Copernicus Run Olsztyn 2014 – Każdy zasłużył na medal…

Wojciech Kopeć z Olsztynka i Marta Barcewicz z Bisztynka okazali się najlepsi w klasyfikacjach open imprezy pod hasłem Copernicuc Run. Medal w tym biegu otrzymał każdy i każdy na to w pełni zasłużył pokonując dystans 10 kilometrów ulicami Olsztyna i ścieżkami rekreacyjnymi najpiękniejszych terenów miasta. Wystartowało ponad 600 uczestników i to jest dowód, że bieganie stało się czymś normalnym.

Tym razem start wyznaczono na al. Piłsudskiego na wysokości Uranii, co okazało się bardzo dobrym pomysłem, gdyż startujący mieli więcej przestrzeni, mogli też skorzystać z szatni hali widowiskowo sportowej. Metę jak zwykle usytuowano na Starym Mieście, w pobliżu zjawiło się wielu kibiców (głównie członków rodzin) i spacerowiczów, którzy po biegu mogli swobodnie podejść do biegaczy i z nimi porozmawiać. Gratulacjom nie było końca. Przebiegnięcie 10 km jest co by nie mówić wyczynem.

Przed biegiem głównym odbyły się rywalizacje w kategoriach młodzieżowych, dziecięcych i rodzinnych. Słowem piknik biegowy pełna gębą.

{AdmirorGallery}coperstart{/AdmirorGallery}

Klasyfikacja Open

1 Kopeć Wojciech Olsztynek Paged Sklejka/MTZ Szkolenia BHP/Team Kopeć Kat. C – 26 – 30 lat M 1986 00:32:10

2 Raczyński Paweł Annopol SKB Kraśnik Kat. B – 21 – 25 lat M 1990       03:17 00:32:53

3 Worobiec Dawid Olsztyn Kat. B – 21 – 25 lat M 1990 00:34:19

4 Nosarzewski Konrad Stupsk Mazowiecki Managerbiegaczy.pl Kat. B – 21 – 25 lat M 1991 00:34:45

5 Misiewicz Jacek Olsztyn SKLEP BIEGOWY OLIMP OLSZTYN Kat. G – 46 – 50 lat M 1968 00:35:24

6 Mikielski Witold Olsztynek Kat. C – 26 – 30 lat M 1988 00:35:26

7 Sulewski krzysztof Jeziorany Kat. C – 26 – 30 lat M 1985 00:35:26

8 Wołoszyk Kamil Kościerzyna AZS UWM OLSZTYN        Kat. B – 21 – 25 lat M 1993 00:35:28

9 Suwiński Wojciech Olsztyn Kat. A – 16 – 20 lat M 1996 00:35:29

10 Błudnicki Adrian Bartoszyce Kat. B – 21 – 25 lat M 1993 00:36:02

11Umbras Krzysztof Olsztyn AKM Olimp Olsztyn Kat. F – 41 – 45 lat M 1971 00:36:06

12 Domżalski Tomasz Gasiorowo AKM Olimp Olsztyn/SklepBiegowy.com Kat. D – 31 – 35 lat M 1980 00:36:10

13Najdzion Robert Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN Kat. E – 36 – 40 lat M1976 00:36:17

14Orłowski Tomasz Morąg Finisz Morąg Kat. C – 26 – 30 lat M 1986 00:36:27

15 Bartkowski Zbigniew Działdowo Kat. G – 46 – 50 lat M 1964 00:36:57

16 Ilecki Jacek Gdańsk Kat. C – 26 – 30 lat M 1985 00:37:19

17 Maciejewski Marek Aleksandrów Kujawski Kat. B – 21 – 25 lat M 1993 00:37:29

18 Lewiński Paweł Ostróda NetSystem Triathlon team Kat. B – 21 – 25 lat M 1990 00:37:44

19 Chlastosz Michał Wiśniewo Kat. D – 31 – 35 lat M 1979 00:37:45

20 Symerewicz Marek Barczewo Kat. G – 46 – 50 lat M 1967 00:37:46

21 Gojło Marek Olsztyn Kat. E – 36 – 40 lat M 1974 00:38:10

22 Lullis Kamil Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo Kat. C – 26 – 30 lat M 1984 00:38:13

23 Ołowski Jakub        Biskupiec www.agrobros.com Kat. C – 26 – 30 lat M 1984 00:38:34

24 Szczygłowski Jacek Morąg Finisz Morąg Kat. F – 41 – 45 lat M 1971 00:38:50

25 Łożyński Piotr Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN Kat. H – 51 – 55 lat M 1963 00:38:51

