Biegowy Puchar Olsztyna 2015 (2) – Pogoda idealna, a forma rośnie…

Drugiej w tym roku edycji Biegowego Pucharu Olsztyna towarzyszyła doskonała aura. Piękne słońce wprawiło wszystkich w dobry humor i uczestnicy imprezy z uśmiechem na ustach pokonywali dystans 5 km (młodzież i dzieci biegali na krótszych dystansach). Najszybciej trasę pokonał Dawid Worobiec mieszkaniec Olsztyna rodem z Górowa, wśród pań pierwsza była Emilia Wołyniec z Gołdapi.

Jak więc widać Puchar Olsztyna jest impreza regionalną, w której chętnie startują amatorzy biegów z Warmii i Mazur. Zapraszamy na kolejny bieg. Naprawdę warto.

Klasyfikacja Open (dystans 5 km)

1 Worobiec Dawid Olsztyn/ Górowo Ił. Team Kopeć/ DHL Olsztyn 1990 20-29 M 1 15:40

2 Florek Fabian Konin Team Kopeć 1985 30-39 M 1 16:17

3 Najmowicz Paweł Olsztyn Tri NEGU 1993 20-29 M 2 16:20

4 Najmowicz Sebastian Olsztyn Tri NEGU 1991 20-29 M 3 16:30

5 Wronowski Rafał Banie Mazurskie 1986 20-29 M 4 17:00

6 Wiśniewski Rafał Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 20-29 M 5 17:16

7 Ołowski Jakub Biskupiec CENTRUM REHABILITACJI HOLISTYCZNEJ LEMIESZ I

SPECJALIŚCI 1984 30-39 M 2 17:20

8 Brągiel Krzysztof Kędzierzyn-Koźle 1987 20-29 M 6 17:33

9 257 Olkowski Rafał Lidzbark Warm 1979 30-39 M 3 Służby Mundurowe – 30 –

39 lat (1985 – 1976) 1 17:39

10 270 Horba Kamil Morąg 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana 1986 20-29 M 7 Służby Mundurowe – 29 lati mniej (1986 i młodsi) 1 17:55

11 Sudujko Ryszard Olsztyn 1997 16-19 M 1 18:03

12 Szczygłowski Jacek Morąg Paged Sklejka Morąg 1971 40-49 M 1 18:09

13 Borowski Robert Nidzica Team Kopeć 1979 30-39 M 4 18:20

14 Szostawicki Michał Olsztyn 1977 30-39 M 5 18:21

15 Ratuszyński Michał Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1996 16-19 M 2 18:35

16 Szlaszyński Przemysław Gołdap 1983 30-39 M 6 Służby Mundurowe – 30 –

39 lat (1985 – 1976) 2 18:39

17 Pieczarka Dariusz Olsztyn 1972 40-49 M 2 18:46

18 161 Mądry Wojciech Olsztyn Pszczółkowski Team 1980 30-39 M 7 18:54

19 268 Klimik Zenon Szczytno akb szczytno 1963 50-59 M 1 Służby Mundurowe – 40 lat

