19:28

21 Zakrzewski Łukasz Olsztyn Kopec team 21-35 lat Mężczyźni 1984 00:19:33                  

22 Twardowski Sebastian Olsztyn TWARDOWSCY 21-35 lat Mężczyźni 1979 00:19:37

23 Groszewski Radosław Olsztyn Wmsportowy.pl 36-49 lat Mężczyźni 1976 00:19:42       

24 Szok Adam Olsztyn 36-49 lat Mężczyźni 1973 00:19:42  

25 Długosz Kamil Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 21-35 lat Mężczyźni 1986 00:19:45

26 Bronakowski Piotr Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 21-35 lat Mężczyźni 1979 00:19:47

27 Pieczarka Krzysztof Ostróda AKM Olimp Olsztyn 36-49 lat Mężczyźni 1971 00:19:46

28 Kopcewicz Tomasz Stawiguda       21-35 lat Mężczyźni 1984 00:19:47   

29 Piniewski Robert Olsztyn 36-49 lat Mężczyźni 1973 00:19:49      

30 Kostyra Łukasz Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 1983 00:20:08

31Chrząszcz Maciej Orneta 36-49 lat Mężczyźni 1975 00:20:05      

32 Schnarbach Piotr Kaplityny 21-35 lat Mężczyźni 1987 00:20:12  

33 Bojarowski Piotr Dąbrówno 36-49 lat Mężczyźni 1967 00:20:33 

34 Dublanka Dawid Olsztyn 36-49 lat Mężczyźni 1976 00:20:43      

35 Gliński Tomasz Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 1986 00:20:51        

36 Łaguna Andrzej Olsztyn www.olsztyn-fryzjer.pl 50-64 lata Mężczyźni 1963 00:21:00

