Cross Henryka Szordykowskiego – Śladami wielkiego mistrza

W Narzymiu odbyły się ogólnopolskie biegi przełajowe LZS o Puchar Wójta Gminy Iłowo-Osada. W ramach tej imprezy rozegrano tradycyjny dwudziesty piąty cross urodzonego w Iłowie, słynnego średniodystansowca Henryka Szordykowskiego. Wystartowali przede wszystkich uczniowie z Działdowa i gminy Iłowo-Osada, ale nie zabrakło reprezentantów Dywit, Morąga i Kozłowa, Lubawy.

Wyniki

Rocznik 1999-98

600m

Dziewczęta

1.Patrycja Wichert – Dywity GUKS ASY Dywity

2.Natalia Graman SP Kazanice LKS Lubawa

3.Martyna Sulikowska Dywity GUKS ASY Dywity

4.Adrianna Kłosowska SP Nr.3 Działdowo MOSiR Działdowo

5.Nikolletta Mietlicka SP Nr.4 Morąg

6.Magdalena Kaczmarczyk SP Kozłowo

7.Ewa Malinowska Dywity GUKS ASY Dywity

8.Anna Kwiecień SP Kozłowo

9.Klaudia Cichocka SP Iłowo-Osada LUKS Iskra Iłowo-Osada

10.Weronika Mieczkowska SP Kazanice LKS Lubawa

11.Weronika Skuza SP Narzym UKS  Iskra  Narzym

12.Izabela Gulajska SP Narzym UKS  Iskra  Narzym

13.Weronika Lipowska SP Narzym UKS  Iskra  Narzym

14.Oliwia Cieślak SP Narzym UKS Iskra  Narzym

15.Kamila Frątczak SP Nr.2 Biskupiec

16.Aleksandra Górna SP Iłowo-Osada LUKS Iskra Iłowo-Osada

17.Wiktoria Zalewska SP Iłowo-Osada LUKS”Iskra” Iłowo-Osada

18.Dominika Cieślińska SP Narzym UKS „Iskra” Narzym

19.Paulina Adamska SP Białuty

20.Natalia Osowska SP Iłowo-Osada LUKS”Iskra”Iłowo-Osada

Rocznik 1999-98

800 m

Chłopcy

1.Daniel Arczewski SP Narzym UKS „ Iskra” Narzym

2.Mikołaj Conkała SP Kozłowo

3.Patryk Negierski SP Kozłowo

4.Kacper Gierwatowski SP Narzym UKS „ Iskra” Narzym

5.Sebastian Kaczerski SP Białuty

6.Daniel Marcjanik SP Białuty

7.Adrian Tejs SP Narzym „ UKS  Iskra Narzym

8.Patryk Wiśniewski SP Iłowo-Osada  LUKS  Iskra Iłowo-Osada

9.Adrian Cieszkowski SP Narzym  UKS  Iskra Narzym

10.Radosław Kostrzewa SP Narzym UKS Iskra Narzym

11.Jarosław Szydłowski SP Narzym UKS Iskra Narzym

12.Kacper Letkiman  SP Narzym UKS Iskra Narzym

13.Sebastian Piątkowski SP Narzym UKS Iskra Narzym

14.Jakub Kowalski SP Iłowo-Osada  LUKS „Iskra Iłowo-Osada

15.Przemysław Karpiński SP Narzym  UKS Iskra Narzym

16.Artur Lewandowski SP Białuty

17.Bartosz Skuza SP Narzym  UKS  Iskra Narzym

18.Tomasz Rejchert SP Narzym UKS Iskra Narzym

19.Dominik Kornafel SP Iłowo-Osada LUKS Iskra Iłowo-Osada

20.Gracjan Piątkowski SP Narzym UKS Iskra Narzym

Rocznik 1997

800 m

Dziewczęta Gimnazjum

1.Daria Kutrasiewicz  G Nr.1 Biskupiec

2.Aleksandra Żuk G Nr.1 Morąg

3.Natalia Zielinska GUKS ASY Dywity

