I Półmaraton Jakubowy strzałem w dziesiątkę – Znakomici: Dariusz Malich i Wioletta Kryza

Bieg Jakubowy ma swoją historię, która co roku jest bogatsza o nowe pomysły. W tym roku przedłużono dystans do półmaratonu, co wszyscy przyjęli z entuzjazmem, bo nowe wyzwania są modne i świadczą o mocnym charakterze. Zresztą kto nie czuł się na siłach by przebiec 21 km, mógł zdecydować się na krótszą trasę. Ale bohaterami – herosami zostali półmaratończycy, a w pierwszym rzędzie zwycięzcy. Zostali nimi: Dariusz Malich (triumfator klasyfikacji open) i Wioletta Kryza – najlepsza wśród pań. Uznani długodystansowcy, którzy dołączyli do kolekcji kolejne sukcesy.

21 kilometrów to nie byle co. Wielu uczestnikom, szczególnie tym, którzy na metę dotarli wcześniej, bieganie towarzyszy na co dzień. Robią to z różnych powodów, ale zgodni są co do tego, że to świetnią odskocznia od pracy.

– Biegam dla zdrowia. Jestem lekarzem – mówi Marek Gojło z Olsztyna, Mistrz Polski Lekarzy w Maratonie. – Dzisiejszą imprezę traktuję jako trening, niedługo zawody w Warszawie.

Pan Marek nie będzie jedynym olsztyniakiem, jaki weźmie udział w warszawskim biegu.

– Przytowuję się do biegu w stolicy. Dziś pobiegłem „życiówkę”, także jestem bardzo zadowolony. – mówi z satysfakcją pan Andrzej, na co dzień pracujący jako manager w olsztyńskim Michelin. – Pogoda była wręcz idealna – nie za zimno i nie za ciepło.

– Przyjechałem ze Skurcza w województwie pomorskim, pracuję jako kierowca. To już mój trzeci bieg w ostatnich czterech tygodniach, ale tu poszło mi najlepiej. Za rok spróbuję znowu. – zapewnia pan Zbigniew Tocha.

Klasyfikacja Open

1 MALICH DARIUSZ GRONITY UKS GIMPAS PASŁĘK 1968 D 1 01:12:23

2 1218 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1988 B 1 01:13:42

3 KONIECZNY MARCIN OLSZTYN IM2010/HOUSE OF SKILLS 1972 D 2 01:14:00

4 ZIENKIEWICZ PIOTR MŁYNARY UKS GIMPAS PASŁĘK 1974 C 1 01:15:14 4

5 MISIEWICZ JACEK OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1968 D 3 01:15:54

6 OSKIERKO ŁUKASZ WARSZAWA 12TRI.PL 1989 B 2 01:16:22

7 DOMŻALSKI TOMASZ GĄSIOROWO AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEG1O9W80Y.COMC 2 01:20:35

8 SEROCKI ADAM ELBLĄG EKO GRYF ELBLĄG 1973 C 3 01:20:42

9 1105 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1976 C 4 01:21:12

10 UMBRAS KRZYSZTOF OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1971 D 4 01:21:51

………………………………………………………………..

11 1079 NAJMOWICZ SEBASTIAN OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SP1O9R91TOWY B 3 01:22:05

12 MITKOWSKI DANIEL OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1975 C 5 01:22:28

14 KOWALSKI PATRYK ELBLĄG MKS MOS TRUSO ELBLĄG 1994 A 1 01:22:35

16 KOSMALA MACIEK ELBLĄG MKS MOS TRUSO ELBLĄG 1994 A 2 01:23:37

17 GOJŁO MAREK OLSZTYN 1974 C 6 01:23:40

18 KRYZA WIOLETTA GRONITY EFEKT WAR-MA OLSZTYN 1968 D 1 01:23:45 (1)

20 WITKOWSKI PIOTR KĘTRZYN 1978 C 7 01:24:14

21 PIECZARKA DARIUSZ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1972 D 5 01:25:13

22 ŁOŻYŃSKI PIOTR OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1963 D 6 01:25:23

