II Lubawska Dycha 2012 – Jest nas dużo, coraz więcej…

W ten weekend w województwie warmińsko-mazurskim odbyły się dwa duże biegi (oprócz lubawskiego, półmaraton w Ełku), a mimo to Lubawska Dycha zgromadziła na starcie ponad 200 uczestników, gdzie zdecydowana większość stanowili biegacze z naszego regionu. I jak tu się nie cieszyć, skoro obok uznanych już zawodników jest cała rzesza amatorów i to w różnym wieku. Bieg wygrał znany długodystansowiec Bartosz Mazerski z klubu Zantyr Sztum, a w dziesiątce było kilku reprezentantów Warmii i Mazur – najwyżej na trzeciej pozycji Dariusz Malich z Olsztyna. Wśród pań najlepiej wypadły Wioletta Kryza (Olsztyn) i Dorota Pawłowska – najlepsza w grupie K30.

 

Wyniki Open (dystans 10,5 km)

1 MAZERSKI Bartosz 1976 M-30 LKS Zantyr Sztum (POL) 1 1 00:08:13( 1) 0:33:18

2 TARASIUK Paweł 1984 M-20 31. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNE 2 1 00:08:32( 2) 0:34:38

3 MALICH Dariusz 1968 M-40 AKM OLIMP OLSZTYN (POL) 3 1 00:08:58( 5) 0:34:51

4 KOWALSKI Mariusz 1989 M-20 LKS Zantyr Sztum (POL) 4 2 00:08:32( 4) 0:35:18

5 WOROBIEC Dawid 1990 M-20 Jedynka Bartoszyce (POL) 5 3 00:08:58( 6) 0:35:30

6 PIOTRASCHKE Paweł 1979 M-30 LKB BRACI PETK LĘBORK (POL) 6 2 00:08:32( 3) 0:35:59

7 MISIEWICZ Jacek 1968 M-40 AKM OLIMP OLSZTYN (POL) 7 2 00:09:17( 7) 0:36:31

8 PAWŁOWSKI Mariusz 1976 M-30 BIEGAM BO LUBIĘ KURZĘTNIK (PO 8 3 00:09:17( 8) 0:36:38

9 DUDEK Waldemar 1971 M-40 JW 2980 Braniewo (POL) 9 3 00:09:18( 9) 0:37:06

10 NAJDZION Robert 1976 M-30 AKM OLIMP OLSZTYN (POL) 10 4 00:09:32( 12) 0:37:43

…………………………………………………………………..

