I Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy – Za mundurem…

Z okazji Święta Wojska Polskiego w Mrągowie odbył się I Mundurowy Bieg Piknikowy. Głównym organizatorem imprezy jest Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny Mrągowo przy współudziale Klubu Biegacza Mrągowo, Urzędu Miasta Mrągowo oraz Centrum Kultury i Turystyki. W biegu na 4 km najszybszy okazał się Rafał Wronowski – mieszkaniec Bań Mazurskich przed Przemysławem Kobylińskim z Pasłęka, który okazał się najlepszy wśród „mundurowców”. Na 10 km zwyciężyli odpowiednio: Paweł Pszczółkowski z Olsztyna i Kamil Nartowski (Brodnica)

 

Klasyfikacja open (dystans 10 km)

1 Paweł Pszczółkowski M-24 33.41

2 Kamil Nartowski M-24 S(1) 33.56

3 Jacek Misiewicz M-40 S(2) 35.27

4 Petras Pranckunas M-40 1 36.30

5 Tomasz Domżalski M-30 1 36.37

6 Robert Najdzion M-30 2 36.58

7 Andrzej Godlewski M-24 1 37.26

8 Leszek Stelwach M-40 2 S(3) 37.42

9 Kamil Chodorowicz M-16 1 S(4) 37.49

10 Kamil Długosz M-24 2 M(1) 38.14

11 Bogdan Barewski M-50 1 38.49

12 Marek Symerewicz M-40 3 38.57

13 Dariusz Pieczarka M-40 4 39.22

14 Marek Długosz M-50 2 M(2) 39.29

15 Tadeusz Kubit M-30 3 S(5) 40.10

16 Tadeusz Barszczewski M-30 4 S(6); M(3) 40.11

17 Bartosz Kryske M-24 3 S(7) 40.19

18 Mateusz Reszka M-16 2 M(4) 40.38

19 Krzysztof Pieczarka M-40 5 40.39

20 Andrzej Kuropatwa M-40 6 40.47

21 Jakub Koczwara M-30 5 40.59

22 Hubert Łempicki M-24 4 41.22

26 Piotr Dejnarowicz M-30 6 23 41

24 Grzegorz Kotowicz M-30 7 41.28

25 Eryk Szuba M-40 7 41.30

26 Tomasz Klamra M-40 8 41.31

27 Henryk Dobrzyński M-50 3 41.48

28 Artur Bryła M-40 9 S(8) 42.03

29 Piotr Jastrzębski M-24 5 42.12

30 Janusz Kosowski M-60 1 42.29

31 Jacek Dorbach M-30 8 42.33

32 Karol Kowalski M-16 3 42.40

33 Jacek Ilecki M-24 6 42.51

34 Karol Jannasz M-16 4 43.11

35 Marek Kossowski M-30 9 S(9) 43.18

36 Justyna Supińska K-16 1 43.27 

37 Sebastian Nowak M-30 10 43.31

38 Patryk Schoenwald M-30 11 43.56

39 Eugeniusz Ruszczyk M-40 10 M(5) 43.58

40 Kamil Kaczyński M-30 12 44.00

41 Krzysztof Klamra M-16 5 44.07

42 Daniel Żabczyński M-30 13 44.27

43 Stanisław Zapadka M-50 4 M(6) 44.32

44 Sebastian Grabowski M-24 7 M(7) 44.37

45 Marcin Warchoł M-24 8 S(10) 44.39

46 Marcin Siudej M-24 9 M(8) 44.49

47 Jarosław Rabiczko M-50 5 44.52

48 Dariusz Nędzusiak M-50 6 S(11) 45.04

49 Andrzej Niedźwiedzki M-50 7 45.10

50 Emilian Sieciński M-16 6 45.15

51 Mirosław Kołodziński M-30 14 S(12) 45.17

52 Piotr Kozłowski M-40 11 S(13) 45.20

53 Kamil Kowalczyk M-24 10 45.28

54 Sławomir Michalczuk M-50 8 45.29

