Citi Trail Olsztyn (3) 2021 – Tym razem Wojciech Kopeć

Fot. Kacper Kirklewski
W sobotę (1 grudnia) w Olsztynie po raz trzeci w tym sezonie odbył się bieg z cyklu Citi Trail. Uczestnicy (ponad 240) jak zwykle rywalizowali na dystansie 5 km na trasie wokół jeziora Długiego. W konkurencji po raz trzeci triumfował Martyna Budziłek (Kadzidło) przed Magdalena Trzeciak i Anna Ostromecką (obie Olsztyn) Rywalizację open i panów wygrał Wojciech Kopeć (Olsztynek), drugi był Paweł Najmowicz, a trzeci Wiktor Kujawa (obaj Olsztyn).

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli: U16: Julia Twardowska (Olsztyn) i Michał Bendyk (Olsztyn), U20: Martyna Budziłek i Paweł Najmowicz, U30: Anna Ostromecka i Wojciech Kopeć, U40: Dorota Jachimowicz (Jeziorany) i Maciej Wojciechowski (Szczytno), U50: Beata Ptak-Bukowska (Biskupiec) i Arkadiusz Kasperski (Olsztyn), U60: Danuta Mikielska (Olsztynek) i Jerzy Maliszewski (Olsztyn).

Open

1 KOPEĆ WOJCIECH Olsztynek TEAM KOPEĆ 1986 M30 00:16:23

2 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1993 M20 00:16:46

3 KUJAWA WIKTOR Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:17:15

4 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:17:16

5 BŁAUT DAMIAN Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1995 M20 00:17:27

6 FLAGA PRZEMYSŁAW Olsztyn URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:36

7 NAJMOWICZ SEBASTIAN Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1991 M30 00:17:43

8 MIKIELSKI DANIEL Olsztynek 1990 M30 00:17:56

9 SAWICKI SZYMON Olsztyn JONKOWO SPORT 1991 M30 00:18:08

10 WIŚNIEWSKI MACIEJ OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 M20 00:18:15

11 WOJCIECHOWSKI MACIEJ Szczytno WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 1974 M40 00:18:32

12 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 M40 00:18:38

13 SZWAJ ŁUKASZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:18:40

14 WRONOWSKI ALBERT Banie Mazurskie DZIKI 1999 M20 00:18:42

15 WOŹNIAK TOMASZ OLSZTYN URWIS BIEGA 1987 M30 00:18:54

16 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:18:56

17 KAWECZYŃSKI KRZYSZTOF Mszanowo TEAM KOPEĆ 1981 M40 00:19:04

18 BRYNDA MARCIN Olecko OLECKO BIEGA 1988 M30 00:19:06

19 JAKACKI SYLWESTER Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1984 M30 00:19:09

20 WIŚNIEWSKI RAFAŁ Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1988 M30 00:19:14

21 BUDZIŁEK MARTYNA Kadzidło UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 1996 K20 00:19:24

22 KICZOR DAMIAN Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1985 M30 00:19:26

23 BARCZAK ADAM Olsztyn URWIS BIEGA 1972 M40 00:19:36

24 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn DZIKI 1995 K20 00:19:39

25 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn URWIS BIEGA 1970 M50 00:19:48

26 OLSZAŃSKI PAWEŁ Olsztyn URWIS BIEGA 1996 M20 00:19:50

27 BENDYK MICHAŁ OLSZTYN STOMIL OLSZTYN 2003 M16 00:19:57

28 RYNKO PAWEŁ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON / BIEGAM BO NIE LUBIĘ 😉 1980 M40 00:20:04

29 PIERWANICKI KRZYSZTOF Morąg DZUMANDZI 1982 M30 00:20:06

30 PALUCH SYLWESTER Dywity BIEGANIE POD SOKOLIM OKIEM 2001 M20 00:20:08

31 ŻEBROWSKI JACEK Kierzliny 1984 M30 00:20:09

32 ZUBRYCKI ŁUKASZ Stawiguda 9 BATALION DOWODZENIA 1985 M30 00:20:11

33 ŚMIESZNY MARCIN Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1983 M30 00:20:11

34 KURP MARCIN Dobre Miasto DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1983 M30 00:20:15

35 BARTCZAK MARCIN Bisztynek DRUŻYNA ML 1982 M30 00:20:18

36 LIPSKI MICHAŁ Olsztyn 1991 M30 00:20:21

37 PAC ARKADIUSZ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON/ GLOBALSERVIS.PL 1990 M30 00:20:33

38 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M40 00:20:33

39 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM 1972 M40 00:20:36

40 OLSZEWSKI TOMASZ JEZIORANY 1991 M30 00:20:37

41 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:20:37

42 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn 1973 M40 00:20:43

43 HERMANN TOMASZ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 M40 00:20:45

44 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:20:48

45 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek DZIKI 1992 M20 00:20:49

