Citi Trail Olsztyn (1) 2021/22 – Otwarcie wygrali: Paweł Najmowicz i Martyna Budziłek

Fot. Kacper Kirklewski
W sobotę (16 października) na znanej trasie nad jeziorem Długim w Olsztynie odbył się pierwszy w nowym sezonie bieg cyklu Citi Trail. Frekwencja dopisała. Do rywalizacji przystąpiło ponad 250 uczestników. Na dystansie 5 km najszybszym okazał się Paweł Najmowicz przed Wiktorem Kujawą (obaj Olsztyn), a trzeci na mecie zameldował się Wojciech Kopeć (Olsztynek). Wśród pań triumfowała Martyna Budziłek (Kadzidło), na drugim miejscu finiszowała Magdalena Trzeciak , a na trzecim Anna Ostromecka (obie Olsztyn).

Zwycięzcy kategorii: U16: Julia Twardowska (Olsztyn) i Damian Rutkiewicz (Lidzbark Warmiński), U20: Martyna Budziłek i Paweł Najmowicz, U30: Anna Ostromecka i Wojciech Kopeć, U40: Agnieszka Królak (Węgorzewo) i Piotr Czaplicki (Olsztyn), U 50: Beata Bukowska-Ptak (Biskupiec) i Marek Symerewicz (Barczewo), U60: Danuta Mikielska (Olsztynek) i Jerzy Maliszewski (Olsztyn)

Jak zwykle przed biegiem głównym rywalizowały dzieci i młodzież.

Klasyfikacja open

1 NAJMOWICZ PAWEŁ OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON 1993 M20 00:16:15

2 KUJAWA WIKTOR OLSZTYN AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:16:32

3 KOPEĆ WOJCIECH OLSZTYNEK TEAM KOPEĆ 1986 M30 00:16:34

4 BŁAUT DAMIAN OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1995 M20 00:17:01

5 FLAGA PRZEMYSŁAW OLSZTYN URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:12

6 MIKIELSKI DANIEL OLSZTYNEK 1990 M30 00:17:51

7 RUTKOWSKI DAMIAN LIDZBARK WARMINSKI KS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK 2004 M16 00:17:53

8 KALISKI SŁAWOMIR OLSZTYN 4 W-M BOT 1988 M30 00:17:58

9 SZWAJ ŁUKASZ OLSZTYN TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:18:10

10 CZAPLICKI PIOTR OLSZTYN TEAM KOPEĆ 1977 M40 00:18:17

11 SAWICKI SZYMON OLSZTYN JONKOWO SPORT 1991 M30 00:18:25

12 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ OLSZTYN 1973 M40 00:18:31

13 BUDZIŁEK MARTYNA KADZIDŁO UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 1996 K20 00:18:37

14 PALUCH SYLWESTER DYWITY BIEGANIE POD SOKOLIM OKIEM 2001 M20 00:18:56

15 JAKACKI SYLWESTER BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1984 M30 00:19:00

16 KAWECZYŃSKI KRZYSZTOF MSZANOWO TEAM KOPEĆ 1981 M40 00:19:02

17 BENDYK MARCIN OLSZTYN AZS UWM OLSZTYN 2004 M16 00:19:12

18 OLSZAŃSKI PAWEŁ OLSZTYN URWIS BIEGA 1996 M20 00:19:26

19 KORD RADOSŁAW BARCZEWO HARDKORD 1985 M30 00:19:36

20 ŚMIESZNY MARCIN OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON 1983 M30 00:19:37

