Citi Trail onTour Olsztyn 2021 – Letni rekonesans

Fot. Citi Trail facebook
Po długiej przerwie latem tego roku wznowiono cykl biegów długodystansowych dla amatorów Citi Trail. Sesja letnia (onTour) ma charakter rekonesansu. W 10 miastach przeprowadzane są na razie pojedyncze imprezy. W okresie jesienno-zimowym w ostępach kilkutygodniowych odbędą się podobne biegi zaliczane do klasyfikacji Grand Prix. Letnią rywalizacje w Olsztynie na tradycyjnej trasie wokół jeziora Długiego wygrali w środę (21 lipca) Adam Ochnik (Pasłęk) i Izabela Parszczyńska (Giżycko).

Adam Ochnik wyprzedził o 26 sekund Kamila Leśniaka (Toruń) i o 39 sekund Szymona Sawickiego Olsztyn). Za Panią Izabela finiszowały Daria Mitręga (Olsztyn) i Justyna Wrażeń (Olsztyn). W kategoriach wiekowych zwyciężyli: U20: Monika Świątek (Warszawa) i Adam Ochnik, U30: Izabela Parszczyńska i Szymon Sawicki, U40:Magdalena Burandt (Olsztyn) i Marcin Góralski (Gdynia), U50: Marzena Peślak (Ostróda) i Arkadiusz Kasperski (Olsztyn), U60: Danuta Mikielska (Olsztynek) i Janusz Kosowski (Olsztyn).

Biegi młodzieżowe wygrali: Marysia Piotrowska i Remigiusz Kozłowski

Klasyfikacja open

1 OCHNIK ADAM KAWKI POLONIA PASŁĘK 2002 M20 00:17:10

2 LEŚNIAK KAMIL TORUŃ SALCO GARMIN TEAM 1993 M20 00:17:36

3 SAWICKI SZYMON Olsztyn JONKOWO SPORT 1991 M30 00:17:49

4 BŁAUT DAMIAN OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1995 M20 00:17:51

5 GÓRALSKI MARCIN GDYNIA 1980 M40 00:17:54

6 KICZOR DAMIAN Olsztyn TRINEGU 1985 M30 00:18:01

7 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 M40 00:18:19

8 OLSZEWSKI TOMASZ JEZIORANY OLSZEWNIK 1991 M30 00:18:37

9 PARSZCZYŃSKA IZABELA Giżycko TEAM PARSZCZYŃSKICH 1988 K30 00:19:00

10 JAKACKI SYLWESTER Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1984 M30 00:19:04

11 BARCZAK ADAM OLSZTYN URWIS BIEGA 1972 M40 00:19:05

12 KONECKI MARCIN OLSZTYN KRISS COACHING 1990 M30 00:19:25

13 KUBICKI SEBASTIAN Olsztyn 1990 M30 00:19:34

14 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn URWIS BIEGA 1970 M50 00:19:35

15 ŻEBROWSKI JACEK Kierzliny 1984 M30 00:19:40

16 BIAŁEK PIOTR Olsztyn 3BRO 1981 M40 00:19:43

17 SIEROCKI MARCIN Olsztyn 1976 M40 00:19:45

18 DĄBKOWSKI ROMAN Olsztyn 1982 M30 00:19:45

19 GŁOWACKI ROBERT Olsztyn VEGE RUNNERS 1974 M40 00:19:52

20 OLSZAŃSKI PAWEŁ OLSZTYN URWIS BIEGA 1996 M20 00:20:03

21 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn 1973 M40 00:20:11

22 BOGUSZ PIOTR Olsztyn KUROPATWA TEAM 1990 M30 00:20:13

23 WILMOWICZ MICHAŁ BARTĄG PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1989 M30 00:20:43

24 NIENADOWSKI BARTOSZ olsztyn R.AMBO DRUGA CREW 1986 M30 00:20:43

25 MACIOŁ DOMINIK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1991 M30 00:20:45

26 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn MŁYNAGO/QŹNIA 1974 M40 00:20:52