24 SYMEREWICZ MAREK BARCZEWO 1967 D 7 01:25:50

25 BURAKOWSKI DANIEL OLSZTYN 1983 B 5 01:26:04

26 GAJEWSKI RAFAŁ DOBRE MIASTO AZS UG 1991 B 6 01:26:13

27 KRYGIELSKI KRZYSZTOF WÓJTOWO BRAK 1975 C 9 01:26:15

28 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1962 E 3 01:26:24

29 PIECZARKA KRZYSZTOF OSTRÓDA AKM OLIMP OLSZTYN 1971 D 8 01:27:11

31 ŁANIEWSKI PIOTR BARTOSZYCE I’LOVE EDZIA 1974 C 11 01:27:44

32 RUCIŃSKI MAREK GDYNIA VEL-DĄBRÓWNO 1968 D 9 01:28:20

33 PIŁAT ADRIAN OLSZTYN 1990 B 7 01:28:33

35 MYER STEVEN OLSZTYN BR 1984 B 8 01:28:39

37 KUROPATWA ANDRZEJ OLSZTYN A.K.M. OLIMP OLSZTYN 1963 D 10 01:29:02

38 MIELNIK MAGDALENA OLSZTYN WARMIŃSKO – MAZURSKI KLUB S1P9O9R1TOWY B 1 01:29:04 (2)

39 BARSZCZEWSKI TADEUSZ MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1974 C 13 01:29:11

40 KACZAN JACEK OLSZTYN CK TIM 1977 C 14 01:29:15

41 KOSOWSKI JANUSZ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1952 F 1 01:29:16

42 SAWICZ MICHAŁ LIDZBARK WARMIŃSKI 1989 B 9 01:29:23

43 RYDECKI KAROL ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG 1960 E 4 01:29:46

44 KOWALSKI GRZEGORZ PUŁTUSK 1984 B 10 01:29:59

45 1045 MAGUN KRZYSZTOF OLSZTYN 1989 B 11 01:30:12

46 1080 NAJMOWICZ PAWEŁ OLSZTYN WARMIŃSKO – MAZURSKI KLUB S1P9O9R3TOWY A 4 01:30:18

47 MALISZEWSKI JERZY OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1960 E 5 01:30:20

48 BAGIŃSKI MICHAŁ OLSZTYN BAT STUDIO 1980 C 15 01:30:32

49 DOBRZYŃSKI HENRYK OLSZTYN AKM OLSZTYN 1962 E 6 01:30:45

50 BROJEK MARIUSZ ŻABI ROG 49 BAZA LOTNICZA 1967 D 11 01:30:51

51 FERSZT PIOTR OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1981 C 16 01:30:52

52 KRAWIEC ANDRZEJ OLSZTYN AKM „OLIMP” OLSZTYN 1972 D 12 01:30:55

53 OLSZEWSKI ADAM JEZIORANY NIEZRZESZONY 1993 A 5 01:30:59

55 TOMASZEWICZ MARCIN ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG 1990 B 12 01:31:01

56 GODLEWSKI DANIEL OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1975 C 18 01:31:06

57 BRYŁA ARTUR BARTOSZYCE 20 BRYGADA ZMECHANIZOWANA1971 D 13 01:31:09

58 HAPUNIK JAN OLSZTYN AKM OLSZTYN 1958 E 7 00:17:58 01:04:07 01:31:27 01:31:33 5

59 1499 TOMASZEWICZ DAMIAN ELBLĄG MKS MOS TRIATHLON ELBLĄG 1993 A 6 01:31:52

60 NOSARZEWSKI KONRAD STUPSK TEMPO MŁAWA 1991 B 13 01:32:03

61 NOSARZEWSKI WALDEMAR OLSZTYN 1967 D 14 01:32:05

62 LENDZIAN JACEK OLSZTYN TEAM „ONE MAN” OLSZTYN 1973 C 19 01:32:05

63 CHODUBSKI PATRYK RUMY AKB SZCZYTNO 1994 A 7 01:32:12

64 JABŁOŃSKI ROBERT LIDZBARK WARMIŃSKI 1982 C 20 01:32:19

65 SZOK ADAM OLSZTYN 1973 C 21 01:33:26

66 OLSZEWSKI TOMASZ JEZIORANY NIEZRZESZONY 1991 B 14 01:33:43 64

67 BRANECKI KRZYSZTOF OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1977 C 22 01:33:43

