FunRun Leśnym Szlakiem Olsztyn 2015 – Faworyt nie zawiódł oczekiwań

Na terenach Nadleśnictwa Kudypy odbyła się w niedzielę (24 maja) impreza biegowa pod hasłem „FunRun Leśnym Szlakiem”. Lokalny w zamierzeniu wymiar, a około 170 startujących – to jest świadectwem coraz większego zainteresowania mieszkańców Olsztyna i regionu czynna rekreacją. Na dystansie ok. 6 km zwyciężył Paweł Pszczółkowski, wśród pan Joanna Reglińska z Bytowa

Wyniki

1 Pszczółkowski Paweł Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 Open M 1 19:54 1

2 Nosarzewski Konrad Stupsk Mazowiecki A-Z TAPE Managerbiegaczy.pl 1991 Open M 2 20:00 2

3 Drożdż Mariusz Olsztyn Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” 1969 Open M 3 21:43 3

4 Kasperski Arkadiusz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com 1970 Open M 4 22:16 4

5 Flaga Przemysław Barczewo barczewo 1983 Open M 5 22:25 5

6 Nosarzewski Waldemar Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1967 Open M 6 23:05 6

7 Bronakowski Piotr Olsztyn Tri NEGU 1979 Open M 7 3:53 15.4 23:19 23:20 7

8 Radzki Daniel Olsztyn 1980 Open M 8 23:24 8

9 Kalita Krystian Olsztyn Wolniej, ale dokładnie! 1986 Open M 9 23:24 9

10 Chumowicz Bartosz Olsztyn 1984 Open M 10 23:22 10

……………………………………………………………………………….

11 Fieodorow Tomasz Barczewo Barczewo Biega 1984 Open M 11 23:49 11

12 Bochno Jarosław Reszel 1992 Open M 12 24:31 12

13 Jasinski Mateusz Gizycko Wrzuc Bieg Gizycko 1987 Open M 13 24:46 13

14 Pyrczak Łukasz Reszel 1992 Open M 14 24:47 14

15 Szewczyk Rafal Olsztyn Team Kopeć 1974 Open M 15 25:02 15

16 Burakowski Daniel Olsztyn hoko-sport/camelbak.pl 1983 Open M 16 25:04 16

17 Gwardjak Jerzy Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1966 Open M 17 25:10 17

18 Jabłonka Krystian Olsztyn Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” 1981 Open M 18 25:19 18

19 Turowski Rafał Olsztyn 1979 Open M 19 25:26 19

20 Zaleśkiewicz Mateusz Reszel 1989 Open M 20 25:26 20

21 Kowalski Sylwester Olsztyn BBL Wydminy 1967 Open M 21 25:38 21

22 Kawiecki Paweł Nidzica indywidualny 1994 Open M 22 25:52 22

23 Marszałek Paweł 1979 Open M 23 25:54 23

24 Sydoruk Aleksander Gronity RDLP Olsztyn Team 1970 Open M 24 25:59 24

25 Gutmański Mariusz Olsztyn 1996 Open M 25 26:08 25

26 Sawicki Szymon Olsztyn 1991 Open M 26 26:11 26

27 Podlewski Tomasz Olsztyn 1978 Open M 27 26:18 27

28 Chojnacki Andrzej Olsztyn 1989 Open M 28 26:18 28

29 Laszczak Jerzy Olsztyn 1961 Open M 29 26:28 29

30 Szczerbowski Krzysztof Olsztyn 1997 Open M 30 26:38 30

31 Majek Krzysztof Olsztyn 1991 Open M 31 26:36 31

32 Daniluk Stanisław Olsztyn AKM OLIMP Olsztyn/sklepbiegowy.com 1963 Open M 32 26:49 32

33 Godlewski Gracjan Olsztyn 2001 Open M 33 26:49 33

34 Sztejna Zdzisław Jedwabno 1961 Open M 34 27:00 34

35 Kowalski Grzegorz Olsztyn Steinbook 1974 Open M 35 26:59 35

36 Pawłowski Mariusz Olsztyn 1979 Open M 36 27:03 36

37 Zablotny Bartosz Olsztyn Biegnę nie tankuję KS EGIDA 1988 Open M 37 27:06 37

38 Reglińska Joanna Bytów KB GOCH Bytów 1988 Open K 1 27:20 1

39 Wyczałkowski Robert Dobrzyń Nad Wisłą Lecimy tutej 1992 Open M 38 27:18 38

40 Kowenicki Piotr Olsztyn Biegnę nie tankuję 1983 Open M 39 27:23 39

41 Bronakowski Andrzej Olsztyn 1977 Open M 40 27:40 40

42 Ciesielski Mariusz Olsztyn 1965 Open M 41 27:36 41

43 Bosky Bogdan Olsztyn 12tridruzyna wilka 1968 Open M 42 27:32 42

44 Zieliński Przemysław Olsztyn 1976 Open M 43 27:36 43

45 Kostrzewa Jarosław Barczewo 1972 Open M 44 27:49 44

46 Mierzejewski Marcin Reszel 1992 Open M 45 28:11 45

47 Lisowski Przemek Kieźliny ctmir Spaszewski 1976 Open M 46 28:14 46

48 Ciećko Adam Olsztyn Georungers 1973 Open M 47 28:14 47

49 Stefaniuk Rafał Dobre Miasto 1976 Open M 48 28:16 48

50 Szczepaniak Piotr Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com 1968 Open M 49 28:25 49

51 Sambor Piotr Olsztyn 1974 Open M 50 28:26 50

52 Ławrynowicz Ireneusz Olsztyn Przem-Gri 1976 Open M 51 28:23 51

53 Kozłowska Joanna Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com / 12tri.pl Drużyna Wilka 1982 Open K 2 28:30 2

