II Grand Prix Warmii – Wolność jest w naturze – Kudypy 2015 – Dawid Worobiec bez wątpliwości

Kolejnym etapu II Grand Prix Warmii były Kudypy pod Olsztynem, gdzie w sobotę (6 czerwca) prawie 100 uczestników rywalizowało pod hasłem „Wolność jest w naturze”. Najszybszy okazał się Dawid Worobiec (Olsztyn/Górowo) przed Konradem Nosarzewskim (Stupsk Maz.) i Kamilem Horbą (Bartoszyce). Wśród pań zwyciężyła Krystyna Pieczulis (Olsztyn), druga była Ewa Kowalska (Toruń), a trzecia Marta Stańczuk (Olsztyn)

Klasyfikacje Open (10 km)

1 Worobiec Dawid Olsztyn Team Kopeć/ DHL Olsztyn 1990 20-29 M 1 34:09 1

2 Nosarzewski Konrad Stupsk Mazowiecki A-Z TAPE Managerbiegaczy.pl 1991 20-29 M 2 34:25 2

3 Horba Kamil Zalewo 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana 1986 20-29 M 3 35:35 3

4 Wiśniewski Rafał Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 20-29 M 4 35:45 4

5 Najdzion Robert Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/sklepbiegowy.com 1976 30-39 M 1 36:16 5

6 Szczygłowski Jacek Morąg Paged Sklejka Morąg 1971 40-49 M 1 36:37 6

7 Kasperski Arkadiusz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com 1970 40-49 M 2 37:03 7

8 Jabłoński Robert Lidzbark Warmiński 1982 30-39 M 2 37:15 8

9 Sosnowski Krystian Bartoszyce 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana 1985 30-39 M 3 37:25 9

10 Kuleszo Karol Suwałki POGRANICZE POLSKO-LITEWSKIE 1983 30-39 M 4 37:30 10

11 Nosarzewski Waldemar Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1967 40-49 M 3 38:21 11

12 Nadulski Jacek Olsztyn Team Kopeć 1979 30-39 M 5 38:32 12

13 Zyskowski Andrzej Nowa Wieś leśne ludki 1977 30-39 M 6 39:51 13

14 Możejko Marek Morąg 1974 40-49 M 4 4:02 14.9 19:26 40:22 40:23 14

15 Wdowiak Wojciech Olsztyn 1973 40-49 M 5 41:09 15

16 Deska Paweł Ostróda To tylko trening 1991 20-29 M 5 41:26 16

17 Trudnowski Maciej Olsztyn Trudnowscy 1972 40-49 M 6 41:34 17

18 Piniewski Robert Olsztyn Pszczółkowski Team 1973 40-49 M 7 41:38 18

19 Pieczulis Krystyna Olsztyn AZS UWM Olsztyn/AKM Olimp/Sklep Biegowy 1962 50-59 K 1 41:55 1

20 Wdowiak Robert Olsztyn 1998 16-19 M 1 42:03 19

21 Lech Bogdan Bartąg Tęczowy Las 1960 50-59 M 1 42:36 20

22 Wilamowski Krzysztof Lidzbark Warmiński Dziki z Gaapagos 1997 16-19 M 2 42:36 21

23 Jurczak Andrzej Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto 1963 50-59 M 2 42:41 22

24 Warcaba Tomasz Dobre Miasto 1972 40-49 M 8 42:56 23

25 Szałachowski Tomasz Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza 1984 30-39 M 7 42:56 24

26 Dobrzyński Henryk Gdańsk 1962 50-59 M 3 43:00 25

27 Alchimowicz Cezary Napraty 1962 50-59 M 4 43:04 26

28 Podpirko Patryk Olsztyn 1997 16-19 M 3 43:29 27

29 Kowalska Ewa Toruń 1965 50-59 K 2 43:46 2

30 Sydoruk Aleksander Gronity MTB Olsztyn Team 1970 40-49 M 9 43:57 28

31 Gutmański Mariusz Olsztyn 1996 16-19 M 4 4:25 13.6 21:18 44:07 44:10 29

32 Daniluk Stanisław Olsztyn AKM OLIMP Olsztyn/sklepbiegowy.com 1963 50-59 M 5 44:39 30

33 Brzeziński Rafał Olsztyn 1980 30-39 M 8 4:29 13.4 21:56 44:46 44:50 31

34 Gajewski Wojciech Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza 1965 50-59 M 6 44:56 32

35 Teśluk Roman Dobre Miasto 1972 40-49 M 10 40 44:59 33

36 Milaniuk Stefan Kraszewo Dziki z Galapagos 1997 16-19 M 5 45:02 34

37 Gbur Michał Dobre Miasto 1967 40-49 M 11 45:20 35

38 Szałko Bogusław Dobre Miasto 1960 50-59 M 7 45:44 36

39 Stefaniuk Rafał Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza 1976 30-39 M 9 45:44 37

40 Ciesielski Mariusz Olsztyn 1965 50-59 M 8 46 45:56 38

41 Szulc Grzegorz Dobre Miasto 1960 50-59 M 9 46:16 39

42 Kościesza Piotr Olsztyn 1986 20-29 M 6 46:24 40

43 Holender Sebastian Olsztyn 1982 30-39 M 10 46:29 41

44 Ciećko Adam Olsztyn Georungers 1973 40-49 M 12 46:37 42

45 Wrzyszcz Leszek 0Lsztyn 1959 50-59 M 10 46:49 43

46 Pielowski Michał Olsztyn N4L 1984 30-39 M 11 47:03 44

47 Wróbel Marek Olsztyn 1980 30-39 M 12 47:13 45

48 Śmiech Krzysztof Wichrowo Dobromiejski Klub Biegowy 1966 40-49 M 13 47:33 46

49 Osiecki Grzegorz Kisielice 1951 60 i starsi M 1 47:33 47

50 Stańczuk Marta Olsztyn Team Kopeć 1982 30-39 K 1 47:42 3

51 Bosky Bogdan Olsztyn 12tridruzyna wilka 1968 40-49 M 14 47:43 48

52 169 Lemiesz Grzegorz Olsztyn Centrum Rehabilitacji Holistycznej Lemiesz i Specjaliści 1985 30-39 M 13 47:58 49