68 ŁADEWSKI ARTUR SZCZYTNO 1972 D 15 01:34:19

70 ROMANOWSKI RADOSŁAW DOBRE MIASTO KOSYŃ 1973 C 23 01:34:45

71 DRAGOSZ ADAM OLSZTYN 1992 B 15 01:34:52

73 ŚWIERCZYŃSKI ZBIGNIEW CZERSK OKSWIM T11 OLSZTYN 1950 F 3 01:35:08

75 AUGUSTYNIAK WOJCIECH ELBLĄG 1979 C 25 00:17:11 01:05:04 01:35:14 01:35:19 73

76 JANNASZ KAROL MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1990 B 16 01:35:22

80 ONICHIMOWSKI PIOTR STAWIGUDA 1979 C 26 01:35:50

82 GWARDJAK JERZY OLSZTYN 1966 D 18 01:35:52

83 TOMCZYK STEFAN SUSZ TRS SUSZ 1973 C 27 01:35:57

84 BRZOZOWSKI FRANCISZEK MIŁOMŁYN 1992 B 19 01:36:01

85 JAREMKO NINA BARTOSZYCE UKS”JEDYNKA” BARTOSZYCE 1994 A 1 01:36:04 (3)

86 KASPERSKI ARKADIUSZ OLSZTYN 5 KRR 1970 D 19 01:36:10

87 SMOLEŃ BOGUSŁAW OLSZTYN SAMOTNYCH SERC 1968 D 20 01:36:21

88 KASPRZAK KAROLINA OLSZTYN 1986 B 2 01:36:25 (4)

89 ADAMCZYK ZBIGNIEW PASŁĘK BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 1970 D 21 01:36:38

90 KALWAS ROBERT OLSZTYN STRZELNICAVIP 1969 D 22 01:36:41

91 TAŃSKI MIROSŁAW OLSZTYN 1965 D 23 01:36:47

92 ZARĘBSKI MARCIN OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1982 C 28 01:36:51

94 WASILEWSKI PAWEŁ JAROTY WSOWL WROCŁAW 1972 D 25 01:36:59

95 CICHOCKI MARCIN OLSZTYN CK TIM LIDZBARK WARMIŃSKI 1975 C 29 01:37:09

96 WROŃSKI ZBIGNIEW OLSZTYN 1965 D 26 01:37:11

97 MIKIELSKI DANIEL OLSZTYNEK 1990 B 20 01:37:13

98 LIPKA PAWEL SOPOT BRAK 1985 B 21 01:37:18

99 ZAPADKA STANISŁAW MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1955 E 9 01:37:23

100 WILIŃSKI TOMASZ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1975 C 30 01:37:37

101 BODEK GABRIEL OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN/ PAN OLSZT1Y97N2 D 27 01:37:44

102 ŁACH DAWID OLSZTYN AZS UWM OLSZTYN 1988 B 22 01:37:44

103 MATEJKO PIOTR ORNETA IKS SMOK ORNETA 1954 E 10 01:37:51

104 BORACZYŃSKA SANDRA OLSZTYN AMATORKA 1987 B 3 01:37:58 (5)

105 CZERWIŃSKI ADAM ELBLĄG NIEZRZESZONY 1957 E 11 01:38:37

106 LECH BOGDAN OLSZTYN TĘCZOWY LAS 1960 E 12 01:38:39

107 MICHALCZUK SŁAWOMIR OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1961 E 13 01:38:42

108 BORAS JACEK OLSZTYN 1982 C 31 01:38:45

109 CZERWIŃSKA REGINA ELBLĄG NIEZRZESZONA 1959 E 1 01:38:48 (6)

110 GŁÓD MRCIN BARCZEWO WMKS OLSZTYN 1994 A 8 01:38:55

111 GIL JAROSŁAW JONKOWO KLUB ZIELONEGO STOŁU 1987 B 23 01:38:58

112 BAŁKA JACEK WEJHEROWO 1984 B 24 01:39:00

113 PIATEK ADAM ELBLAG ELBAZANT 1948 F 4 01:39:04

114 SZYSLER ANDRZEJ SUSZ 1955 E 14 01:39:07

115 DARMOFAŁ MARCIN SZCZYTNO BIZONKU – SZCZYTNO 1983 B 25 01:39:08

116 CIUNELIS MARCIN WARSZAWA MARTINCIU.COM 1980 C 32 01:39:10 110

117 ŁUŃSKI ZBIGNIEW MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1952 F 5 01:39:13