12 KAMIŃSKI Piotr 1992 M-20 KS Jeziorak Iława (POL) 12 4 00:09:33( 14) 0:38:05

17 DŁUGOSZ Kamil 1986 M-20 Klub Biegacza Mrągowo (POL) 17 7 00:09:59( 25) 0:38:46

19 KAMIŃSKI Andrzej 1976 M-30 Olsztyn (POL) 19 6 00:09:50( 16) 0:39:12

21 KRYZA Wioletta 1968 K-40 EFEKT WAR-MA (POL) 1 1 00:09:51( 18) 0:39:25

22 ŁABUDA Sławomir 1975 M-30 UKS GIMPAS Pasłęk (POL) 21 7 00:09:49( 15) 0:39:40

23 PIECZARKA Dariusz 1972 M-40 AKM OLIMP OLSZTYN (POL) 22 6 00:10:04( 29) 0:40:05

25 SYMEREWICZ Marek 1967 M-40 Barczewo (POL) 24 7 00:09:51( 19) 0:40:13

26 MITKOWSKI Daniel 1975 M-30 AKM OLIMP OLSZTYN (POL) 25 9 00:10:45( 53) 0:40:14

28 DEMBIŃSKI Leszek 1979 M-30 Lubawa (POL) L (1) 27 10 00:10:16( 37) 0:40:25 0:40:21

29 MORAWSKI Emil 1985 M-20 BBL PASŁĘK (POL) 28 9 00:10:25( 40) 0:40:34

30 SUWŃSKI Tadeusz 1963 M-40 Biegam Bo Lubię Olsztyn (POL) 29 8 00:10:03( 27) 0:40:46

32 PAWŁOWSKA Dorota 1980 K-30 BIEGAM BO LUBIĘ KURZĘTNIK 2 1 00:10:04( 28) 0:40:54

33 DŁUGOSZ Marek 1962 M-50 Klub Biegacza Mrągowo (POL) 31 3 00:10:05( 30) 0:41:06

39 ADAMUSIAK Sławomir 1976 M-30 Iława (POL) 37 11 00:10:23( 38) 0:41:25

42 PIECZARKA Krzysztof 1971 M-40 AKM OLIMP OLSZTYN (POL) 40 11 00:10:36( 45) 0:41:46

43 ŁOŻYŃSKI Piotr 1963 M-40 AKM OLIMP OLSZTYN (POL) 41 12 00:10:10( 33) 0:41:50

44 GODLEWSKI Daniel 1975 M-30 Olsztyn (POL) 42 14 00:10:45( 52) 0:42:13

46 ARANOWSKI Patryk 1979 M-30 Lubawa (POL) L (2) 44 15 00:10:32( 42) 0:42:30

47 JABŁOŃSKI Jarosław 1973 M-30 UKS TRS Susz (POL) 45 16 00:10:59( 61) 0:42:32

48 KUROPATWA Andrzej 1963 M-40 AKM OLIMP OLSZTYN (POL) 46 13 00:10:37( 48) 0:42:36

49 KUDYK Mateusz 1996 M-20 SSP Orka Iława (POL) 47 14 00:10:13( 35) 0:42:59

50 RUCIŃSKI Marek 1968 M-40 VEL-DĄBRÓWNO (POL) 48 14 00:10:10( 34) 0:43:11

51 TRACZ Jacek 1963 M-40 Wzgórza Dylewskie Team (POL) 49 15 00:10:38( 50) 0:43:12

54 TOMASZKO Seweryn 1981 M-30 Zajączki/Lipowo (POL) 52 18 00:10:37( 49) 0:43:33

56 KOSOWSKI Janusz 1952 M-60+ AKM OLIMP OLSZTYN (POL) 54 1 00:10:54( 56) 0:43:39

58 OSSOWSKI Jacek 1995 M-20 Lubawa (POL) L (3) 56 15 00:10:33( 43) 0:43:51

61 BRZOZOWSKI Franciszek 1992 M-20 Miłomłyn (POL) 59 16 00:11:19( 71) 0:44:16 0:44:13

62 ADAMCZYK Zbigniew 1970 M-40 BBL PASŁĘK (POL) 60 18 00:11:20( 73) 0:44:16

63 KOWALCZYK Kamil 1985 M-20 LIDZBARK WARMIŃSKI (POL) 61 17 00:10:56( 59) 0:44:39

64 SZOK Adam 1973 M-30 Olsztyn (POL) 62 20 00:11:27( 78) 0:44:40