46 ZAREMBA JAKUB Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 M40 00:20:52

47 SOSNOWSKI ADAM Ostróda NAJMOWICZ TRIATHLON 1985 M30 00:20:54

48 OSTROMECKA ANNA Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30 00:20:57

49 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn JONKOWO SPORT 1974 M40 00:21:00

50 CWALINA ŁUKASZ Olsztyn 1981 M40 00:21:03

51 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:21:07

52 PRUSIK DOMINIK Olsztyn 1990 M30 00:21:10

53 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 M40 00:21:15

54 KŁEK JACEK Kętrzyn DRUŻYNA ML 1972 M40 00:21:17

55 MAZUROWSKI TOMASZ Dobre Miasto NAJMOWICZ TRIATHLON 1972 M40 00:21:19

56 MALISZEWSKI JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN 1960 M60 00:21:24

57 ŻYRKOWSKI ROBERT Kętrzyn 1970 M50 00:21:25

58 KŁOCZKO KACPER Olecko LKS KORAB OLECKO 2003 M16 00:21:28

59 LENART MIŁOSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1965 M50 00:21:29

60 WUJKOWSKA IZABELA Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 K20 00:21:35

61 WÓJCIK HENRYK Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1965 M50 00:21:37

62 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:21:39

63 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:21:45

64 KROM WOJCIECH Olsztyn CRYOSPACE OLSZTYN TEAM 1983 M30 00:21:47

65 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1978 M40 00:21:48

66 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M40 00:21:50

67 MAŁKOWSKI MACIEJ Ruciane Nida TEAM KOPEĆ 1986 M30 00:21:51

68 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLSZTYN 1975 M40 00:21:53

69 TWARDOWSKA JULIA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2004 K16 00:22:00

70 SZCZEPAŃSKI PATRYK Morąg 1988 M30 00:22:03

71 TOMASIK MACIEK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1987 M30 00:22:04

72 KUŹMIAK EMILIA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1987 K30 00:22:06

73 WILAMOWSKI JACEK Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1968 M50 00:22:07

74 CZURYŁŁO PAWEŁ Gdańsk NAJMOWICZ TRIATHLON 1988 M30 00:22:08

75 OSOWIECKA MARTYNA Olsztyn 1996 K20 00:22:18

76 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:22:18

77 SADOWSKA PAULA Olsztyn URWIS BIEGA 1999 K20 00:22:23

78 JACHIMOWICZ DOROTA Jeziorany QŹNIA JEZIORANY/BIEGANIE POD SOKOLIM OKIEM 1978 K40 00:22:34

79 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn ODCISKI I PĘCHERZE 1976 M40 00:22:35

