I Grand Prix Warmii X Lidzbarski Bieg Uliczny 2014 – Aleksandra Lisowska i Wojciech Kopeć

Prawie 150 osób uczestniczyło w X Lidzbarskim Biegu Ulicznym na dystansie 10 km, który wchodzi w skład Grand Prix Warmii. Mimo dużej liczby biegów w innych miejscowościach nie zabrakło znanych nazwisk, które udowodniły swą klasę. W klasyfikacji open po raz kolejny w tym sezonie zwyciężył Wojciech Kopeć z Olsztynka, wśród pań najlepsza okazała się Aleksandra Lisowska.(AZS UWM Olsztyn)

Organizatorzy przygotowali nagrosy w czterech kategoriach wiekowych (oddzielnie panie i panowie) oraz najlepszych uczestnikom mieszkającym w Lidzbarku Warmińskim.

Open

1 Kopeć Wojciech Olsztynek Team Kopeć 21-30 lat M 1986 00:33:43      

2 Raczyński Paweł Annopol SKB Kraśnik 21-30 lat M 1990 00:33:57        

3 Worobiec Dawid Olsztyn 21-30 lat M 1990 00:34:07

4 Chodorowicz Kamil Morąg PAGED SKLEJKA TEAM KOPEĆ 21-30 lat M 1989 00:34:59

5 Nosarzewski Konrad Stupsk Mazowiecki Managerbiegaczy.pl 21-30 lat M 1991 00:35:15

6 Misiewicz Jacek Olsztyn SKLEP BIEGOWY OLIMP OLSZTYN 41-50 lat M 1968 00:35:31

7 Wołoszyk Kamil Kościerzyna AZS UWM OLSZTYN 21-30 lat M 1993 00:35:39

8 Umbras Krzysztof Olsztyn AKM OLIMP Olsztyn 41-50 lat M 1971 00:36:25      

9 Błudnicki Adrian Bartoszyce 21-30 lat M 1993 00:36:41   

10 Lisowska Aleksandra Olsztyn AZS UWM Olsztyn 21-30 lat K 1990 00:36:49

11 Symerewicz Marek Barczewo 41-50 lat M 1967 00:37:52          

12 Bartkowski Zbigniew Działdowo 41-50 lat M 1964 00:37:54     

13 Gojło Marek Olsztyn 31-40 lat M 1974 00:38:22

14 Łożyński Piotr Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 51 lat i więcej M 1963 00:39:04        

15 Nosarzewski Waldemar Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN         41-50 lat M 1967 00:39:07

16 Figat Mirosław Bartoszyce UKS ,,Jedynka” Bartoszyce 51 lat i więcej M 1958 00:39:1717 Biłanicz Michał Górowo Iławieckie 21-30 lat M 1993 00:39:31                      

