Citi Trail Olsztyn (V) 2014/2015 – Toruński desant zaskoczył miejscowych

Prawie 370 biegaczy uczestniczyło w sobotę (21 lutego) w V Biegu z cyklu Citi Trail Olsztyn. Trasa nas Jeziorem Długim nie była łatwa. Wprawdzie w czasie trwania imprezy pogoda dopisała, ale nocne przymrozki sprawiły, że niektóre odcinki stawały się niebezpieczne. Pod nieobecność faworytów najszybciej dystans pokonał Piotr Bętkowski z Torunia przed Konradem Nosarzewskim (Olsztyn). Wśród pań wygrała Monika Jackiewicz (Olszyn)

Wyniki (czołowa setka)

1 BĘTKOWSKI PIOTR Toruń CITY TRAIL TEAM 1987 M20 00:16:47

2 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk MANAGERBIEGACZY.PL 1991 M20 00:16:52

3 WOROBIEC DAWID Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1990 M20 00:16:55

4 JUREWICZ DARIUSZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1974 M40 00:16:58

5 JACKIEWICZ MATEUSZ Rożenta PAN WIĘZIEŃ TEAM 1997 M16 00:17:27

6 KŁOS GRZEGORZ Olsztyn 1984 M30 00:17:27

7 DEMBOWSKI MARIUSZ Lidzbark H+H POLSKA 1983 M30 00:17:27

8 STOLARSKI JAKUB Barczewo AZS UWM OLSZTYN 1997 M16 00:17:42

9 OŁOWSKI JAKUB Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1984 M30 00:17:49

10 WRONOWSKI RAFAŁ Banie Mazurskie ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1986 M20 00:17:55

11 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1976 M30 00:18:08

12 BUKWAŚ TOMASZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1982 M30 00:18:14

13 BORUCKI DARIUSZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1965 M40 00:18:15

14 CHODOROWICZ KAMIL Morąg TEAM KOPEĆ/FINISH MORĄG 1989 M20 00:18:21

15 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn MFOAT 1987 M20 00:18:22

16 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1969 M40 00:18:29

17 HORBA KAMIL Morąg FINISZ MORĄG 1986 M20 00:18:35

18 SUDUJKO RYSZARD Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 M16 00:18:46

19 MACIEJEWSKI MAREK Aleksandrów Kujawski 1993 M20 00:18:48

20 BOROWSKI ROBERT Nidzica MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:18:57

21 TWARDOWSKI SEBASTIAN Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1979 M30 00:19:13

22 KORWIEL RAFAŁ OSTRÓDA MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1984 M30 00:19:13

23 SZCZYGŁOWSKI JACEK Morąg PAGED SKLEJKA MORĄG 1971 M40 00:19:14

24 REGINIA DARIUSZ Mrągowo 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1995 M16 00:19:17

25 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:19:20

26 KAMIŃSKI PIOTR Iława MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEC 1992 M20 00:19:20

27 JACKIEWICZ MONIKA Olsztyn 1992 K20 00:19:34

28 RATUSZYŃSKI MICHAŁ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1996 M16 00:19:34

29 BRZOZOWSKI FRANCISZEK Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1992 M20 00:19:36

30 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn TRI NEGU 1979 M30 00:19:39

31 CHRZĄSZCZ MACIEJ Orneta 1975 M30 00:19:42

32 OLSZEWSKI MIROSŁAW Olsztyn 1983 M30 00:19:44

33 BARCEWICZ MARTA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1986 K20 00:19:50

34 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1970 M40 00:19:49

35 WILIŃSKI TOMASZ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1975 M30 00:19:50

36 NADULSKI JACEK Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:20:01

37 OLSZEWSKI TOMASZ Jeziorany MKS JEZIORANY 1991 M20 00:20:05

38 LUBASIŃSKI ŁUKASZ Gietrzwałd BIEGACZE Z KRAINY OZ 1989 M20 00:20:04

39 ZYSKOWSKI ANDRZEJ Nowa Wieś 1977 M30 00:20:06

40 KALITA KRYSTIAN Olsztyn BYLEDOMETY! 1986 M20 00:20:12

41 GWARDJAK JERZY OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY,COM 1969 M40 00:20:19

42 BOGUSZ PIOTR Mrągowo 12 TRI.PL DRUŻYNA WILKA/KB MRĄGOWO 1990 M20 00:20:29

43 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN/GRUPA DBK 1995 K16 00:20:35