i więcej (1975 i starsi) 1 19:17

20 Radzki Daniel Olsztyn 1980 30-39 M 8 19:17

21 Groszewski Radosław Olsztyn Tri NEGU 1970 40-49 M 3 Służby Mundurowe – 30 –

39 lat (1985 – 1976) 3 19:21

22 Oleksiak Krzysztof Olsztyn Nutripol 1975 40-49 M 4 19:24

23 Drygas Paweł Olsztyn Sam Dla Siebie 1978 30-39 M 9 19:24

24 Zakrzewski Łukasz Olsztyn Team Kopeć 1984 30-39 M 10 19:26

25 Szewczyk Rafal Olsztyn Team Kopeć 1974 40-49 M 5 19:27

26 Bisikiewicz Michał Olsztyn Pszczółkowski Team 1979 30-39 M 11 19:40

27 Pabjańczyk Artur Olsztyn ULeszka.pl Olsztyn 1971 40-49 M 6 19:43

28 Dąbrowski Łukasz Olsztyn Nutripol 1983 30-39 M 12 19:47

29 Załuczkowski Michał Olsztyn 1997 16-19 M 3 19:52

30 Kostyra Łukasz Jaroty Sprint Data Center 1983 30-39 M 13 20:04

31 Radzki Rafał Olsztyn 1981 30-39 M 14 20:05

32 Wdowiak Wojciech Olsztyn 1973 40-49 M 7 20:10

33 Wdowiak Robert Olsztyn 1998 16-19 M 4 20:13

34 Cięciwa Kamil Olsztyn adrenaline.pl 1994 20-29 M 8 20:19

35 Bogusz Piotr Mrągowo adrenaline.pl 1990 20-29 M 9 20:20

36 Piniewski Robert Olsztyn Pszczółkowski Team 1973 40-49 M 8 20:21

37 Bojarowski Piotr Dąbrówno Team Kopeć 1967 40-49 M 9 Służby Mundurowe – 40 lat

i więcej (1975 i starsi) 2 4 20:23

38 Juchniewicz Andrzej Lidzbark Warmiński Pszczółkowski Team 1982 30-39 M 15 20:26

39 Jeziorski Mateusz Mostkowo (Po)Wolne Ptaki 1991 20-29 M 10 20:26

40 Jastrzębski Piotr Olsztyn Szesnastka 1984 30-39 M 16 20:27

41 Majek Krzysztof Olsztyn 1991 20-29 M 11 20:28

42 Łaguna Andrzej Olsztyn 1963 50-59 M 2 20:30

43 Wróblewski Łukasz Biskupiec Biskupiec Biega 1981 30-39 M 17 20:31

44 Borko Cezary Olsztyn BACK Bo 1973 40-49 M 10 20:31

45 Lisowski Robert Orneta 1978 30-39 M 18 Służby Mundurowe – 30 -39 lat (1985 – 1976) 4 20:34

46 Rutkowski Paweł Olsztyn TRI NEGU 1979 30-39 M 19 20:34

47 Jabłonka Krystian Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 30-39 M 20 20:38

48 Gliński Tomasz Olsztyn 1986 20-29 M 12 20:47

49 Otta Marcin Gietrzwałd 1976 30-39 M 21 20:48

{AdmirorGallery}park48c{/AdmirorGallery}

50 Cieśla Jarosław Olsztynek Biegające Małżeństwo 1970 40-49 M 11 20:50

51 Mazurowski Tomasz Dobre Miasto Pszczółkowski Team 1972 40-49 M 12 20:53

52 Trudnowski Maciej Olsztyn 1972 40-49 M 13 20:54

53 Wołyniec Emilia Gołdap Tri NEGU 1983 30-39 K 1 20:55 (1)

54 Kucz Mateusz Toruń APS WARSZAWA 1984 30-39 M 22 20:56

55 Cieśla Elżbieta Olsztynek Biegające Małżeństwo 1972 40-49 K 1 21:12 (2)

56 Bronowicki Andrzej Dywity 1962 50-59 M 3 21:12

