III edycja Dywickiej „5” 2021 – Dobra fama idzie w świat

Fot. Gmina Dywity facebook
W sobotę (3 lipca) odbyła się trzecia edycja Dywickiej „5” - imprezy, która stała się prawdziwym świętem usportowionej gminy. Rywalizowało prawie 150 uczestników – miłośników biegania i coraz bardziej popularnego nordic walking. Do Dywit przyjechało wielu miłośników rekreacji z całego regionu, także innych regionów, bowiem pozytywna fama z poprzednich edycji rozeszła się szerokim echem.

W biegu zwyciężył Damian Błaut (Ostróda) wyprzedzając o trzy sekundy Tomasza Woźniaka (Olsztyn) i o sześć Damiana Kiczora (Olsztyn). Wśród pań triumfowała Katarzyna Piechocka (Ostróda), drugie miejsce zajęła Anna Ostromecka (Olsztyn), a trzecie Paulina Peczyńska (Olsztyn). Zwycięzcy kategorii wiekowych:U16: Joanna Cichowska (Ostróda) i Damian Błaut, U30: Anna Ostromecka i Tomasz Woźniak, U40: Katarzyna Piechocka i Rafał Olkowski (Lidzbark Warmiński), U50: Wioleta Truszczyńska (Dywity) i Radosław Bystrzycki (Dobre Miasto), U60: Barbara Kosakowska-Szutkowska (Dywity) i Janusz Kosowski (Olsztyn), U70: Wanda Ambrożko (Olsztyn) i Janusz Królikowski (Dywity).

W nordic walking w w stawce ponad 30 uczestników najlepszy czas uzyskała Małgorzata Bem (Olsztyn). Drugie miejsce wśród pań zajęła Ewa Branczewska (Mława), a trzecie Mieczysława Nieściór (Stękiny). W klasyfikacji panów triumfował Jacek Jasiukiewicz (Dobre Miasto) przed Stefanem Szymańskim (Kieźliny) i Marcinem Brewczyńskim (Łyse). Zwycięzcy kategorii: U30: Justyna Rybak (Dobre Miasto) i Marcin Brewczyński, U40: Magdalena Bem i Roman Zawadzki (Dobre Miasto), U50: Mieczysława Nieściór i Jacek Jasiukiewicz, U60: Aniela Barbara Pabjan (Ługwałd) i Dariusz Kolenkiewicz (Elbląg), U70: Elżbieta Oleś (Mława) i Stefan Szymański (Kieźliny)

Bieg

1 Błaut Damian Ostróda Ostróda Runners 1995 M16 1 17:39 1

2 Woźniak Tomasz Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30 1 17:42 2

3 Kiczor Damian Olsztyn Tri NEGU / Najmowicz Triathlon 1985 M30 2 17:49 3

4 Olszewski Tomasz Jeziorany Olszewik 1991 M30 3 17:53 4

5 Olszewski Adam Jeziorany brak drużyny 1993 M16 2 17:57 5

6 Olkowski Rafał Lidzbark Warmiński 9 warmiński pułk rozpoznawczy 1979 M40 1 18:10 6

7 Barczak Adam Olsztyn URWIS BIEGA 1972 M40 2 18:31 7

8 Olszański Paweł Olsztyn URWIS Biega 1996 M16 3 18:36 8

9 Kotlenga Przemysław Iława S4H 1980 M40 3 18:37 9

10 Krajewski Dariusz Dywity 1976 M40 4 18:39 10

11 Krzeszewski Grzegorz Elbląg ECM EL HURT 1972 M40 5 18:45 11

12 Bystrzycki Radosław Dobre Miasto Pszczółkowski Team 1968 M50 1 18:49 12

13 Syczew Rafał Mrągowo Dąbrowski Team/ KPP Mrągowo 1989 M30 4 18:58 13

14 Nojman Rafał Dobre Miasto Są Wolniejsi 1984 M30 5 18:58 14

15 Jabłonka Krystian Olsztyn URWIS BIEGA 1981 M40 6 19:00 15

16 Schmidt Robert Ostróda Ostróda Runners 1970 M50 2 19:01 16

17 Wdowiak Wojciech Olsztyn 1973 M40 7 19:07 17

18 Tarasewicz Szymon Olsztyn AKM Olsztyn 1983 M30 6 19:26 18

19 Mazurowski Tomasz Dobre Miasto 4Active Najmowicz Paweł 1972 M40 8 19:28 19

20 Słowik Jarosław Olsztyn Bieganie Pod Sokolim Okiem 1994 M16 4 19:47 20

21 Wypych Kamil Olsztyn Tri NEGU / Najmowicz Triathlon 1983 M30 7 19:57 21

22 Piniewski Robert Olsztyn Pszczółkowski Team 1973 M40 9 19:58 22

23 Bałdyga Piotr Ostróda 1973 M40 10 19:58 23

24 Kwiatkowski Wiesław Iława 1967 M50 3 20:06 24

25 Nienadowski Bartosz Olsztyn R.ambo Druga Crew 1986 M30 8 20:15 25

26 Rudowski Damian Dobre Miasto Przczółkowski Team 1999 M16 5 20:26 26

27 Śliwczyński Jarosław Olsztyn Elektrojar Usługi Elektryczne 1984 M30 9 20:30 27

