Citi Trail Olsztyn (2) 2021/22 – Tym razem Wiktor Kujawa. Martyna Budziłek po raz drugi

Fot. Kacper KIrklewski
W sobotę (13 listopada) na trasie wokół jeziora Długiego w Olsztynie odbył się drugi w tym sezonie bieg z cyklu Citi Trail. Wystartowało prawie 270 uczestników, przyjechali amatorzy z całego województwa. Najszybszy okazał się Wiktor Kujawa (poprzednio drugi) przed Pawłem Pszczółkowskim i Szymonem Sawickim (wszyscy Olsztyn). Wśród pań triumfowała ponownie Martyna Budziłek (Kadzidło), druga była Magdalena Trzeciak, a trzecia Izabela Wujkowska (obie Olsztyn)

Zwycięzcy kategorii: U16: Aleksandra Królak (Węgorzewo) i Bartosz d’Obyrn (Olsztyn), U20: Martyna Budziłek i Wiktor Kujawa, U39: Daria Mitręga (Olsztyn) i Paweł Pszczółkowski, U40: Agnieszka Królak (Węgorzewo) i Maciej Wojciechowski (Szczytno), U50: Beata Bukowska-Ptak (Biskupiec) i Arkadiusz Kasperski (Olsztyn), U60: Danuta Mikielska (Olsztynek) i Jerzy Maliszewski (Olsztyn).

Klasyfikacja open

1 KUJAWA WIKTOR OLSZTYN AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:17:33

2 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:17:44

3 SAWICKI SZYMON OLSZTYN JONKOWO SPORT 1991 M30 00:17:43

4 KALISKI SŁAWOMIR OLSZTYN 4 W-M BOT 1988 M30 00:18:07

5 WOJCIECHOWSKI MACIEJ SZCZYTNO WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 1974 M40 00:18:14

6 CZAPLICKI PIOTR OLSZTYN TEAM KOPEĆ 1977 M40 00:18:17

7 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ OLSZTYN 1973 M40 00:18:35

8 SZWAJ ŁUKASZ OLSZTYN TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:18:51

9 BUDZIŁEK MARTYNA KADZIDŁO UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 1996 K20 00:18:51

10 JAKACKI SYLWESTER BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1984 M30 00:18:56

11 DĄBROWSKI MACIEJ GIEDAJTY TEAM KOPEĆ 1994 M20 00:19:02

12 KICZOR DAMIAN OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON 1985 M30 00:19:05

13 PALUCH SYLWESTER DYWITY BIEGANIE POD SOKOLIM OKIEM 2001 M20 00:19:06

14 BARTCZAK MARCIN BISZTYNEK DRUŻYNA ML 1982 M30 00:19:07

15 TRZECIAK MAGDALENA OLSZTYN DZIKI 1995 K20 00:19:09

16 BARCZAK ADAM OLSZTYN URWIS BIEGA 1972 M40 00:19:15

17 KUNP MARCIN DOBRE MIASTO JANKOWO SPORT 1983 M30 00:19:21

18 GŁOWACKI PAWEŁ OLSZTYN 1983 M30 00:19:18

19 DYMEK ADRIAN OSTRÓDA NAJMOWICZ TRIATHLON 1989 M30 00:19:29

20 KORD RADOSŁAW BARCZEWO HARDKORD 1985 M30 00:19:30

21 TARASEWICZ SZYMON OLSZTYN AKM OLSZTYN 1983 M30 00:19:34

22 LEWABSKI DAMIAN SZEŃSK 1998 M20 00:19:37

23 KOZIATEK SEBASTIAN SZCZYTNO TEAM KOPEĆ 1992 M20 00:19:39

24 ŻEBROWSKI JACEK KIERZLINY 1984 M30 00:19:38

25 KASPERSKI ARKADIUSZ OLSZTYN URWIS BIEGA 1970 M50 00:19:44

26 RYNKO PAWEŁ OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON / BIEGAM BO … 1980 M40 00:19:46

27 SCHMIDT ROBERT OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1970 M50 00:19:51

28 SŁOWIK JAROSŁAW OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1994 M20 00:19:50

29 ŚMIESZNY MARCIN OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON 1983 M30 00:19:50