4.Klaudia Kurleta Narzym UKS Iskra Narzym

5.Magdalena Zych Kozłowo

6.Karolina Strzelec Iłowo-Osada LUKS Iskra Iłowo-Osada

7.Monika Hanczar G Nr.1 Biskupiec

8.Patrycja Ferenc G Nr.1 Biskupiec

9.Patrycja Szamborska G Nr.1 Działdowo UKS JedynkaDziałdowo

10.Katarzyna Jaworska Iłowo-Osada LUKS „Iskra Iłowo-Osada

11.Stella Grodzicka G Nr.1 Działdowo UKS Jedynka” Działdowo

12.Weronika Sztuba  G Nr 1 Działdowo UKS Jedynka Działdowo

13.Milena Majorowska G Nr 1 Działdowo UKS Jedynka Działdowo

14.Oliwia Kosińska Iłowo-Osada LUKS „Iskra  Iłowo-Osada

15.Milena Pac G Nr.1 Biskupiec Biskupiec

16.Marlena Lewandowska Kozłowo

17.Katarzyna Jastrzębska  G Nr.1 Działdowo UKS  Jedynka Działdowo

18.Aleksandra Gołębiewska Narzym UKS  Iskra Narzym

19.Paulina Bartkowska Narzym UKS Iskra Narzym

20.Natalia Brzozowska Nr.1 Działdowo UKS  Jedynka Działdowo

Rocznik 1997

1000 m

Chłopcy Gimnazjum

1.Mateusz Jackiewicz Kazanice LKS Lubawa

2.Kamil Konalik Kozłowo

3.Paweł Mucharzewski G Nr.2 Morąg

4.Daniel Giemza G Nr 2 Morąg

5.Szymon Zdunek G Nr 2 Morąg

6.Mariusz Bonisławski Iłowo-Osada LUKS  Iskra Iłowo-Osada

7.Jakub Nowik-Nowicki G Nr.2 Morąg Morąg

8.Cezary Orzechowski Kazanice LKS Lubawa

9.Grzegorz Żóralski Iłowo-Osada LUKS Iskra Iłowo-Osada

10.Jakub Sobotka G Nr.1 Działdowo UKS Jedynka Działdowo

11.Krystian Kaczerski SP Białuty

12.Damian Jakielski  G Nr.1 Działdowo UKS  Jedynka Działdowo

13.Grzegorz Szopa G Nr 1 Działdowo Jedynka Działdowo

14.Krystian Pietrzak G Nr 1 Działdowo Jedynka Działdowo

15.Michał Prażmo Kozłowo

16.Kamil Kruszyński Iłowo-Osada LUKS Iskra Iłowo-Osada

17.Michał Cieśniewski  G Nr.1 Działdowo UKS  Jedynka Działdowo

18.Arkadiusz Pietrzak Narzym UKS  Iskra Narzym

19.Dawid Bryska  Iłowo-Osada LUKS Iskra Iłowo-Osada

20.Hubert Nowacki Narzym  UKS Iskra Narzym

Rocznik 1995-96

1000m

Dziewczęta

1.Patrycja Mulkityn Kozłowo MOSiR Działdowo

2.Patrycja Ługowska Działdowo MOSiR Działdowo

3.Żaneta Staniszewska Działdowo  MOSiR Działdowo

4.Marlena Godleś Kozłowo

5.Ewelina Kasprzak Nr.1 Biskupiec

6.Patrycja Rogozińska Kozłowo

7.Paulina Pruszkowska Nr.1 Działdowo UKS  Jedynka Działdowo

8.Weronika Ługowska Narzym UKS  Iskra Narzym

9.Daria Cielecka G Nr.1 Działdowo UKS  Jedynka Działdowo

10.Żaneta Cieszkowska Narzym UKS Iskra Narzym

11.Katarzyna Jędrzejewska Iłowo-Osada LUKS Iskra Iłowo-Osada

12.Oliwia Jaroszewska G Nr.1 Działdowo UKS  Jedynka Działdowo

Rocznik 1995-96

1500 m

Chłopcy

1.Damian Wawrzyniak G Nr.2 Morąg

2.Artur Wodzyński  G Nr.1 Działdowo UKS Jedynka Działdowo

