I Półmaraton Iławski – Biegacze tym razem nad Jeziorakiem

Idea Pawła Hofmana i Piotra Szostaka zorganizowania w rodzinnym mieście Półmaratonu Iławskiego ziściła się. W minioną niedzielę nad Jeziorkiem zjawiło się około 300 uczestników, w tym kilkoro wózkarzy, którzy pokonali trasę około 21 km. Oczywiście liczną grupę stanowili amatorzy z Warmii i Mazur, którzy cieszyli się, że do kalendarza mogą wpisać kolejną atrakcyjną imprezę. Biegaczy dopingowali kibice, wszyscy bawili się doskonale.

Wyniki

Wózkarze

1 KRÓL Bogdan 1955 MW-1 IKS,,Smok”Lotos,PGNiG,Apotex,Or 1 00:05:17( 1) 00:22:17( 1) 0:44:56

2 MATEJUK Wiesław 1965 MW-1 IKS,,Smok”Lotos,PGNiG,Apotex,Or 2 00:05:45( 2) 00:24:49( 2) 0:48:56

3 MORYC Ryszard 1953 MW-1 IKS ,,Smok” Lotos, PGNiG, Apotex, 3 00:06:45( 5) 00:28:53( 5) 0:54:33

4 SELIGOWSKA Monika 1985 KW-1 IKS ,,Smok” Lotos, PGNiG, Apotex, 1 00:06:41( 4) 00:28:49( 4) 0:56:14

5  PODGÓRSKI Damian 1979 MW-1 IKS,,Smok”Lotos,PGNiG,Apotex,Or 4 00:07:40( 8) 00:32:45( 6) 1:05:08

6 MONKIEWICZ Arkadiusz 1971 MW-1 IKS ,,Smok” Lotos, PGNiG, Apotex, 5 00:07:16( 6) 00:32:54( 7) 1:05:19

Biegacze

Mężczyźni

1 TSCISERUKOV Igor 1978 M-2 (POL) 1 1 00:10:23( 12) 00:37:58( 9) 1:10:04

2 MAZERSKI Bartosz 1976 M-2 LKS Zantyr Sztum (POL) 2 2 00:10:22( 11) 00:37:56( 8) 1:10:18

3 NARTOWSKI Kamil 1984 M-1 (POL) 3 1 00:10:42( 13) 00:40:02( 11) 1:15:24

4 PIRÓG Arkadiusz 1982 M-1 LKS Zantyr Sztum (POL) 4 2 00:11:30( 16) 00:42:17( 14) 1:18:58

5 TUZ Bartosz 1990 M-1 Gdynia (POL) 5 3 00:11:30( 17) 00:42:24( 15) 1:19:28

6 HASS Robert 1970 M-3 (POL) 6 1 00:11:32( 23) 00:42:54( 18) 1:21:02

7 SŁAWIŃSKI Damian 1987 M-1 WKS Flota Gdynia (POL) 7 4 00:11:04( 14) 00:42:53( 17) 1:21:04

8 BŁACHEWICZ Krzysztof 1976 M-2 (POL) 8 3 00:11:49( 32) 00:44:30( 23) 1:21:26

9  SEROCKI Adam 1973 M-2 Elbląg (POL) 9 4 00:12:14( 45) 00:44:41( 24) 1:21:48

10  GRZYWACZ Paweł 1989 M-1 AZS UG (POL) 10 5 00:11:31( 22) 00:43:00( 19) 1:22:26

………………………………………………………………………………………………….

15NAJDZION Robert 1976 M-2 AKM Olsztyn (POL) 15 6 00:12:36( 52) 00:46:07( 35) 1:24:40