26 Sanecki Piotr Pasłęk KB Biegam Bo Lubię Pasłęk Kat. C – 26 – 30 lat M 1987 00:38:57

27 Nosarzewski Waldemar Olsztyn     AKM OLIMP OLSZTYN Kat. G – 46 – 50 lat M 1967 00:39:11

28 Biłanicz Michał Górowo Iławeckie Kat. B – 21 – 25 lat M 1993 00:39:17

29 Przedwojewski Tadeusz Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN Kat. F – 41 – 45 lat M 1969 00:39:19

30 Ferszt Piotr Olsztyn AKM Olimp Olsztyn Kat. D – 31 – 35 lat M 1981 00:39:31

31 Barcewicz Marta Bisztynek 12tri.pl Drużyna Wilka Kat. C – 26 – 30 lat K 1986 00:39:43

32 Sanecki Patryk Pasłęk KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK Kat. B – 21 – 25 lat M 1990 00:39:43

33 Horba Kamil Morąg Kat. C – 26 – 30 lat M 1986 00:39:49

34 Jędrzejak Krzysztof Lidzbark Warmiński Kat. C – 26 – 30 lat M 1987 00:39:50

35 Wiśniewski Rafał Jan Olsztyn Kat. C – 26 – 30 lat M 1988 00:40:12

36 Figat Mirosław Bartoszyce UKS ,,Jedynka” Bartoszyce Kat. I – 56 – 60 lat M 1958 00:40:13

37 Suwiński Tadeusz Olsztyn biegam bo lubię Kat. H – 51 – 55 lat M 1963 00:40:22

38 Gil Jarosław Jonkowo Klub Zielonego Stołu Kat. C – 26 – 30 lat M 1987 00:40:28

39 Dariusz Olsztyn AKM OLIMP Olsztyn Kat. H – 51 – 55 lat M 1962 00:40:33

40 Sikorski Krystian Bartoszyce UKS Jedynka Bartoszyce Kat. B – 21 – 25 lat M 1992 00:40:34

41 Gwardjak Jerzy Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN Kat. G – 46 – 50 lat M 1966 00:40:35

42 Brojek Mariusz Żabi Róg M&M TEAM Kat. G – 46 – 50 lat M 1967 00:40:36

43 Długosz Marek Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo Kat. H – 51 – 55 lat M 1962 00:40:38

44 Ziółek Patryk Olsztyn Kat. A – 16 – 20 lat M 1996 00:40:40

45 Nadulski Jacek Olsztyn Jacky Runners Kat. D – 31 – 35 lat M 1979 00:40:45

46 Zarębski Marcin Olsztyn AKM Olimp Olsztyn Kat. D – 31 – 35 lat M      1982 00:40:52

47 Krupiński Bogumił Olsztyn Kat. F – 41 – 45 lat M 1973 00:40:54

48 Jędrzejczyk Łukasz Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo Kat. D – 31 – 35 lat M 1981 00:41:01

49 Korwiel Rafał Ostróda TEAM KOPEĆ Kat. C – 26 – 30 lat M 1984 00:41:02

50 Matejko Piotr Orneta MSB”Finisz Morąg” Kat. I – 56 – 60 lat M 1954 00:41:08

Wyniki OPEN

{AdmirorGallery}coperbieg{/AdmirorGallery}

Kobiety

Open

1 (31) Barcewicz Marta Bisztynek 12tri.pl Drużyna Wilka Kat. C – 26 – 30 lat K 1986 00:39:43

