III Bieg z okazji Dnia Kobiet Malbork 2015 – Ilość przeszła zdecydowanie w jakość

Na III Bieg z okazji Dnia Kobiet do Malborka wybrało się bardzo liczna grupa stęsknionych za sezonem amatorów z województwa warmińsko-mazurskiego. Na starcie stanęło w ogóle bardzo wielu uczestników - ponad 400 i to trzeba podkreślić. W przypadku naszych biegaczy ilość przeszła w jakość, bowiem w dziesiątce klasyfikacji open znalazło się aż sześciu zawodników. Najwyżej na drugim miejscu uplasował się Karol Kowalski z Małdyt.

Pan Karol wygrał kategorię (20-24), podobnie jak czwarty na mecie Adam Serocki z Elbląga – pierwszy w grupie (40-44) Wśród pań najlepsza okazała się braniewianka Aleksandra Jakimczuk. Coiekawostką było prowadzenie klasyfikacji par i tu nalepszy łączny czas uzyskali: Agnieszka i Waldemar Dudek z Braniewa. Gratulujemy wyniku, a przede wszystkim zgodności zainteresowań.

Wyniki open (dystans 5 km)

1 TARAS DANIEL M 1 1989 M 25-29 1 MALBORK ACTIVE MALBORK / 22. BLT ŻOŁNIERZ 0:17:48

2 KOWALSKI KAROL M 2 1994 M 20-24 1 MAŁDYTY TEAM KOPEĆ 0:18:18

3 OLIŃSKI WOJCIECH M 3 1969 M 45-49 1 MALBORK ACTIVE MALBORK MALBORK 0:18:21

4 SEROCKI ADAM M 4 1973 M 40-44 1 ELBLĄG JW 5330 ELBLĄG ŻOŁNIERZ 0:18:39

5 ŚLIWIAK PIOTR M 5 1974 M 40-44 2 BRANIEWO GIMPAS PASŁEK 0:18:57

6 CHODOROWICZ KAMIL M 6 1989 M 25-29 2 MORĄG PAGED SKLEJKA TEAM KOPEĆ 0:18:57

7 HORBA KAMIL M 7 1986 M 25-29 3 ZALEWO 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA ŻOŁNIERZ 0:19:02

8 KASZUBOWSKI ZENON M 8 1964 M 50-54 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 0:19:08

9 MARCINKOWSKI MAREK M 9 1989 M 25-29 4 MALBORK ACTIVE MALBORK / 22. BLT ŻOŁNIERZ MALBORK 0:19:16

10 SZCZYGŁOWSKI JACEK M 10 1971 M 40-44 3 MORĄG PAGED SKLEJKA TEAM 0:19:14

………………………………………………………………………

11 ŁABUDA SŁAWOMIR M 11 1975 M 40-44 4 BRANIEWO JRF TEAM BRANIEWO/JW 4260 ELBLĄG ŻOŁNIERZ 0:19:28

14 SANECKI PIOTR M 14 1987 M 25-29 5 PASŁĘK KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 0:19:43

16 DUDEK WALDEMAR M 16 1971 M 40-44 6 BRANIEWO JW 2980 BRANIEWO ŻOŁNIERZ 7 0:19:46

17 HAPKE TOMASZ M 17 1977 M 35-39 2 GARDEJA 0:19:50

18 SANECKI PATRYK M 18 1990 M 25-29 6 PASŁĘK KS BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 0:19:49

25 GAWRYŚ KAMIL M 25 1985 M 30-34 3 BRANIEWO RIM TIM TEAM 0:20:41

28 STULCZEWSKI JERZY M 28 1971 M 40-44 7 BRANIEWO RIM TIM TEAM 0:21:04

33 POWIERZA PAWEŁ M 33 1997 M 0-19 3 BRANIEWO RIM TIM TEAM 0:21:22

38 SZYSLER ANDRZEJ M 38 1955 M 60-64 1 SUSZ ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. I. KOSMOWSKIE W SUSZU 0:21:38

