Garmin Ultra Race Radków 2021 – Tomasz Szałachowski trzeci w najtrudniejszej próbie

Fot. Tomasz Szałachowski facebook
W zakończonym w niedziele (12 września) Festiwalu Biegowym Garmin Ultra Race Radków doskonale spisał się Tomasz Szałachowski z Dobrego Miasta, który na najdłuższym dystansie 82 km zajął trzecie miejsce w open i swojej kategorii wiekowej M30. W biegu na 55 km dobrze wypadła Anetta Klimowska (Elbląg), która w open była dwunasta i trzecia w kategorii K40. Pozostali też zapewne byli zadowoleni po spędzili weekend na sportowo, podziwiając piękne krajobrazy.

Dystans 82.7 km

1 WOLEK SZYMON TYCHY KS ŚCINKA POL 1983 M30 1 08:29:20 1 2 SARNOWSKI PAWEŁ OSTRZESZÓWBUDIO.PL POL 1988 M30 2 08:56:53 2 3 SZAŁACHOWSKI TOMASZ DOBRE MIASTO DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA "ODCISK" POL 1984 M30 3 09:18:55 3

Dystans 55.9 km

1 SZCZEŚNIEWSKI MIŁOSZ DĄBCZE SALCO GARMIN TEAM POL 1989 M30 1 05:06:07 1 2 BORYCKI MIROSŁAW LIBERTÓW POL 1976 M40 1 05:53:01 2 3 JAROSZEWSKI MAREK PIŁA BROOKS RUNNING PL POL 1975 M40 2 05:54:18 3 ….......................................................... 61 KLIMOWSKA ANETTA ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1979 K40 3 07:27:18 12 64 OTŁOWSKI GRZEGORZ ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1986 M30 18 07:28:54 52 119 KLIMOWSKI PRZEMYSŁAW ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1977 M40 41 08:01:12 99 168 SINKIEWICZ TOMASZ PASYM POL 1970 M50 16 08:39:20 140 294 MODRZYŃSKI PRZEMYSŁAW ELBLĄG NGT PROBAR POL 1966 M50 34 09:45:48 233

Dystans 24 km

1 BRÝDL PAVEL TRUTNOV MUAY RUNNING TEAM CZK 1980 M40 1 01:56:43 1 2 KLECZEK LUKASZ BREMEN EUA 1991 M30 1 02:08:49 2 3 BEDNARCZYK MARCIN KATOWICE AUGUSTEAM POL 1985 M30 2 02:09:10 3 ….................................. 219 SERAFIN BARTŁOMIEJ ELBLĄG POL 1982 M30 78 03:17:10 174 254 OSIŃSKI DARIUSZ ORNETA KUŹNIA TRIATHLONU POL 1986 M30 89 03:28:11 197

Dystans 9 km

1 KAZUŁA JAKUB PIOTRKÓW TRYBUNALSKI POL 1996 M18 1 00:44:01 1 2 SZPARGAŁA BARTŁOMIEJ MIEROSZÓW MAD RUNNERS POL 2003 M18 2 00:45:22 2 3 MAJCHRZAK MACIEJ WROCŁAW 140MINUT.PL POL 1989 M30 1 00:46:58 3 ….......................................... 50 SMAL ADAM ELBLĄG POL 1979 M40 17 01:12:02 33 100 BALIŃSKA-SMAL MARZENA ELBLĄG POL 1979 K40 26 01:31:13 51

W zakończonym w niedziele (12 września) Festiwalu Biegowym Garmin Ultra Race Radków doskonale spisał się Tomasz Szałachowski z Dobrego Miasta, który na najdłuższym dystansie 82 km zajął trzecie miejsce w open i swojej kategorii wiekowej M30. W biegu na 55 km dobrze wypadła Anetta Klimowska (Elbląg), która w open była dwunasta i trzecia w kategorii K40. Pozostali też zapewne byli zadowoleni po spędzili weekend na sportowo, podziwiając piękne krajobrazy.

Dystans 82.7 km

1 WOLEK SZYMON TYCHY KS ŚCINKA POL 1983 M30 1 08:29:20 1

2 SARNOWSKI PAWEŁ OSTRZESZÓWBUDIO.PL POL 1988 M30 2 08:56:53 2

3 SZAŁACHOWSKI TOMASZ DOBRE MIASTO DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA „ODCISK” POL 1984 M30 3 09:18:55 3

Dystans 55.9 km

1 SZCZEŚNIEWSKI MIŁOSZ DĄBCZE SALCO GARMIN TEAM POL 1989 M30 1 05:06:07 1

2 BORYCKI MIROSŁAW LIBERTÓW POL 1976 M40 1 05:53:01 2

3 JAROSZEWSKI MAREK PIŁA BROOKS RUNNING PL POL 1975 M40 2 05:54:18 3

…………………………………………………….

61 KLIMOWSKA ANETTA ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1979 K40 3 07:27:18 12

64 OTŁOWSKI GRZEGORZ ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1986 M30 18 07:28:54 52

119 KLIMOWSKI PRZEMYSŁAW ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1977 M40 41 08:01:12 99

168 SINKIEWICZ TOMASZ PASYM POL 1970 M50 16 08:39:20 140

294 MODRZYŃSKI PRZEMYSŁAW ELBLĄG NGT PROBAR POL 1966 M50 34 09:45:48 233

Dystans 24 km

1 BRÝDL PAVEL TRUTNOV MUAY RUNNING TEAM CZK 1980 M40 1 01:56:43 1

2 KLECZEK LUKASZ BREMEN EUA 1991 M30 1 02:08:49 2

3 BEDNARCZYK MARCIN KATOWICE AUGUSTEAM POL 1985 M30 2 02:09:10 3

……………………………….

219 SERAFIN BARTŁOMIEJ ELBLĄG POL 1982 M30 78 03:17:10 174

254 OSIŃSKI DARIUSZ ORNETA KUŹNIA TRIATHLONU POL 1986 M30 89 03:28:11 197

Dystans 9 km

1 KAZUŁA JAKUB PIOTRKÓW TRYBUNALSKI POL 1996 M18 1 00:44:01 1

2 SZPARGAŁA BARTŁOMIEJ MIEROSZÓW MAD RUNNERS POL 2003 M18 2 00:45:22 2

3 MAJCHRZAK MACIEJ WROCŁAW 140MINUT.PL POL 1989 M30 1 00:46:58 3

………………………………………

50 SMAL ADAM ELBLĄG POL 1979 M40 17 01:12:02 33

100 BALIŃSKA-SMAL MARZENA ELBLĄG POL 1979 K40 26 01:31:13 51

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Dobre Miasto Elbląg sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x