2 (82) Pieczulis Krystyna Olsztyn AZS-UWM Olsztyn Kat. H – 51 – 55 lat K 1962 00:42:43

3 (95) Popławska Agnieszka Brodnica MUKL Brodnica Kat. D – 31 – 35 lat K 1982n 00:43:31

4 (105) Cieśla Elżbieta Olsztynek Team Kopeć  Kat. F – 41 – 45 lat K 1972 00:43:53

5 (111) Kasprzak Karolina Olsztyn Akademia Pływania Kat. C – 26 – 30 lat K 1986 00:44:03

6 (116) Goździejewska Anna Łupstych AKM Olimp Olsztyn Kat. G – 46 – 50 lat K 1967 00:44:27

7 (135) Gojło-Woźniak Julita Olsztyn Kat. C – 26 – 30 lat K 1985 00:45:06

8 (161) Dębowska Beata Olsztyn Kat. F – 41 – 45 lat K 1971 00:45:44

9 (168) Kosacka Emilia Olsztyn Kat. D – 31 – 35 lat K 1982 00:46:18

10 (169) Jaremko Nina Bartoszyce UKS Jedynka Bartoszyce Kat. A – 16 – 20 lat K 1994 00:46:18

11 (176) Reglińska Joanna Bytów KB Goch Bytów Kat. C – 26 – 30 lat K 1988      00:46:38

12(180) Stańczuk Marta Olsztyn Kat. D – 31 – 35 lat K 1982 00:46:49

13 (187) Goździewska Katarzyna Olsztyn Kat. D – 31 – 35 lat K 1983 00:46:56

14 (192) Gawrońska Beata Olsztyn Citi „Społecznie Aktywni” Kat. F – 41 – 45 lat K 1973 00:47:08

15 (214) Gryglicka Ewa Olsztyn Kat. F – 41 – 45 lat K 1972 00:47:41

16 (229) Kijewska Kamilla Ostróda Vega Runner Kat. E – 36 – 40 lat K 1978 00:48:01

17 (232) Gradek Alicja Ryn Kat. G – 46 – 50 lat K 1968 00:48:10

18 (239) Żuk Aleksandra Morąg LUKS „Olimpijczyk” Morąg Kat. A – 16 – 20 lat K 1997 00:48:23

19 (262) Kozłowska Joanna Olsztyn AKM Olimp Olsztyn Kat. D – 31 – 35 lat K 1982 00:49:07

20 (264) Radziwiłłowicz Grażyna Natalia Kieźliny – Olsztyn Kat. A – 16 – 20 lat K 1998 00:49:11

21 (274) Bronakowska Dorota Olsztyn Kat. D – 31 – 35 lat K 1982 00:49:28

22 (286) Mounier Anna Olsztyn AKM Olimp Olsztyn Kat. D – 31 – 35 lat K 1979 00:49:53

23 (418) Sawicka Alicja Olsztyn Kat. C – 26 – 30 lat K 1987 00:50:22

24 (319) Kościesza Patrycja Olsztyn Kat. A – 16 – 20 lat K 1994 00:51:00

25 (320) Janowska Anna Olsztyn Kat. D – 31 – 35 lat K 1981 00:51:00

26 (322) Kulgajuk Wioletta Olsztyn    Kat. B – 21 – 25 lat K 1991 00:51:03

27 (327) Dymerska Aneta Olsztyn BBL Olsztyn  Kat. D – 31 – 35 lat K 1982 00:51:27

28 (338) Świerczyńska Barbara Szczytno Kat. D – 31 – 35 lat K 1982 00:52:00

29 (340) Skrzypczyk Malwina Olsztyn AKM Olimp Olsztyn Kat. C – 26 – 30 lat K 1988 00:52:15

30 (343) Śliwczyńska Ilona Ostróda Kat. E – 36 – 40 lat K 1978 00:52:21

Wyniki OPEN Kobiet

{AdmirorGallery}copermeta{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Bisztynek Morąg Olsztyn Olsztynek Ostróda

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x