Biegowy Puchar Olsztyna Międzynarodowa Piątka (IV) – Frekwencja na szóstkę

W przedostatni weekend wakacji odbyła się czwarta edycja Biegowego Pucharu Olsztyna pod hasłem „Międzynarodowa Piątka”. Przede wszystkim padł rekord frekwencji. Wystartowało wraz z młodzieżą grubo ponad 200 uczestników. W klasyfikacjach open zwyciężyli: Dawid Worobiec i Aleksandra Jędrzejewska z Wrocławia, Druga była Danuta Meyer z Olsztyna.

Jak zwykle zabawa była doskonała, każdy bieg poprzedzono profesjonalna rozgrzewką, a pogoda też sprzyjała i uczestnicy z uśmiechem na ustach pokonywali dystans. Niektórym było ciężko, ale na mecie mogli stwierdzić – dobra robota…

Mężczyźni

Open

1 Worobiec Dawid Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 1990 00:16:21

2 Jędrzejewski Marcin Sierpc PTT „DELTA” SIERPC 21-35 lat Mężczyźni 1990 00:16:22

3 Najmowicz Sebastian Olsztyn Tri Bracia Najmowicz 21-35 lat Mężczyźni 1991 00:16:31

4 Chodorowicz Kamil Morąg 21-35 lat Mężczyźni 1989 00:16:58

5 Kochna Daniel Mikołajki Klub biegacz Mrągowo 21-35 lat Mężczyźni 1990 00:16:58

6 Kowalski Karol Dobrocin 16-20 lat Mężczyźni 1994 00:17:04

7 Lipiński Szymon Olsztyn Pszczółkowski Team 16-20 lat Mężczyźni 1994 00:17:05

8 Najdzion Robert Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN I …ONA 36-49 lat Mężczyźni 1976 00:17:20

9 Szczygłowski Jacek Morąg Paged Sklejka / Finisz Morąg 36-49 lat Mężczyźni 1971 00:17:56

10 Ołowski Jakub Biskupiec 21-35 lat Mężczyźni 1984 00:17:57

11 Kamiński Andrzej Olsztyn 36-49 lat Mężczyźni 1976 00:18:00

12 Wiśniewski Rafał Jan Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 1988 00:18:20

13 Pęcherz Piotr Kowary TS Regle Szklarska Poręba 36-49 lat Mężczyźni 1978 00:18:35

14 Mich Szymon Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 1984 00:18:35

15 Nadulski Jacek Olsztyn Team Kopeć 21-35 lat Mężczyźni 1979 00:18:43

16 Godlewski Daniel Olsztyn CTMiR 36-49 lat Mężczyźni 1975 00:18:56

17 Pieczarka Krzysztof Ostróda 36-49 lat Mężczyźni 1971 00:18:58

18 Radzki Daniel Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 1980 00:19:06

19 Bronakowski Piotr Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 1979 00:19:11

20 Krupiński Bogumił Olsztyn 36-49 lat Mężczyźni 1973 00:19:10

21 Cichocki Marcin Olsztyn 36-49 lat Mężczyźni 1982 00:19:19

22 Twardowski Sebastian Olsztyn Sąsiedzi z Barcza 21-35 lat Mężczyźni 1979 00:19:23

23 Brzozowski Piotr Miłomłyn 21-35 lat Mężczyźni 1981 00:19:25

24 Ciechanowski Tadeusz Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 1992 00:19:28

25 Zakrzewski Łukasz Olsztyn team kopeć 21-35 lat Mężczyźni 1984 00:19:29

26 Mildner Hubert Olsztyn Pszczółkowski Team 21-35 lat Mężczyźni 1979 00:19:30

27 Juchnieiwcz Andrzej Lidzbark Warmiński Pszczółkowski Team 21-35 lat Mężczyźni 1982 00:19:31

28 9 Myer Steven Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 1984 00:19:32