47 JAKIMCZUK ALEKSANDRA K 1 1989 K 25-29 1 BRANIEWO 0:22:24

53 KUKUĆ-KWAPISZEWSKA ANNA K 4 1978 K 35-39 1 ELBLĄG MERITUM BANK I PARTNERZY 0:22:39

54 GADOWSKI MARCIN M 50 1981 M 30-34 9 ELBLĄG DRUŻYNA MERITUM BANK I PARTNERZY 0:22:37

55 KORZENIOWSKI DAWID M 51 1980 M 35-39 9 ELBLĄG 0:22:35

61 KONIECZNY WOJCIECH M 56 1984 M 30-34 10 ELBLĄG 0:22:59

72 SIKORA RYSZARD M 67 1979 M 35-39 12 PASŁĘK BBL PASŁĘK 0:23:18

87 PROKOP MARIUSZ M 81 1975 M 40-44 13 ELBLĄG STOKROTKI ELBLĄG 0:23:50

88 TCHÓRZEWSKI JERZY M 82 1968 M 45-49 7 PASŁĘK 0:23:50

96 KRÓLIK JACEK M 89 1978 M 35-39 17 PASŁĘK 0:23:59

98 SZCZEPANIAK PIOTR M 90 1968 M 45-49 9 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 0:24:03

{AdmirorGallery}malbork77{/AdmirorGallery}

102 KUŹMA ARTUR M 94 1981 M 30-34 19 BRANIEWO ŻOŁNIERZ 0:23:43

106 ZALEŚKIEWICZ IGA K 9 1985 K 30-34 1 SUSZ 7 BOW SŁUPSK ŻOŁNIERZ 0:24:25

107 JUREWICZ TOMASZ M 98 1969 M 45-49 10 ELBLĄG SPARTA KWIETNIEWO 0:24:06

112 KAWKA DOROTA K 12 1977 K 35-39 4 LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ 0:24:31

117 KORZENIOWSKA ALEKSANDRA K 14 1980 K 35-39 5 ELBLĄG 0:24:43

118 KAMIENIAK DANIEL M 104 1983 M 30-34 23 ELBLĄG 0:24:34

119 KAMIŃSKA JOANNA K 15 1975 K 40-44 3 PASŁĘK] 0:24:48

124 STASIAK PATRYCJA K 16 1980 K 35-39 6 PASŁĘK 0:24:52

125 ZNAROWSKA BOŻENA K 17 1963 K 50-54 1 ELBLĄG ORTOPEDIA ELBLĄG 0:24:54

126 KOWALCZYK CEZARY M 109 1971 M 40-44 15 BRANIEWO 0:24:49

128 MARKIEWICZ PAWEŁ M 110 1983 M 30-34 26 ELBLĄG 0:24:36

132 CELI ŁUKASZ M 114 1986 M 25-29 13 ELBLĄG 0:24:52

135 DUDEK AGNIESZKA K 19 1971 K 40-44 4 BRANIEWO 0:25:15

141 CHRZĄSTKOWSKI LUCJAN M 120 1950 M 65-69 3 ELBLĄG EL-AKTYWNI 0:25:11

149 KRÓLIK DARIUSZ M 127 1973 M 40-44 20 BRANIEWO 0:25:24

150 BRZOZOWSKA KATARZYNA K 23 1978 K 35-39 8 PASŁĘK 0:25:35

152 WROŃSKA DOROTA K 25 1972 K 40-44 5 LUBAWA KOCHA BIEGAĆ 0:25:40

157 MATEUSIAK ARKADIUSZ M 131 1977 M 35-39 25 ELBLĄG 0:25:53

159 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 133 1992 M 20-24 6 ELBLĄG 0:25:48

