II Białystok Półmaraton 2014 – Waleczni biegacze z Mrągowa i Ełku

II Półmaraton w Białymstoku zgodnie z oczekiwaniami wygrali zdecydowanie Kenijczycy, trzeci był Białorusin, a my szukaliśmy reprezentantów Warmii i Mazur. W setce znalazło się ich trzech (startowało prawie 1000 uczestników). Najwyższe 31 miejsce zajął Kamil Lullis z Mrągowa, były olimpijczyk w wioślarstwie Sebastian Kosiorek z Ełku był 58, a Marek Długosz z Mrągowa 66, w swojej grupie wiekowej M50 – piąty.

Wyniki (21,1 km)

1 SIRMA Haron Eldoret KEN Skks Dorcus Sport 91 M20/1 M / 1 01:05:04

2 MUKULE Martin muia Machakos KEN Athletics 89 M20/2 M / 2 01:05:47

3 VERKHAVODKIN Henadz Grodno BLR Dinamo 83 M30/1 M / 3 01:05:48

4 DOBROWOLSKI Emil Chotomów POL Lłks Prefbet Śniadowo Łomża 86 M20/3 M / 4 01:07:17

5 KABAT Damian Bydgoszcz POL Sl Wks Zawisza Bydgoszcz/sklep Biegacza 89 M20/4 M / 5 01:07:20

6 KERN Artur Hrubieszów POL Perfectrunner.pl Team 80 M30/2 M / 6 01:07:55

7 ANDRZEJUK Bogusław Białystok POL Białystok Biega 75 M30/3 M / 7 Podl/101:08:17

8 PANFIL Łukasz Turek POL Lks Maraton Turek 80 M30/4 M / 8 01:11:34

9 GRZYBOWSKI Tomasz Serock POL 88 M20/5 M / 9 01:13:53

10 KAROLKIEWICZ Daniel Drohiczyn POL Entre.pl Team 86 M20/6 M / 10 Podl/2 01:16:52

……………………………………………………………..

31 LULLIS Kamil Mragowo POL Klub Biegacza Mrągowo 84 M30/9 M / 27 01:23:01

58 KOSIOREK Sebastian Ełk POL Team Run-log.com 83 M30/19 M / 52 01:27:04

66 DŁUGOSZ Marek Mrągowo POL Klub Biegacza Mrągowo 62 M50/5 M / 59 01:28:25

102 RÓŻAŃSKI Krystian Ełk POL 83 M30/27 M / 93 01:32:37

103 GRODZKI Marcin Ełk POL 93 M20/35 M / 94 01:33:00

112 CYBULSKI Kamil Gołdap POL Goldap 84 M30/30 M / 102 01:33:31

146 ZAWROTNY Łukasz Szczytno POL Wat 93 M20/44 M / 134 01:35:24

149 CHOROMAŃSKI Artur Piecki POL – 87 M20/46 M / 137 01:35:38

150 JUSIŃSKI Mateusz Gołdap POL Wat 93 M20/47 M / 138 01:35:40

155 JĘDRZEJCZYK Łukasz Mrągowo POL Klub Biegacza Mrągowo 81 M30/44 M / 143 01:35:59

161 NIEŚCIER Krzysztof Giżycko POL Brak 88 M20/53 M / 149 01:36:09

166 MARCINKIEWICZ Krzysztof Orzysz POL Orzysz 64 M50/14 M / 154 01:36:28

201 SZUROWSKI Marek Pisz POL 87 M20/70 M / 188 01:38:34

273 DOBRZYŃSKI Radosław Olsztyn POL 78 M30/91 M / 258 01:42:20

321 GOŁEK Arkadiusz Ełk POL 85 M20/106 M / 302 01:43:53

379 MAGALSKI Piotr Olsztyn POL Orange Polska 73 M40/70 M / 355 01:46:22

394 OSMAŃSKI Przemysław Nowe Miasto POL 91 M20/129 M / 368 01:46:52

473 MARCINKIEWICZ Mateusz Orzysz POL orzysz 91 M20/150 M / 436 01:50:04

474 POŁUBOK Renata Ełk POL 77 K30/14 K / 38 01:50:06

495 ŚWIERSZCZ Adam Pisz POL Bez Klubu 89 M20/160 M / 455 01:50:37

513 STEFANIUK Rafał Dobre Miasto POL – 76 M30/165 M / 470 01:51:39

532 KARWOWSKI Arkadiusz Gołdap POL Rwt Olsztyn 69 M40/104 M / 488 01:52:43

582 KOTOWICZ Małgorzata Biskupiec POL 89 K20/24 K / 54 01:54:44

596 ŁOCHACZ Jarosław Olsztyn POL 68 M40/113 M / 540 01:55:06

602 DRAWERT Paweł Ełk POL pogromcy Niemocy 77 M30/201 M / 545 01:55:19

637 RUSZCZYK Bożena Ełk POL 67 K40/10 K / 66 01:56:43

642 RUSZCZYK Ryszard Ełk POL 55 M50/42 M / 573 01:56:44

654 KLEPCZYŃSKI Paweł Ełk POL 84 M30/217 M / 584 01:57:06

663 BRZEZIŃSKI Tomasz Gołdap POL Niezrzeszony 73 M40/121 M / 591 01:57:28

689 KUKOWSKI Piotr Ełk POL Pędziwiatr Białystok 86 M20/204 M / 609 Podl/373 01:58:50

731 PRZYCHODKO Kamila Szczytno POL 87 K20/42 K / 93 02:01:25

784 566 PIECZULIS Urszula Ełk POL 87 K20/47 K / 104 02:05:46

858 SZYMCZAK Edyta Olsztyn POL 91 K20/59 K / 131 02:12:09

887 SZUBERT Przemek Olsztyn POL 86 M20/235 M / 743 02:17:22

891 OPACKA Katarzyna Ełk POL 77 K30/50 K / 147 02:17:50

906 KLEPCZYŃSKA Ewelina Ełk POL 87 K20/68 K / 150 02:21:08

914 FUTERA Dariusz Giżycko POL 89 M20/240 M / 760 02:23:39

927DZIENISIEWICZ Ireneusz Ełk POL 76 M30/296 M / 766 02:29:28

935 SIENKIEWICZ Emil Elbląg POL 90 M20/244 M / 773 02:33:55

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Dobre Miasto Elbląg Ełk giżycko Goldap Mrągowo Olsztyn Orzysz Piecki Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x