118 1221 SKALSKI JANUSZ OLSZTYN 1973 C 33 01:39:16

119 1259 LEMAŃCZYK MACIEJ OLSZTYN 1977 C 34 01:39:18

120 1386 GĘSTWICKI KAMIL OSTRÓDA UMKS ORKAN OSTRÓDA 1993 A 9 01:39:20

121 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW MORĄG AKM OLIMP OLSZTYN 1987 B 26 01:39:24

122 MIELĘCKI MACIEJ OLSZTYN 1967 D 28 01:39:27

124 ROMANOWSKA MARTA PASŁĘK BBL PASŁĘK 1986 B 4 01:39:30 (7)

125 1100 ZAŁOŻYŃSKI PAWEŁ OLSZTYN 1965 D 29 01:39:32

126 SOBCZAK KRZYSZTOF PURDA GENA TEAM 1982 C 36 01:39:35

127 GROMELSKI PIOTR OLSZTYN GENA TEAM 1981 C 37 01:39:35

128 MAJEWSKI JAN MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1947 F 6 01:39:40

129 DZWOLAK DARIUSZ OLSZTYN 1973 C 38 01:39:45

130 PAWŁOWSKI MARIUSZ OLSZTYN BBL OLSZTYN 1979 C 39 01:39:46

131 MAZUR JAROSLAW ELBLĄG NIEZRZESZONY 1969 D 30 01:39:48

132 MATWIEJCZUK ARKADIUSZ IŁAWA 1962 E 15 01:39:48

133 WOJCIUK DANIEL GIEDAJTY KLUB ZIELONEGO STOŁU 1986 B 27 01:39:49

134 TUZIMEK GRZEGORZ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1970 D 31 01:40:07

135 OLEJNIK KRZYSZTOF OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1971 D 32 01:40:11

136 MIKIELSKI MAREK OLSZTYNEK 1960 E 16 01:40:15

137 ADAMOWICZ ARKADIUSZ STAWIGUDA 1975 C 40 01:40:32

138 KACZYŃSKI KAMIL MORĄG PAGED SKLEJKA MORĄG 1977 C 41 01:40:33

140 NASIŁOWSKI MAREK OLSZTYN 1957 E 17 01:40:44

141 GOC-KOZAKIEWICZ MARTA KWIDZYN 1975 C 1 01:40:46 (8)

142 GLIŃSKI KRZYSZTOF OLSZTYN 1979 C 43 01:40:47

143 LASZCZAK JERZY OLSZTYN 1961 E 18 01:40:50

144 KEMPIŃSKI TOMASZ OLSZTYN WMKS 1972 D 33 01:40:52

145 ZYCH DAWID ELBLĄG BRAK 1974 C 44 01:40:52

146 1ADAMCZYK BOŻENA PASŁĘK BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 1971 D 2 01:41:06 (9)