37 Klimczuk Mariusz Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 1980 00:21:16    

38 Bronakowski Andrzej Olsztyn www.czasrelaksu.olsztyn.pl 36-49 lat Mężczyźni 1977 00:21:30   

39 Szewczyk Rafał Olsztyn 36-49 lat Mężczyźni 1974 00:21:36       

40 Nawojczyk Przemysław Ketrzyn AKM Olimp Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 198100:21:36

41Sękowski Piotr Iława 21-35 lat Mężczyźni 1988 00:21:43

42 Sieradzan Adam Olsztyn Pędem dobiegnę 21-35 lat Mężczyźni 1980 00:21:50    

43 Chumowicz Bartosz Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 1984 00:21:54

44 Kulesza Bogusław Olsztyn 50-64 lata Mężczyźni 1959 00:22:03  

45 Piniewski Artur Kieźliny 36-49 lat Mężczyźni 1974 00:22:07       

46 Otta Marcin Gietrzwałd 36-49 lat Mężczyźni 1976 00:22:10        

47 Podlewski Tomek Olsztyn 36-49 lat Mężczyźni 1978 00:22:13    

48 Wojciechowski Piotr Olsztyn EAPA TRI-TEAM 21-35 lat Mężczyźni 1987 00:22:13

49 Sierzputowski Mariusz Olsztyn 50-64 lata Mężczyźni 1961 00:22:15       

50 Lemiesz Grzegorz Olsztyn Centrum Rehabilitacji Holistycznej 21-35 lat Mężczyźni 1985

00:22:12

{AdmirorGallery}pucharo17{/AdmirorGallery}

Kobiety open

1Lisowska Aleksandra Olsztyn AZS UWM olsztyn 21-35 lat Kobiety 1990 00:17:46          

2 Juchniewicz Andrzej Lidzbark Warmiński Pszczółkowski Team 21-35 lat Kobiety 1982 00:19:45 

3 Wołyniec Emilia Gołdap Łowcy Przygód Gołdap 21-35 lat Kobiety 1983 00:20:55           

4 Pieczulis Krystyna Olsztyn AZS UWM Olsztyn 50-64 lata Kobiety 1962 00:21:04

5 Rogulska-Słomińska Agnieszka Olsztyn Pszczółkowski Team          36-49 lat Kobiety 1978 00:21:23      

6 Kosacka Emilia Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1982 00:21:48

7 Klos Jan Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/ PAN Olsztyn 50-64 lata Kobiety 1964 00:21:58

8 Kozłowska Joanna Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1982 00:22:46           

9 Bronakowska Dorota Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1982 00:23:07   

10 Kaczmarek Monika Olsztyn PAN Olsztyn 36-49 lat Kobiety 1977 00:23:34                   

11 Kościesza Patrycja Olsztyn 16-20 lat Kobiety 1994 00:24:06      

12 Dymerska Aneta Olsztyn 12tri.pl Drużyna Wilka 21-35 lat Kobiety 1982 00:24:15         

13 Kowalonek Amelia Ostróda 36-49 lat Kobiety 1972 00:24:15 00:24:22

14 Szymańska Edyta Olsztyn 12tri.pl Drużyna Wilka 21-35 lat Kobiety 1987 00:24:31        

15 Walkiewicz Joanna Olsztyn SQUAD OLSZTYN 36-49 lat Kobiety 1978 00:24:35        

16 Andruszkiewicz Anna Olsztyn 50-64 lata Kobiety 1957 00:24:43

17 Lipka Paulina Jaroty 21-35 lat Kobiety 1985 00:25:05

18 Otta Anna Gietrzwałd 36-49 lat Kobiety 1976 00:25:16  

19 BIELENICA Beata Biskupiec Wydminy 21-35 lat Kobiety 1982 00:25:21                     

20 Stompor Marzena Zgorzała 36-49 lat Kobiety 1978 00:25:40      

21 Jaszczuk Joanna Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1980 00:25:47          

22 Spaszewska Agnieszka Wadąg CTHiR 36-49 lat Kobiety 1977 00:26:01           

23 Kosakowska-Szutkowska Barbara Olsztyn BBL Olsztyn 50-64 lata Kobiety 1955 00:26:12

24 Rusiniak Beata Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1980 00:26:12 

25 Podlewska Anna Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1980 00:26:26         

26 Lipińska Aldona Olsztyn 36-49 lat Kobiety 1968 00:26:29          

27 Paduszyńska Dorota Olsztyn 36-49 lat Kobiety 1975 00:26:41    

28 Świerczyńska Barbara Szczytno 21-35 lat Kobiety 1982 00:27:13          

29 Lachowicz Emilia Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1982 00:27:22

30 Piędzia Izabela Olsztyn 36-49 lat Kobiety 1974 00:27:28

31 Kujawa Janina Biskupiec 21-35 lat Kobiety 1984 00:27:34

{AdmirorGallery}pucharo18{/AdmirorGallery}

Kategorie K 16-20

1 (79) Kościesza Patrycja Olsztyn 16-20 lat Kobiety 1994 00:24:06

Kategoria K 21-35

1 (8) Lisowska Aleksandra Olsztyn AZS UWM olsztyn 21-35 lat Kobiety 1990 00:17:46

2 (28) Juchniewicz Andrzej Lidzbark Warmiński Pszczółkowski Team 21-35 lat Kobiety 1982 00:19:45     

3 (37) Wołyniec Emilia Gołdap Łowcy Przygód Gołdap 21-35 lat Kobiety 1983 00:20:55

4 (47) Kosacka Emilia Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1982 00:21:48     

5 (62) Kozłowska Joanna Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1982 00:22:46

6 (64) Bronakowska Dorota Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1982 00:23:07                  

Kategoria K 36-49

1 (42) Rogulska-Słomińska Agnieszka Olsztyn Pszczółkowski Team 36-49 lat Kobiety 1978 00:21:23        

2 (70) Kaczmarek Monika Olsztyn PAN Olsztyn 36-49 lat Kobiety 1977 00:23:34 

3 (81) Kowalonek Amelia Ostróda 36-49 lat Kobiety 1972 00:24:15          

4 (83) Walkiewicz Joanna Olsztyn SQUAD OLSZTYN        36-49 lat Kobiety 1978 00:24:35

5 (91) Otta Anna Gietrzwałd 36-49 lat Kobiety 1976 00:25:16        

6 (100) Stompor Marzena Zgorzała 36-49 lat Kobiety 1978 00:25:40         

Kategoria K 50-64

1 (40) Pieczulis Krystyna Olsztyn AZS UWM Olsztyn 50-64 lata Kobiety 1962 00:21:04

2 (49) Klos Jan Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/ PAN Olsztyn 50-64 lata Kobiety 1964 00:21:58     

3 (87) Andruszkiewicz Anna Olsztyn 50-64 lata Kobiety 1957 00:24:43

4 (105) Kosakowska-Szutkowska Barbara Olsztyn BBL Olsztyn 50-64 lata Kobiety 1955 00:26:12         

Kategoria M 16-20

1 (6) Kowalski Karol Dobrocin Team Kopeć 16-20 lat Mężczyźni 1994 00:17:36  

2 (7) Lipiński Szymon Olsztyn Pszczółkowski Team 16-20 lat Mężczyźni 1994 00:17:40