53 Rokicki Jacek Elbląg 1982 30-39 M 14 48:11 50

54 Szczepaniak Piotr Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com 1968 40-49 M 15 48:23 51

55 Madrak Kamil Olsztyn Biegnę nie tankuję 1987 20-29 M 7 48:36 52

56 Czepan Paweł Olsztyn adrenaline.pl 1986 20-29 M 8 48:38 53

57 Salomon Monika Różnowo GOK 1976 30-39 K 2 48:49 4

58 Krasnoborski Jan Lidzbark Warmiński AKB BBL Lidzbark Warmiński 1955 60 i starsi M 2 48:52 54

59 Malinowski Sławomir Olsztyn 1976 30-39 M 15 48:52 55

60 Wierzbicki Maciej Węgorzewo 1976 30-39 M 16 49:00 56

61 Rusiniak Sławomir Olsztyn Rusiniak Team 1979 30-39 M 17 48:58 57

62 Starostka Mariusz Olsztyn 1984 30-39 M 18 49:01 58

63 Jastrząbek Konrad Łódź SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 1981 30-39 M 19 49:22 59

64 Ciołkowski Marek Olsztyn biegam bo muszę 1963 50-59 M 11 49:41 60

65 Leński Michał Olsztyn 1980 30-39 M 20 49:45 61

66 Bębenek Marek Olsztyn UKS AKADEMIA SZTUK WALKI JONKOWO 1982 30-39 M 21 49:43 62

67 Zabłotna Natalia Olsztyn 1992 20-29 K 1 50:00 5

68 Kozak Przemysław Olsztyn 1980 30-39 M 22 50:02 63

69 Piłat Kamil Olsztyn Biegnę nie tankuję 1985 30-39 M 23 50:09 64

70 Grabowski Marek Olsztyn brak 1965 50-59 M 12 50:41 65

71 Sambor Piotr Olsztyn Nadleśnictwo Kudypy 1974 40-49 M 16 51:15 66

72 Pawlak Paweł Olsztyn 1971 40-49 M 17 51:23 67

73 Andrej Matuszkin Bagrationovsk Dziki z Gaapagos 1973 40-49 M 18 51:33 68

74 Maszner Robert Olsztyn 1982 30-39 M 24 51:50 69

75 Holender Angelika Gady 1987 20-29 K 2 51:57 6

76 Kowalska Amelia Ostróda Trenuję na IV Ostródzki Półmaraton 1972 40-49 K 1 52:02 7

77 Dębowski Marcin Olsztyn 1976 30-39 M 25 52:25 70

78 Ciołkowski Adam Olsztyn 1992 20-29 M 9 53:03 71

79 Burandt Magdalena Iława 123 Tri Drużyna Wilka 1980 30-39 K 3 53:26 8

80 Kurdyła Stefan Olsztyn 1940 60 i starsi M 3 53:27 72

81 Hanas Dariusz Olsztyn 12tri drużyna wilka 1971 40-49 M 19 53:37 73

82 Wilamowski Jacek Lidzbark Warmiński Dziki z Gaapagos 1968 40-49 M 20 53:50 74

83 Smolski Marcin Olsztyn Nutripol 1973 40-49 M 21 53:56 75

84 Rusiniak Beata Olsztyn Rusiniak Team 1980 30-39 K 4 54:02 9

85 Sokalski Bogdan Olsztyn 1950 60 i starsi M 4 54:33 76

86 Woroniec Alicja Lidzbark Warmiński Team Kopeć 1981 30-39 M 26 54:54 77

87 Jaszczuk Joanna Olsztyn 1980 30-39 K 5 54:57 10

88 Jastrząbek Agnieszka Łódź 1984 30-39 K 6 55:00 11

89 Bosky Ewa Olsztyn 12tridruzyna wilka 1967 40-49 K 2 55:10 12

90 Komacha Sławomir Olsztyn 1980 30-39 M 27 55:19 78

91 Wiech Roman Klebark Wielki 1970 40-49 M 22 56:45 79

92 Wiech Ewa Olsztyn 1970 40-49 K 3 57:06 13

93 Szczerbowski Krzysztof Olsztyn 1997 16-19 M 6 59:05 80