27 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:20:59

28 NOGA JAREK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1984 M30 00:21:03

29 ZAREMBA JAKUB Olsztyn 1978 M40 00:21:07

30 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1978 M40 00:21:08

31 MITRĘGA DARIA OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1990 K30 00:21:10

32 POGORZELSKI PIOTR Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2000 M20 00:21:11

33 WYPYCH KAMIL Olsztyn TRI NEGU/NAJMOWICZ 1983 M30 00:21:14

34 WOJCIECHOWSKI PIOTR OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 1987 M30 00:21:17

35 CYNTA MACIEJ OLSZTYN 1989 M30 00:21:19

36 KOZŁOWSKI KACPER OLSZTYN 1986 M30 00:21:23

37 KRAWIEC ADAM Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1975 M40 00:21:25

38 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M40 00:21:35

39 PAWŁOWSKI DAWID OLSZTYN 1987 M30 00:21:40

40 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:21:41

41 TARASEWICZ SZYMON Olsztyn AKM OLSZTYN 1983 M30 00:21:43

42 WRAŻEŃ JUSTYNA Olsztyn 1988 K30 00:21:45

43 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 M40 00:21:48

44 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:21:51

45 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:21:54

46 OŁDAKOWSKI KAROL OLSZTYN 1977 M40 00:21:56

47 TOMASIK MACIEK Olsztyn MPK OLSZTYN 1987 M30 00:22:06

48 DOŁĘGA MARIUSZ Olsztyn WEGE SIŁA 1984 M30 00:22:13

49 ŚWIĄTEK MONIKA WARSZAWA 1995 K20 00:22:17

50 STRAMEK MARTA Olsztyn ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ 1991 K30 00:22:32

51 HERMANN TOMASZ Olsztyn SĄ WOLNIEJŚI / BHP RODO THN 1978 M40 00:22:34

52 SAŁAMACHA JAROSŁAW Warszawa PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M40 00:22:42

53 MAŁOLEPSZY SZYMON Olsztyn 1998 M20 00:22:45

54 SITNIK ADRIAN OLSZTYN 1979 M40 00:22:50

55 CHMIELIŃSKI MICHAŁ Jonkowo AMS CZARNI OLSZTYN 1981 M40 00:22:55

56 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO 1962 M50 00:22:59

57 CHECHŁOWSKI PAWEŁ OLSZTYN 1993 M20 00:22:59

58 OŻUBKO DARIUSZ Olsztyn 1977 M40 00:23:01

59 SZCZEPANIAK JAKUB Warszawa 12TRI.PL 1998 M20 00:23:02

60 JAKUBOWSKI PIOTR Olsztyn 1981 M40 00:23:06

61 KOSOWSKI JANUSZ Olsztyn AKM OLSZTYN 1952 M60 00:23:07

62 BIELSKI DAWID Szczytno 1981 M40 00:23:17

63 ROZICKA ADRIANA Olsztyn 1991 K30 00:23:23

64 SKIERKOWSKI KAROL Mława TWISTER TEAM 1985 M30 00:23:45

65 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:23:49

66 BURANDT MAGDALENA OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 1980 K40 00:23:55

67 SKUZA LESZEK Jaroty DRUŻYNA WILKA 1978 M40 00:23:55

68 ORZOŁEK JOANNA Kolno BISKUPIEC BIEGA/SPARTA BISKUPIEC 1983 K30 00:24:02

69 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:24:08

70 MIKITA MIREK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1967 M50 00:24:09

71 PYTKA BARTOSZ OLSZTYN SOFATHLON 1981 M40 00:24:10

72 MIKIELSKI MAREK Olsztynek 1960 M60 00:24:13

73 KLINK ARTUR Jaroty 1984 M30 00:24:17

74 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn 1984 K30 00:24:17

75 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M50 00:24:17

76 GASZYK JOLANTA OLSZTYN 1984 K30 00:24:23

77 KŁOS JAN Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50 00:24:24

78 DĄBROWSKI ROBERT Olsztyn 1978 M40 00:24:28

79 KUBICKI RAFAŁ Dywity 1972 M40 00:24:30

80 SUCHODOLSKI ROBERT Olsztyn 1987 M30 00:24:35

81 BILKIEWICZ BARTOSZ OLSZTYN 1982 M30 00:24:38

82 MAŃKOWSKI LESZEK Iława BIEGAM BO CHCE A NIE MUSZĘ 1983 M30 00:24:38

83 KĄKOL KRZYSZTOF Olsztyn 1976 M40 00:24:39

84 LIKSZO PAWEŁ Olsztyn 1988 M30 00:24:52

85 KOZŁOWSKI MARIUSZ Olsztyn GOSIAALA 1983 M30 00:24:53

86 MASIEJCZYK KRZYSZTOF OLSZTYN 1992 M20 00:25:01

87 ANTOŃ PIOTR Olsztyn 1990 M30 00:25:10

88 KOTLARZ KAROL Ostrołęka 1990 M30 00:25:15

89 SZYMAŃSKA EDYTA OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 1987 K30 00:25:22

90 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M40 00:25:24

91 WYRĘBSKI ŁUKASZ OLSZTYN 1976 M40 00:25:29

92 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA/SPARTA BISKUPIEC 1974 K40 00:25:37