30 PAC ARKADIUSZ OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON/ GLOBALSERVI… 1990 M30 00:19:54

31 KOZIATEK JAKUB SZCZYTNO 1991 M30 00:19:59

32 PREJS PIOTR OSTRÓDA NAJMOWICZ TRIATHLON 1975 M40 00:20:06

33 WDOWIAK WOJCIECH OLSZTYN 1973 M40 00:20:09

34 SAŁAMACHA JAROSŁAW OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M40 00:20:10

35 NADULSKI JACEK OLSZTYN TEAM KOPEĆ 1979 M40 00:20:20

36 BRYL MIROSŁAW BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M40 00:20:27

37 RUDZIŃSKI ANDRZEJ OLSZTYN JONKOWO SPORT 1974 M40 00:20:33

38 MALISZEWSKI JERZY OLSZTYN AKM OLSZTYN 1960 M60 00:20:35

39 JURKIEWICZ PAWEŁ OLSZTYN 1978 M40 00:20:35

40 ZAREMBA JAKUB OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1978 M40 00:20:30

41 ROGOWSKI ZBIGNIEW BISZTYNEK DZIKI 1992 M20 00:20:40

42 KOŚCIK JAKUB WARSZAWA 1985 M30 00:20:39

43 SZNURKOWSKI DAWID SUWAŁKI TEAM KOPEĆ 1988 M30 00:20:43

44 BIAŁEK PIOTR OLSZTYN 3BRO 1981 M40 00:20:46

45 CWALINA ŁUKASZ OLSZTYN 1981 M40 00:20:55

46 SOSNOWSKI ADAM OSTRÓDA NAJMOWICZ TRIATHLON 1985 M30 00:20:58

47 WARCABA WALDEMAR OSTRÓDA ONEMANCLUB 1969 M50 00:21:02

48 WÓJCIK HENRYK BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1965 M50 00:21:08

49 KIŚLUK JAROSŁAW MIKOŁAJKI TEAM KOPEĆ 1968 M50 00:21:12

50 SZPENDOWSKI MAREK OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 M40 00:21:19

51 POGORZELSKI PIOTR OLSZTYN SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2000 M20 00:21:25

52 WILAMOWSKI JACEK LIDZBARK WARMIŃSKI TEAM KOPEĆ 1968 M50 00:21:30

53 SINKIEWICZ TOMASZ PASYM 1970 M50 00:21:30

54 ŻYRKOWSKI ROBERT KĘTRZYN 1970 M50 00:21:33

55 KRÓLAK PRZEMYSŁAW WĘGORZEWO TEAM KOPEĆ 1978 M40 00:21:34

56 PAŁEJKO MATEUSZ OLSZTYN #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1987 M30 00:21:30

57 PRZYBORSKI MICHAŁ GDYNIA 1978 M40 00:21:28

58 WUJKOWSKA IZABELA OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 K20 00:21:41

59 JARCZYK TOMASZ OLSZTYN RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:21:40

60 KOZŁOWSKI PIOTR OLSZTYN FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:21:45

61 WYPYCH KAMIL OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON 1983 M30 00:21:47

62 MITRĘGA DARIA OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1990 K30 00:21:49

63 LENART MIŁOSZ KĘTRZYN DRUŻYNA ML 1965 M50 00:21:50

64 CZURYŁŁO PAWEŁ GDAŃSK NAJMOWICZ TRIATHLON 1988 M30 00:21:51

65 KUŻALAK EMILIA OLSZTYN ASICS FRONTRUNNER 1987 K30 00:21:55

66 PRUSIK DOMINIK OLSZTYN 1990 M30 00:21:54

67 DOŁĘGA MARIUSZ OLSZTYN KRISS COACHING 1984 M30 00:21:58

68 POKORSKI MAREK WARSZAWA CTS 1971 M50 00:21:58

69 KURCZYCKI MICHAŁ OLSZTYN SZWAGIER!! POCZEKAJ… 1979 M40 00:22:02

70 MAŁKOWSKI MACIEJ RUCIANE NIDA TEAM KOPEĆ 1986 M30 00:21:58

71 GUTMAŃSKI MARIUSZ OLSZTYN TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:22:05

72 DĘBOWSKI MARCIN OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1976 M40 00:21:56

73 KRÓLAK AGNIESZKA WĘGORZEWO TEAM KOPEĆ 1980 K40 00:22:08

74 KUCZKOWSKI RYSZARD KIEŹLINY KUROPATWA TEAM 1966 M50 00:22:09

75 JAKUBOWSKI PIOTR OLSZTYN 1981 M40 00:22:13

76 WIERZBOWSKI KRZYSZTOF BARTOSZYCE 1994 M20 00:22:16

77 KLIMCZUK MARIUSZ DYWITY 1980 M40 00:22:20

78 WRAŻEŃ JUSTYNA OLSZTYN DZIKI 1988 K30 00:22:29

79 LASKOWSKI MARIUSZ DYWITY PERSONALTRIATHLON 1981 M40 00:22:26

80 LECH BOGDAN OLSZTYN KOK OLSZTYN 1960 M60 00:22:23

81 TYBOROWSKA AGNIESZKA OLSZTYN DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1974 K40 00:22:26

82 OŚKO MIROSŁAW OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:22:22

83 WASZKIEWICZ MARCIN OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1983 M30 00:22:24

84 OSOWIECKA MARTYNA OLSZTYN 1996 K20 00:22:29

85 JEGER PIOTR OLSZTYN SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1989 M30 00:22:29

86 MAZURO MONIKA LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1984 K30 00:22:30

87 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF OLSZTYN ODCISKI I PĘCHERZE 1976 M40 00:22:29