3.Bartosz Jarzębowski Iłowo-Osada LUKS  Iskra Iłowo-Osada

4.Jarosław Gulajski Narzym  UKS  Iskra Narzym

5.Dawid Drzymont  G Nr.2 Morąg

6.Sebastian Jackowski Narzym UKS Iskra Narzym

7.Karol Kordalski Kozłowo

8.Mateusz Kłos G Nr.1 Działdowo UKS   Jedynka  Działdowo

9.Kamil Kempiński Iłowo-Osada LUKS  Iskra Iłowo-Osada

10.Piotr Just Iłowo-Osada LUKS Iłowo Osada

11.Adam Filipowicz G Nr.1 Działdowo UKS  Jedynka  Działdowo

12.Radosław Pankiewicz G Nr 1 Działdowo Jedynka Działdowo

13.Sebastian Lech G Nr 1 Działdowo Jedynka Działdowo

14.Paweł Kuciński Narzym UKS „ Iskra” Narzym

15.Daniel Cejmer G Nr.1 Działdowo UKS  Jedynka Działdowo

16.Hubert Lemański G Nr 1 Działdowo Jedynka Działdowo

17.Damian Jabłoński Narzym UKS „ Iskra” Narzym

18.Michał Karpiński Narzym Iskra Narzym

Rocznik 1994 i st.

3000 m

Kobiety

1.Martyna Konarzewska Działdowo MOSiR Działdowo

2.Patrycja Mulkityn Działdowo MOSiR Działdowo

Rocznik 1994 i st.

5000 m

Mężczyźni

1.Artur Piotrowski Ciechanów KB TKKF Promyk Ciechanów

2.Patryk Grzymkowski Działdowo MOSiR Działdowo

3.Witold Tarnowski Ciechanów KB TKKF Promyk Ciechanów

4.Artur Wodzyński Działdowo MOSiR Działdowo

5.Grzegorz Włodarczyk Ciechanów KB TKKF Promyk Ciechanów

6.Ryszard Matuszewski Ciechanów KB TKKF Promyk Ciechanów

7.Waldemar Jabłoński Ciechanów KB TKKF Promyk Ciechanów

8.Zenon Lewandowski Ciechanów KB TKKF Promyk Ciechanów

Punktacja zespołowa

Szkoły Podstawowe Szkoły Gimnazjalne

1.SP Narzym

2.SP Kozłowo

3.SP Białuty

4.SP Kazanice

5.SP Iłowo-Osada

6.SP Nr.3 Działdowo

7.SP Nr.4 Morąg

8.SP Biskupiec

Szkoły Gimnazjalne

1.Gimnazjum Nr.1 Działdowo

2.Gimnazjum Iłowo-Osada

3.Gimnazjum Kozłowo

4.Gimnazjum Nr.2 Morąg

5.Gimnazjum Nr 1Biskupiec

6.Gimnazjum Narzym

Gminy

1.Iłowo-Osada

2.Działdowo

3.Kozłowo

4.Morąg

5.Biskupiec

6.Dywity

7.Lubawa

Za zajęcie miejsc od pierwszego do trzeciego w każdym biegu zawodnicy  otrzymali medale oraz nagrody rzeczowe. Najlepsze szkoły podstawowe i gimnazja w punktacji łącznej uhonorowano pucharami .

Uczestników  biorących udział w biegu głównym w kategorii wiekowej M 40 i M60 za zajęcie  miejsc I-III udekorowano medalami. Organizatorzy zawodów dziękują:

Warmińsko – Mazurskiemu Zrzeszeniu Ludowe Zespoły Sportowe w Olsztynie

za ufundowanie medali, pucharów oraz zapewnienie  wyżywienia startującym zawodnikom. Nagrody rzeczowe ufundował Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Iłowie-Osadzie

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x