II Bieg z okazji Dnia Kobiet Malbork 2014 – Mocna ekipa z Warmii, Mazur i Powiśla

W niedzielę (9 marca) w Malborku odbył się po raz drugi Bieg z Okazji Dnia Kobiet zorganizowany przez Malborską 22 Bazę Lotniczą . Biegacze do pokonania mieli tym razem pięciokilometrową trasę poprowadzoną ulicami miasta oraz w okolicach zamku i parku miejskiego. Karol Kliś (Susz) zajął drugie, Piotr Szpigiel (Braniewo) trzecie, a Adam Serocki (Elbląg) czwarte miejsce.

Z naszych pań najwyżej na 60 pozycji (open) i drugiej w kat. K-35 sklasyfikowano Annę Kukuć- Kwapiszewską z Elbląga). Ogólnie sklasyfikowano prawie 300 uczestników.

Wyniki 5 km (open)

1 Klaybor Dawid Sierosław Runners Team Jeżewo M-16/24 00:15:06 1

2 Kaliś Karol Susz LKS Zantyr Sztum M-16/24 00:15:22 2

3 Szpigiel Piotr Braniewo JW. 2980 M-30 00:15:30 1

4 Serocki Adam Elbląg Jw4808 Draczynski Team M-40 00:16:41 1

5 Sadłos Radosław Kwidzyn Kwidzyn Biega M-35 00:16:50 1

6 Mikuś Marcin Pelplin Biegający Tczew M-25 00:17:14 1

7 Wąsicki Sebastian Zębork ZKB IM M-25 00:17:19 2

8 1Oliński Wojciech Malbork Grupa Malbork M-45 00:17:19 1

9 Paprocka Ewelina Obliwice GKS Tęcza Buniks Nowa Wieś Lęborska K-25 00:17:22 1

10 Sanecki Piotr Pasłęk KB Biegam Bo Lubię Pasłęk M-25 00:17:25 3

……………………………………………………………….

15 Prochna Krzysztof Frombork M-40 00:17:49 2

18 Hapke Tomasz Wilkowo niezrzeszony M-35 00:18:02 2

19 Sanecki Patryk Pasłęk BBL Pasłęk M-16/24 00:18:02 4

27 Stulczewski Jerzy Braniewo Rim Tim Team M-40 00:18:26 3

28 Trębacz Michał Elblag M-35 00:18:31 5

31 Gąsior Piotr Susz M-30 00:18:50 3

36 Sobierski Mariusz BRANIEWO JW. 2980 M-40 00:18:59 5

51 Gąsior Krystian Susz UKS TRS Susz M-16/24 00:20:05 7

55 Czerwiński Adam Elbląg Meritum Bank i Partnerzy M-55 00:20:10 2

57 Brzeski Darek BRANIEWO Mężczyzna M-40 00:20:12 11

58 Adamczyk Zbigniew Pasłęk KB BiegamBoLubię Pasłęk M-40 00:20:15 12

60 Kukuć-Kwapiszewska Anna Elbląg Meritum Bank i Partnerzy K-35 00:20:16 2

67 Bielski Dawid Szczytno KWP Olsztyn M-30 00:20:44 6

76 Dudek Waldemar Braniewo JW. 2980 M-40 00:21:02 14

77 Jakimczuk Aleksandra Braniewo K-25 00:21:02 2

80 Hajdukiewicz Tomasz Elbląg M-35 00:21:04 15

83 Jankowska Katarzyna Jamielnik niezrzeszona K-16/24 00:21:07 3

86 Adamczyk Bożena Pasłęk KB Biegam BoLubię Pasłęk K-40 00:21:12 2

87 Weisbrot Magdalena Laskowice Runners Team Jeżewo K-16/24 00:21:15 4

88 Barcikowska Wioletta elbląg Elbażant K-40 00:21:15 3

92 Gadowski Marcin Elbląg Meritum Bank i Partnerzy M-30 00:21:24 9

93 Konieczny Wojciech Elbląg M-30 00:21:27 10

96 Znarowska Bożena Elbląg Draczynski Team K-50 00:21:32 1

103 Groll Ryszard Susz M-50 00:21:42 5

116 Dobrowolski Kamil Gierzwałd 22 BAZA LOTNICTWATAKTYCZNEGO M-25 00:22:13 15

120 Sanacki Przemysław Pasłęk BBL Pasłęk M-16/24 00:22:19 11

121 Tchórzewski Jerzy Pasłęk KB BBL Pasłęk M-45 00:22:19 10

122 Krasoń Marcin Elbląg M-35 00:22:22 22

125 Majewski Marek Olsztyn niezrzeszony M-50 00:22:30 8

129 Zych Dawid Elbląg M-40 00:22:34 20

133 Kuciński Łukasz Elbląg M-16/24 00:22:40 13

134 Jurecki Tomasz Elbląg M-45 00:22:42 12

136 Hull Arkadiusz Elbląg Dual Team M-16/24 00:22:43 14

139 Jeleniewska Marta Elbląg KB Biegam Bo Lubię Pasłęk K-16/24 00:23:02 7

155 Dudek Agnieszka Braniewo JW. 2980 K-40 00:23:34 4

157 Kowalczyk Cezary Braniewo M-40 00:23:35 23

160 Krause Adam Elbląg niezrzeszony M-35 00:23:50 26

166 Limanowski Grzegorz Braniewo M-35 00:23:58 127

171 Wilk Cezary Pasłęk M-40 00:24:08 25

172 Ziembowicz Rafał BRANIEWO M-35 00:24:09 29

182 Pietruszyński Grzegorz Elbląg M-30 00:24:21 19

185 Greczycho Adrian Elbląg M-25 00:24:32 17

186 Śmigielski Stanisław Braniewo M-35 00:24:38 30

192 Mieszanek Krzysztof Elbląg KA.DM M-35 00:24:44 31

194 Szynkiewicz Joanna Elbląg DUAL TEAM K-16/24 00:24:46 9

198 Sonam Krzysztof Elbląg M-16/24 00:24:53 17

202 Suwała Dariusz Braniewo niema M-40 00:25:05 30

204 Szmiszke Norbert Braniewo M-30 00:25:13 20

206 Falarz Jacek Orneta M-30 00:25:28 21

213 Wileński Michał Dąbrówno Gospodarstwo Rolne Wileński M-16/24 00:25:46 18

214 Siedlik Małgorzata Braniewo Rim Tim Team Braniewo K-50 00:25:47 2

224 Stulczewska Marzena Braniewo K-40 00:26:15 7

225 Kamińska Joanna Pasłęk K-35 00:26:19 14

226 Brzozowska Katarzyna Pasłęk K-35 00:26:19 15

227 Bejnar Katarzyna Olsztyn K-16/24 00:26:20 12

237 Demczuk Andrzej Elbląg M-30 00:26:42 25

238 Czarnocka Kasia ELBLĄG -’ K-30 00:26:46 9

245 Miecznikowska Anna Elbląg K-40 00:26:56 8

254 Nagórko Ryszard BRANIEWO JW. 2980 M-35 00:27:30 35

261 Gaj Monika Elbląg Kobieta K-25 00:28:19 12

263 Majewski Radosław Iława M-25 00:28:28 22

271 Hito Ula Elbląg K-25 00:29:29 14

276 Olszewska Natalia Elbląg – K-25 00:30:28 15

282 Gołębiewska Joanna Braniewo K-30 00:32:35 15

283 Gołębiewski Robert Braniewo M-25 00:32:35 24

{AdmirorGallery}malbork13{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

biegi długosystansowe Braniewo Elbląg Frombork Olsztyn Pasłęk Susz Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x