21 ŻEBROWSKI JACEK KIERZLINY 1984 M30 00:19:38

22 TRZECIAK MAGDALENA OLSZTYN DZIKI 1995 K20 00:19:42

23 PAC ARKADIUSZ OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON/ GLOBALSERVI… 1990 M30 00:19:43

24 GŁOWACKI PAWEŁ OLSZTYN 1983 M30 00:19:46

25 OLENDER MARCIN OLSZTYN 1980 M40 00:19:48

26 KICZOR DAMIAN OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON 1985 M30 00:19:52

27 SYMEREWICZ MAREK BARCZEWO 1967 M50 00:19:52

28 KASPERSKI ARKADIUSZ OLSZTYN URWIS BIEGA 1970 M50 00:20:09

29 TARASEWICZ SZYMON OLSZTYN AKM OLSZTYN 1983 M30 00:20:13

30 NIEMCZUK KAMIL OLSZTYN 1984 M30 00:20:13

31 KIŚLUK JAROSŁAW MIKOŁAJKI TEAM KOPEĆ 1968 M50 00:20:16

32 WDOWIAK WOJCIECH OLSZTYN 1973 M40 00:20:22

33 NADULSKI JACEK OLSZTYN TEAM KOPEĆ 1979 M40 00:20:31

34 KŁOCZKO KACPER OLECKO LKS KORAB OLECKO 2003 M16 00:20:36

35 JURKIEWICZ PAWEŁ OLSZTYN 1978 M40 00:20:37

36 ŁASZKOWSKI TADEUSZ ŁUKTA K.S WACHLARZ 2005 M16 00:20:38

37 BRYL MIROSŁAW BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M40 00:20:42

38 DĘBOWSKI MARCIN OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1976 M40 00:20:48

39 DUBLANKA DAWID OLSZTYN 1976 M40 00:20:49

40 SZNURKOWSKI DAWID SUWAŁKI TEAM KOPEĆ 1988 M30 00:20:52

41 KŁEK JACEK KĘTRZYN DRUŻYNA ML 1972 M40 00:20:53

42 MALISZEWSKI JERZY OLSZTYN AKM OLSZTYN 1960 M60 00:20:57

43 ZAREMBA JAKUB OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1978 M40 00:20:54

44 WÓJCIK HENRYK BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1965 M50 00:20:58

45 OSTROMECKA ANNA OLSZTYN URWIS BIEGA 1987 K30 00:21:00

46 LENART MIŁOSZ KĘTRZYN DRUŻYNA ML 1965 M50 00:21:09

47 WARCABA WALDEMAR OSTRÓDA ONEMANCLUB 1969 M50 00:21:14

48 PAŁEJKO MATEUSZ OLSZTYN #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1987 M30 00:21:09

49 ŻYRKOWSKI ROBERT KĘTRZYN 1970 M50 00:21:15

50 ABRAMCZYK MARCIN OLSZTYN YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:21:20

51 CWALINA ŁUKASZ OLSZTYN 1981 M40 00:21:17 00:21:25

52 129 KROM WOJCIECH OLSZTYN CRYOSPACE OLSZTYN TEAM 1983 M30 00:21:26

53 34 MITKOWSKI DANIEL OLSZTYN AKM OLSZTYN 1975 M40 00:21:32

54 139 ROGOWSKI ZBIGNIEW BISZTYNEK DZIKI 1992 M20 00:21:36

55 35 SINKIEWICZ TOMASZ PASYM 1970 M50 00:21:38

56 107 DOŁĘGA MARIUSZ OLSZTYN KRISS COACHING 1984 M30 00:21:37

57 1117 ELMINOWSKI EDWARD OLSZTYN 1965 M50 00:21:46

58 1034 ORŁOWSKI PIOTR OLSZTYN PERSONALTRIATHLON.PL 1978 M40 00:21:47

59 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF OLSZTYN ODCISKI I PĘCHERZE 1976 M40 00:21:47