147 PASTUSZEK HENRYK OLSZTYN SDOO WROCIKOWO 1957 E 19 01:41:15

149 DRYGAS PAWEŁ OLSZTYN AUTO LAND POLSKA 1978 C 45 01:41:49

150 NIEMCZUK WALDEMAR OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1962 E 20 01:41:53

151 KWIATKOWSKI RYSZARD OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1963 D 34 01:42:02

152 PIOTROWICZ ROBERT OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1980 C 46 01:42:06

153 MIENDAK ARKADIUSZ OLSZTYN 1988 B 29 01:42:07

154 MATCZAK ARTUR WĘGORZEWO NIEZRZESZONY 1956 E 21 01:42:08

155 MARKOWICZ ZENON BARCZEWO PISA-BARCZEWO 1951 F 7 01:42:11

156 STULCZEWSKI JERZY BRANIEWO 1971 D 35 01:42:13

157 ORGANEK EDYTA GIŻYCKO PUMA RUNNING TEAM 1977 C 2 01:42:14 (10)

158 BIEDUNKIEWICZ PIOTR BRANIEWO 1966 D 36 01:42:15

159 KOŹMIŃSKI PAWEŁ OLSZTYN DUM SPIRO SPERO 1973 C 47 01:42:23

160 MOKARSKI MARIUSZ SZCZYTNO 1982 C 4801:42:26

161 CZARNOTA KAZIMIERZ SZCZYTNO AKB SZCZYTNO 1960 E 22 01:42:29

162 MIKCZYŃSKI ANDRZEJ OLSZTYN 1963 D 37 01:42:30

163 KORD BOGDAN BARCZEWO 1958 E 23 01:42:32

164 ZNAROWSKA BOŻENA ELBLĄG EKO GRYF ELBLĄG 1963 D 3 01:42:35 (11)

165 KIERUL JACEK OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN / BBL OLSZ1T9Y6N2 E 24 01:42:37

166 GRUDKOWSKI TOMASZ SZCZYTNO AKB SZCZYTNO 1970 D 38 01:42:49

167 CICH MICHAŁ DOBRE MIASTO G.R.U. 1982 C 49 01:42:53

168 POŁOM PATRYK STAWIGUDA MŁODE WILKI 1993 A 10 01:42:57

169 SZTYLC ARKADIUSZ OLSZTYN 1979 C 50 01:42:58

170 NIESIOBĘDZKI OSKAR SŁUPY BBL OLSZTYN 1976 C 51 01:42:58

171 TOMASZEWICZ PIOTR ELBLĄG ENDURO MAN ELBLĄG 1968 D 39 01:43:00

172 GRABKOWSKI ZDZISŁAW ELBLĄG 1973 C 52 01:43:06

173 GÓRSKA KINGA LUBICZ GÓRNY UMKS ORKAN OSTRÓDA 1989 B 5 01:43:14 (12)

174 SKRZYPCZAK GRZEGORZ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1979 C 53 01:43:15

175 KUCIEJEWSKI WOJCIECH OLSZTYN 1977 C 54 01:43:18

176 UCHMAN MICHAŁ OLSZTYN 1990 B 30 01:43:18

177 TRUDNOWSKI MACIEJ OLSZTYN GRUPAWODNA ELBLĄG 1972 D 40 01:43:24

178 KLAMRA KRZYSZTOF OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1993 A 11 01:43:27

179 MYDŁO MARIUSZ OLSZTYN 1978 C 55 01:43:29

180 KWIATKOWSKI KRZYSZTOF ELBLĄG ELBAŻANT 1959 E 25 01:43:30

181 BRONAKOWSKI PIOTR OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1979 C 56 01:43:33

182 URADZIŃSKI MARCIN OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1976 C 57 01:43:34

183 RUSZCZYK MICHAŁ GIETRZWAŁD 1989 B 31 01:43:37

184 SOBALA MACIEJ OLSZTYN 1980 C 58 01:43:37

185 KACZAN NORBERT OLSZTYN GAZETA WYBORCZA/POLSKA BIE1G9A75 C 59 01:43:45

186 JUCHNIEWICZ ANDRZEJ LIDZBARK WARMIŃSKI 1982 C 60 01:43:47

187 TRUSZKOWSKI ZDZISŁAW OLSZTYN 1957 E 26 01:43:50

188 KOBYRA JANUSZ ELBLĄG ELBAŻANT 1970 D 41 01:43:53

189 KOSTKOWSKI MARIUSZ IŁAWA 1975 C 61 01:43:56

190 MYER DANUTA OLSZTYN 1984 B 6 01:44:14 (13)

191 STACHURSKI KRZYSZTOF OLSZTYN NIEZRZESZONY 1968 D 42 01:44:18

192 KŁOS JAN OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1964 D 43 01:44:19

194 SIKORSKI KRYSTIAN BARTOSZYCE UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 1992 B 32 01:44:25

195 DOLAT ANDRZEJ OLSZTYN BAJM OLSZTYN 1977 C 62 01:44:27

196 FOTSCHKI ANDRZEJ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1962 E 27 01:44:28

197 KLEWEK ANDRZEJ GDAŃSK A.K. KLEWIUSZ 1977 C 63 01:44:36

198 BAKUŁA MICHAŁ OLSZTYN 1988 B 33 01:44:40

200 KAPELA ŁUKASZ OLSZTYN 1988 B 34 01:45:14

201 MILCZAREK RYSZARD OLSZTYN NIE ZRZESZONY 1973 C 65 01:45:15

202 RUTKOWSKI GRZEGORZ RESZEL BIAŁY KENIJCZYK RESZEL 1983 B 35 01:45:27

203 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW OLSZTYN 1974 C 66 01:45:40