3 (11) Sudujko Ryszard Olsztyn 16-20 lat Mężczyźni 1997 00:18:39           

4 (20) Ratuszyński Michał        Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 16-20 lat Mężczyźni 1996 00:19:07     

5 (114) Parkasiewicz Mateusz Olsztyn 16-20 lat Mężczyźni 1998 00:27:29  

Kategoria M 21-35

1 (1) Chodorowicz Kamil Morąg PAGED SKLEJKA TEAM KOPEĆ 21-35 lat Mężczyźni 1989 00:16:23          

2 (2) Sulewski Krzysztof Jeziorany 21-35 lat Mężczyźni 1985 00:16:32       

3 (3) Worobiec Dawid Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 1990 00:16:36 

4 (4) Olszewski Adam Jeziorany 21-35 lat Mężczyźni 1993 00:17:04          

5 (9) Ołowski Jakub Biskupiec www.agrobros.com 21-35 lat Mężczyźni 1984 00:18:12

6 (12) Olszewski Tomasz Jeziorany niezrzeszony 21-35 lat Mężczyźni 1991 00:18:47

Kategoria M 36-49

1 (5) Najdzion Robert Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN I…ONA 36-49 lat Mężczyźni 1976 00:17:29    

2 (10) Szczygłowski Jacek Morąg Finisz Morąg 36-49 lat Mężczyźni 1971 00:18:37      

3 (14) Krupiński Bogumił Olsztyn 36-49 lat Mężczyźni 1973 00:18:53         

4 (17) Pieczarka Dariusz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 36-49 lat Mężczyźni 1972 00:19:01

5 (24) Groszewski Radosław Olsztyn Wmsportowy.pl 36-49 lat Mężczyźni 1976 00:19:42

6 (25) Szok Adam Olsztyn 36-49 lat Mężczyźni 1973 00:19:42

Kategoria M 50-64

1 (39) Łaguna Andrzej Olsztyn www.olsztyn-fryzjer.pl 50-64 lata Mężczyźni 196 00:21:00

2 (51) Kulesza Bogusław Olsztyn 50-64 lata Mężczyźni 1959 00:22:03       

3 (56) Sierzputowski Mariusz Olsztyn 50-64 lata Mężczyźni 1961 00:22:15 

4 (61) Ruczyński Andrzej Olsztyn 50-64 lata Mężczyźni 1952 00:22:46       

5 (66) Majewski Marek Olsztyn niezrzeszony 50-64 lata Mężczyźni 1964 00:23:17 

6 (74) Wojciechowski Zbigniew Olsztyn 50-64 lata Mężczyźni 1958 00:23:50        

Kategoria M +65

1 (107) Kurdyła Stefan Olsztyn A K M Olimp Olsztyn 65 i starsi Mężczyźni 1940 00:26:22

Najmłodsi Dzieci do 6 lat (bez miejsc)

Twardowski Michał     Olsztyn TWARDOWSCY 2009

Rojek Estera Olsztyn 2010     

Woźniak Beniamin Olsztyn 2010        

Podlewski Borys Olsztyn 2009           

Jaśkowska Zofia Olsztyn 2012           

Jaśkowska Hanna Olsztyn 2007         

Jaśkowski Ignacy Olsztyn 2010          

Ciećko Jakub Olsztyn  2008   

Otta Hanna Gietrzwałd 2008  

Krupińska Urszula Olsztyn 2008         

Żebrowski Wiktor Olsztyn 2011         

Kujawa Wiktoria Biskupiec 2009       

Suwała Milena Stawiguda 2010          

Hartliński Tomasz Jaroty 2010           

Dublanka Zofia Olsztyn 2011  

Ławrynowicz Natalia Olsztyn PRZEM-GRI 2008      

Walkiewicz Patryk Olsztyn SQUAD OLSZTYN 2008          

Roszczyk Tosia Dywity Olsztyńskie Ustawki Biegowe Junior młodsi) 2009    

Stefaniuk Szymon Dobre Miasto 2008

Dowgird Michał Olsztyn WKR FAN 2011     

Dowgird Jan Olsztyn WKR FAN 2011          

Liberadzki Piotr Olsztyn Liber Team 2008      

Babalski Mateusz Olsztyn 2008          

Nawojczyk Maja Olsztyn 2010          

Filipski Wiktor Olsztyn OKNOS TEAM JUNIOR 2009       

Szewczyk Nina Olsztyn 2009 

Sieradzan SzymonOlsztyn Pędem dobiegnę 2009       

Wiśniewska Gabriela   Olsztyn 2008 

Suchowiecki Michał Olsztyn Olsztyńskie Ustawki Biegowe Junior 2011         

Surowiec Juliusz Olsztyn Olsztyńskie Ustawki Biegowe 2008 

Walaugo Wiktor Studzianek sheisfit.pl2009   

Świerczyńska Zofia Szczytno 2008

{AdmirorGallery}pucharo15{/AdmirorGallery}

Bieg średniaków (7-9 lat)