80 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:22:35

81 TABAKA ADAM Olsztyn 1984 M30 00:22:37

82 BORKO CEZARY Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1973 M40 00:22:33

83 WOJCIECHOWSKI PIOTR OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 1987 M30 00:22:45

84 NAGORSKI ROBERT Olsztyn HERNE HILL HARRIERS 1963 M50 00:22:47

85 WIERZBOWSKI KRZYSZTOF Bartoszyce 1994 M20 00:22:49

86 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1983 M30 00:22:51

87 SAŁAMACHA JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M40 00:22:51

88 DOŁĘGA MARIUSZ Olsztyn KRISS COACHING 1984 M30 00:23:00

89 WARDĘGA MICHAŁ Orneta 1986 M30 00:23:01

90 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1976 M40 00:23:03

91 WÓJCIK MARCIN Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1987 M30 00:23:04

92 NEUMANN ARTUR Olsztyn AKM OLSZTYN 1978 M40 00:23:06

93 ROZICKA ADRIANA Olsztyn JONKOWO SPORT 1991 K30 00:23:08

94 SZAWERDAK GRZEGORZ Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1979 M40 00:23:08

95 JAKUBOWSKI PIOTR Olsztyn 1981 M40 00:23:14

96 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M40 00:23:16

97 SANGOWSKI ANDRZEJ Tolkmicko 1972 M40 00:23:17

98 BENDYK MARCIN Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2004 M16 00:23:19

99 SUCHODOLSKI ROBERT Bartąg 1987 M30 00:23:20

100 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:23:24

Kobiety

1 BUDZIŁEK MARTYNA Kadzidło UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 1996 K20 00:19:24

2 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn DZIKI 1995 K20 00:19:39

3 OSTROMECKA ANNA Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30 00:20:57

4 WUJKOWSKA IZABELA Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 K20 00:21:35

5 TWARDOWSKA JULIA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2004 K16 00:22:00

6 KUŹMIAK EMILIA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1987 K30 00:22:06

7 OSOWIECKA MARTYNA Olsztyn 1996 K20 00:22:18

8 SADOWSKA PAULA Olsztyn URWIS BIEGA 1999 K20 00:22:23

9 JACHIMOWICZ DOROTA Jeziorany QŹNIA JEZIORANY/BIEGANIE POD SOKOLIM OKIEM 1978 K40 00:22:34

10 ROZICKA ADRIANA Olsztyn JONKOWO SPORT 1991 K30 00:23:08

11 BURANDT MAGDALENA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1980 K40 00:23:52

12 DASZUTA KAROLINA Ruś BRBK – BIEGLI W PODATKACH 1988 K30 00:24:23

13 PIECZKOWSKA AGNIESZKA Dywity NAJMOWICZ TRIATHLON 1978 K40 00:24:26

14 WRAŻEŃ JUSTYNA Olsztyn DZIKI 1988 K30 00:24:26

15 CZEPURNYCH MARTA Elbląg 1990 K30 00:24:55

16 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec SPARTA 1971 K50 00:24:57

17 KOSACKA EMILIA Skajboty AKM OLSZTYN/SKAJBIEGACZE 1982 K30 00:25:02

18 SZCZAPA BOŻENA Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1983 K30 00:25:09

19 WIEREBIEJ MILENA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1993 K20 00:25:18

20 ORZOŁEK JOANNA Mrągowo SPARTA BISKUPIEC 1983 K30 00:25:37

Kategorie

K16

1 TWARDOWSKA JULIA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2004 K16 00:22:00

2 JASZCZUK MARTA Braniewo ZATOKA BRANIEWO 2003 K16 00:32:19

K20

1 BUDZIŁEK MARTYNA Kadzidło UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 1996 K20 00:19:24

2 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn DZIKI 1995 K20 00:19:39

3 WUJKOWSKA IZABELA Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 K20 00:21:35

K30

1 OSTROMECKA ANNA Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30 00:20:57

2 KUŹMIAK EMILIA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1987 K30 00:22:06

3 ROZICKA ADRIANA Olsztyn JONKOWO SPORT 1991 K30 00:23:08

K40

1 JACHIMOWICZ DOROTA Jeziorany QŹNIA JEZIORANY/BIEGANIE POD SOKOLIM OKIEM 1978 K40 00:22:34

2 BURANDT MAGDALENA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1980 K40 00:23:52

3 PIECZKOWSKA AGNIESZKA Dywity NAJMOWICZ TRIATHLON 1978 K40 00:24:26

K50

1 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec SPARTA 1971 K50 00:24:57

2 STOLARCZYK TERESA Olsztyn 1970 K50 00:27:33

3 STĘPIEŃ MARZENA Olsztyn 4TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1970 K50 00:28:01

K60

1 MIKIELSKA DANUTA Olsztynek 1959 K60 00:27:23

M16

1 BENDYK MICHAŁ OLSZTYN STOMIL OLSZTYN 2003 M16 00:19:57

2 KŁOCZKO KACPER Olecko LKS KORAB OLECKO 2003 M16 00:21:28

3 BENDYK MARCIN Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2004 M16 00:23:19

M20

1 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1993 M20 00:16:46

2 KUJAWA WIKTOR Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:17:15

3 BŁAUT DAMIAN Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1995 M20 00:17:27

M30

1 KOPEĆ WOJCIECH Olsztynek TEAM KOPEĆ 1986 M30 00:16:23

2 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:17:16

3 FLAGA PRZEMYSŁAW Olsztyn URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:36

M40

1 WOJCIECHOWSKI MACIEJ Szczytno WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 1974 M40 00:18:32

2 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 M40 00:18:38

3 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:18:56

M50

1 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn URWIS BIEGA 1970 M50 00:19:48

2 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:20:48

3 ŻYRKOWSKI ROBERT Kętrzyn 1970 M50 00:21:25

M60

1 MALISZEWSKI JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN 1960 M60 00:21:24

2 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN 1955 M60 00:25:38

3 BORKOWSKI JERZY KRZYSZTOF Olsztyn COLLEGIUM BACCALARUM 1957 M60 00:28:27

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Olsztyn sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x