93 CIEĆKO MICHAŁ OLSZTYN VIKINOS 1982 M30 00:25:39

94 BRZÓSKA TOMASZ OLSZTYN 1963 M50 00:25:39

95 KASZUBA MICHAŁ Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:25:53

96 GRABOWSKI GRZEGORZ OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1965 M50 00:25:56

97 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1989 M30 00:25:57

98 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ TEAM 1981 M40 00:25:59

99 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:26:01

100 OLENDER MONIKA Olsztyn 1992 K20 00:26:08

Kobiety

1 PARSZCZYŃSKA IZABELA Giżycko TEAM PARSZCZYŃSKICH 1988 K30 00:19:00

2 MITRĘGA DARIA OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1990 K30 00:21:10

3 WRAŻEŃ JUSTYNA Olsztyn 1988 K30 00:21:45

4 ŚWIĄTEK MONIKA WARSZAWA 1995 K20 00:22:17

5 STRAMEK MARTA Olsztyn ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ 1991 K30 00:22:32

6 ROZICKA ADRIANA Olsztyn 1991 K30 00:23:23

7 BURANDT MAGDALENA OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 1980 K40 00:23:55

8 ORZOŁEK JOANNA Kolno BISKUPIEC BIEGA/SPARTA BISKUPIEC 1983 K30 00:24:02

9 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn 1984 K30 00:24:17

10 GASZYK JOLANTA OLSZTYN 1984 K30 00:24:23

Kategorie wiekowe

K20

1 ŚWIĄTEK MONIKA WARSZAWA 1995 K20 00:22:17

2 OLENDER MONIKA Olsztyn 1992 K20 00:26:08

3 PAŁEJKO ALEKSANDRA Ostróda 2000 K20 00:28:10

K30

1 PARSZCZYŃSKA IZABELA Giżycko TEAM PARSZCZYŃSKICH 1988 K30 00:19:00

2 MITRĘGA DARIA OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1990 K30 00:21:10

3 WRAŻEŃ JUSTYNA Olsztyn 1988 K30 00:21:45

K40

1 BURANDT MAGDALENA OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 1980 K40 00:23:55

2 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA/SPARTA BISKUPIEC 1974 K40 00:25:37

3 MICHALCZYK MARIA OLSZTYN GAZELE Z WARMI 1981 K40 00:27:41

K50

1 PEŚLAK MARZENA OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1970 K50 00:28:29

2 BUKOWSKA-PTAK BEATA BISKUPIEC SPARTA 1971 K50 00:28:42

3 DŁUGOSZ LIDIA Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1965 K50 00:30:35

K60

1 MIKIELSKA DANUTA Olsztynek 1959 K60 00:27:29

2 MACKIEWICZ BOŻENA OLSZTYN SLOW JOGGING W OLSZTYNIE 1961 K60 00:38:26

M20

1 OCHNIK ADAM KAWKI POLONIA PASŁĘK 2002 M20 00:17:10

2 LEŚNIAK KAMIL TORUŃ SALCO GARMIN TEAM 1993 M20 00:17:36

3 BŁAUT DAMIAN OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1995 M20 00:17:51

M30

1 SAWICKI SZYMON Olsztyn JONKOWO SPORT 1991 M30 00:17:49

2 KICZOR DAMIAN Olsztyn TRINEGU 1985 M30 00:18:01

3 OLSZEWSKI TOMASZ JEZIORANY OLSZEWNIK 1991 M30 00:18:37

M40

1 GÓRALSKI MARCIN GDYNIA 1980 M40 00:17:54

2 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 M40 00:18:19

3 BARCZAK ADAM OLSZTYN URWIS BIEGA 1972 M40 00:19:05

M50

1 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn URWIS BIEGA 1970 M50 00:19:35

2 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO 1962 M50 00:22:59

3 MIKITA MIREK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1967 M50 00:24:09

M60

1 KOSOWSKI JANUSZ Olsztyn AKM OLSZTYN 1952 M60 00:23:07

2 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:24:08

3 MIKIELSKI MAREK Olsztynek 1960 M60 00:24:13

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Olsztyn sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x