I Bieg Uniwersytecki „Piętnastka na XV-lecie” – Warto to powtórzyć…

W sobotę (21 czerwca) odbył się I Bieg Uniwersytecki z okazji XV-lecia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego pod hasłem ,,Piętnastka na XV- lecie”. Trasa przebiegała przez tereny kortowskie.. Zgłosiło się grubo ponad 200 uczestników. Gospodarzy zaskoczył Artur Olejarz z Zielonej Góry, który wygrał z wyraźną przewagą. Drugi był Wojciech Kopeć, a trzeci Paweł Pszczółkowski. Najszybsza z pań okazała się Monika Jackiewicz.

Bardzo fajna impreza, która w dobie tak dużej popularności biegów powinna pozostać w kalendarzu sportowym Olsztyna, tym bardziej, że kortowskie tereny wyjątkowo sprzyjają tej dyscyplinie

Mężczyźni Open

1 Olejarz Artur Zielona Góra 12 Dywizja zmechanizowana Szczecin 18-29 lat M 1988 00:49:27

2 Kopeć Wojciech Olsztynek Paged Sklejka/MTZ/Team Kopeć 18-29 lat M 1986 00:50:15

3 Pszczółkowski Paweł Olsztyn Pszczółkowski Team 18-29 lat M 1988 00:50:45

4 Worobiec Dawid Olsztyn 18-29 lat M 1990 00:50:47

5 Nosarzewski Konrad Stupsk Mazowiecki Managerbiegaczy.pl 18-29 lat M 1991 00:54:26

6 Wołoszyk Kamil Kościerzyna AZS UWM OLSZTYN 18-29 lat M 1993 00:54:46

7 Umbras Krzysztof Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 40-49 lat M 1971 00:55:05

8 Misiewicz Jacek Olsztyn SKLEP BIEGOWY OLIMP OLSZTYN 40-49 lat M 1968 00:55:28

9 Najdzion Robert Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 30-39 lat M 1976 00:55:33

10 Rogowski Zbigniew Bisztynek AZS UWM Olsztyn 18-29 lat M 1992 00:56:30

11 Symerewicz Marek Barczewo 40-49 lat M 1967 00:56:50

12 Gojło Marek Olsztyn 40-49 lat M 1974 00:58:12

13 Przedwojewski Tadeusz Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 40-49 lat M 1969 00:58:40

14 Krygielski Krysztof Wójtowo brak 30-39 lat M 1975 00:58:42

15 Nosarzewski Waldemar Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 40-49 lat M 1967 01:00:08

16 Myer Steven Olsztyn 30-39 lat M 1984 01:00:12

17 Zyskowski Andrzej Nowa Wieś Nowa Wieś Biega 30-39 lat M 1977 01:00:34

18 Skoneczny Dariusz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 50+ lat M 1962 01:00:36

19 Berk Krzysztof Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 40-49 lat M 1972 01:00:41

20 Maliszewski Jerzy Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 50+ lat M 1960 01:00:56

21 Radzki Daniel Olsztyn 30-39 lat M 1980 01:00:56

22 Brzozowski Franciszek Miłomłyn 18-29 lat M 1992 01:00:59

23 Godlewski Daniel Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 30-39 lat M 1975 01:01:12

24 Pieczarka Krzysztof Ostróda AKM Olimp Olsztyn 40-49 lat M 1971 01:01:23

25 Pieczarka Dariusz Olsztyn AKM Olimp OLSZTYN 40-49 lat M 1972 01:01:24

26 Bronakowski Piotr Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 30-39 lat M 1979 01:01:30

27 Bryła Artur Bartoszyce 20 Brygada Zmechanizowana 40-49 lat M 1971 01:01:32

28 Wiśniewski Rafał Olsztyn 18-29 lat M 1988 01:01:35

29 Mielęcki Maciej Olsztyn 40-49 lat M 1967 01:02:07