65 CYBRUCH Krzysztof 1966 M-40 ENDURO MEN ELBLĄG (POL) 63 19 00:11:19( 72) 0:44:53

66 BARAN Piotr 1987 M-20 P4P Iława (POL) 64 18 00:11:30( 80) 0:44:59

68 KONOPKA Arkadiusz 1973 M-30 Orka Iława (POL) 66 21 00:11:11( 67) 0:45:03

69 TCHÓRZEWSKI Jerzy 1968 M-40 Pasłęk (POL) 67 20 00:10:37( 47) 0:45:05

72 STOLARCZYK Paweł 1971 M-40 Biegam Bo Lubię Olsztyn (POL) 70 22 00:11:32( 82) 0:45:31

74 NOWAK Sebastian 1978 M-30 Dywity (POL) 71 23 00:11:08( 65) 0:45:50

75 BOROWSKI Andrzej 1956 M-50 Działdowo (POL) 72 7 00:11:59( 107) 0:45:52

77 KARCZEWSKI Tomasz 1979 M-30 Lubawa (POL) L (4) 74 25 00:11:05( 62) 0:45:55

78 NIESTATEK Szymon 1981 M-30 GUKS DYWITY (POL) 75 26 00:11:35( 88) 0:45:58

81 ZAPADKA Stanisław 1955 M-50 Klub Biegacza Mrągowo (POL) 78 9 00:11:34( 86) 0:46:03

82 SIKORA Ryszard 1979 M-30 BBL PASŁĘK (POL) 79 28 00:11:25( 76) 0:46:08

83 ŚLESICKI Grzegorz 1984 M-20 LIDZBARK WARMIŃSKI (POL) 80 20 00:10:45( 54) 0:46:16

85 KOSTKOWSKI Mariusz 1975 M-30 Iława (POL) 82 29 00:11:45( 92) 0:46:19

86 CHRZĄSTKOWSKI Lucjan 1950 M-60+ Elbażnt Elbląg (POL) 83 2 00:11:33( 84) 0:46:22

87 KWIATKOWSKI Krzysztof 1959 M-50 Elbażnt Elbląg (POL) 84 10 00:12:07( 118) 0:46:35

88 EWERTOWSKI Tomasz 1993 M-20 Lubawa (POL) L (5) 85 21 00:12:01( 110) 0:46:38

89 BUKOWSKI Piotr 1985 M-20 Lubawa (POL) L (6) 86 22 00:11:54( 97) 0:46:39

93 SIECIŃSKI Emilian 1991 M-20 Susz (POL) 90 23 00:11:44( 91) 0:46:53

96 BURZA Radosław 1975 M-30 SSP Orka Iława (POL) 93 33 00:11:57( 101) 0:47:00

97MICHALCZUK Sławomir 1961 M-50 AKM OLIMP OLSZTYN (POL) 94 13 00:11:59( 104) 0:47:02

98 POŁOM Tomasz 1987 M-20 Młode Wilki Olsztyn (POL) 95 24 00:12:12( 121) 0:47:02

99 LEMPEK Daniel 1982 M-30 Lubawa (POL) L (7) 96 34 00:11:18( 70) 0:47:11 0:47:10

100 PIĄTEK Adam 1948 M-60+ Elbażnt Elbląg (POL) 97 3 00:12:09( 120) 0:47:21

101 MARKOWICZ Zenon 1951 M-60+ PISA-BARCZEWO (POL) 98 4 00:12:00( 108) 0:47:23

102 LASZCZAK Jerzy 1961 M-50 Olsztyn (POL) 99 14 00:11:58( 103) 0:47:35

103 HAMERNIK Tomasz 1986 M-20 Elbląg (POL) 100 25 00:11:56( 99) 0:47:40

106 ELMINOWSKI Wojciech 1962 M-50 ENDURO MAN ELBLĄG (POL) 102 15 00:13:09( 165) 0:47:56

107 NIEDŹWIECKI Piotr 1983 M-20 Running Bears Lubawa (POL) L (8) 103 26 00:12:23( 129) 0:47:56

108 ROMANOWSKA Marta 1986 K-20 BBL PASŁĘK (POL) 5 1 00:11:57( 102) 0:48:01

109 CHYLEWSKI Jakub 1974 M-30 Lubawa (POL) L (9) 104 36 00:12:20( 127) 0:48:06