29 Piniewski Robert Olsztyn Pszczółkowski Team 36-49 lat Mężczyźni 1973 00:19:37

30 Szewczyk Rafał Olsztyn 36-49 lat Mężczyźni 1974 00:19:38

31 Jastrzębski Piotr Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 1984 00:19:41

32 Chumowicz Bartosz Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 1984 00:19:40

33 Kaczorowski Michał Kwidzyn Pszczółkowski Team 21-35 lat Mężczyźni 1984 00:19:55

34 Chrząszcz Maciej Orneta OKBA Orneta 36-49 lat Mężczyźni 1975 00:20:00

35 Gryzło Rafał Ostróda Pszczółkowski Team 21-35 lat Mężczyźni 1988 00:20:11

36 Groszewski Radosław Olsztyn 36-49 lat Mężczyźni 1975 00:20:11

37 Bisikiewicz Michal Olsztyn Pszczółkowski Team 21-35 lat Mężczyźni 1979 00:20:13

38 Rojek Andrzej Olsztyn 36-49 lat Mężczyźni 1971 00:20:33

39 Nawojczyk Przemysław Kętrzyn 21-35 lat Mężczyźni 1983 00:20:36

40 Lipiński Seweryn Olsztyn sztukawkratke.blox.pl 21-35 lat Mężczyźni 1981 00:20:36

41 Górkiewicz Dariusz Olsztyn 36-49 lat Mężczyźni 1973 00:20:46

42 Klimczuk Cezary Mrągowo 21-35 lat Mężczyźni 1982 00:20:52

43 Kulesza Bogusław Olsztyn 50-64 lata Mężczyźni 1959 00:20:57

44 Oleksiak Krzysztof Olsztyn 36-49 lat Mężczyźni 1975 00:21:00

45 Bronakowski Andrzej Olsztyn www.czasrelaksu.olszty.pl 36-49 lat Mężczyźni 1977 00:21:04

46 Chudzik Tomasz Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 1980 00:21:03

47 Sierzputowski Mariusz Olsztyn 50-64 lata Mężczyźni 1961 00:21:08

48 Łaguna Andrzej Olsztyn 50-64 lata Mężczyźni 1963 00:21:16

49 Klimczuk Mariusz Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 1980 00:21:15

50 Gliński Tomasz Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 1973 00:21:20

Open mężczyzn całość

OPEN M

{AdmirorGallery}worob5{/AdmirorGallery}

Kategorie

16-20 lat

1 Kowalski Karol Dobrocin 16-20 lat Mężczyźni 1994 00:17:04

2 Lipiński Szymon Olsztyn Pszczółkowski Team 16-20 lat Mężczyźni 1994 00:17:05

3 Kaczorowski Robert Olsztyn 16-20 lat Mężczyźni 1997 00:22:10

4 Kulas Maciej Olsztyn 16-20 lat Mężczyźni 1998 00:25:22

5 Goanec Mathieu Olsztyn 16-20 lat Mężczyźni 1998 00:28:33

21-35 lat

1 Worobiec Dawid Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 1990 00:16:21

2 Jędrzejewski Marcin Sierpc PTT „DELTA” SIERPC 21-35 lat Mężczyźni 1990 00:16:22

3 Najmowicz Sebastian Olsztyn Tri Bracia Najmowicz 21-35 lat Mężczyźni 1991 00:16:31

4 Chodorowicz Kamil Morąg 21-35 lat Mężczyźni 1989 00:16:58

5 Kochna Daniel Mikołajki Klub biegacz Mrągowo 21-35 lat Mężczyźni 1990 00:16:58

6 Ołowski Jakub Biskupiec 21-35 lat Mężczyźni 1984 00:17:57

7 Wiśniewski Rafał Jan Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 1988 00:18:20

8 Mich Szymon Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 1984 00:18:35

9 Nadulski Jacek Olsztyn Team Kopeć 21-35 lat Mężczyźni 1979 00:18:43

10 Radzki Daniel Olsztyn 21-35 lat Mężczyźni 1980 00:19:06

36-49 lat

1 Najdzion Robert Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN I …ONA 36-49 lat Mężczyźni 1976 00:17:20

2 Szczygłowski Jacek Morąg Paged Sklejka / Finisz Morąg 36-49 lat Mężczyźni 1971 00:17:56

3 Kamiński Andrzej Olsztyn 36-49 lat Mężczyźni 1976 00:18:00

4 Pęcherz Piotr Kowary TS Regle Szklarska Poręba 36-49 lat Mężczyźni 1978 00:18:35

5 Godlewski Daniel Olsztyn CTMiR 36-49 lat Mężczyźni 1975 00:18:56

6 Pieczarka Krzysztof Ostróda 36-49 lat Mężczyźni 1971 00:18:58