57 Wojciechowski Piotr Olsztyn 12tri.pl / Drużyna Wilka 1987 20-29 M 13 21:14

58 Decyk Maciej Olsztyn 1976 30-39 M 23 21:21

59 Daniluk Stanisław Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com 1963 50-59 M 4 21:23

60 Kaczan Norbert Olsztyn Gazeta Wyborcza/Polska Biega 1975 40-49 M 14 21:36

61 Kowalski Grzegorz Olsztyn Steinbock Wyprawy 1974 40-49 M 15 21:42

62 Panikowski Tomasz Olsztyn MTZ Renault Alcar Team Kopeć 1983 30-39 M 24 21:51

63 Walaugo Radosław Olsztyn Tri NEGU 1984 30-39 M 25 21:53

64 Bronakowska Dorota Olsztyn Tri NEGU 1982 30-39 K 2 21:55 (3)

65 Bronakowski Piotr Olsztyn Tri NEGU 1979 30-39 M 26 21:56

66 Holender Sebastian Olsztyn 1982 30-39 M 27 22:00

67 Krzykwa Maciej Olsztyn 1994 20-29 M 14 22:04

68 Bielenica Beata Wydminy CENTRUM REHABILITACJI HOLISTYCZNEJ LEMIESZ ISPECJALIŚCI 1982 30-39 K 3 22:04 (4)

69 Kowenicki Piotr Olsztyn 1983 30-39 M 28 22:05

70 Majkowski Łukasz Olsztyn 1984 30-39 M 29 22:07

71 Gąsiorowski Przemysław Olsztyn 1984 30-39 M 30 22:09

72 Lemiesz Grzegorz Olsztyn Centrum Rehabilitacji Holistycznej 1985 30-39 M 31 22:10

73 Wolff Marcin Olsztyn 1969 40-49 M 16 22:20

74 Kulesza Bogusław Olsztyn 1959 50-59 M 5 22:20

75 Sokołowska Maja Zabrze Pałac Pacółtowo 1988 20-29 K 1 22:23 (5)

76 Kościesza Piotr Olsztyn 1986 20-29 M 15 22:29

77 Stawecki Konrad Olsztyn 1976 30-39 M 32 22:40

78 Ławrynowicz Ireneusz Olsztyn Przem-Gri 1976 30-39 M 33 22:44

79 Zdanowicz Marta Lidzbark Warmiński 1984 30-39 K 4 22:48 (6)

80 Wojciechowski Zbigniew Olsztyn 1958 50-59 M 6 22:56

81 Chodyna Monika Olsztyn Tri NEGU 1992 20-29 K 2 23:04 (7)

82 Kowalski Jacek Jonkowo 1969 40-49 M 17 23:13

83 Ligas Krzysztof Naterki 1988 20-29 M 16 23:17

84 Gajewska Monika Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 20-29 K 3 23:17 (8)

85 Kapała Ireneusz Olsztyn KTeam 1975 40-49 M 18 23:20

86 Majewski Marek Olsztyn 1964 50-59 M 7 Służby Mundurowe – 40 lat i więcej (1975 i starsi) 3 23:23

87 Kawałko Patrycja Nidzica Team Kopeć 1974 40-49 K 2 23:25 (9)

88 Zabłotna Natalia Olsztyn 1992 20-29 K 4 23:27 (10)

89 Woźniak Krzysztof SONS OF THE WIND 1980 30-39 M 34 23:44

90 Raczynski Maciej Olsztyn 1979 30-39 M 35 23:44

91 Tutka Anna Stawiguda 1975 40-49 K 3 23:48 (11)

92 Grochowski Jan Olsztyn 1951 60 i starsi M 1 23:52

93 Światowski Daniel Stawiguda 1987 20-29 M 17 23:54

94 Krupiński Marek Olsnztynek Pszczółkowski Team 1973 40-49 M 19 23:54

95 Leński Michał Olsztyn 1980 30-39 M 36 23:54

96 Żurek Mateusz Olsztyn Motointegrator.pl – Zawsze do przodu 1981 30-39 M 37 23:56