54 Wrzyszcz Leszek Olsztyn brak 1959 Open M 52 28:33 52

55 Gajewska Monika Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 Open K 3 28:34 3

56 Ulewicz Adrian Olsztyn 1985 Open M 53 28:30 53

57 Woźniak Krzysztof Olsztyn 1980 Open M 54 28:47 54

58 Mańkowska Anna Olsztyn 12tri.pl Drużyna Wilka 1984 Open K 4 28:48 4

59 Andruszkiewicz Bogdan Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com 1953 Open M 55 4:51 12.3 29:08 29:11 55

60 Światowski Daniel Stawiguda 1987 Open M 56 29:07 56

61 Pankowski Dariusz Iława 1988 Open M 57 29:20 57

62 Kozak Przemysław Olsztyn 1980 Open M 58 29:27 58

63 Dulik Arkadiusz Lublin 1986 Open M 59 29:36 59

64 Sokalski Bogdan Olsztyn Przem-Gri 1950 Open M 60 29:41 60

65 Sypko Michał Olsztyn 1987 Open M 61 29:41 61

66 Tomalski Kamil Olsztyn 1983 Open M 62 29:45 62

67 Dadasiewicz Andrzej Olsztyn 1976 Open M 63 29:38 63

68 Ciołkowski Marek Olsztyn biegam bo muszę, zwłaszcza po wodę gdy mamy suszę 1963 Open M 64 29:48 64

69 Mikuć Leszek Dobre Miasto 1959 Open M 65 29:43 65

70 Rólka Robert Olsztyn Brygada RR 1988 Open M 66 29:43 66

71 Starostka Mariusz Olsztyn 1984 Open M 67 29:53 67

72 Feszczyn Marta Olsztyn 1990 Open K 5 29:56 5

73 Tatkowski Jarosław Olsztyn Szwagier Poczekaj !!! 1981 Open M 69 29:55 69

74 Kurczycki Michał Olsztyn Majdy Kręsk 1979 Open M 68 29:55 68

75 Rusiniak Sławomir Olsztyn Rusiniak Team 1979 Open M 70 29:53 70

76 Zaleski Zbigniew Mosty Brygada RR 1988 Open M 71 30:05 71

77 Rokita Paweł Toruń Brygada RR 1988 Open M 72 30:05 72

78 Zabłotna Natalia Olsztyn Biegnę nie tankuję 1992 Open K 6 30:10 6

79 Piłat Kamil Olsztyn Biegnę nie tankuję 1985 Open M 73 30:11 73

80 Kawałko Patrycja Nidzica Team Kopeć 1974 Open K 7 30:16 7

81 Walentukanis Aneta Olsztyn Biegnę nie tankuję 1990 Open K 8 30:31 8

82 Dębowski Marcin Olsztyn 1976 Open M 74 30:48 74

83 Maculewicz Marek Nidzica Sąd Rejonowy w Olsztynie 1970 Open M 75 30:59 75

84 Borkowski Jacek Olsztyn Borki Biegają 1980 Open M 76 30:50 76

85 Wolnowski Jędrzej Olsztyn 1986 Open M 77 31:02 77

86 Kowalska Amelia Ostróda Trenuję na IV Ostródzki Półmaraton 1972 Open K 9 31:17 9

87 Piłat Łukasz Olsztyn Biegnę nie tankuję 1987 Open M 78 31:22 78

88 Gołębiowski Mateusz Olsztyn 1990 Open M 79 31:39 79

89 Szuszczewicz Radosław Olsztyn ITM 1978 Open M 80 31:39 80

90 Siwiński Jerzy Olsztyn AKM Olimp Olsztyn / 12tri.pl Drużyna Wilka 1960 Open M 81 31:51 81

91 Sobczak Zbigniew Olsztyn 1988 Open M 82 31:53 82

92 Roztropiński Marcin Olsztyn 1978 Open M 83 31:43 83

93 Gajewski Jerzy-Piotr Olsztyn GAJÓWKA 1964 Open M 84 31:50 84

94 Gajewski Andrzej Olsztyn Gajówka 1960 Open M 85 31:42 85

95 Tomaszewski Jakub Olsztyn 1983 Open M 86 31:58 86

96 Smolski Marcin Olsztyn Smolaki 1973 Open M 87 32:07 87

97 Milewski Bogdan Olsztyn 1969 Open M 88 32:14 88

98 Plucińska Klaudia Szczytno 1991 Open K 10 32:10 10

99 Gąsiorowski Tomasz Olsztyn 1974 Open M 89 32:30 89

100 Michalkiewicz Anna Orneta 1988 Open K 11 32:29 11

Pełne wyniki

Olsztyn, SuperCzas
III FunRun Leśnym Szlakiem

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Olsztyn sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x