I Maraton Mazury Gałkowo 2012 – Maciej Wojciechowski przejdzie do historii

Maciej Wojciechowski z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie przejdzie do historii jako zwycięzca pierwszego Maratonu Mazury – imprezy, która odbyła się w sobotę (23 czerwca) w Gałkowie. Tu usytuowano główną bazę, trasa przebiegała mazurskimi drogami, mało znanymi, ale w tym przede wszystkim tkwiła atrakcja przedsięwzięcia. Mimo dużej konkurencji, maraton znalazł wielu zwolenników, zwłaszcza z naszego regionu, którzy dzielnie walczyli a czasem i własnymi słabościami. Prawie wszyscy dobiegli i chwała im za to. W rozgrywanym w ramach tej imprezy biegu na 10 km zwyciężył Jakub Nowak z Łomży. Wśród pań najlepsze okazały się: Dominika Stelmach (maraton) i Wioletta Kryza (10 km)

Maraton

1 WOJCIECHOWSKI Maciej 1974 M-2 WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNO M (1) 1 02:33:06

2 POBŁOCKI Piotr 1965 M-3 UKS Ekonomik – Maratończyk Lębork 1 02:35:08

3 MARKOWSKI Michał 1983 M-1 MKS Pogoń Siedlce (POL) M (2) 1 01:17:48( 3) 02:41:06

4 SOSNOWSKI Wiesław 1972 M-3 Gniszewo (POL) 2 02:42:22

5 342 MICHALSKI Mariusz 1981 M-2 Fitness Park Radom/Festiwal Biego 2 02:54:27

6 JĘDRZEJKO Tomasz 1979 M-2 IM 2010 POLSKA/JANOWICE (POL) 3 02:55:30

7 OSIOR Bartłomiej 1983 M-1 BiegamBoLubię Wydminy (POL) M (3) 2 02:55:44

8 STELMACH Dominika 1982 K-2 ENTRE.PL TEAM/ PUMA (POL) G (1) 1 02:55:57 (1)

9 MAKOWSKI Marek 1960 M-4 Vęgoria Węgorzewo (POL) M (4) 1 02:56:21

10 BAREWSKI Bogdan 1954 M-4 Warszawiaky (POL) 9 2 03:01:03

………………………………………………………

12 STEFAŃSKI Andrzej 1962 M-4 Maratończyk – Elbląg (POL) M (5) 3 03:07:48

13 JĘDRZEJCZYK Marcin 1976 M-2 Olsztyn (POL) M (6) 4 03:09:44

15 ŁOŻYŃSKI Piotr 1963 M-3 AKM Olimp Olsztyn (POL) 4 03:12:52

22 NAJDZION Robert 1976 M-2 AKM Olimp Olsztyn (POL) 6 03:17:56

35 ZAKRZEWSKI Wojciech 1971 M-3 Ostróda (POL) M (8) 9 03:29:40

41 MYER Steven 1984 M-1 Olsztyn (POL) 6 03:35:23

53 KOSATKO Janusz 1977 M-2 ULAMA TEAM Bemowo Piskie (PO M (9) 14 03:39:31

56 MICHALCZUK Sławomir 1961 M-4 AKM Olimp Olsztyn (POL) 14 03:40:14

57 BODEK Gabriel 1972 M-3 AKM Olimp Olsztyn / PAN Olsztyn ( M (11) 15 03:40:15

63 DUCHNOWSKI Łukasz 1984 M-1 Ełk (POL) G (2) 8 03:43:08

64 HERNIK Dariusz 1969 M-3 Węgorzewo (POL) 57 18 03:43:41

65 ŁUŃSKI Zbigniew 1952 M-5 Klub Biegacza Mrągowo (POL) M (12) 1 03:43:49

68 FIEDORCZYK Andrzej 1962 M-4 ZSO Wydminy (POL) M (13) 17 03:45:23

72 TUZIMEK Grzegorz 1970 M-3 AKM Olimp Olsztyn (POL) 19 03:48:15