97 Ciećko Adam Olsztyn Georungers 1973 40-49 M 20 23:57

98 Kielak Marcin Olsztyn 1985 30-39 M 38 23:57

99 Skrocka Edyta Kowale Oleckie 1991 20-29 K 5 23:59 (12)

100 Gajęcki Krzysztof Olsztyn Motointegrator.pl – Zawsze do przodu 1972 40-49 M 21 24:01

Pełne wyniki

Główny 5,0 km

{AdmirorGallery}park48d{/AdmirorGallery}

Starszaki dystans 1700 m

1 Bugaj Dominik Olsztyn OKSW SMS Olsztyn 1999 14-16 M 1 5:50 1

2 Polak Rafał Opole 2000 14-16 M 2 5:51 2

3 Jaszczuk Ewa Olsztyn 2002 10-13 K 1 7:05 1

4 Brejnak Daniel 2001 14-16 M 3 7:05 3

5 Stachera Jakub Olsztyn 1999 14-16 M 4 7:19 4

6 Kapała Szymon Olsztyn KTeam 2003 10-13 M 1 7:35 5

7 Lipiński Kamil Olsztyn Pszczółkowski Team 2004 10-13 M 2 7:43 6

8 Romańczyk Aleksandra Olsztyn 2001 14-16 K 1 7:59 2

9 Cymerman Jakub Gietrzwałd 2000 14-16 M 5 8:04 7

10 Boczkowska Julia Olsztyn 2002 10-13 K 2 8:08 3

11 Kraushar Julia Giedajty 2003 10-13 K 3 8:09 4

12 Trudnowski Juliusz Olsztyn 2002 10-13 M 3 8:14 8

13 Hruświcki Jakub Olsztyn 2001 14-16 M 6 8:16 9

14 Kłos Paulina Olsztyn 2003 10-13 K 4 8:16 5

15 Kardynał Piotr Olsztyn 2005 10-13 M 4 8:19 10

16 Jabłoński Karol Olsztyn 2002 10-13 M 5 5 8:26 11

17 Michalewska Alicja Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 2002 10-13 K 5 8:33 6

18 Dziadura Wiktoria Jonkowo 2003 10-13 K 6 8:39 7

19 Groszewski Filip Olsztyn TRI NEGU 2003 10-13 M 6 8:50 12

20 Doliwa Jan Olsztyn 2004 10-13 M 7 8:50 13

21 Stefanowicz Maciej Olsztyn Szkoła Podstawowa nr 34 w Olsztynie 2003 10-13 M 8 8:55 14

22 Trudnowski Aleksander Olsztyn 2004 10-13 M 9 8:58 15

23 Brzóska Grzegorz Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 2003 10-13 M 10 9:00 16

24 Pietrusiak Olgierd Olsztyn 2004 10-13 M 11 9:10 17

25 Szramko Michał Stawiguda 2002 10-13 M 12 9:14 18

26 Brzóska Justyna Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 2001 14-16 K 2 9:33 8

27 Kościesza Mikołaj Olsztyn 2003 10-13 M 13 9:53 19

28 Olkowska Justyna Lidzbark Warm 2003 10-13 K 7 9:58 9

29 Pieczarka Michał Olsztyn 2005 10-13 M 14 10:00 20

30 Sadowska Zuzanna Olsztyn 2005 10-13 K 8 11:34 10

31 Masałecki Dominik Olsztyn COSINUS 2002 10-13 M 15 11:43 21

{AdmirorGallery}park48b{/AdmirorGallery}

Młodziaki (dystans 900 m)

