Grand Prix Morąga 2014 „Cztery Pory Roku – Lato” (III) – Wygrali wszyscy…

W minioną niedzielę (24 sierpnia) odbył się trzeci i ostatni bieg z cyklu Grand Prix Morąga „ Cztery Pory Roku”. Końcówka wakacji zgromadziła wielu chętnych, tym bardziej, że po biegu zorganizowano podsumowanie imprezy. Były pamiątkowe statuetki, dyplomy i nagrody losowane także wśród uczestników. Pomysł Biegowego Stowarzyszenia Finisz w Morągu znakomity. Prawdziwy raj dla miłośników biegania, których jest coraz więcej.

Zwycięzcami Grand Prix zostali: wśród najmłodszych: Julia Przybysz i Filip Przybysz, szkoły podstawowe: Karolina Letkiewicz i Krystian Pietrasik, gimnazja: Aleksandra Ziomek i Mariusz Dec, dorośli: Paulina Orłowska i Kamil Chodorowicz.

WYNIKI III BIEGU GRAND PRIX MORĄGA „CZTERY PORY ROKU – LATO”

DZIECI /rocznik 2004 i młodsi/

dziewczęta

1. Julia Przybysz

2. Nikola Kida

3. Marysia Ejsymont

4. Zuzia Wlazłowska

5. Malwina Możejko

6. Malwina Szczygłowska

7. Natalia Dec

8. Wiktoria Kaczyńska

9. Oliwia Nowińska

10. Antonina Ejsymont

11. Zuzia Ejsymont

12. Wiktoria Kobus

13. Wiktoria Wiechowska

14. Pola Hajec

15. Julita Kułakowska

chłopcy

1. Remigiusz Gotówko

2. Filip Przybysz

3. Kacper Letkiewicz

4. Jakub Żuk

5. Maciej Kida

6. Wiktor Czarnecki

7. Jakub Budziński

8. Patryk Przybyłek

9. Maciej Gotówko

10. Jarek Ciulak

11. Michał Ziomek

12. Bartosz Cybulski

13. Damian Ciulak

14. Wojciech Szymański

15. Wiktor Lipka

16. Kuba Przybyłek

17. Mikołaj Ejsymont

18. Radosław Szczygłowski

19. Paweł Wiśniewski

20. Michał Obniski

SZKOŁY PODSTAWOWE /rocznik 2003-2001/

dziewczęta

1. Karolina Letkiewicz /5’34/

2. Emilia Obniska /5’41/

chłopcy

1. Krystian Pietrasik /5’09/

2. Sebastian Biernacki /5’16/

3. Dawid Kaczyński /5’26/

4. Kacper Mielcarz /5’32/

5. Dawid Możejko /5’53/

6. Kacper Roczyński /6’10/

7. Piotr Ziomek /6’14/

GIMNAZJA /rocznik 2000-1998/

dziewczęta

1. Aleksandra Ziomek /13’01/

chłopcy

1. Miłosz Rosman /11’09/

2. Mariusz Dec /12’10/

DOROŚLI /rocznik 1997 i starsi/

kobiety

1. Paulina Orłowska /23’59/

2. Joanna Lipka /25’43/

3. Małgorzata Świątkowska /27’25/

4. Paulina Budzińska /28’02/

5. Joanna Roczyńska /28’39/

mężczyźni

1. Kamil Chodorowicz /16’27/

2. Tomasz Orłowski /16’41/

3. Kamil Horba /17’45/

4. Marcin Kur /18’33/

5. Kamil Kaczyński /19’09/

6. Marek Możejko /19’46/

7. Paweł Rosman /19’54/

8. Daniel Ciulak /20’01/

9. Jacek Czerniakowski /20’11/

10. Jacek Szczygłowski /20’11/

11. Michał Przybyłek /20’27/

12. Krzysztof Sasin /20’28/

13. Adam Krupka /20’41/

14. Sławomir Gortatowski /21’20/

15. Paweł Orłowski /22’03/

16. Mariusz Wiśniewski /22’12/

17. Adam Szymański /22’31/

18. Karol Baciński /22’44/

19. Mariusz Mielcarz /23’59/

20. Sasza Świątkowski /26’12/

21. Marcin Gałuszka /29’56/

KATEGORIE WIEKOWE

K20

1. Paulina Orłowska

2. Joanna Lipka

3. Paulina Budzińska

K30

1. Joanna Roczyńska

K40

1. Małgorzata Świątkowska

M20

1. Kamil Chodorowicz

2. Tomasz Orłowski

3. Kamil Horba

4. Marcin Kur

5. Jacek Czerniakowski

6. Krzysztof Sasin

7. Paweł Orłowski

8. Adam Szymański

M30

1. Kamil Kaczyński

2. Daniel Ciulak

3. Michał Przybyłek

4. Karol Baciński

5. Mariusz Mielcarz

6. Marcin Gałuszka

M40

1. Marek Możejko

2. Paweł Rosman

3. Jacek Szczygłowski

4. Adam Krupka

5. Sławomir Gortatowski

6. Mariusz Wiśniewski

7. Sasza Świątkowski

{AdmirorGallery}mr3{/AdmirorGallery}

KLASYFIKACJA KOŃCOWA GRND PRIX MORĄGA „CZTERY PORY ROKU – LATO”