7 Krupiński Bogumił Olsztyn 36-49 lat Mężczyźni 1973 00:19:10

8 Cichocki Marcin Olsztyn 36-49 lat Mężczyźni 1982 00:19:19

9 Piniewski Robert Olsztyn Pszczółkowski Team 36-49 lat Mężczyźni 1973 00:19:37

10 Szewczyk Rafał Olsztyn 36-49 lat Mężczyźni 1974 00:19:38

50-64 lata

1 Kulesza Bogusław Olsztyn 50-64 lata Mężczyźni 1959 00:20:57

2 Sierzputowski Mariusz Olsztyn 50-64 lata Mężczyźni 1961 00:21:08

3 Łaguna Andrzej Olsztyn 50-64 lata Mężczyźni 1963 00:21:16

4 Kłos Jan Olsztyn 50-64 lata Mężczyźni 1964 00:22:33

5 Ciołkowski Marek Olsztyn 50-64 lata Mężczyźni 1963 00:22:43

6 Majewski Marek Olsztyn niezrzeszony 50-64 lata Mężczyźni 1964 00:23:13

7 Wichowski Piotr Olsztyn Kąpiący się Zimą Olsztyn 50-64 lata Mężczyźni 1962 00:23:31

8 Siwiński Jerzy Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 50-64 lata Mężczyźni 1960 00:24:22

9 Sokalski Bogdan Olsztyn Przem-gri 50-64 lata Mężczyźni 1950 00:26:10

10 Mariański Marek Olsztyn 50-64 lata Mężczyźni 1971 00:29:00

65 i starsi

1 Kurdyła Stefan Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 65 i starsi Mężczyźni 1940 00:25:53

{AdmirorGallery}worob4{/AdmirorGallery}

Kobiety

Open

1 Jędrzejewska Aleksandra Wrocław 21-35 lat Kobiety 1991 00:19:41

2 Meyer Danuta Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1984 00:20:02

3 Wołyniec Emilia Gołdap 21-35 lat Kobiety 1983 00:21:13

4 Juchniewicz Lidia Lidzbark Warmiński 21-35 lat Kobiety 1983 00:21:22

5 Goździejewska Anna olsztyn 50-64 lata Kobiety 1971 00:21:38

6 Kosacka Emilia Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1982 00:21:53

7 Godlewska Iwona Olsztyn 36-49 lat Kobiety 1974 00:22:15

8 Kozłowska Joanna Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1982 00:22:25

9 Brzozowska Emilia Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1986 00:22:25

10 Bronakowska Dorota Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1982 00:22:54

11 Gajewska Monika Olsztyn Pszczółkowski Team 21-35 lat Kobiety 1988 00:23:01

12 Tomaszun Monika Wegorzewo 36-49 lat Kobiety 1971 00:23:04

13 Szmit Anna Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1986 00:24:01

14 Andruszkiewicz Anna Olsztyn BBL Olsztyn 50-64 lata Kobiety 1957 00:24:24

15 Kowalonek Amelia Ostróda 36-49 lat Kobiety 1972 00:24:26

16 Bielenica Beata Biskupiec 21-35 lat Kobiety 1982 00:24:36

17 Kościesza Patrycja Olsztyn 16-20 lat Kobiety 1994 00:24:49

18 Otta Anna Gietrzwałd 36-49 lat Kobiety 1976 00:24:58

19 Stompor Marzena Zgorzała 36-49 lat Kobiety 1978 00:24:51

20 Stasiłowicz Patrycja Mrągowo 21-35 lat Kobiety 1980 00:25:01

21 Miendak Agnieszka Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1983 00:25:24

22 Kozień Dagmara Kraków 36-49 lat Kobiety 1972 00:25:47

23 Kosakowska-Szutkowska Barbara Olsztyn BBL Olsztyn 50-64 lata Kobiety 1955 00:26:01

24 Paduszyńska Dorota Olsztyn 36-49 lat Kobiety 1975 00:26:03

25 Lachowicz Emilia Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1982 00:26:04

26 Stasilowicz Malgorzata Mragowo 50-64 lata Kobiety 1961 00:27:01

27 Buraczek-Jaś Natalia Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1986 00:27:01

28 Hartwig Joanna Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1984 00:27:15

29 Świerczyńska Barbara Szczytno 21-35 lat Kobiety 1982 00:27:29

30 Kościesza Izabela Olsztyn 36-49 lat Kobiety 1973 00:27:30

31 Golec Teresa Olsztyn 36-49 lat Kobiety 1975 00:27:41