1 Pieczarka Jakub Ostróda 2006 6-9 M 1 3:42 1

2 Kapała Bartosz Olsztyn KTeam 2006 6-9 M 2 4:01 2

3 Pretrzak Adam 2006 6-9 M 3 4:06 3

4 Bronakowski Adam Olsztyn Tri NEGU 2006 6-9 M 4 4:07 4

5 Strepikowski Maciek Olsztyn 2006 6-9 M 5 4:12 5

6 Borko Amelia Olsztyn BACK Bo 2006 6-9 K 1 4:14 1

7 Zdanowicz Daniel Lidzbark Warmiński 2006 6-9 M 6 4:14 6

8 Olkowski Karol Lidzbark Warm 2006 6-9 M 7 4:16 7

9 Kalinowski Filip Olsztyn 2006 6-9 M 8 4:17 8

10 Sarnowski Mateusz Tomaszkowo Pszczółkowski Team 2006 6-9 M 9 4:21 9

11 Leński Aleksander Olsztyn 2007 6-9 M 10 4:25 10

12 Jędruszczak Aleksandra Wójtowo Skra Wójtowo 2007 6-9 K 2 4:27 2

13 Przymęcka Natalia Olsztyn 2008 6-9 K 3 4:28 3

14 Lisatowicz Oliwier 2008 6-9 M 11 8 4:28 11

15 Głowacki Adaś Olsztyn 2008 6-9 M 12 4:30 12

16 Macioszczyk Marta Olsztyn 2006 6-9 K 4 4:30 4

17 Dargiewicz Amelia 2007 6-9 M 13 4:32 13

18 Szczerbowska Beata Olsztyn 2006 6-9 K 5 4:33 5

19 Sulewski Bartłomiej Olsztyn 2007 6-9 M 14 4:37 14

20 Brejnak Adam Olsztyn 2008 6-9 M 15 4:37 15

21 Surowiec Juliusz Olsztyn 2008 6-9 M 16 4:40 16

22 Piotr Szewczyk Olsztyn 2009 6-9 M 17 4:40 17

23 Alicja Suchowiecka Olsztyn Olsztyńskie Ustawki Biegowe Junior 2006 6-9 K 6 4:41 6

24 Mądry Zuzanna Olsztyn Pszczółkowski Team 2008 6-9 K 7 4:45 7

25 Gmurkowski Filip Olsztyn 2008 6-9 M 18 4:50 18

26 Sarnowski Oliwier Tomaszkowo Pszczółkowski Team 2008 6-9 M 19 4:55 19

27 Białecki Paweł Barczewo 2006 6-9 M 20 4:57 20

28 Kurowski Maksymilian Olsztyn 2007 6-9 M 21 5:00 21

29 Holovin Anna Barczewo 2006 6-9 K 8 5:02 8

30 Słomka Katarzyna Olsztyn 2007 6-9 K 9 5:10 9

31 Białczak Filip 2007 6-9 M 22 5:10 22

32 Holovin Jakub Barczewo 2006 6-9 M 23 5:10 23

33 Paduszyński Michał Olsztyn 2008 6-9 M 24 5:31 5:15 24

34 Gowkielewicz Małgorzata Olsztyn 2008 6-9 K 10 5:16 10

35 Radzka Oliwia Olsztyn 2009 6-9 K 11 5:18 11

36 Szostawicki Jakub Olsztyn 2007 6-9 M 25 5:28 25

37 Chormańska Nina Barczewo 2007 6-9 K 12 5:33 12

38 Szewczyk Wojciech Olsztyn 2009 6-9 M 26 5:37 26

39 Ławrynowicz Natalia Olsztyn Przem-Gri 2008 6-9 K 13 5:40 13

40 Chormański Wiktor Olsztyn 2006 6-9 M 27 5:44 27

41 Ciećko Jakub Olsztyn 2008 6-9 M 28 5:45 28

42 Sadowski Jakub Olsztyn 2007 6-9 M 29 5:47 29

43 Jakubowska Alicja Olsztyn 2008 6-9 K 14 5:48 14

44 Wiśniewska Michalina 2008 6-9 K 15 5:49 15

45 Pawulska Zosia Olsztyn 2006 6-9 K 16 5:59 16

{AdmirorGallery}park48a{/AdmirorGallery}

Dzieci (dystans 200 m)

Bialecki Bartosz Barczewo 2010

Białczak Bartosz 2009

Bisikiewicz Paweł Pszczółkowski TEAM Junior 2012

Bisikiewicz Hania Pszczółkowski TEAM Junior 2010

Borko Kacper Olsztyn BACK Bo 2009

Borkowski Miłosz Olsztyn 2009

Chormańska Natalia Olsztyn 2010

Chwieduk Mateusz Olsztyn 2009

Chwieduk Piotr Olsztyn 2009

Dargiewicz Miłosz 2009

Daszuta Aleksandra Olsztyn 2009

Daszuta Szymon Olsztyn 2012

Dowgird Michał Olsztyn WKR FAN 2010

Dowgird Jan Olsztyn WKR FAN 2010

Drozdowski Wiktor Olsztyn 2009

Gąsiorowski Adam Olsztyn 2010

Gowkielewicz Maja Olsztyn 2010

Groszewski Aleksander Olsztyn Tri NEGU 2010

Hernik Klaudia Olsztyn 2010

Holender Maja Olsztyn 2010

Holender Gabriela Olsztyn 2012

Izabela Gąsiorowska Olsztyn 2012

Jabłońska Martyna Olsztyn 2010

Jasiński Adam Olsztyn 2009

Jastrzębowska Nikola Wójtowo 2009

Jędruszczak Łukasz Wójtowo Skra Wójtowo 2010

Juchniewicz Pola Lidzbark Warmiński Pszczółkowski Team 2012

Kliman-Goldberg Amelia 2010

Kostrzewa Bartosz Barczewo Barczewo biega 2010

Kozak Daria 2011

Kozak Aleksandra Giżycko Pszczółkowski Team 2010

Leńska Julia Olsztyn 2009

Litwiniuk Nadia Olsztyn 2009

Litwiniuk Aleksander Olsztyn 2012

Majewski Aleksander Olsztyn 2009

Malewska Kaja 2009

Michał Suchowiecki Olsztyn Olsztyńskie Ustawki Biegowe Junior 2011

Mieczkowski Antoni Olsztyn 2009

Nadia Ostaszewska Olsztyn reklamywwindach.pl 2009

Olejarz-Wahba Nathan Olsztyn 2009

Ołdakowski Julek 2009

Oprzyński Mikołaj Olsztyn 2010

Oprzyński Kamil Olsztyn 2008

Panikowski Adam Olsztyn 2011

Pniewska Hanna Olsztyn 2009

Podgórska Hanna Olsztyn 2012

Podlewski Borys Olsztyn 2009

Przymęcka Aleksandra Olsztyn 2013

Raczynski Mikolaj Olsztyn 2010

Radzki Jakub Olsztyn 2012

 Radzymińska Olga Olsztyn 2010

 Rodziewicz Katarzyna Olsztyn 2009

Rutkowski Szymon Olsztyn OUB JUNIOR 2009

 Sadowska Zosia Olsztyn 2009

 Strzelczak Igor Olsztyn 2012

 Szkliniarz Karolina 2011

Szostawicki Piotr Olsztyn 2011

Szymańska Lena Szymańscy TEAM 2011

 Urban Laura Dywity 2009

 Urban Paula Dywity 2012

 Walaugo Wiktor Studzianek 2009

 Wardyn Tomasz Olsztyn 2009

Wilgos Pola Legionowo 2013

 Wiśniewska Antonina 2001

 Woźniak Beniamin Olsztyn 2010

 Woźniak Franciszek Olsztyn 2014

 Zarębska Nadia Olsztyn 2011

 Zyśk Antonina Olsztyn

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Goldap Lidzbark Warmiński Olsztyn Olsztynek sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x