22  KAMIŃSKI Piotr 1992 M-1 Jeziorak Iława (POL) 22 8 00:11:46( 29) 00:46:53( 42) 1:25:49

23  WIŚNIEWSKI Mariusz 1973 M-2 Morąg (POL) 23 9 00:12:49( 54) 00:47:38( 50) 1:26:22

25  MAJKUT Ireneusz 1965 M-3 Ostróda (POL) 25 5 00:11:39( 26) 00:45:53( 32) 1:26:51

28 RUSZCZYK Eugeniusz 1964 M-3 KLUB BIEGACZA Mrągowo (POL) 28 6 00:11:52( 33) 00:46:57( 46) 1:28:02

29  DĄGOWSKI Adrian 1992 M-1 Jeziorak Iława (POL) 29 9 00:11:46( 27) 00:46:56( 45) 1:28:07

33  FIGAT Mirosław 1958 M-4 UKS ,,JEDYNKA' Bartoszyce (POL) 33 3 00:12:33( 51) 00:47:18( 48) 1:29:02

35  ŁOŻYŃSKI Piotr 1963 M-3 AKM Olsztyn (POL) 35 11 00:13:02( 62) 00:48:04( 53) 1:29:43

37 MITKOWSKI Daniel 1975 M-2 AKM Olsztyn (POL) 37 13 00:13:19( 73) 00:49:06( 60) 1:29:51

38 Pieczarka Dariusz 1972 M-2 Olsztyn (POL) 38 14 00:13:12( 70) 00:49:04( 58) 1:30:27

45 DOBRZYŃSKI Henryk 1962 M-3 NAPRZÓD GAZ Olsztyn (POL) 45 14 00:13:12( 71) 00:49:08( 61) 1:31:20

47 PRZYBYŁA Adrian 1991 M-1 Jeziorak Iława (POL) 47 12 00:11:19( 15) 00:46:09( 36) 1:31:43

54  BOROWIECKI Ireneusz 1970 M-3 Elbażant Elbląg (POL) 54 16 00:13:35( 90) 00:50:42( 84) 1:33:12

56  MATEJKO Piotr 1954 M-4 IKS SMOK Orneta (POL) 56 5 00:13:11( 69) 00:49:50( 69) 1:33:33

58  KWIATKOWSKI Krzysztof 1959 M-4 Elbażant Elbląg (POL) 58 6 00:13:41( 94) 00:50:48( 86) 1:33:56

69  JANKOWSKI Piotr 1982 M-1 LKK Ziemia Lubawska (POL) 69 16 00:14:25( 142) 00:51:21( 89) 1:35:24

70  AUGUSTYNIAK Mariusz 1974 M-2 UKS TRS-SUSZ (POL) 70 29 00:14:03( 115) 00:52:04( 98) 1:36:03

76 TOŁWIŃSKI Bogusław 1968 M-3 MKS”TRUSO” Elbląg (POL) 76 19 00:14:24( 141) 00:52:44( 112) 1:37:13

77 KASTERSKI Marcin 1993 M-1 Jeziorak Iława (POL) 77 18 00:11:46( 30) 00:47:36( 49) 1:37:23

78 SIKORSKI Krystian 1992 M-1 UKS „Przyjaźń” Bartoszyce (POL) 78 19 00:14:43( 159) 00:53:36( 126) 1:37:33

84  PIATEK Adam 1948 M-5+ Elbażant Elbląg (POL) 84 1 00:14:21( 136) 00:53:06( 119) 1:38:34

89 ROKICKI Leszek 1973 M-2 Elbląg (POL) 89 36 00:14:27( 144) 00:52:45( 113) 1:39:22

96 BUDMER Bronisław 1957 M-4 KLUB BIEGACZA Mrągowo (POL) 96 11 00:14:59( 178) 00:54:31( 137) 1:40:54

97 MAJEWSKI Jan 1947 M-5+ KLUB BIEGACZA Mrągowo (POL) 97 2 00:14:20( 135) 00:54:34( 138) 1:41:03

Kobiety

1 KRAUTSOVA Volha 1981 K-2 (POL) 1 1 00:11:31( 20) 00:42:14( 13) 1:18:23

2 KRYZA Wioletta 1968 K-3 Efekt War-Ma Olsztyn (POL) 2 1 00:11:31( 21) 00:42:35( 16) 1:21:01

3 SCHAB Joanna 1976 K-2 ALETEMPO (POL) 3 2 00:12:05( 38) 00:46:01( 34) 1:27:05

W klasyfikacji uwzględniliśmy zawodników, którzy mieli wpisana miejscowość, z której pochodzą.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x