205 MOUNIER FREDERIC OLSZTYN 1972 D 44 01:45:48

209 SIERZPUTOWSKI ANDRZEJ OLSZTYN 1965 D 45 01:46:07

210 KRÓLIKOWSKI JANUSZ DYWITY AKM OLIMP OLSZTYN 1951 F 8 01:46:17

211 KUŁYK ANDRZEJ IŁAWA 1967 D 46 01:46:19

212 GUZ PAWEŁ OLSZTYN 1991 B 36 01:46:26

213 GRYGLAS ANDRZEJ OLSZTYN AKM OLSZTYN 1961 E 30 01:46:26

214 KRAŚNIEWSKI KRZYSZTOF BRANIEWO 1961 E 31 01:46:52

215 LEWANDOWSKI DAWID IŁAWA BUDOWLANKA IŁAWA 1994 A 12 01:46:54

216 SENDROWSKI DARIUSZ RÓŻNOWO EFEKT 1975 C 68 01:46:57

217 KRASOWSKI BORYS RUCIANE NIDA RUCIANE BIEGA 1965 D 47 01:46:59

218 KARÓLEWSKI PIOTR BARTOSZYCE 1983 B 37 01:47:03

219 DOŁŻYCKI DANIEL BARTOSZYCE 1974 C 69 01:47:06

220 ETMAŃSKI RADOSŁAW IŁAWA BUDOWLANKA IŁAWA 1980 C 70 01:47:06

221 TWARDOWSKI SEBASTIAN OLSZTYN 1979 C 71 01:47:17

222 DZIEMIAN KAROL OLSZTYN 1973 C 72 01:47:23

223 SZKUTNIK JUSTYNA GDAŃSK BIEGANIE Z KAROLINĄ :)) 1980 C 3 01:47:25 (15)

225 WĄSOWSKI RAFAŁ OLSZTYN 1990 B 38 01:47:35

226 KLIMAS MAREK BARCZEWO 1960 E 32 01:47:40

227 SAWICKI KRZYSZTOF OLSZTYN 1971 D 48 01:47:42

228 KOZUŃ JAROSŁAW OLSZTYN 1962 E 33 01:47:52

229 GAJEWSKI WOJCIECH DOBRE MIASTO 1965 D 49 01:47:56 (21)

230 CIAK PIOTR OLSZTYN 1968 D 50 01:48:00

231 LAKS SEBASTIAN ELBLĄG 1975 C 74 01:48:07

232 ŻULCZYK WOJCIECH NIDZICA NIEZRZESZONY 1959 E 34 01:48:13

233 GRABOWSKI RAFAŁ RESZEL BIAŁY KENIJCZYK RESZEL 1983 B 39 01:48:14

234 WEJKNIS ADAM OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1977 C 75 01:48:21

235 KORZENIEWSKI ZBIGNIEW JAROTY /BAPTYSCIOLSZTYN C 76 01:48:22

236 ŁASZKOWSKI PIOTR ŁUKTA K.S WACHLARZ 1976 C 77 01:48:24

237 REZA MAREK OLSZTYN 1968 D 51 01:48:30

238 KRASNOBORSKI JAN LIDZBARK WARMIŃSKI 1955 E 35 01:48:42

240 WEJKUĆ GRZEGORZ MRĄGOWO 1978 C 79 01:48:42

241 RUTKOWSKI ANDRZEJ OLSZTYN 1980 C 80 01:48:45

242 OLECH ROBERT BISZTYNEK 1971 D 52 01:48:49

243 GALANEK JAKUB OLSZTYN 1990 B 40 01:48:50

245 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1953 E 36 01:48:58

248 STAROSTKA MARIUSZ OLSZTYN 1984 B 41 01:49:03

249 WRZYSZCZ LESZEK OLSZTYN 1959 E 37 01:49:03

251 GOJLIK STANISŁAW ELBLĄG 1960 E 38 01:49:04

252 KWIATKOWSKA IWONA ELBLĄG ELBAŻANT 1959 E 2 01:49:04 (16)