DZIECI /rocznik 2004 i młodsi/

dziewczęta

1. Julia Przybysz /2 punkty/

2. Nikola Kida /4/

3. Maria Ejsymont /5/

4. Malwina Możejko /6/

5. Wiktoria Kaczyńska /8/

6. Natalia Dec /12/

7. Oliwia Nowińska /14/

8. Malwina Szczygłowska /15/

9. Antonina Ejsymont /15/

10. Wiktoria Kobus /16/

11. Zuzanna Ejsymont /17/

12. Wiktoria Wiechowska /22/

13. Pola Hajec /24/

Wiktoria Świderska

Zuzia Wlazłowska

Julita Kułakowska

chłopcy

1. Filip Przybysz /2 punkty/

2. Remigiusz Gotówko /3/

3. Kacper Letkiewicz /5/

4. Jakub Żuk /7/

5. Maciek Kida /10/

6. Jakub Budziński /10/

7. Wiktor Czarnecki /13/

8. Patryk Przybyłek /13/

9. Maciej Gotówko /17/

10. Jarosław Ciulak /18/

11. Michał Ziomek /20/

12. Bartek Cybulski /22/

13. Wiktor Lipka /22/

14. Damian Ciulak /24/

15. Wojtek Szymański /26/

16. Jakub Przybyłek /26/

17. Radosław Szczygłowski /32/

18. Paweł Wiśniewski /34/

Łukasz Pietruszewski

Mikołaj Ejsymont

Michał Obniski

SZKOŁY PODSTAWOWE /rocznik 2003-2001/

dziewczęta

1. Karolina Letkiewicz /2 punkty/

Emilia Obniska

Otylia Różycka

chłopcy

1. Krystian Pietrasik /2 punkty/

2. Sebastian Biernacki /3/

3. Dawid Kaczyński /5/

4. Kacper Mielcarz /8/

5. Dawid Możejko /8/

6. Piotr Ziomek /11/

Mateusz Rydel

Kacper Roczyński

GIMNAZJA /rocznik 2000-1998/

dziewczęta

1. Aleksandra Ziomek /2 punkty/

2. Justyna Świderska /3/

chłopcy

1. Mariusz Dec /2 punkty/

Adam Pietrzak

Miłosz Rosman

DOROŚLI /rocznik 1997 i starsi/

kobiety

1. Paulina Orłowska /2 punkty/

2. Joanna Lipka /4/

3. Małgorzata Świątkowska /6/

4. Paulina Budzińska /8/

5. Joanna Roczyńska /9/

Aleksandra Żuk

Jolanta Szymańska-Mielcarz

mężczyźni

1. Kamil Chodorowicz /2 punkty/

2. Karol Kowalski /3/

3. Tomasz Orłowski /4/

4. Przemysław Menziński /7/

5. Jacek Szczygłowski /7/

6. Kamil Horba /8/

7. Marcin Kur /9/

8. Kamil Kaczyński /11/

9. Marek Możejko /12/

10. Daniel Ciulak /15/

11. Paweł Rosman /16/

12. Michał Przybyłek /18/

13. Adam Krupka /24/

14. Sławomir Gortatowski /24/

15. Adam Szymański /26/

16. Sasza Świątkowski /30/

17. Mariusz Mielcarz /32/

18. Mariusz Wiśniewski /33/

19. Karol Cybulski /33/

Tomasz Schoenrock

Paweł Roczyński

Bartłomiej Cołoś

Mateusz Cybuslki

Jacek Czerniakowski

Krzysztof Sasin

Paweł Orłowski

Karol Baciński

Marcin Gałuszka

KATEGORIE WIEKOWE

K20

1. Paulina Orłowska

2. Joanna Lipka

3. Paulina Budzińska

K30

1. Joanna Roczyńska

K40

1. Małgorzata Świątkowska

M20

1. Kamil Chodorowicz

2. Karol Kowalski

3. Tomasz Orłowski

4. Przemysław Menziński

5. Kamil Horba

6. Marcin Kur

7. Adam Szymański

8. Karol Cybulski

M30

1. Kamil Kaczyński

2. Daniel Ciulak

3. Michał Przybyłek

4. Mariusz Mielcarz

M40

1. Jacek Szczygłowski

2. Marek Możejko

3. Paweł Rosman

4. Adam Krupka

5. Sławomir Gortatowski

6. Sasza Świątkowski

7. Mariusz Wiśniewski

{AdmirorGallery}mr3{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Morąg

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x