18 Jędrzejak Krzysztof Lidzbark Warmiński 21-30 lat M 1987 00:39:45                  

19 Barcewicz Marta Bisztynek 12tri.pl Drużyna Wilka 21-30 lat K 1985 00:40:11   

20 Przedwojewski Tadeusz Olsztyn A.K.M. OLIMP OLSZTYN 41-50 lat M 1969 00:40:20

21 Zakrzewski Łukasz Olsztyn Team Kopeć 21-30 lat M 1984 00:40:43     

22 Nadulski Jacek Olsztyn Jacky Runners 31-40 lat M 1979 00:40:59

23 Gwardjak Jerzy Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 41-50 lat M 1966 00:41:10 

24 Sikorski Krystian Bartoszyce UKS Jedynka Bartoszyce 21-30 lat M 1992 00:41:16      

25 Szmelc Bartosz Lidzbark Warmiński 31-40 lat M 1981 00:41:17 

26 Ferszt PiotrOlsztyn AKM Olimp Olsztyn 31-40 lat M 1981 00:41:22     

27 Ratuszyński Michał Olsztyn AKM OLIMP Olsztyn do 20 lat M 1996 00:41:30    

28 Twardowski Sebastian Olsztyn warmia mazury pływają 31-40 lat M 1979 00:41:31         

29 Matejko Piotr Orneta MSB”Finisz Morąg” 51 lat i więcej M 1954 00:41:37        

30 Wdowiak Wojciech Olsztyn 41-50 lat M 1973 00:41:36 

31 Olszewski Marek Lidzbark Warmiński AKB Lidzbark Warmiński / BbL 41-50 lat M 1969 00:41:38                 

32 Pieczulis Krystyna Olsztyn AZS-UWM Olsztyn 51 lat i więcej K 1962 00:41:50 

33 Wiśniewski Rafał Jan Olsztyn 21-30 lat M 1988 00:42:08

34 Arcipowski Adam Olsztyn 31-40 lat M 1974 00:42:24    

35 Romanowicz Maciej Olsztyn 41-50 lat M 1966 00:42:26

36 Kądziela Rafał Lidzbark Warmiński AKB LIDZBARK WARMIŃSKI 31-40 lat M 1975 00:43:02       

37 Mielęcki Maciej 41-50 lat M 1967 00:43:01        

38 Śliwińśki Paweł Bartoszyce Drużyna Wilka 12tri.pl Olsztyn 21-30 lat M 1991 00:43:1739 Bojarowski Piotr Dąbrówno 41-50 lat M 1967 00:43:15   