253 ROBAK KLAUDIA OLSZTYN KS AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 1990 B 8 01:49:20 (17)

254 GAJEWSKI ANDRZEJ OLSZTYN ,,GAJÓWKA” 1960 E 39 01:49:49

255 JASZCZUK JAROSŁAW BRANIEWO 1977 C 85 01:49:54

256 ULATOWSKI KRZYSZTOF OLSZTYN 1989 B 42 01:49:56

258 BORKOWSKI ANDRZEJ OLSZTYN 1975 C 86 01:50:04

259 SZYMCZAK LECH ELBLĄG ELBLĄG 1956 E 41 01:50:06

260 SIEMIĄTKOWSKI TOMASZ` OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1994 A 13 01:50:11

261 SIŁAKOWSKI JANUSZ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1961 E 42 01:50:12

262 SZCZUREK BARTOSZ OLSZTYN 1973 C 87 01:50:19

263 ŻUKOWSKI JERZY OLSZTYN AMATOR 1976 C 88 01:50:21

264 ZAGULSKI PIOTR BARTOSZYCE BRAK 1987 B 43 01:50:24

265 KOWALSKI SYLWESTER OLSZTYN 1967 D 53 01:50:27

266 MŁOT DANIEL OLSZTYN 1976 C 89 01:50:44

267 NOWOSAD MICHAŁ GRUBY TEAM 1981 C 90 01:51:09

268 GĘSTWICKI DAMIAN OSTRÓDA UMKS ORKAN OSTRÓDA 1993 A 14 01:51:18

269 SKONECZNY DARIUSZ OLSZTYN INDYWIDUALNIE 1962 E 43 01:51:23

270 KOŁKOWSKI ANDRZEJ BRANIEWO PŁETWAL BRANIEWO 1974 C 91 01:51:36

271 MALINOWSKI ROMAN DYWITY 1976 C 92 01:51:39

272 DRĘŻEK SYLWESTER OLSZTYN 1961 E 44 01:51:53

273 PRZEDWOJEWSKI TADEUSZ OLSZTYN 1969 D 54 01:51:53

274 BERK KRZYSZTOF OLSZTYN 1972 D 55 01:51:59

275 BISIKIEWICZ MICHAL OLSZTYN 1979 C 93 01:52:08

276 GIERASIMCZYK RAFAŁ MORĄG 1993 A 15 01:52:09

277 WALCZYK MAREK OLSZTYN DEZORIENT 1975 C 94 01:52:11

278 GRĘDZIŃSKA-JEDNASZEWSKA ANNAOLSZTYN AUDYTING SP. Z O.O. 1971 D 4 01:52:12 (18)

279 JEDNASZEWSKI ANDRZEJ OLSZTYN AUDYTING SP. Z O.O. 1971 D 56 01:52:12

280 GIERASIMCZYK STANISŁAW MORĄG 1959 E 45 01:52:16

281 BENDYK WOJCIECH OLSZTYN 1966 D 57 01:52:18

283 KACHEL GRZEGORZ ELBLĄG ELBAŻANT 1957 E 46 01:52:31

284 ANDRASZ ADAM OLSZTYN 1990 B 44 01:52:36

285 ŁACHACZ ROBERT KAMIONEK 1979 C 96 01:52:41

286 HYPŚ WALDEMAR OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1958 E 47 01:52:44

287 SZELĄGOWSKA-KUŚNIEWSKA ELIZA OLSZTYN 1980 C 4 01:52:45 (19)

290 ZAMORSKI MACIEJ ELBLĄG ELBAŻANT 1994 A 16 01:53:05

292 KOSTYRA ŁUKASZ OLSZTYN BRAK 1983 B 46 01:53:10

294 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW OLSZTYN NIEZRZESZONY 1976 C 99 01:53:20