32 Rugień Katarzyna Olsztyn 36-49 lat Kobiety 1969 00:27:41

33 Kozłowska Karolina Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1988 00:27:37

34 Woźniak Marta Warszawa Pszczółkowski Team 21-35 lat Kobiety 1985 00:28:00

35 Kulas Joanna Olsztyn 36-49 lat Kobiety 1976 00:28:08

36 Rusiniak Beata Olsztyn Rusiniak Team 21-35 lat Kobiety 1980 00:28:10

37 Walaugo Ania Studzianek sheisfit.pl / Pszczółkowski Team 21-35 lat Kobiety 1984 00:28:11

38 Rojek Anna Olsztyn 36-49 lat Kobiety 1976 00:28:45

39 Woroniec Alicja Lidzbark Warmiński 21-35 lat Kobiety 1981 00:28:46

40 Wasilewicz-Pszczółkowska Monika Olsztyn Pszczółkowski Team 21-35 lat Kobiety 1988 00:28:55

41 Piędzia Izabela Olsztyn 36-49 lat Kobiety 1974 00:29:02

42 Kuropatwa Karolina Olsztyn 16-20 lat Kobiety 1996 00:29:20

43 Najmowicz Wiesława Olsztyn 50-64 lata Kobiety 1964 00:29:29

44 Szubstarska Justyna Kętrzyn 36-49 lat Kobiety 1964 00:29:33

45 Huszcza Iwona Kieźliny 36-49 lat Kobiety 1971 00:30:01

46 Fankulewska Martyna Kolno Endorfina Team 21-35 lat Kobiety 1993 00:30:06

47 Zyskowska Barbara Nowa Wieś Nowa Wieś Biega 36-49 lat Kobiety 1978 00:30:14

48 Balińska Anna Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1990 00:30:11

49 Agnieszka Kolankowska Ościsłowo 21-35 lat Kobiety 1989 00:30:20

50 Godycka-Kłos Irena Olsztyn 36-49 lat Kobiety 1966 00:30:31

Kobiety Open całość

OPEN K

Kategorie

16-20 lat

1 Kościesza Patrycja Olsztyn 16-20 lat Kobiety 1994 00:24:49

2 Kuropatwa Karolina Olsztyn 16-20 lat Kobiety 1996 00:29:20

3 Wójcik Karolina Giżycko 16-20 lat Kobiety 1994 00:30:49

21-35 lat

1 Jędrzejewska Aleksandra Wrocław 21-35 lat Kobiety 1991 0 00:

2 Meyer Danuta Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1984 00:20:02

3 Wołyniec Emilia Gołdap 21-35 lat Kobiety 1983 00:21:13

4 Juchniewicz Lidia Lidzbark Warmiński 21-35 lat Kobiety 1983 00:21:22

5 Kosacka Emilia Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1982 00:21:53

6 Kozłowska Joanna Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1982 00:22:25

7 Brzozowska Emilia Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1986 00:22:25

8 Bronakowska Dorota Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1982 00:22:54

9 Gajewska Monika Olsztyn Pszczółkowski Team 21-35 lat Kobiety 1988 00:23:01

10 Szmit Anna Olsztyn 21-35 lat Kobiety 1986 00:24:01

36-49 lat

1 Godlewska Iwona Olsztyn 36-49 lat Kobiety 1974 00:22:15

2 Tomaszun Monika Wegorzewo 36-49 lat Kobiety 1971 00:23:04

3 Kowalonek Amelia Ostróda 36-49 lat Kobiety 1972 00:24:26

4 Otta Anna Gietrzwałd 36-49 lat Kobiety 1976 00:24:58

5 Stompor Marzena Zgorzała 36-49 lat Kobiety 1978 00:24:51

6 Kozień Dagmara Kraków 36-49 lat Kobiety 1972 00:25:47

7 Paduszyńska Dorota Olsztyn 36-49 lat Kobiety 1975 00:26:03

8 Kościesza Izabela Olsztyn 36-49 lat Kobiety 1973 00:27:30

9 Golec Teresa Olsztyn 36-49 lat Kobiety 1975 00:27:41

10 Rugień Katarzyna Olsztyn 36-49 lat Kobiety 1969 00:27:41

50-64 lat

1 Goździejewska Anna olsztyn 50-64 lata Kobiety 1971 00:21:38

2 Andruszkiewicz Anna Olsztyn BBL Olsztyn 50-64 lata Kobiety 1957 00:24:24

3 Kosakowska-Szutkowska Barbara Olsztyn BBL Olsztyn 50-64 lata Kobiety 1955 00:26:01

4 Stasilowicz Malgorzata Mragowo 50-64 lata Kobiety 1961 00:27:01

5 Najmowicz Wiesława Olsztyn 50-64 lata Kobiety 1964 00:29:29

{AdmirorGallery}worob1{/AdmirorGallery}

Młodziaki (7-9 lat)