30 Zarębski Marcin Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 30-39 lat M 1982 01:02:14

31 Kasperski Arkadiusz Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 40-49 lat M 1970 01:02:15

32 Ostrowski Przemysław Jeziorany AKB Libdzark Warmiński 30-39 lat M 1984 01:02:17

33 Jędrzejczyk Marcin Olsztyn 30-39 lat M 1976 01:02:28 04:10 01:02:32

34 Fotschki Andrzej Olsztyn PRZEM-GRI 50+ lat M 1962 01:02:56

35 Barański Wojciech Słupy 40-49 lat M 1973 01:03:03

36 Wdowiak Wojciech Olsztyn 40-49 lat M 1973 01:03:30

37 Zakrzewski Łukasz Olsztyn Team Kopeć 30-39 lat M 1984 01:03:43

38 Szok Adam Olsztyn 40-49 lat M 1973 01:03:44

39 Fieodorow Tomasz Barczewo 30-39 lat M 1984 01:03:45

40 Kuciński Michał Chorzele KS Orzyc Chorzele 18-29 lat M 1991 01:03:49

41 Kalita Krystian Olsztyn 18-29 lat M 1986 01:03:51

42 Kwiatkowski Ryszard Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 50+ lat M 1963 01:04:16

43 Ratuszyński Michał Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 18-29 lat M 1996 01:04:23

44 Ołów Wojciech Gołdap 18-29 lat M 1989 01:04:41

45 Drozda Paweł Olsztyn WMiI UWM 30-39 lat M 1979 01:05:17

46 Tanajewski Dariusz Olsztyn GeoRungers 18-29 lat M 1987 01:05:25

47 Sieniawski Waldemar Purda 30-39 lat M 1980 01:05:27

48 Olszewski Paweł Olsztyn 30-39 lat M 1978 01:05:37

49 Ciołkowski Tomasz Olsztyn 18-29 lat M 1991 01:05:38

50 Warcaba Waldemar Ostróda onemanclub 40-49 lat M 1969 01:05:40

Kategoria 18-29

1 Olejarz Artur Zielona Góra 12 Dywizja zmechanizowana Szczecin 18-29 lat M 1988 00:49:27

2 Kopeć Wojciech Olsztynek Paged Sklejka/MTZ/Team Kopeć 18-29 lat M 1986 00:50:15

3 Pszczółkowski Paweł Olsztyn Pszczółkowski Team 18-29 lat M 1988 00:50:45

4 Worobiec Dawid Olsztyn 18-29 lat M 1990 00:50:47

5 Nosarzewski Konrad Stupsk Mazowiecki Managerbiegaczy.pl 18-29 lat M 1991 00:54:26

6 Wołoszyk Kamil Kościerzyna AZS UWM OLSZTYN 18-29 lat M 1993 00:54:46

7 Rogowski Zbigniew Bisztynek AZS UWM Olsztyn 18-29 lat M 1992 00:56:30

8 Brzozowski Franciszek Miłomłyn 18-29 lat M 1992 01:00:59

9 Wiśniewski Rafał Olsztyn 18-29 lat M 1988 01:01:35

10 Kuciński Michał Chorzele KS Orzyc Chorzele 18-29 lat M 1991 01:03:49

Kategoria 30-39 lat

2 Krygielski Krysztof Wójtowo brak 30-39 lat M 1975 00:58:42

3 Myer Steven Olsztyn 30-39 lat M 1984 01:00:12

4 Zyskowski Andrzej Nowa Wieś Nowa Wieś Biega 30-39 lat M 1977 01:00:34

5 Radzki Daniel Olsztyn 30-39 lat M 1980 01:00:56

6 Godlewski Daniel Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 30-39 lat M 1975 01:01:12

7 Bronakowski Piotr Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 30-39 lat M 1979 01:01:30

8 Zarębski Marcin Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 30-39 lat M 1982 01:02:14

9 Ostrowski Przemysław Jeziorany AKB Libdzark Warmiński 30-39 lat M 1984 01:02:17

10 Jędrzejczyk Marcin Olsztyn 30-39 lat M 1976 01:02:32

Kategoria 40-49 lat

1 Umbras Krzysztof Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 40-49 lat M 1971 00:55:05