55 Grzegorz Ślesicki M-24 11 45.29

56 Kamil Szabłowski M-16 7 45.38

57 Jerzy Laszczak M-50 9 45.57

58 Kamila Bałdyga K-16 2 S(1) 46.00

59 Stanisław Bałdyga M-50 10 S(14) 46.02

60 Paweł Założyński M-40 12 46.04

61 Krzysztof Olejnik M-40 13 46.06

62 Sylwia Cymek K-16 3 46.08 

63 Marcin Brynda M-24 12 46.44

64 Paweł Olender M-30 15 M(9) 46.47

65 Grzegorz Tuzimek M-40 14 46.58

66 Krzysztof Tęcza M-24 13 S(15) 47.09

67 Edyta Organek K-35 1 4 47.11

68 Jacek Kowalski M-40 15 47.12

69 Arkadiusz Szczepaniak M-30 16 S(16) 47.14

70 Zbigniew Łuński M-60 2 S(17) 47.16

71 Leszek Sieciński M-40 16 47.18

72 Jerzy Kuczkowski M-50 11 48.14

73 Tomasz Grudkowski M-40 17 48.17

74 Waldemar Baranowski M-50 12 48.40

75 Ryszard Ropiak M-60 3 48.57

76 Bartosz Kulas M-30 17 49.14

77 Szymon Daliga M-24 14 49.24

78 Zbigniew Sękowski M-30 18 M(10) 49.29

79 Marek Dąbrowski M-24 15 49.33

80 Zenon Markowicz M-60 4 49.38

81 Cezary Papis M-30 19 S(18) 49.49

82 Łukasz Smuga M-30 20 S(19) 49.56

83 Robert Szamszon M-30 21 49.57

84 Krzysztof Saczywka M-30 22 S(20) 50.00

85 Kamil Kwiatek M-24 16 M(11) 50.02

86 Jerzy Piłat M-50 13 50.05

87 Przemysław Rzycki M-24 17 S(21) 50.10

88 50.12 Jan Lemancewicz M-60 5 50.12

89 Elżbieta Zapadka K-16 1 5 M(1) 50.14

90 Jan Krasnoborski M-50 14 50.45

91 Wiktor Parciak M-50 15 M(12) 50.46

92 Sławomir Łyczko M-40 18 50.47

93 Paweł Banasik M-40 19 50.48

94 Tomasz Piłat M-16 8 51.12

95 Przemysław Zieliński M-30 23 51.14

96 Tomasz Adamczyk M-30 24 51.16

97 Artur Trochimowicz M-50 16 51.20

98 Piotr Kozłowski M-40 20 51.22

99 Honorata Nędzusiak K-35 2 6 51.24

100 Łukasz Chomański M-24 18 51.43

101 Dariusz Reginia M-16 9 M(13) 51.44

102 Lech Komenda M-24 19 52.03

103 Marcin Pastuszak M-30 25 S(22)52.32

104 Renata Samson K-16 2 7 52.48

105 Luiza Parakiewicz K-35 3 8 52.48

106 Ireneusz Adamczyk M-30 26 S(23) 52.57

107 Rafał Czarnecki M-24 20 S(24) 53.22

108 Artur Kobiałka M-16 10 53.30

109 Alicja Barszczewska K-35 4 9 M(2) 53.36

110 Piotr Stryjewski M-16 11 53.37

111 Anna Szpunar K-16 3 10 53.40

112 Stefan Kurdyła M-60 6 53.44

113 Jolanta Matacz K-35 5 11 53.46

114 Hubert Grygo M-16 12 53.52

115 Przemysław Reterski M-30 27 S(25) 54.22

116 Piotr Marszałek M-30 28 S(26) 54.43

117 Zbigniew Giruć M-50 17 55.02

118 Bożena Niebrzydowska K-35 6 12 55.18

119 Alicja Kwaśna K-16 4 13 55.45

120 Katarzyna Giruć K-16 5 14 55.58

121 Ryszard Kuczkowski M-40 21 56.00

122 Tomasz Wójcicki M-30 29 S(27); M(14) 56.11

123 Maciej Kopczewski M-40 22 56.34