110 TUZIMEK Grzegorz 1970 M-40 AKM OLIMP OLSZTYN (POL) 105 24 00:11:59( 105) 0:48:10

112 SZCZEPAŃSKI Piotr 1972 M-40 Lubawa (POL) L (10) 106 25 00:12:29( 135) 0:48:17

113 KARCZEWSKI Jacek 1963 M-40 Susz (POL) 107 26 00:12:13( 122) 0:48:18

115 HYPŚ Waldemar 1958 M-50 AKM OLIMP OLSZTYN (POL) 109 16 00:12:08( 119) 0:48:19

116 KRÓLIKOWSKI Janusz 1951 M-60+ AKM OLIMP OLSZTYN (POL) 110 5 00:12:02( 113) 0:48:21

117 KNOBLAUCH Mateusz 1994 M-20 Lubawa (POL) L (11) 111 27 00:11:57( 100) 0:48:21 0:48:13

118 PAWŁOWSKI Mariusz 1979 M-30 Biegam Bo Lubię Olsztyn (POL) 112 38 00:12:37( 144) 0:48:28

119 GODLEWSKA Iwona 1974 K-30 Olsztyn (POL) 7 5 00:11:59( 106) 0:48:31

120 MATWIEJCZUK Arkadiusz 1962 M-50 Iława (POL) 113 17 00:12:33( 143) 0:48:43

121 OLSZEWSKI Roman 1973 M-30 Elbażnt Elbląg (POL) 114 39 00:12:31( 140) 0:48:45

122 ZAWADZKI Radosław 1979 M-30 Ostródzka Grupa Biegowa (POL) 115 40 00:12:21( 128) 0:48:45

125 KOBYRA Janusz 1970 M-40 Elbażnt Elbląg (POL) 118 27 00:12:31( 139) 0:48:58

128 SIECINSKI Leszek 1963 M-40 Susz (POL) 120 28 00:12:41( 149) 0:49:10

131 LASKOWSKA Natalia 1988 K-20 Lubawa (POL) L (12) 9 2 00:11:41( 90) 0:49:18

132 PAŁEJKO Mateusz 1987 M-20 Młode Wilki Olsztyn (POL) 123 30 00:12:01( 109) 0:49:32

133 KARCZEWSKI Jan 1988 M-20 UKS TRS Susz (POL) 124 31 00:12:40( 147) 0:49:43

134 KŁOS Jan 1964 M-40 AKM OLIMP OLSZTYN (POL) 125 29 00:12:07( 117) 0:49:44

137 NIENADOWSKA Beata 1968 K-40 Elbląg (POL) 10 2 00:12:54( 156) 0:50:02

138 PIOTROWSKI Mirosław 1956 M-50 Nowe Miasto Lubawskie (POL) 128 20 00:12:50( 154) 0:50:03

139 DERESZEWSKI Wojciech 1973 M-30 BIEGAM BO LUBIĘ KURZĘTNIK (PO 129 43 00:13:16( 172) 0:50:04

140 WEJKNIS Adam 1977 M-30 AKM Olimp Olsztyn / BBL Olsztyn ( 130 44 00:12:04( 115) 0:50:07

142 ADAMCZYK Bożena 1971 K-40 BBL PASŁĘK (POL) 11 3 00:12:45( 152) 0:50:11

144 BARTNICKA Anetta 1974 K-30 ENDURO MAN ELBLĄG (POL) 12 7 00:12:30( 138) 0:50:29

145 BARTNICKI Wojciech 1968 M-40 ENDURO MAN ELBLĄG (POL) 133 30 00:12:30( 137) 0:50:29

147 RAJKOWSKI Leszek 1978 M-30 Iława (POL) 135 46 00:11:27( 77) 0:50:45

148 SZYMAŃSKI Jerzy 1944 M-60+ Zamek Jawor Kurzętnik (POL) 136 7 00:12:01( 111) 0:50:56

149 ŁĄTKOWSKI Sławomir 1976 M-30 Lubawa (POL) L (13) 137 47 00:11:54( 96) 0:51:10

150 ŁĄTKOWSKA Mirosława 1978 K-30 Lubawa (POL) L (14) 13 8 00:12:55( 157) 0:51:10