2 Misiewicz Jacek Olsztyn SKLEP BIEGOWY OLIMP OLSZTYN 40-49 lat M 1968 00:55:28

3 Symerewicz Marek Barczewo 40-49 lat M 1967 00:56:50

4 Gojło Marek Olsztyn 40-49 lat M 1974 00:58:12

5 Przedwojewski Tadeusz Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 40-49 lat M 1969 00:58:40

6 Nosarzewski Waldemar Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 40-49 lat M 1967 01:00:08

7 Berk Krzysztof Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 40-49 lat M 1972 01:00:41

8 Pieczarka Krzysztof Ostróda AKM Olimp Olsztyn 40-49 lat M 1971 01:01:23

9 Pieczarka Dariusz Olsztyn AKM Olimp OLSZTYN 40-49 lat M 1972 01:01:24

10 Bryła Artur Bartoszyce 20 Brygada Zmechanizowana 40-49 lat M 1971 01:01:32

Kategoria powyżej 50 lat

1 Skoneczny Dariusz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 50+ lat M 1962 01:00:36

2 Maliszewski Jerzy Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 50+ lat M 1960 01:00:56

3 Fotschki Andrzej Olsztyn PRZEM-GRI 50+ lat M 1962 01:02:56

4 Kwiatkowski Ryszard Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 50+ lat M 1963 01:04:16

5 Szwedzik Krzysztof Ostróda 50+ lat M 1961 01:06:17

6 Dobrzyński Henryk Gdańsk AKM Olsztyn 50+ lat M 1962 01:06:40

7 Gajewski Andrzej Olsztyn GAJÓWKA 50+ lat M 1960 01:08:38

8 Niemczuk Waldemar Olsztyn 50+ lat M 1962 01:08:59

9 Kierul Jacek Olsztyn AKM Olimp olsztyn 50+ lat M 1962 01:09:23

10 Wrzyszcz Leszek Olsztyn 50+ lat M 1959 01:10:37

Kobiety Open

1 Jackiewicz Monika Lubawa AZS-UWM Olsztyn 18-29 lat K 1992 01:00:02

2 Kasprzak Karolina Olsztyn 18-29 lat K 1986 01:05:29

3 Pieczulis Krystyna Olsztyn AZS UWM Olsztyn 50+ lat K 1962 01:05:29

4 Myer Danuta Olsztyn 30-39 lat K 1984 01:08:12

5 Goździejewska Anna Łupstych AKM Olimp Olsztyn/AZS UWM/ Wydz.Nauk o Środowisku UWM 40-49 lat K 1967 01:08:19

6 Gojło-Woźniak Julita Olsztyn 18-29 lat K 1985 01:09:01

7 Cieśla Ela Olsztynek Team Kopeć 40-49 lat K 1972 01:09:09

8 Rogulska-Slominska Agnieszka Olsztyn Pszczolkowski Team 30-39 lat K 1978 01:09:27

9 Poczykowska Magdalena Olsztyn 18-29 18-29 lat K 1985 01:09:46

10 Stańczuk Marta Olsztyn TEAM KOPEĆ 30-39 lat K 1982 01:11:04

11 Kozłowska Joanna Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 30-39 lat K 1982 01:12:27

12 Frydrych Sonia Wieczfnia 18-29 lat K 1991 01:13:08

13 Kijewska Kamilla Ostróda Vege Runners 30-39 lat K 1978 01:13:21

14 Makowska Małgorzata Olsztyn 18-29 lat K 1985 01:13:46

15 Bronakowska Dorota Olsztyn 30-39 lat K 1982 01:13:48

16 Sawicka Alicja Olsztyn 18-29 lat K 1987 01:15:25

17 Gawrońska Beata Olsztyn Citi \”Społecznie Aktywni\” 40-49 lat K 1973 01:15:33

18 Filipczyk Joanna Ostróda Wariat Team 40-49 lat K 1972 01:16:15

19 Dąbkowska-Wilczek Marta Olsztyn 30-39 lat K 1983 01:16:26

20 Kotowicz Małgorzata Biskupiec Drużynowa Liga Biegowa 18-29 lat K 1989 01:17:01

21 Łuńska Regina Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 50+ lat K 1956 01:17:24

