Biegun OCR „Gniew Bosmana” Gdynia 2020 – Walka z rywalami i samym sobą

Fot. project-on
W weekend (4/5 lipca) w Gdyni odbyła się impreza ekstremalna Biegun OCR „Gniew Bosmana” Na linii startu zameldowało się blisko 1000 gotowych do rywalizacji zawodników różnych kategorii, między innymi: Open, Elite, Biegun Totalny, Biegi Rodzinne oraz starty Młodzież. To swoista walka z rywalami i samym sobą, bowiem trasa naszpikowana była przeszkodami terenowymi i wymyślonymi przez organizatorów.

Nie zabrakło reprezentantów Warmii i Mazur, którzy w kilku konkurencjach znaleźli się w czołówce. Najważniejsze było jednak ukończenie konkurencji, a pod tym względem wszyscy spisali się na medal.

Biegun Elite (9.4 km)

Mężczyźni

1 WÓJCIK Wiktor VIKINGS RUN TEAM SMARDZEWICE 1 M 1 01:10:59.80

2 JANUSZEWSKI Bartosz XRUNNERS ZIELONA GÓRA 2 M 2 01:11:37.90

3 WASIELEWSKI Michał OCR LAND 3 M 3 01:12:26.65

…………………………….

42 DALKIEWICZ Dariusz CROSSFIT TEAM SUSZ SUSZ 42 M 42 01:53:18.40

70 KUŁAK Piotr EŁK 70 M 70 02:21:21.30

Kobiety

1 ŁOSIN Marta BIEGUN OCR TEAM GDYNIA 1 K 1 01:31:29.05

2 JÓZEFIAK Aleksandra PSZCZÓŁKI 2 K 2 01:46:10.90

3 MISSALA Magdalena POWER TRAINING STARE BABICE 3 K 3 01:59:03.65

………………………………..

10 LIMANOWSKA Olga POWER TRAINING OLSZTYN 10 K 10 02:45:06.65

Biegun before (3 km)

1 KUŹMICKI Wiktor 1 M 1 00:53:18.70

2 WAWRZYNIAK Weronika GDYNIA 1 K 1 01:28:22.50

3 KAMIŃSKI Damian GDYNIA 2 M 2 01:28:33.20

……………………….

11 OBSZAŃSKA Małgorzata PASŁĘK 7 K 7 01:35:20.35

12 CHOJNICKA Joanna PASŁĘK 8 K 8 01:35:20.45

13 BUJNICKA Magdalena PASŁĘK 9 K 9 01:35:21.70

14 BUJNICKI Marcin PASŁĘK 5 M 5 01:35:22.55

Bieg Małych Rodzin i Dużych Rodzin (4 km)

4 ROZENSKI Szymon FITMAINA OLSZTYN OLSZTYN BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) 4 M 4 00:43:58.20

15 WIŚNIEWSKI Norbert 1219 NOWE MIASTO LUBAWSKIE BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) 12 M 11 01:00:47.20

35 BUJNICKI Tomasz PASŁĘK BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) 29 M 20 01:10:36.95

63 MŁYŃSKA Joanna DRUŻYNA Z CHWASZCZYNA OLSZTYN BIEG DUŻYCH RODZIN (do 5 osób w drużynie) 12 K 27 01:27:36.65

64 REINDL Karolina ELBLĄG BIEG DUŻYCH RODZIN (do 5 osób w drużynie) 13 K 28 01:29:59.80

Biegun totalny (4.7 km)

Kobiety

1 CYGANIK Magdalena 1061 K Open 1 K 1 07:48:19.15 (72 km)

2 KAŁKOWSKA Karolina 1020 DIRTY SPARROWS K Open 2 K 2 07:02:20.20 (48 km)

3 BĄK Sybilla 1448 WOJOWNICZKI IŁAWA K Open 3 K 3 07:34:04.15 (48 km)

Biegun Open

1 JÓŹWICKI Karol 1504 OUTDOOR TRAINING Okr 3 – M 1 M 1 03:03:46.55

2 KĘDZIOREK Eryk 1525 BAUKRANE BUDOWNICTWO Okr 2 – M 1 M 2 02:12:36.60

3 BRASZKA Robert 1339 Okr 2 – M 2 M 3 02:43:04.90

………………………

13 RYNKOWSKI Marcin CROSSFIT SUSZ Okr 2 – M 10 M 12 02:55:12.20

22 WIŚNIEWSKA Sylwia CROSSFIT TEAM SUSZ For Fun 3 K 3 03:05:21.35

23 LEWANDOWSKI Tomasz CROSSFIT TEAM SUSZ For Fun 4 M 19 03:05:26.65

24 POHLID-DODA Anna CROSSFIT TEAM SUSZ For Fun 5 K 4 03:05:27.70

28 GODLEWSKA Magda CROSSFIT SUSZ Okr 2 – K 2 K 5 03:45:11.75

55 MICHALCZYK Artur CROSSFIT SUSZ Okr 1 – M 23 M 01:16:13.80

76 JARZĄB Kacper CROSSFIT SUSZ Okr 1 – M 39 M 64 01:28:03.95

260 DRAPIERWSKA Agieszka WOJOWNICZKI IŁAWA For Fun 45 K 97 02:33:06.95

262 ROSIŃSKA Magdalena WOJOWNICZKI IŁAWA For Fun 46 K 99 02:33:10.55

263 RYPIŃSKA Karolina WOJOWNICZKI IŁAWA Okr 1 – K 64 K 100 02:33:12.25

280 ZALEWSKA Marta WOJOWNICZKI IŁAWA For Fun 50 K 02:42:19.70

biegi ekstremalne biegi ługodystansowe iława sport powszechny Susz

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x