74 ŁYCZKO Sławomir 1965 M-3 Kętrzyn Garbate Mazury (POL) M (14) 20 03:49:15

76 DOBRZYŃSKI Henryk 1962 M-4 AKM Olimp Olsztyn (POL) M (15) 18 03:50:47

89 KLAMRA Tomasz 1968 M-3 AKM Olimp Olsztyn (POL) R (1) 26 03:55:10

90 GOŹDZIEJEWSKA Anna 1967 K-3 AKM Olimp Olsztyn (POL) M (16) 8 3 03:55:16 (8)

92 HERMAN Marcin 1978 M-2 Szczytno (POL) M (17) 21 03:57:15

93 NIEDŻWIEDZKI Andrzej 1957 M-4 Klub Biegacza Mrągowo (POL) M (18) 23 03:57:52

103 SIUDEJ Marcin 1984 M-1 Mrągowo (POL) M (19) 14 04:02:43

106 JANNASZ Karol 1990 M-1 Klub Biegacza Mrągowo (POL) M (20) 15 04:02:52

107 KRAŚNICKI Mariusz 1973 M-2 Orzysz (POL) M (21) 24 04:03:10

113 MOUNIER Frederic 1972 M-3 Olsztyn (POL) M (22) 31 04:06:00

116 SIKORSKI Kamil 1984 M-1 żabi róg (POL) 16 04:08:28

117 SZUMIŁO Michał 1979 M-2 Ełk (POL) M (23) 30 04:09:27

119 FOTSCHKI Andrzej 1962 M-4 AKM Olimp Olsztyn (POL) 27 04:10:00

122 OLENDER Paweł 1977 M-2 Trucht Mrągowo (POL) 32 04:10:29

126 CHRABONSZCZ Jerzy 1957 M-4 Ostróda (POL) 29 04:15:23

127 HYPŚ Waldemar 1958 M-4 AKM Olimp Olsztyn (POL) 30 04:15:28

131 KWIATKOWSKI Ryszard 1963 M-3 AKM Olimp Olsztyn (POL) M (26) 34 04:17:43

135 KŁOS Jan 1964 M-3 AKM Olimp Olsztyn (POL) 36 04:21:52

140 STEĆ Paweł 1970 M-3 Orzysz (POL) 38 04:25:09

142 BRDYS Robert 1982 M-2 Ełk (POL) 36 04:25:28

145 KAPELA Łukasz 1988 M-1 Olsztyn (POL) 18 04:30:21

148 ŁYSOWSKI Jerzy 1969 M-3 Kętrzyn (POL) 42 04:32:51

149 BIEDUNKIEWICZ Piotr 1966 M-3 Braniewo (POL) M (29) 43 04:33:44

156 PIORKOWSKI Witold 1961 M-4 Elbląg (POL) 34 04:43:22

158 SIŁAKOWSKI Janusz 1961 M-4 AKM Olimp Olsztyn (POL) 35 04:47:45

162 471 BECZ Pawel 1964 M-3 Łowcy Przygód Gołdap (POL) M (30) 49 04:56:46

163 430 BRDYS Ewelina 1978 K-2 Ełk (POL) 10 05:12:00 (8)

164 413 RAKOWSKI Marek 1969 M-3 Giżycko (POL) 50 05:12:04

Dystans 10 km

1 NOWAK Jakub 1989 M-1 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (POL 1 00:31:48

2 GRYCKO Tomasz 1992 M-1 UKS Bliza Władysławowo (POL) F (1) 2 00:32:59

3 PIETERCZYK Damian 1984 M-1 Kętrzyn (POL) M (1) 3 00:33:19

4 MAZERSKI Bartosz 1976 M-2 LKS Zantyr Sztum (POL) 1 0:34:27 00:34:27

5 MALICH Dariusz 1968 M-3 AKM Olimp Olsztyn (POL) M (2) 1 00:34:46

6 GRYGO Paweł 1976 M-2 K.S .ŁOMŻANIE (POL) 2 00:35:06

7 CELINSKI Robert 1973 M-2 ITI Adventure Team AZS AW Warsz 3 00:35:24

8 MISIEWICZ Jacek 1968 M-3 AKM Olimp Olsztyn (POL) 2 00:35:56

9 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993 M-1 EKO BUD Korczaki (POL) 4 00:36:20