164 WILK CEZARY M 137 1973 M 40-44 22 PASŁĘK 0:26:07

167 RAPACKI MATEUSZ M 140 1998 M 0-19 5 PASŁĘK KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 0:26:14

170 ZYCH DAWID M 142 1974 M 40-44 23 ELBLĄG ŻOŁNIERZ 0:26:10

174 SIEDLIK MAŁGORZATA K 31 1963 K 50-54 2 BRANIEWO RIM TIM TEAM 0:26:31

180 PANKOWSKA KATARZYNA K 36 1983 K 30-34 5 IŁAWA IŁAWA BIEGA 0:26:58

183 MAJEWSKI RAFAŁ M 147 1979 M 35-39 28 ELBLĄG STOKROTKI 0:27:02

187 FILIPIUK KAROL M 150 1985 M 30-34 34 ELBLĄG 0:26:53

192 LIMANOWSKI GRZEGORZ M 154 1976 M 35-39 29 BRANIEWO ŻOŁNIERZ 0:27:05

194 WALCZYŃSKI ANDRZEJ M 156 1974 M 40-44 24 ELBLĄG 0:27:04

199 DZIWULSKI ZBIGNIEW M 159 1962 M 50-54 12 ELBLĄG 0:27:16

203 BUKOWSKA KATARZYNA K 41 1986 K 25-29 7 ELBLĄG REHACTIVITY ELBLĄG 0:27:34

206 APANOWICZ RADOSŁAW M 164 1977 M 35-39 30 ELBLĄG APACZE TEAM 0:27:27

207 STASIAK MARZENA K 43 1977 K 35-39 14 PASŁĘK HARDY TEAM 0:27:42

213 DĄBROWSKI KRZYSZTOF M 170 1975 M 40-44 27 BRANIEWO 9 BBKPANC ŻOŁNIERZ 0:27:40

214 JAKUBOWSKA ANNA K 44 1975 K 40-44 6 PASŁĘK BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 0:27:59

215 PALUSZAK JACEK M 171 1974 M 40-44 28 ELBLĄG 0:27:32

218 ŚMIGIELSKI STANISŁAW M 174 1976 M 35-39 32 BRANIEWO 9 BBKPANC ŻOŁNIERZ 5,3 0:27:51

221 JAKIMCZUK STANISŁAW M 175 1963 M 50-54 13 BRANIEWO 0:27:54

228 PEEK WOJCIECH M 181 1984 M 30-34 42 ELBLĄG 0:28:09

235 KRÓLIK BEATA K 52 1981 K 30-34 8 PASŁĘK 0:28:40

240 GAJEWSKA JOANNA K 54 1972 K 40-44 9 LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ 0:28:46

243 OSTROWSKA ANETA K 56 1976 K 35-39 18 PASŁĘK MD OKNA 0:28:48

248 KISIELEWSKI MAREK M 188 1969 M 45-49 15 ELBLĄG 0:29:04

255 JACHOWSKA KATARZYNA K 63 1982 K 30-34 11 LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ 0:29:25

257 KRÓLIK JOANNA K 65 1979 K 35-39 21 BRANIEWO 0:29:33

258 WITKIEWICZ MAGDALENA K 66 1975 K 40-44 11 ELBLĄG 0:29:33

261 MIECZNIKOWSKA ANNA K 68 1970 K 45-49 2 ELBLĄG 0:29:46

263 DORDZIK MAŁGORZATA K 70 1959 K 55-59 2 ELBLĄG 0:29:49

264 CHOMNICKA JOANNA K 71 1998 K 0-19 3 PASŁĘK KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 0:29:48

265 MACIKOWSKI CEZARY M 194 1996 M 0-19 7 SUSZ 0:29:29

267 KONOPKA ANNA K 73 1983 K 30-34 13 OLSZTYN MYK MYK TEAM 0:29:49

269 APANOWICZ MARTA K 74 1982 K 30-34 14 ELBLĄG 1 0:30:00