60 PIŁAT KAMIL OLSZTYN 1985 M30 00:21:44

61 SZAŁACH SEBASTIAN ELBLĄG 1981 M40 00:21:48

62 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:21:51

63 TOMASIK MACIEK OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1987 M30 00:21:52

64 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M40 00:21:55

65 JANICKI MAREK OLSZTYN 1983 M30 00:21:53

66 KUCZKOWSKI RYSZARD KIEŹLINY KUROPATWA TEAM 1966 M50 00:21:56

67 KRÓLAK PRZEMYSŁAW WĘGORZEWO TEAM KOPEĆ 1978 M40 00:21:58

68 JANKOWSKI PIOTR IŁAWA REZERWOWE PSY 1984 M30 00:22:01

69 MITRĘGA DARIA OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1990 K30 00:22:03

70 KOZŁOWSKI PIOTR OLSZTYN FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:22:05

71 WYPYCH KAMIL OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON 1983 M30 00:22:11

72 KRÓLAK AGNIESZKA WĘGORZEWO TEAM KOPEĆ 1980 K40 00:22:13

73 WILAMOWSKI JACEK LIDZBARK WARMIŃSKI TEAM KOPEĆ 1968 M50 00:22:17

74 TWARDOWSKA JULIA OLSZTYN AZS UWM OLSZTYN 2004 K16 00:22:21

75 PRUSIK DOMINIK OLSZTYN 1990 M30 00:22:25

76 DE OBYRN BARTOSZ OLSZTYN AZS UWM OLSZTYN 2002 M16 00:22:28

77 RUSZCZYK ROBERT KĘTRZYN DRUŻYNA ML 1975 M40 00:22:30

78 RADZKI RAFAŁ OLSZTYN RR 1981 M40 00:22:32

79 WIERZBOWSKI KRZYSZTOF BARTOSZYCE 1994 M20 00:22:30

80 CHMIELIŃSKI MICHAŁ JONKOWO AMS CZARNI OLSZTYN 1981 M40 00:22:35

81 JAKUBOWSKI PIOTR OLSZTYN 1981 M40 00:22:40

82 CZURYŁŁO PAWEŁ GDAŃSK NAJMOWICZ TRIATHLON 1988 M30 00:22:45

83 TABAKA ADAM OLSZTYN 1984 M30 00:22:50

84 WARDĘGA MICHAŁ ORNETA 1986 M30 00:22:53

85 HOLENDER SEBASTIAN OLSZTYN KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:22:58

86 BARTOSZUK ADAM OLSZTYN AZS UWM OLSZTYN 2002 M16 00:23:00

87 RADZIWON WOJCIECH SZAFRANKI OSTRÓDA RUNNERS 1988 M30 00:23:03

88 ROZICKA ADRIANA OLSZTYN JONKOWO SPORT 1991 K30 00:23:08

89 BURANDT MAGDALENA OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 1980 K40 00:23:04

90 ORZOŁEK JOANNA KOLNO SPARTA BISKUPIEC 1983 K30 00:23:02

9 BIGAŚ MATEUSZ OLSZTYN 1993 M20 00:23:07

92 MARKOWICZ ROBERT BARCZEWO BUT 1975 M40 00:23:08

93 GRYCUK MIREK OLSZTYN PERSONALTRIATHLON 1981 M40 00:23:03

94 KLIMCZUK MARIUSZ DYWITY 1980 M40 00:23:18

95 WÓJCIK MARCIN BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1987 M30 00:23:26

96 OŻUBKO DARIUSZ OLSZTYN 1977 M40 00:23:21

97 GŁOWACKI SEBASTIAN OLSZTYN CISOWIANKA TEAM 1981 M40 00:23:28

98 LIDWIN ARTUR OLSZTYN FAMILY ENGLISH OLSZTYN 1973 M40 00:23:27

99 SANGOWSKI ANDRZEJ TOLKMICKO 1972 M40 00:23:27

100 ŁASZKOWSKI PIOTR ŁUKTA K.S WACHLARZ 1976 M40 00:23:30

Kobiety

1 BUDZIŁEK MARTYNA Kadzidło UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 1996 K20 00:18:37

2 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn DZIKI 1995 K20 00:19:42

3 OSTROMECKA ANNA Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30 00:21:00

4 MITRĘGA DARIA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1990 K30 00:22:03

5 KRÓLAK AGNIESZKA Węgorzewo TEAM KOPEĆ 1980 K40 00:22:13

6 TWARDOWSKA JULIA Olsztyn 2004 K16 00:22:21

7 ROZICKA ADRIANA Olsztyn JONKOWO SPORT 1991 K30 00:23:08

8 BURANDT MAGDALENA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1980 K40 00:23:04

9 ORZOŁEK JOANNA Kolno SPARTA BISKUPIEC 1983 K30 00:23:02

10 DASZUTA KAROLINA Ruś BRBK – BIEGLI W PODATKACH 1988 K30 00:23:44

Kategorie

K16

1 TWARDOWSKA JULIA Olsztyn 2004 K16 00:22:21

2 KRÓLAK ALEKSANDRA Węgorzewo TEAM KOPEĆ / SOKÓŁ WĘGORZEWO 2005 K16 00:28:23

3 JASZCZUK MARTA Braniewo ZATOKA BRANIEWO 2003 K16 00:30:41

K20

1 BUDZIŁEK MARTYNA Kadzidło UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 1996 K20 00:18:37

2 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn DZIKI 1995 K20 00:19:42

3 FIEDOROWICZ ASIA Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1993 K20 00:23:42

K30

1 OSTROMECKA ANNA Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30 00:21:00

2 MITRĘGA DARIA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1990 K30 00:22:03

3 ROZICKA ADRIANA Olsztyn JONKOWO SPORT 1991 K30 00:23:08

K40

1 KRÓLAK AGNIESZKA Węgorzewo TEAM KOPEĆ 1980 K40 00:22:13

2 BURANDT MAGDALENA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1980 K40 00:23:04

3 HUMEN AGNIESZKA Biskupiec KONRAD NOSARZEWSKI – BADANIA DIETA TRENING 1978 K40 00:24:40

K50

1 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec SPARTA 1971 K50 00:24:51

2 STOLARCZYK TERESA Olsztyn 1970 K50 00:27:32

3 SIWCZAK IZABELA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 K50 00:28:31

K60

1 MIKIELSKA DANUTA Olsztynek 1959 K60 00:26:32

M16

1 RUTKOWSKI DAMIAN Lidzbark Warminski KS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK 2004 M16 00:17:53

2 BENDYK MARCIN Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2004 M16 00:19:12

3 KŁOCZKO KACPER Olecko LKS KORAB OLECKO 2003 M16 00:20:36

M20

1 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1993 M20 00:16:15

2 KUJAWA WIKTOR Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:16:32

3 BŁAUT DAMIAN Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1995 M20 00:17:01

M30

1 KOPEĆ WOJCIECH Olsztynek TEAM KOPEĆ 1986 M30 00:16:34

2 FLAGA PRZEMYSŁAW Olsztyn URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:12

3 MIKIELSKI DANIEL Olsztynek 1990 M30 00:17:51

M40

1 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 M40 00:18:17

2 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:18:31

3 KAWECZYŃSKI KRZYSZTOF Mszanowo TEAM KOPEĆ 1981 M40 00:19:02

M50

1 SYMEREWICZ MAREK Barczewo 1967 M50 00:19:52

2 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn URWIS BIEGA 1970 M50 00:20:09

3 KIŚLUK JAROSŁAW Mikołajki TEAM KOPEĆ 1968 M50 00:20:16

M60

1 MALISZEWSKI JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN 1960 M60 00:20:57

2 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:23:47

3 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN 1955 M60 00:25:39

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Olsztyn sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x