1 Pieczarka Jakub Ostróda Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2006 00:04:00

2 Bronakowski Adam Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/AP Stomil Olsztyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2006 00:04:18

3 Kubicki Aleksander Wójtowo MKON TEAM Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:04:19

4 Bronakowski Filip Olsztyn AP Stomil Olsztyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:04:27

5 Godlewski Michał Olsztyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2005 00:04:28

6 Rojek Hubert Olsztyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2005 00:04:37

7 Szałkowski Igor Olsztyn SZAŁKI BIEGACZE Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:04:38

8 Sulewski Bartłomiej Olsztyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:04:40

9 Babalski Jakub Olsztyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2005 00:04:42

10 Pieczarka Michał Olsztyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2005 00:04:44

11 Dublanka Igor Olsztyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:04:46

12Jankowski Przemek Olsztyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:04:50

13 Czesiejko-Sochacka Amelia Barczewo Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2006 00:04:54

14 Surowiec Juliusz Olsztyn Olsztyńskie Ustawki Biegowe – Junior Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:04:59

15 Gruchała Katarzyna Wadąg Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2005 00:05:04

16 Wiercińska Hanna London Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:05:04

17 Szałkowski Michał Olsztyn SZAŁKI BIEGACZE Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2005 00:05:10

18 Roszczyk Jaś Braswałd Olsztyńskie Ustawki Biegowe Junior Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:05:14

19 Jędruszczak Aleksandra Wójtowo Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:05:19 20 160 Suchowiecka Alicja Olsztyn Olsztyńskie Ustawki Biegowe – Junior Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2006 00:05:24

21 Rusiniak Jakub Olsztyn Rusiniak Team Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:05:24

22 Jaśkowska Hanna Olsztyn Jaśkowscy Team Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:05:27

23 Redżepi Bartosz Giedajty Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2006 00:05:44 06:02 00:05:44

24 Rzewnicka Urszula Szczytno Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:05:45

25 Andrzejuk Zuzanna Olsztyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2007 00:05:48

26 Lachowicz Edmund Olsztyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2006 00:05:49

27 Kowalska Kornelia Grudziądz Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2006 00:05:54

28 Szubstarska Dominika Kętrzyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2005 00:06:37

29 Podlewski Filip Olsztyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2006 00:07:09

30 Biała Natalia Kętrzyn Bieg Młodzieżowy Młodziaki (7-9 lat) 2005 00:07:47

{AdmirorGallery}worob2{/AdmirorGallery}

Starszaki

1 Jędrzejewski Arkadiusz Sierpc PTT „DELTA” SIERPC Bieg Młodzieżowy Starszaki (10-13 lat) 1998 00:05:54

2 Bugaj Dominik Olsztyn OKSW OLSZTYN Bieg Młodzieżowy Starszaki (14-16 lat) 1999 00:06:33

3 Wiercińska Aleksandra London Bieg Młodzieżowy Starszaki (10-13 lat) 2001 00:08:00

4 Gruchała Michał Wadąg Bieg Młodzieżowy Starszaki (14-16 lat) 1999 00:08:10

5 Matejko Maciej Hull Bieg Młodzieżowy Starszaki (10-13 lat) 2002 00:08:12

6 Godlewska Izabela Olsztyn Bieg Młodzieżowy Starszaki (10-13 lat) 2001 00:08:21

7 Pilarczyk Aleksandra Olsztyn Bieg Młodzieżowy Starszaki (10-13 lat) 2001 00:08:35

8 Parkasiewicz Klara Olsztyn Bieg Młodzieżowy Starszaki (10-13 lat) 2004 00:08:49

9 Filipski Jakub Olsztyn OKNOS TEAM JUNIOR Bieg Młodzieżowy Starszaki (10-13 lat) 2002 00:08:52

10 Twardowska Julia Olsztyn Sąsiedzi z Barcza Bieg Młodzieżowy Starszaki (10-13 lat) 2004 00:08:54

11 Zejer Klaudia Olsztyn Bieg Młodzieżowy Starszaki (10-13 lat) 2001 00:09:01

12 Kozień Krzysztof Michałowice Bieg Młodzieżowy Starszaki (10-13 lat) 2002 00:09:16

13 Kościesza Mikołaj Olsztyn Bieg Młodzieżowy Starszaki (10-13 lat) 2003 00:09:27

14 Krupiński Wojciech Olsztyn Bieg Młodzieżowy Starszaki (10-13 lat) 2004 00:09:52

{AdmirorGallery}worob3{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Biskupiec Dobrocin Kętrzyn Lidzbark Welski mikołajki Morąg Mrągowo Olsztyn Orneta

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x