124 Jarosław Matusiewicz M-40 23 56.38

125 Ireneusz Ławrynowicz M-30 30 56.45

126 Iwona Szynkowska K-35 7 15 M(3) 57.24

127 Józef Kraszewski M-40 24 M(15) 57.44

128 Wojciech Połomka M-24 21 57.44

129 Marcin Andrzejczak M-30 31 57.51

130 Monika Kraszewska K-16 6 16 M(4) 58.06

131 Bożena Miasojedow K-50 1 17 58.09

132 Krzysztof Jaworek M-30 32 58.19

133 Natalia Szymczyk K-16 7 18 58.40

134 Jerzy Szynkowski M-40 25 M(16) 58.59

135 Adrian Kowal M-30 33 S(28) 59.30

136 Marek Pindelski M-24 22 S(29) 59.30

137 Dorota Szpunar K-16 8 19 1:00.06

138 Rafał Ambroszczak M-40 26 S(30) 1:00.10

139 Grzegorz Jarmużewski M-50 18 M(17) 1:00.15

140 Anna Misiołek K-16 9 20 S(2) 1:00.23

141 Regina Łuńska K-50 2 21 M(5) 1:00.44

142 Władysław Borucki M-60 7 1:01.57

143 Tymoteusz Konrad M-16 13  1:03.11

144 Joanna Chmielewska K-16 10 22 1:03.23

145 Tadeusz Chmielewski M-60 8  1:03.23

146 Danuta Krawczyk K-50 3 23 1:04.01

147 Witold Mocarski M-60 9 1:04.01

148 Joanna Bielecka K-35 8 24 1:04.07

149 Agnieszka Sobień K-35 9 25 1:07.50

150 Arkadiusz Gierczak M-30 34 S(31) 1:07.51

151 Marcin Frankiewicz M-39 35 S(32) 1:07.52

152 Jacek Ciechański M-24 23 S(33) 1:07.53

153 Joanna Kaskiewicz K-35 10 26 1:10.53

154 Stefan Jankowski M-60 10 1:18.15

Klasyfikacja open (dystans 4 km)

1 Rafał Wronowski 14.49

2 Przemysław Kobyliński 2 S(1) 15.14

3 Mateusz Wielgus 15.20

4 Bartosz Kryske S(2) 15.38

5 Piotr Butkiewicz S(3) 15.43

6 Grzegorz Soborski S(4) 16.11

7 Adam Stefaniak 17.02

8 Sławomir Zera 17.08

9 Arkadiusz Karwowski S(5) 17.15

10 Dominik Niedźwiedzki 18.36

11 Radosław Kusiek S(6) 18.41

12 Grzegorz Ostaszewski S(7) 18.44

13 Iwona Godlewska (1) 18.51 

14 Kacper Taudul 18.54

15 Konrad Poreda 20.17

16 Edyta Ołów (2) 20.18 

17 Tomasz Makiewicz 20.40

18 Mariusz Pliszewski 22.29

19 Karolina Molęda (3) 22.36 

20 Konrad Pianka 23.19

21 Ewa Rokicka (4) 23.34

22 Iwona Kubit (5) 23.44

23 Izabela Łowicka-Bryła (6) 24.23

24 Tomasz Witkowicz 24.35

25 Bożena Pianka (7) 24.49

26 Beata Smolik (8) 25.09

27 Alicja Maziarek (9) 25.21

28 Marzena Czarniecka (10) 25.58

29 Monika Dąbrowska (11) 26.37

30 Barbara Zając (12) 26.57

31 Zofia Szuba (13) 26.59

32 Ewelina Zając-Majcher (14) 27.11

33 Emilia Gołębiewska (15) 27.23

34 Joanna Konrad (16) 28.04

35 Violetta Matuszewska (17) 29.10

36 Bożena Bryndza (18) 30.18

37 Kamil Redyk 30.26

38 Andrzej z Mrągowa 31.24

39 Tymoteusz Konrad 31.59

40 Barbara Wąsowska (19) 32.29

41 Roman Misiek S(8) 33.17

42 Krzysztof Kseń S(9) 33.17

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x