1 Pieczarka Jakub Ostróda Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2006 00:03:58

2 Kubicki Aleksander Olsztyn Mkon Team Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:04:22

3 Pieczarka Michał Olsztyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2005 00:04:29

4 Bronakowski Adam Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN Bieg Młodzieżowy (7-9 lat) 2006 00:04:36

5 Bronakowski Filip Olsztyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:04:40

6 Sulewski Bartłomiej Olsztyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:04:44

7 Dublanka Igor Olsztyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:04:51

8 Babalski Jakub Olsztyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2005 00:04:51

9 Szczygłowska Malwina Morąg Finisz Morąg Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:04:51

10 Stefaniuk Emilia Dobre Miasto Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2005 00:04:51

11 Angrik Wiktor Olsztyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:04:52

12 Jankowski Przemek Olsztyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:04:54

13 Lipka Aleksander Jaroty Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2005 00:05:02

14 Bronakowski Michał Olsztyn www.czasrelaksu.olsztyn.pl Młodzieżowy (7-9 lat) 2007 00:05:08

15 Roszczyk Jaś Dywity Olsztyńskie Ustawki Biegowe Junior (7-9 lat) 2007 00:05:14

16 Suchowiecka Alicja Olsztyn Olsztyńskie Ustawki Biegowe Junior Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2006 00:05:23

17Angrik Klara Olsztyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:05:27

18 Kazaniecki Marcin Olsztyn Centrum Rehabilitacji Holistycznej Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:05:27

19 Rzewnicka Urszula Szczytno Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:05:35

20 Rusiniak Jakub Olsztyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:05:40

21 Lachowicz Edmund Olsztyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2006 00:06:03

22 Podlewski Filip       Olsztyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2006 00:06:13

23 Parkasiewicz Miłosz Olsztyn FAXIKO.PL OLSZTYN Bieg Młodzieżowy (7-9 lat) 2005 00:06:13

{AdmirorGallery}pucharo16{/AdmirorGallery}

Bieg starszaków (10-13 lat)

Dziewczęta

1Zejer Klaudia Olsztyn Bieg Młodzieżowy Starszaki (10-13 lat) K 2001 00:08:38

2 Sydonowicz Julia Olsztyn Bieg Młodzieżowy Starszaki (10-13 lat) K 2001 00:08:55

3 Pulińska Magda Stawiguda Bieg Młodzieżowy Starszaki (10-13 lat) K 2002 00:09:48

4 Twardowska Julia Olsztyn TWARDOWSCY Bieg Młodzieżowy Starszaki (10-13 lat) K 2000 00:09:54

5 Ławrynowicz Aleksandra Olsztyn PRZEM-GRI       Bieg Starszaki (10-13 lat) K 2002 00:10:47

6 Suwała Kinga Stawiguda Bieg Młodzieżowy Starszaki (10-13 lat) K 2003 00:10:48

Chłopcy

1 Szajdek Michał Olsztyn Bieg Młodzieżowy Starszaki (10-13 lat) M 2003 00:08:07

2 Truszczyński Mikołaj Dywity RONALDO DYWITY Bieg Starszaki (10-13 lat) M 2004 00:08:22

3 Lipiński Kamil Olsztyn Lipińscy Bieg Młodzieżowy Starszaki (10-13 lat) M 2004 00:08:41

4 Angrik Xaver Olsztyn Bieg Młodzieżowy Starszaki (10-13 lat) M 2004 00:08:58

5 Otta Emil Gietrzwałd Bieg Młodzieżowy Starszaki (10-13 lat) M 2002 00:09:00

6 Filipski Jakub Olsztyn OKNOS TEAM JUNIOR Bieg Starszaki (10-13 lat) M 2002 00:09:01

Bieg starszaków (14-16 lat)

1 Rojek Szymon Olsztyn AZS Olsztyn Bieg Młodzieżowy Starszaki (14-16 lat) M 1998 00:07:19

2 Gruchała Michał Wadąg Bieg Młodzieżowy Starszaki (14-16 lat) M 1999 00:07:57

           

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Biskupiec Gietrzwałd Goldap Morąg Olsztyn Olsztynek Ostróda

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x