Borecka Łękuk Trail już w najbliższą sobotę! – Ikony też tam będą

Fot. nadesłane
Trwa końcowe odliczanie do startu biegu Borecka Łękuk Trail. Impreza odbędzie się 20-go listopada na terenie Puszczy Boreckiej, a główną areną zmagań zawodników z całej Polski będzie Folwark Łękuk. Biegacze będą rywalizować na trzech dystansach; Dubinek 13,5km, Wolisko 21km i Litygajno 50km.

Na listach startowych jest ponad dwieście nazwisk, ale zapisy ciągle są otwarte i w każdej chwili można dołączyć do grona uczestników. Wystarczy wejść na stronę www.boreckatrail.pl  i dokonać rejestracji. Na biegaczy czeka wiele atrakcji; ręcznie robione, gliniane medale, koszulki, i opaski, a na mecie wyśmienita mazurska kuchnia.

Trasy biegów Wolisko 21km i Litygajno 50km przebiegną przez Pokazową Zagrodę Żubrów w Wolisku

W przeddzień startu odbędzie się otwarta konferencja, której gośćmi będą: Katarzyna Zubowicz, aktualna Mistrzyni Polski w maratonie na wózkach, Rafał Kot – Góral z Mazur, trzykrotny zwycięzca Biegu Siedmiu Szczytów 240km, Darek Strychalski, niepełnosprawny biegacz, uczestnik Badwater Ultramarathon, Tadeusz Dziekoński – legendarny atestator tras biegowych w kraju i na świecie z imponującym dorobkiem ponad 300 przebiegniętych maratonów. Krzysztof Przyłucki – właściciel Folwarku Łękuk, doświadczony zawodnik Adventure Race, miłośnik biegów ultra.

Weekend w Puszczy Boreckiej zapowiada się imponująco. Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie www.boreckatrail.pl  oraz na profilu  Facebook Borecka Łękuk Trail.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Kruklanki sport powszechny Wydminy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x