40 Stachnik Paweł Lidzbark Warmiński ZAPAŚNIK 31-40 lat M 1982 00:43:22    

41 Kalita Krystian Olsztyn 21-30 lat M 1986 00:43:34         

42 Piniewski Robert Olsztyn 41-50 lat M 1973 00:43:42      

43 Szałachowski Tomasz Dobre Miasto Niezrzeszony Partyzant 21-30 lat M 1984 00:43:41

44 Popławska Agnieszka Brodnica MUKL Brodnica 31-40 lat K 1982 00:44:11     

45 Kowalski Paweł Gdańsk S4L 31-40 lat M1975 00:44:18

46 Milaniuk Stefan Kraszewo  Dziki z Galapagos do 20 lat M 1997 00:44:36           

47 Wilamowski Krzysztof Lidzbark Warmiński Dziki z Galapagos do 20 lat M 1997 00:44:39

48 Juchniewicz Lidia Lidzbark Warmiński trenin-czyni-mistrza.pl 31-40 lat K 1981 00:44:45

49 Bogusz Piotr Mrągowo KB Mrągowo/12 tri.pl Olsztyn 21-30 lat M 1990 00:44:55        

50 Pruszkowska Anita Olsztyn 31-40 lat K 1973 00:45:01

Wyniki OPEN – pełne

{AdmirorGallery}lidzbarski26{/AdmirorGallery}

Kobiety Open

1 Lisowska Aleksandra Olsztyn AZS UWM Olsztyn 21-30 lat K 1990 00:36:49     

2 Barcewicz Marta Bisztynek 12tri.pl Drużyna Wilka 21-30 lat K 1985 00:40:11     

3 Pieczulis Krystyna Olsztyn AZS-UWM Olsztyn 51 lat i więcej K 1962 00:41:50   

4 Popławska Agnieszka Brodnica MUKL Brodnica 31-40 lat K 1982 00:44:11                   

5 Juchniewicz Lidia Lidzbark Warmiński trenin-czyni-mistrza.pl           31-40 lat K 1981 00:44:45

6 Pruszkowska Anita Olsztyn 31-40 lat K 1973 00:45:02     

7 Gojło-Woźniak Julita Olsztyn 21-30 lat K 1985 00:45:17  

8 Cieśla Elżbieta Olsztynek TEAM KOPEĆ 41-50 lat K 1972 00:45:44                  

9 Sawicz Monika Lidzbark Warmiński AKB Lidzbark Warmiński       21-30 lat K 1992 00:46:21

10 Dębowska Beata Olsztyn 41-50 lat K 1971 00:46:43      

11Jaremko Nina Bartoszyce UKS Jedynka Bartoszyce do 20 lat K 1994 00:46:54  

12 Stańczuk Marta Olsztyn 31-40 lat K 1982 00:47:57        

13 Kowalska Ewa Toruń TS Opatrunki 41-50 lat K 1965 00:47:55             

14 Romanowicz Anna Olsztyn Olsztyn 41-50 lat K 1970 00:50:48               

15 Krasowska Katarzyna Lidzbark Warmiński 21-30 lat K 1990 00:53:03

Wyniki OPEN Kobiet – wyniki pełne

{AdmirorGallery}lidzbarski27{/AdmirorGallery}

Kategorie

K20

1Jaremko Nina Bartoszyce UKS Jedynka Bartoszyce do 20 lat K 1994 00:46:54

M20

1 Ratuszyński Michał Olsztyn AKM OLIMP Olsztyn do 20 lat M 1996 00:41:30                 

2 Milaniuk Stefan Kraszewo Dziki z Galapagos do 20 lat M 1997 00:44:36              

3 Wilamowski Krzysztof Lidzbark Warmiński Dziki z Galapagos do 20 lat M 1997 00:44:39

K21-30

1 Lisowska Aleksandra Olsztyn AZS UWM Olsztyn 21-30 lat K 1990 00:36:49                

2 Barcewicz Marta Bisztynek 12tri.pl Drużyna Wilka 21-30 lat K 1985 00:40:11                 

3 Gojło-Woźniak Julita Olsztyn 21-30 lat K 1985 00:45:17

M21-30

1 Kopeć Wojciech Olsztynek Team Kopeć 21-30 lat M 1986 00:33:43                 

2 Raczyński Paweł Annopol SKB Kraśnik 21-30 lat M 1990 00:33:57                    

3 Worobiec Dawid      Olsztyn 21-30 lat M 1990 00:34:07

K31-40

1 Popławska Agnieszka Brodnica MUKL Brodnica 31-40 lat K 1982 00:44:11                  

2 Juchniewicz Lidia Lidzbark Warmińskitrening-czyni-mistrza.pl 31-40 lat K 1981 00:44:45 3 Pruszkowska Anita Olsztyn 31-40 lat K 1973 00:45:02

M31-40

1 Gojło MarekOlsztyn 31-40 lat M 1974 00:38:22   

2 Nadulski Jacek Olsztyn Jacky Runners 31-40 lat M 1979 00:40:59           

3 Szmelc Bartosz Lidzbark Warmiński 31-40 lat M 1981 00:41:17

K41-50

1 Cieśla Elżbieta Olsztynek TEAM KOPEĆ 41-50 lat K 1972 00:45:44                   

2 Dębowska Beata Olsztyn 41-50 lat K 1971 00:46:43        

3 Kowalska Ewa Toruń TS Opatrunki 41-50 lat K 1965 00:47:55

M41-50

1 Misiewicz Jacek Olsztyn SKLEP BIEGOWY OLIMP OLSZTYN 41-50 lat M 1968        00:35:31       

2 Umbras Krzysztof Olsztyn AKM OLIMP Olsztyn 41-50 lat M 1971 00:36:25                  

3 Symerewicz Marek Barczewo 41-50 lat M 1967 00:37:52

K51-60

1 Pieczulis Krystyna Olsztyn AZS-UWM Olsztyn 51 lat i więcej K 1962 00:41:50   

2 Raginis Iwona Bartoszyce 51 lat i więcej K 1963 01:14:18

M51-60

1 Łożyński Piotr Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 51 lat i więcej M 1963 00:39:04          

2 Figat Mirosław Bartoszyce UKS ,,Jedynka” Bartoszyce 51 lat i więcej M 1958       00:39:17

3 Matejko Piotr Orneta MSB”Finisz Morąg” 51 lat i więcej M 1954 00:41:37

Wyniki Kategorie – wyniki pełne

{AdmirorGallery}lidzbark28{/AdmirorGallery}

Fot. Tomasz Zieliński

Najlepsza lidzbarczanka

1 Juchniewicz Lidia Lidzbark Warmiński trenin-czyni-mistrza.pl 31-40 lat K 1981 00:44:45

2 Sawicz Monika Lidzbark Warmiński AKB Lidzbark Warmiński 21-30 lat K 1992 00:46:21

3 Krasowska Katarzyna Lidzbark Warmiński 21-30 lat K 1990 00:53:03                

Najlepszy lidzbarczanin

1 Jędrzejak Krzysztof Lidzbark Warmiński 21-30 lat M 1987 00:39:45                    

2 Szmelc Bartosz Lidzbark Warmiński 31-40 lat M     1981 00:41:17           

3 Olszewski Marek Lidzbark Warmiński AKB Lidzbark Warmiński / BbL 41-50 lat M 1969 00:41:38

Lidzbarczanin – wyniki pełne

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

bartoszyce Biegi długodystansowe Bisztynek Dobre Miasto Lidzbark Warmiński Morąg Olsztyn Olsztynek

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x