44 SIEMIĄTKOWSKI TOMASZ Olsztyn GRUPA DBK 1994 M20 00:20:38

45 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1975 M30 00:20:45

46 TRAPP MICHAŁ Starogard Gdański KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI 1988 M20 00:20:46

47 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn 1988 M20 00:20:43

48 LIPIŃSKI SZYMON Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKITEAM 1994 M20 00:20:53

49 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1974 M40 00:20:59

50 KORZENIEWSKI ZBIGNIEW Jaroty TORPEDA TRĘKUS 1977 M30 00:21:02

{AdmirorGallery}trail650{/AdmirorGallery}

51 BOJAROWSKI PIOTR Dąbrówno MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1967 M40 00:21:03

52 KWIATKOWSKI RYSZARD Olsztyn AKM OLSZTYN 1963 M50 00:21:04

53 MILDNER HUBERT Olsztyn TRI NEGU/PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1979 M30 00:21:05

54 ELMINOWSKI EDWARD Olsztyn 1965 M40 00:21:11

55 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 M30 00:21:12

56 DRYGAS PAWEŁ Olsztyn AUTO LAND POLSKA 1978 M30 00:21:13

57 OLEKSIAK KRZYSZTOF Olsztyn NUTRIPOL 1975 M30 00:21:13

58 KANTOR OREST Dywity SEBA BÓJ SIĘ! 1968 M40 00:21:13

59 TUROWSKI RAFAŁ Olsztyn JW 1195 1979 M30 00:21:13

60 GÓRKIEWICZ DARIUSZ Olsztyn POPOCATEPETL, MINGUS 1973 M40 00:21:19

61 DĄBROWSKI ŁUKASZ Olsztyn NUTRIPOL 1983 M30 00:21:19

62 PABJAŃCZYK ARTUR Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:21:20

63 LECH BOGDAN Olsztyn ZIELONI 1960 M50 00:21:25

64 MOUNIER FREDERIC olsztyn 1972 M40 00:21:26

65 KOSTYRA ŁUKASZ Jaroty 1983 M30 00:21:26

66 MRÓZ KRZYSZTOF olsztyn 1982 M30 00:21:30

67 RUTKOWSKA MICHAELA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 K16 00:21:31

68 PINIEWSKI ROBERT Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1973 M40 00:21:34

69 KWIATKOWSKI MARCIN Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1992 M20 00:21:36

70 LISOWSKI ROBERT Orneta 1978 M30 00:21:37

71 WYRZYKOWSKI ADRIAN olsztyn NICE BAY WAKEPARK OLSZTYN 1977 M30 00:21:37

72 PROKOPIUK PRZEMYSŁAW Ostróda 1985 M20 00:21:39

73 ZAŁĘCKI ZBIGNIEW Olsztynek MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1974 M40 00:21:39

74 SŁOMIŃSKA DOMINIKA Olsztyn AZS-UWM 1997 K16 00:21:40

75 FIGUROWICZ JERZY Olsztyn SAMOTNY WILK 1963 M50 00:21:42

76 DOLAT ANDRZEJ Olsztyn BAJM 1977 M30 00:21:44

77 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1967 M40 00:21:48

78 ZIELIŃSKI TOMASZ olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1976 M30 00:21:51

79 SAROL ADRIAN Jonkowo BRAK 1989 M20 00:21:58

80 MYER DANUTA olsztyn 1984 K30 00:22:00 00:22:01

81 ANTCZAK MARCIN Ostróda OSTRÓDA 1979 M30 00:22:02

82 KAMIŃSKA JAGODA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1998 K16 00:22:02

83 WARDA MARTYNA Barczewo AZS-UWM OLSZTYN 1992 K20 00:22:04

84 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn 1977 M30 00:22:04

85 BORKO CEZARY Olsztyn 1973 M40 00:22:06

86 NOWAK SEBASTIAN Dywity CZEGO OREST, CZEGO? 1978 M30 00:22:06

87 KLIMCZUK MARIUSZ Olsztyn 1980 M30 00:22:11

88 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M30 00:22:11

89 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Ketrzyn AKM OLIMP OLSZTYN 1981 M30 00:22:16

90 MARSZAŁEK PAWEŁ Ostróda SĄSIEDZI Z BARCZA 1979 M30 00:22:18

91 WAWRZYN TOMASZ OLSZTYN KLUB DZIECIOROBA 1977 M30 00:22:19

92 CHOJNACKI ANDRZEJ Olsztyn 1989 M20 00:22:19

93 DECYK MACIEJ Olsztyn 1976 M30 00:22:26

94 BODEK GABRIEL Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1972 M40 00:22:27

95 RUTKOWSKI PAWEŁ Olsztyn TRI NEGU 1979 M30 00:22:28

96 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1962 K50 00:22:29

97 ŁAGUNA ANDRZEJ Olsztyn WWW.OLSZTYN-FRYZJER.PL / PLUS 50 1963 M50 00:22:35

98 BRZOZOWSKI MICHAŁ OLSZTYN 1993 M20 00:22:36

99 GODLEWSKA IWONA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1974 K40 00:22:38

100 WOŁYNIEC EMILIA Gołdap TRI NEGU 1983 K30 00:22:40

{AdmirorGallery}trail651{/AdmirorGallery}

Pełne wyniki

Plik PDF

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Goldap Jeziorany Lidzbark Warmiński Morąg Olsztyn Olsztynek Oława Ostródzianka ostróda

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x