10 KAZEK Mateusz 1990 M-1 WSPol Szczytno (POL) M (3) 5 00:36:47

………………………………………………………………

11 JUREWICZ Dariusz 1974 M-2 Łowcy Przygód Gołdap (POL) M (4) 4 00:37:10

12 BORUCKI Dariusz 1965 M-3 Łowcy Przygód Gołdap (POL) M (5) 3 00:38:00

14 KRYZA Wioletta 1968 K-3 EFEKT WAR-MA (POL) M (7) 1 00:38:46 (1)

16 KAMIŃSKI Andrzej 1976 M-2 Olsztyn (POL) 5 00:38:55

17 SYMEREWICZ Marek 1967 M-3 Barczewo (POL) 5 00:39:01

18 UMBRAS Krzysztof 1971 M-3 AKM Olimp Olsztyn (POL) F (2) 6 00:39:25

21 GOJŁO Marek 1974 M-2 Olsztyn (POL) M (8) 6 00:39:56

23 DŁUGOSZ Kamil 1986 M-1 Klub Biegacza Mrągowo (POL) M (9) 8 00:40:08

24 DOMŻALSKI Tomasz 1980 M-2 AKM Olimp Olsztyn (POL) M (10) 7 00:40:15

26 Katarzyna 1973 K-2 MOS ZATOKA BRANIEWO (POL) 1 00:41:13

27 JEDNASZEWSKI Andrzej 1971 M-3 AKM Olimp Olsztyn (POL) 7 00:41:15

28 RUSZCZYK Eugeniusz 1964 M-3 Mrągowo (POL) M (12) 8 00:41:22

30 NOSARZEWSKI Konrad 1991 M-1 Olsztyn (POL) 9 00:41:41

33 MENZIŃSKI Przemysław 1987 M-1 Olsztyn (POL) 10 00:41:59

35 KOTOWICZ Grzegorz 1975 M-2 Więcki (POL) M (14) 10 00:41:57

38 BARSZCZEWSKI Tadeusz 1974 M-2 Mrągowo (POL) M (16) 11 00:42:28

40 KLIMIK Zenon 1963 M-3 AKB SZCZYTNO (POL) M (17) 14 00:42:48

41 DUCKI Rafał 1991 M-1 GIŻYCKO (POL) M (18) 12 00:43:02

43 GÓRSKI Ryszard 1958 M-4 ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP (POL) 3 00:43:12

44 DORBACH Jacek 1973 M-2 BiegamBoLubię Wydminy (POL) M (19) 12 00:43:26

45 BRZOZOWSKI Piotr 1977 M-2 AkademiaBiegania.pl (POL) 13 00:43:47

46 SKRZYPCZAK Grzegorz 1979 M-2 AKM Olimp Olsztyn (POL) 14 00:44:34

47 ŁEMPICKI Hubert 1988 M-1 Kętrzyn (POL) 13 00:44:37

48 FIEDUCIK Jarosław 1969 M-3 Olsztynek (POL) 15 00:44:42

49 PAŁEJKO Mateusz 1987 M-1 Młode Wilki Olsztyn (POL) F (3) 14 00:44:30

51 MAZUR Paweł 1981 M-2 AKM Olimp Olsztyn (POL) M (20) 15 00:45:00

52 NOSARZEWSKI Waldemar 1967 M-3 Olsztyn (POL) 17 00:45:06

54 KLAMRA Krzysztof 1993 M-1 AKM Olimp Olsztyn (POL) M (21) 16 00:45:14

55 BRYNDA Marcin 1988 M-1 WSPol Szczytno (POL) M (22) 17 00:45:34

56 CZERWIŃSKA Regina 1959 K-4 Elbląg (POL) 1 00:45:37 (4)

59 DARGIEWICZ Mariusz 1972 M-3 BiegamBoLubię Wydminy (POL) M (24) 19 00:45:59

60 CZERWIŃSKI Adam 1957 M-4 Elbląg (POL) 4 00:46:08

61 TCHÓRZEWSKI Jerzy 1968 M-3 Pasłęk (POL) 20 00:46:14

62 BRONAKOWSKI Piotr 1979 M-2 AKM Olimp Olsztyn (POL) 16 00:46:01

64 ZARĘBSKI Marcin 1982 M-2 AKM Olimp Olsztyn (POL) M (25) 18 00:46:08

65 DARGIEWICZ Dariusz 1965 M-3 BiegamBoLubię Wydminy (POL) 21 00:46:26

67 BUKOWSKI Piotr 1985 M-1 Lubawa (POL) M (26) 62 19 00:46:38

69 POŁOM Tomasz 1987 M-1 Młode Wilki Olsztyn (POL) 20 00:46:47

70 ZAPADKA Stanisław 1955 M-4 Klub Biegacza Mrągowo (POL) 5 00:46:54

71 BAŁDYGA Stanisław 1959 M-4 AKB SZCZYTNO (POL) M (27) 6 00:46:59

72 BAŁDYGA Kamila 1986 K-1 WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYT M (28) 3 00:46:59 (6)

73 KĘPA JUSTYNA 1984 K-1 Vęgoria Węgorzewo (POL) M (29) 4 00:47:14 (7)

76 BIRYŁO Roman 1971 M-3 Braniewo (POL) 22 00:47:31

77 GŁÓD Marcin 1994 M-1 WMKS Olsztyn (POL) 21 00:47:26

78 SZOK Adam 1973 M-2 Olsztyn (POL) 21 00:47:29

80 SIEMIĄTKOWSKI Tomasz 1994 M-1 AKM Olimp Olsztyn (POL) 22 00:47:36

81 KANTOR Orest 1968 M-3 DEZZORIENT Olsztyn (POL) 23 00:47:42

83 KOŁAKOWSKI Przemysław 1985 M-1 Ruciane Nida (POL) 23 00:47:49

87 LICA Paweł 1986 M-1 Dywity (POL) 24 00:48:20

89 OLEJNIK Krzysztof 1971 M-3 AKM Olimp Olsztyn (POL) M (31) 25 00:48:39

90 BIESIEKIERSKI Krzysztof 1973 M-2 AKM Olimp Olsztyn (POL) 25 00:48:48

91 ŻABICKA Marta 1981 K-2 Łowcy Przygód Gołdap (POL) M (32) 3 00:48:51 (9)