295 BRONAKOWSKI ANDRZEJ OLSZTYN GABINET FIZJOTERAPEUTYCZNY C 100 RELACKSU” 01:53:20

296 ANTONIAK KRZYSZTOF OLSZTYN 1976 C 101 01:53:22

297 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1973 C 102 01:53:25

299 TOMASZEWSKI BOGUSŁAW OLSZTYN 1979 C 104 01:53:30

300 MRÓZ MATEUSZ OLSZTYN 1990 B 47 01:53:36

301 ZYWERT FILIP ROŻENTAL 1991 B 48 01:53:43

302 CHMIELIŃSKI PAWEŁ OLSZTYN 1986 B 49 01:53:45

303 ZEMBRZUSKI ŁUKASZ OLSZTYN 1981 C 105 01:54:02

304 KUBAREWICZ PIOTR BISKUPIEC BRAK 1980 C 106 01:54:02

305 STYPIŃSKI DARIUSZ OLSZTYN EFEKT WAR-MA OLSZTY 1976 C 107 01:54:04

306 BALUTA PAWEŁ DYWITY 1981 C 108 01:54:06

307 KOŻUCH RYSZARD BARCZEWO 1971 D 58 01:54:08

308 BARSZCZEWSKA ALICJA MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1976 C 5 01:54:14 (20)

309 KURYŁO ANDRZEJ OLSZTYN 1970 D 59 01:54:19

310 STUDNIARZ MACIEJ OLSZTYN 1989 B 50 01:54:35

311 KOZŁOWSKI PIOTR WOJCIECHY DEZZORIENT 1969 D 60 01:54:39

312 OSIECKI GRZEGORZ KISIELICE 1951 F 9 01:54:44

313 TUROWSKI RAFAŁ OLSZTYN 1979 C 109 01:54:48

314 JASZCZUK PIOTR SIEDLCE 1980 C 110 01:54:50

315 TOPCZEWSKI ADAM LIDZBARK WARMIŃSKI 1973 C 111 01:54:54

316 MOUNIER ANNA OLSZTYN 1979 C 6 01:54:56 (21)

317 TANKIELUN GRZEGORZ OLSZTYN 1981 C 112 01:54:59

318 KACZYŃSKI ADAM OLSZTYN 1968 D 61 01:55:03

320 KARUC EDMUND OLSZTYN NIEZRZESZONY 1956 E 49 01:55:10

321 UCHMAN PAULINA OLSZTYN WMKS OLSZTYN 1992 B 9 01:55:10 (22)

322 SAWICZ MONIKA LIDZBARK WARMIŃSKI AZS UNIWERSYTET GD 1992 B 10 01:55:28 (23)

323 MAZAJŁO KAROL DOBRE MIASTO 1991 B 51 01:55:29

324 CYRKLER RAFAŁ OSTRÓDA BIEGAM BO LUBIĘ OLSZTYN 1976 C 113 01:55:35

326 KAZINIEC TOMASZ OLSZTYN 1974 C 115 01:55:45

328 SOKOŁOWSKI ARKADIUSZ OLSZTYN 1968 D 63 01:55:58

329 FOKOW ADAM OLSZTYN 1979 C 116 01:56:00

330 BUCAŁA AGNIESZKA 23 – 1976 C 7 01:56:06 (24)

332 GROSZEWSKI RADOSŁAW OLSZTYN 1976 C 117 01:56:22

333 RAK TOMASZ OLSZTYN 1974 C 118 01:56:34

335 JASIEWICZ ZDZISŁAW OLSZTYN 1949 F 10 01:56:47

336 KALWAS JACEK OLSZTYN STRZELNICAVIP 1989 B 52 01:56:47

337 BURZYMOWSKI ZBIGNIEW OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1972 D 66 01:56:51

338 PRZYBYLAK MICHAŁ OLSZTYN 1973 C 119 01:56:53

339 MICHAŁOWSKI ANDRZEJ OLSZTYN 1959 E 50 01:56:53

340 KOSTRZEWA KRZYSZTOF WIELBARK NIE ZRZESZONY 1964 D 67 01:56:53

Wózki

1 KRÓL BOGDAN 1955 IKS,,SMOK”LOTOS,APOTEX,ORNE0T0A:49:29

2 MATEJUK WIESŁAW 1965 IKS,,SMOK”LOTOS,APOTEX,ORNE0T0A:50:20

3 KOWALSKI PRZEMYSŁAW 1981 IKS,,SMOK”LOTOS,APOTEX,ORNE0T0A:52:18

4 HRYNIEWICZ ANDRZEJ 1975 IKS,,SMOK”LOTOS,APOTEX,ORNE0T1A:04:27

{AdmirorGallery}12.09.16-biegj{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x