271 STULCZEWSKA MARZENA K 76 1971 K 40-44 12 BRANIEWO BRANIEWSKIE MORSY 0:29:59

275 RAPACKI GRZEGORZ M 198 1974 M 40-44 29 KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 0:30:00

276 SMOLIŃSKA-SZPIGIEL ANNA K 78 1985 K 30-34 17 BRANIEWO GKS GMINA BRANIEWO 0:30:14

277 RYKACZEWSKA IZABELA K 79 1971 K 40-44 13 LUBAWA KOCHA BIEGAĆ 0:30:25

280 SZWAJOREK EWELINA K 81 1987 K 25-29 13 OLSZTYN 0:30:25

282 MATEUSIAK MAŁGORZATA K 82 1979 K 35-39 22 ELBLĄG 0:30:38

289 KISIELEWSKA TERESA K 86 1970 K 45-49 3 ELBLĄG STOKROTKI 0:31:09

290 SIPORSKI WOJCIECH M 204 1979 M 35-39 42 ELBLĄG 0:30:52

300 GRUŹLEWSKA JOANNA K 91 1978 K 35-39 26 LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ 0:31:37

306 MAJEWSKI RADOSŁAW M 213 1987 M 25-29 23 IŁAWA 22. BLT ŻOŁNIERZ 0:31:28

307 CZYPLIS ŁUKASZ M 214 1986 M 25-29 24 BRANIEWO 0:31:46

312 DZIWULSKA MARZENA K 98 1961 K 50-54 6 ELBLĄG 0:32:11

314 JERNAT JAROSŁAW M 215 1983 M 30-34 50 ELBLĄG 22.BLT ŻOŁNIERZ 0:31:55

321 KONDRATOWICZ KATARZYNA K 102 1979 K 35-39 27 PASŁĘK HARDY TEAM 0:32:41

322 RAPACKA MONIKA K 103 1976 K 35-39 28 PASŁĘK KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 0:32:43

323 IWASZKIEWICZ MAŁGORZATA K 104 1962 K 50-54 7 ELBLĄG 0:33:05

324 LICHACZ EDYTA K 105 1971 K 40-44 18 ELBLĄG 0:33:06

328 PLESZEWICZ-HOFFMANN AGNIESZKA K 108 1979 K 35-39 30 ELBLĄG JETSYSTEM ACTIVE TEAM 0:33:25

329 FILIPIAK BEATA K 109 1974 K 40-44 19 ELBLĄG JETSYSTEM ACTIVE TEAM 0:33:24

332 MAGÓRKO MARCIN M 221 1976 M 35-39 46 BRANIEWO 0:33:19

334 GOŁĘBIEWSKA JOANNA K 112 1982 K 30-34 22 BRANIEWO 0:33:47

335 FIRER JOANNA K 113 1971 K 40-44 20 ELBLĄG 0:33:58

341 GUZENDA ANNA M 225 1976 M 35-39 47 ELBLĄG 0:34:46

347 PROKOP ANNA K 120 1974 K 40-44 22 ELBLĄG STOKROTKI ELBLĄG 0:35:33

349 WIEDMANN KAMILA K 122 1978 K 35-39 34 ELBLĄG 0:35:36

350 KOCHANOWSKI MARIUSZ M 228 1986 M 25-29 27 ELBLĄG 0:35:42

351 URBANOWICZ DOROTA K 123 1983 K 30-34 25 ELBLĄG 0:35:54

353 MAJEWSKA AGNIESZKA K 124 1980 K 35-39 35 ELBLĄG STOKROTKI 0:36:17

356 CZERWIEŃ BARBARA K 127 1949 K 60 i więcej 1 ELBLĄG STOKROTKI 0:36:55

369 KOCHANOWSKA JULIA K 138 1983 K 30-34 27 OSTRÓDA 0:39:11

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Braniewo Elbląg iława lubawa Małdyty Pasłęk Susz

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x