22 Dymerska Aneta Olsztyn 12tri.pl Drużyna Wilka 30-39 lat K 1982 01:17:48

23 Bogusz Justyna Mrągowo KB Mrągowo 18-29 lat K 1994 01:20:33

24 Ruść Agnieszka Olsztyn BBL Olsztyn 30-39 lat K 1981 01:21:12

25 Lipka Paulina Jaroty mamawbiegu.blog.pl 18-29 lat K 1985 01:21:26

26 Grabiec Joanna Miłomłyn 18-29 lat K 1996 01:21:43

27 Mickiewicz Dorota Olsztyn KIiAP 30-39 lat K 1981 01:22:07

28 Pękul Monika Brańszczyk 18-29 lat K 1988 01:22:10

29 Lendzian Anna Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 40-49 lat K 1974 01:22:40

30 Rudzka Izabela Olsztyn bbl Olsztyn 30-39 lat K 1982 01:24:04

Kategoria

18-29 lat

1 Jackiewicz Monika Lubawa AZS-UWM Olsztyn 18-29 lat K 1992 01:00:02

2 Kasprzak Karolina Olsztyn 18-29 lat K 1986 01:05:29

3 Gojło-Woźniak Julita Olsztyn 18-29 lat K 1985 01:09:01

4 Poczykowska Magdalena Olsztyn 18-29 18-29 lat K 1985 01:09:46

5 Frydrych Sonia Wieczfnia 18-29 lat K 1991 01:13:08

6 Makowska Małgorzata Olsztyn 18-29 lat K 1985 01:13:46

7 Sawicka Alicja Olsztyn 18-29 lat K 1987 01:15:25

8 Kotowicz Małgorzata Biskupiec Drużynowa Liga Biegowa 18-29 lat K 1989 01:17:01

9 Bogusz Justyna Mrągowo KB Mrągowo 18-29 lat K 1994 01:20:33

10 Lipka Paulina Jaroty mamawbiegu.blog.pl 18-29 lat K 1985 01:21:26

30-39 lat

1 Myer Danuta Olsztyn 30-39 lat K 1984 01:08:08 04:33 01:08:12

2 Rogulska-Slominska Agnieszka Olsztyn Pszczolkowski Team 30-39 lat K 1978 01:09:27 04:38 01:09:27

3 Stańczuk Marta Olsztyn TEAM KOPEĆ 30-39 lat K 1982 01:11:04

4 Kozłowska Joanna Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 30-39 lat K 1982 01:12:27

5 Kijewska Kamilla Ostróda Vege Runners 30-39 lat K 1978 01:13:21

6 Bronakowska Dorota Olsztyn 30-39 lat K 1982 01:13:48

7 Dąbkowska-Wilczek Marta Olsztyn 30-39 lat K 1983 01:16:26

8 Dymerska Aneta Olsztyn 12tri.pl Drużyna Wilka 30-39 lat K 1982 01:17:48

9 Ruść Agnieszka Olsztyn BBL Olsztyn 30-39 lat K 1981 01:21:12

10 Mickiewicz Dorota Olsztyn KIiAP 30-39 lat K 1981 01:22:07

40-49 lat

1 Goździejewska Anna Łupstych AKM Olimp Olsztyn/AZS UWM/ Wydz.Nauk o Środowisku UWM 40-49 lat K 1967 01:08:19

2 Cieśla Ela Olsztynek Team Kopeć 40-49 lat K 1972 01:09:09

3 Gawrońska Beata Olsztyn Citi \”Społecznie Aktywni\” 40-49 lat K 1973 01:15:33

4 Filipczyk Joanna Ostróda Wariat Team 40-49 lat K 1972 01:16:15

5 Lendzian Anna Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 40-49 lat K 1974 01:22:40

6 Łowicka-Bryła Izabela Bartoszyce 40-49 lat K 1971 01:25:03

powyżej 50 lat

1 Pieczulis Krystyna Olsztyn AZS UWM Olsztyn 50+ lat K 1962 01:05:29

2 Łuńska Regina Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 50+ lat K 1956 01:17:24

3 Kosakowska-Szutkowska Barbara Olsztyn BBL Olsztyn 50+ lat K 1955 01:25:37

4 Szybutowicz Ewa Giżycko BBL Giżycko 50+ lat K 1961 01:25:44

5 Gajewska Halina Olsztyn GAJÓWKA 50+ lat K 1963 01:31:22

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Barczewo Biegi długodystansowe Bisztynek Goldap Jeziorany Olsztyn Ostróda Wójtowo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x