151 ZIELIŃSKI Przemysław 1976 M-30 Olsztyn (POL) 138 48 00:12:41( 148) 0:51:15

152 ZWIERZYŃSKI Krzysztof 1978 M-30 LIDZBARK WARMIŃSKI (POL) 139 49 00:13:12( 168) 0:51:15

155 NIEDŹWIECKI Paweł 1983 M-20 Running Bears Lubawa (POL) L (15) 142 33 00:12:38( 145) 0:51:26

156 KIERUL Jacek 1962 M-50 AKM Olimp Olsztyn / BBL Olsztyn ( 143 22 00:12:39( 146) 0:51:28

157 STOŁOWSKI Piotr 1961 M-50 EKO GRYF ELBLĄG (POL) 144 23 00:13:30( 174) 0:51:52

159 REDLN Paweł 1981 M-30 Lubawa (POL) L (16) 146 51 00:13:13( 170) 0:52:14

161 WRZYSZCZ Leszek 1959 M-50 Olsztyn (POL) 147 24 00:13:36( 178) 0:52:32

162 SZAMSZON Robert 1979 M-30 LIDZBARK WARMIŃSKI (POL) 148 52 00:13:12( 169) 0:52:37

163 MACIOŁEK Damian 1995 M-20 Lubawa (POL) L (17) 149 34 00:12:26( 132) 0:52:42

164 ANACZKOWSKI Łukasz 1980 M-30 Lubawa (POL) L (18) 150 53 00:12:46( 153) 0:52:44

165 KWIATKOWSKA Iwona 1959 K-50 Elbażnt Elbląg (POL) 15 1 00:13:25( 173) 0:52:46

166 KACHEL Grzegorz 1957 M-50 Elbażnt Elbląg (POL) 151 25 00:13:42( 182) 0:53:16

168 KIJEWSKA Kamilla 1978 K-30 Ostródzka Grupa Biegowa (POL) 16 9 00:13:02( 162) 0:53:27

171 ZAPADKA Elżbieta 1984 K-20 Klub Biegacza Mrągowo (POL) 18 4 00:13:01( 160) 0:53:29

172 SZWEDZIK Krzysztof 1961 M-50 Winiec Road Runners (POL) 154 26 00:13:01( 161) 0:53:35

175 KAWKA Dorota 1977 K-30 Lubawa (POL) L (19) 19 10 00:12:56( 158) 0:54:24

176 HANAS Dariusz 1971 M-40 Biegam Bo Lubię Olsztyn (POL) 157 34 00:13:41( 181) 0:54:24

177 JEDNASZEWSKI Andrzej 1971 M-40 Biegunka Olsztyn (POL) 158 35 00:13:58( 192) 0:54:26

179 KOWALSKI Jacek 1969 M-40 Jonkowo (POL) 159 36 00:13:39( 180) 0:54:39

180 SUJKOWSKI Marek 1969 M-40 Jonkowo (POL) 160 37 00:13:39( 179) 0:54:39

182 GRUDZINA Adam 1968 M-40 Olsztyn (POL) 162 38 00:13:49( 186) 0:55:11

184 PRZYBYŁEK Mariusz 1974 M-30 Iława (POL) 163 55 00:12:32( 142) 0:55:25

185 GRYSZKO Piotr 1977 M-30 Olsztyn (POL) 164 56 00:13:43( 183) 0:55:26

188 KOSTKOWSKI Marcin 1980 M-30 Iława (POL) 166 57 00:13:34( 177) 0:55:58

189 GRANICA Marek 1966 M-40 Iława (POL) 167 39 00:13:15( 171) 0:56:00

194 CHRZĄSTKOWSKI Mateusz 1986 M-20 Elbażnt Elbląg (POL) 169 37 00:14:51( 207) 0:56:44

197 RYMKIEWICZ Aleksandra 1966 K-40 Elbażnt Elbląg (POL) 26 8 00:14:02( 197) 0:57:26

198 STEFANIAK Adam 1975 M-30 Iława (POL) 172 58 00:13:49( 187) 0:57:35

200 STOŁOWSKA Aurelia 1962 K-50 EKO GRYF ELBLĄG (POL) 27 2 0:59:08

201 WROŃSKA Dorota 1972 K-40 Lubawa (POL) L (20) 28 9 00:13:03( 163) 0:59:20

203 NOWAK Iwona 1977 K-30 Dywity (POL) 29 13 00:15:03( 209) 0:59:31

205 SZYNKOWSKA Iwona 1972 K-40 Klub Biegacza Mrągowo (POL) 31 10 00:13:54( 190) 1:00:30

206 SZYNKOWSKI Jerzy 1966 M-40 Klub Biegacza Mrągowo (POL) 175 40 00:14:33( 203) 1:00:30

207 STEFANIAK Barbara 1979 K-30 Iława (POL) 32 15 00:15:30( 213) 1:00:53

210 DŁUGOSZ Lidia 1965 K-40 Klub Biegacza Mrągowo (POL) 34 11 00:15:16( 211) 1:03:00

211 GRABOWSKI Wojciech 1988 M-20 Prątnica (POL) L (21) 177 39 00:15:22( 212) 1:03:08

213 KACPURA Jacek 1968 M-40 Działdowo (POL) 179 42 00:14:18( 199) 1:04:47

214 KOPAŃSKI Szymon 1982 M-30 Lubawa (POL) L (22) 180 61 00:15:53( 214) 1:04:53

215 CZARNECKI Paweł 1985 M-20 Lubawa (POL) L (23) 181 40 00:14:58( 208) 1:05:36

Fot. Kamil Markowski strona Zantyr sztum

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x