92 MULICA Roman 1962 M-4 Mikołajki (POL) M (33) 8 00:49:02

93 BARANOWSKI Waldemar 1957 M-4 AKB SZCZYTNO (POL) M (34) 9 00:49:06

95 BOHACZEK Janusz 1952 M-5 Biskupiec (POL) 2 00:48:54

97 MILCZAREK Ryszard 1973 M-2 Olsztyn (POL) 27 00:49:13

99 WAWRZYN Tomasz 1977 M-2 BiegemBoLubię Olsztyn (POL) M (36) 28

100 SZCZEPANIAK Arkadiusz 1977 M-2 Klub Biegacza Mrągowo (POL) M (37) 29 00:49:29

101 SKOMOROWSKI Dominik 1974 M-2 GUTZY GOŁDAP (POL) M (38) 30 00:49:38

104 KIERUL Jacek 1962 M-4 AKM Olimp Olsztyn (POL) 11 00:49:44

105 PINIEWSKI Robert 1973 M-2 BIEGAM BO LUBIĘ OLSZTYN (POL) 31 00:49:36

107 MATUSIAK Krzysztof 1977 M-2 OSTRÓDZKA GRUPA BIEGOWA (PO 33 00:49:53

108 GRYGLAS Andrzej 1961 M-4 Naprzód Gaz Olsztyn (POL) M (40) 12 00:50:06

109 SZYMAŃCZYK Marcin 1978 M-2 Wygryny Dream Team (POL) 34 00:50:07

110 SENDROWSKI Dariusz 1975 M-2 Różnowo (POL) 35 00:49:57

111 GRABOWSKA Anna 1980 K-2 AKB SZCZYTNO (POL) 4 00:49:59 (10)

112 TRAMP Sławomir 1973 M-2 Łowcy Przygód Gołdap (POL) M (41) 36 00:49:58

113 GALANEK Jakub 1990 M-1 Olsztyn (POL) 25 00:50:18

114 STANKIEWICZ Zbigniew 1977 M-2 Olsztyn (POL) 37 00:50:11 

119 PIOTROWICZ Robert 1980 M-2 Biegem Bo Lubię Olsztyn (POL) 40 00:51:01

120 TROCHIMOWICZ Artur 1961 M-4 AKB GIMNAZJUM 1 SZCZYTNO (PO M (42) 14 00:51:05

123 KIJEWSKA Kamilla 1978 K-2 OSTRÓDZKA GRUPA BIEGOWA (PO 5 00:51:13 (11)

124 TRAMP Małgorzata 1978 K-2 Łowcy Przygód Gołdap (POL) M (43) 6 00:51:06   (12)

125 JEGLIŃSKI Wojciech 1972 M-3 Gim 2 Olecko (POL) M (44) 31 00:51:13

126 OMILIAN Agnieszka 1979 K-2 Olecko (POL) M (45) 7 00:51:20 (13)

129 MRÓZ Mateusz 1990 M-1 Olsztyn (POL) M (46) 26 00:51:45

130 WARSZEWSKI Karol 1973 M-2 BiegamBoLubię Wydminy (POL) M (47) 43 00:51:55

131 KAŁASA Wojciech 1978 M-2 Wygryny Dream Team (POL) 44 00:52:03

132 SZCZEPAŃSKI Marek 1954 M-4 UKS TECHNIK Ruciane-Nida przy Z 15 00:52:08

133 WOŁCZEK Barbara 1964 K-3 Giżycko (POL) 2 00:52:14 (15)

134 LEMANCEWICZ Jan 1951 M-5 ES SYSTEM Wilkasy (POL) M (48) 3 00:52:25

135 WEJKUĆ Grzegorz 1978 M-2 Mrągowo (POL) 120 45 0:52:38 00:52:16

136 CZAPLICKA Monika 1976 K-2 Klub Biegacza Mrągowo (POL) M (49) 16 8 0:52:38

137 WRZYSZCZ Leszek 1959 M-4 Olsztyn (POL) M (50) 16 00:52:36

139 SAWICKA Anna 1982 K-2 Giżycko (POL) 9 00:52:38 (17)

140 ŁACH Dawid 1988 M-1 AZS UWM OLSZTYN (POL) M (51) 27 00:52:51

141 KURDYŁA Stefan 1940 M-6 AKM Olimp Olsztyn (POL) M (52) 1 00:52:58

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x