94 Stankiewicz Sylwia Olsztyn 1980 30-39 K 7 1:00:30 14

95 Kilijańska-Węgrzynowska Anna Olsztyn 1983 30-39 K 8 1:00:51 15

96 Furga Bronisław Ostróda 1945 60 i starsi M 5 1:01:56 81

97 Kowalski Krzysztof Ostróda 1960 50-59 M 13 1:05:58 82

98 Tkacz Jacek Olsztyn Team Kopeć 1980 30-39 M 28 1:07:22 83

99 Bartyś Jan Olsztyn indywidualny 1952 60 i starsi M 6 1:16:33 84

Kategorie

M 16/19

1 Wdowiak Robert Olsztyn 1998 16-19 M 42:03

2 Wilamowski Krzysztof Lidzbark Warmiński Dziki z Gaapagos 1997 16-19 M 42:36

3 Podpirko Patryk Olsztyn 1997 16-19 M43:29

K 20/29

1 Zabłotna Natalia Olsztyn 1992 20-29 K 5:00 12 24:31 50:00 50:03

2 Holender Angelika Gady 1987 20-29 K 51:57

M 20/29

1 Worobiec Dawid Olsztyn Team Kopeć/ DHL Olsztyn 1990 20-29 M 34:09

2 Nosarzewski Konrad Stupsk Mazowiecki A-Z TAPE Managerbiegaczy.pl 1991 20-29 M 34:25

3 Horba Kamil Zalewo 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana 1986 20-29 M 35:35

K 30/39

1 Stańczuk Marta Olsztyn Team Kopeć 1982 30-39 K 47:42

2 Salomon Monika Różnowo GOK 1976 30-39 K 48:49

3 Burandt Magdalena Iława 123 Tri Drużyna Wilka 1980 30-39 K 53:26

M 30/39

1 Najdzion Robert Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/sklepbiegowy.com 1976 30-39 M 36:16

2 Jabłoński Robert Lidzbark Warmiński 1982 30-39 M 37:15

3 Sosnowski Krystian Bartoszyce 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana 1985 30-39 M 37:25

K 40/49

1 Kowalska Amelia Ostróda Trenuję na IV Ostródzki Półmaraton 1972 40-49 K 52:02

2 Bosky Ewa Olsztyn 12tridruzyna wilka 1967 40-49 K 55:10

3 Wiech Ewa Olsztyn 1970 40-49 K 57:06

M 40/49

1 Szczygłowski Jacek Morąg Paged Sklejka Morąg 1971 40-49 M 36:37

2 Kasperski Arkadiusz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com 1970 40-49 M 18:28 37:03

3 Nosarzewski Waldemar Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1967 40-49 M 38:21

K 50/59

1 Pieczulis Krystyna Olsztyn AZS UWM Olsztyn/AKM Olimp/Sklep Biegowy 1962 50-59 K 41:55

2 Kowalska Ewa Toruń 1965 50-59 K 43:42

M 50/59

1 Lech Bogdan Bartąg Tęczowy Las 1960 50-59 M 42:36

2 Jurczak Andrzej Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto 1963 50-59 M 42:41

3 Dobrzyński Henryk Gdańsk 1962 50-59 M 43:00

M 60 i starsi

1 Osiecki Grzegorz Kisielice 1951 60 i starsi M 47:33

2 Krasnoborski Jan Lidzbark Warmiński AKB BBL Lidzbark Warmiński 1955 60 i starsi M 48:52

3 Kurdyła Stefan Olsztyn 1940 60 i starsi M 53:27

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

bartoszyce Biegi długodystansowe Górowo Iławeckie KUdypy Lidzbark Warmiński Morąg Olsztyn Olsztynek sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x