88 WARDĘGA MICHAŁ ORNETA 1986 M30 00:22:33

89 TOMASIK MACIEK OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1987 M30 00:22:37

90 HERMANN TOMASZ OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1978 M40 00:22:28

91 TRYK PIOTR OLSZTYN LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:22:44

92 RADZIWON TOMASZ STAWIGUDA 1980 M40 00:22:46

93 HOLENDER SEBASTIAN OLSZTYN KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:22:45

94 WOJCIECHOWSKI PIOTR OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 1987 M30 00:22:48

95 MARKOWICZ ROBERT BARCZEWO BUT BARCZEWO 1975 M40 00:22:48

96 ORZOŁEK JOANNA MRĄGOWO SPARTA BISKUPIEC 1983 K30 00:22:55

97 STANKIEWICZ KRZYSZTOF OSTRÓDA NAJMOWICZ TRI 1982 M30 00:22:55

98 RADZIWON WOJCIECH SZAFRANKI OSTRÓDA RUNNERS 1988 M30 00:22:53

99 WYSOCKA MARTYNA KĘTRZYN DRUŻYNA ML 1991 K30 00:23:01

100 SZAWERDAK GRZEGORZ OLSZTYN PERSONALTRIATHLON.PL 1979 M40 00:23:03

Kobiety

1 BUDZIŁEK MARTYNA Kadzidło UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 1996 K20 00:18:51

2 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn DZIKI 1995 K20 00:19:09

3 WUJKOWSKA IZABELA Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 K20 00:21:41

4 MITRĘGA DARIA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1990 K30 00:21:49

5 KUŻALAK EMILIA OLSZTYN ASICS FRONTRUNNER 1987 K30 00:21:55

6 KRÓLAK AGNIESZKA Węgorzewo TEAM KOPEĆ 1980 K40 00:22:08

7 WRAŻEŃ JUSTYNA Olsztyn DZIKI 1988 K30 00:22:29

8 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn 1974 K40 00:22:26

9 OSOWIECKA MARTYNA Olsztyn 1996 K20 00:22:29

10 MAZURO MONIKA Lidzbark Warmiński KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1984 K30 00:22:30

Kategorie wiekowe

K16

1 KRÓLAK ALEKSANDRA Węgorzewo TEAM KOPEĆ / SOKÓŁ WĘGORZEWO 2005 K16 00:25:52

2 JASZCZUK MARTA Braniewo ZATOKA BRANIEWO 2003 K16 00:31:14

3 ZYCHOWICZ JOANNA SKAJBOTY SKAJBIEGACZE 2003 K16 00:31:36

K20

1 BUDZIŁEK MARTYNA Kadzidło UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 1996 K20 00:18:51

2 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn DZIKI 1995 K20 00:19:09

3 WUJKOWSKA IZABELA Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 K20 00:21:41

K30

1 MITRĘGA DARIA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1990 K30 00:21:49

2 KUŻALAK EMILIA OLSZTYN ASICS FRONTRUNNER 1987 K30 00:21:55

3 WRAŻEŃ JUSTYNA Olsztyn DZIKI 1988 K30 00:22:29

K40

1 KRÓLAK AGNIESZKA Węgorzewo TEAM KOPEĆ 1980 K40 00:22:08

2 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn 1974 K40 00:22:26

3 HUMEN AGNIESZKA Biskupiec KONRAD NOSARZEWSKI – BADANIA DIETA TRENING 1978 K40 00:24:25

K50

1 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec SPARTA 1971 K50 00:24:50

2 SIWCZAK IZABELA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 K50 00:26:13

3 STOLARCZYK TERESA Olsztyn 1970 K50 00:26:49

K60

1 MIKIELSKA DANUTA Olsztynek 1959 K60 00:26:11

M16

1 D’OBYRN BARTOSZ Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2002 M16 00:23:57

M20

1 KUJAWA WIKTOR Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:17:33

2 DĄBROWSKI MACIEJ Giedajty TEAM KOPEĆ 1994 M20 00:19:02

3 PALUCH SYLWESTER Dywity BIEGANIE POD SOKOLIM OKIEM 2001 M20 00:19:06

M30

1 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:17:44

2 SAWICKI SZYMON Olsztyn JONKOWO SPORT 1991 M30 00:17:43

3 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn 4 W-M BOT 1988 M30 00:18:07

M40

1 WOJCIECHOWSKI MACIEJ Szczytno WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 1974 M40 00:18:14

2 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 M40 00:18:17

3 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:18:35

M50

1 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn URWIS BIEGA 1970 M50 00:19:44

2 SCHMIDT ROBERT OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1970 M50 00:19:51

3 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M50 00:21:02

M60

1 MALISZEWSKI JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN 1960 M60 00:20:35

2 LECH BOGDAN Olsztyn 1960 M60 00:22:23

3 MIKIELSKI MAREK Olsztynek 1960 M60 00:24:02

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Olsztyn sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x