28 Piechocka Katarzyna Ostróda Policyjny Klub Sportowy Mazury 1975 K40 1 20:33 1

29 Pieczarka Dariusz Olsztyn Kuropatwa Team 1972 M40 11 20:36 28

30 Ostromecka Anna Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30 1 20:49 2

31 Laskowski Mariusz Dywity PersonalTriathlon 1981 M40 12 20:56 29

32 Najmierk Łukasz Dywity 1976 M40 13 21:00 30

33 Kotowicz Grzegorz Budry 1975 M40 14 21:15 31

34 Alchimowicz Cezary Napraty sta 1962 M50 4 21:40 32

35 Kuczkowski Ryszard Kieźliny Andrzej Kuropatwa Team 1966 M50 5 21:41 33

36 Peczyńska Paulina Olsztyn Team Kopeć 1986 K30 2 21:43 3

37 Mówiński Patryk Dywity R.Ambo Druga Crew 1989 M30 10 21:56 34

38 Chełchowski Michał Warszawa 1998 M16 6 21:55 35

39 Daszuta Karolina Ruś BRBK – biegli w podatkach 1988 K30 3 22:07 4

40 Wierzbowski Krzysztof Bartoszyce 1994 M16 7 22:08 36

41 Neumann Artur Olsztyn AKM OLSZTYN 1978 M40 15 22:08 37

42 Pieczkowska Agnieszka Olsztyn MORSY DYWITY 1978 K40 2 22:14 5

43 Cichowska Joanna Ostróda 1994 K16 1 22:18 6

44 Dobrzyński Henryk Barczewko 1962 M50 6 22:28 38

45 Łaszkowski Tadeusz Łukta K.S Wachlarz 2005 M16 8 22:34 39

46 Kosowski Janusz Olsztyn AKM OLSZTYN 1952 M60 1 22:37 40

47 Dietrich Grzegorz Dywity Olsztyńska Szkółka Triathlonu 1976 M40 16 22:38 41

48 Rybaczyk Cezary Nikielkowo Nikielkowo 1973 M40 17 22:53 42

49 Gacki Krzysztof Pisz Biegam bez klubu 1957 M60 2 23:10 43

50 Lewandowski Damian Szreńsk Następny Krok Team 1998 M16 9 23:24 44

51 Jasiukiewicz Jacek Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto 1968 M50 7 23:20 45

52 Tarkowian Karol Słupy 1985 M30 11 23:30 46

53 Kaczorowski Robert Olsztyn Skazani na sukces 1997 M16 10 23:27 47

54 Krupiński Piotr Dąbrówka Wielka 1977 M40 18 23:31 48

55 Grabowski Grzegorz Olsztyn Są Wolniejsi 1965 M50 8 23:38 49

56 Łaszkowski Piotr Łukta K.S Wachlarz 1976 M40 19 23:46 50

57 Pstrągowski Adam Olsztyn 1970 M50 9 23:49 51

58 Rękawiecki Robert Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 20 23:51 52

59 Sadowska Paula Olsztyn URWIS Biega 1999 K16 2 24:00 7

60 Rzeszot Mariusz Dywity 1978 M40 21 24:15 53

61 Bodek Gabriel Bresz 1972 M40 22 24:18 54

62 Bakun Damian Olsztyn 1986 M30 12 24:27 55

63 Nieściór Jan Stękiny Jonkowo Sport 1968 M50 10 24:57 56

64 Kozłowska-Urban Joanna Olsztyn BRBK – biegli w podatkach 1980 K40 3 25:27 8

65 Szpejewska Sylwia Olsztyn 1984 K30 4 25:24 9

66 Wasyliszyn Łukasz Dywity 1983 M30 13 25:43 57

67 Król Waldemar Olsztyn — > — 1969 M50 11 25:50 58

68 Sierzputowski Maciej Braniewo 1982 M30 14 25:39 59

69 Fenik Justyna Olsztyn 1998 K16 3 25:55 10

70 Majewski Marek Olsztyn Skazani na sukces 1964 M50 12 26:06 60

71 Cegielski Marcin Szczytno Aikido Yudokan Dojo 1976 M40 23 26:11 61

72 Jagłowska Małgorzata Olsztyn 1985 K30 5 26:19 11

73 Prokopowicz Aneta Nikielkowo Są Wolniejsi / 4 WMBOT 1986 K30 6 26:30 12

74 Piskor Maciej Olsztyn Są Wolniejsi 1985 M30 15 26:44 62

75 Kaczorowski Ryszard Olsztyn Skazani na sukces 1964 M50 13 26:49 63

76 Teres Zuzanna Olsztyn BRBK – biegli w podatkach 1991 K30 7 26:55 13

77 Tunkiewicz Sławek Olsztyn 1968 M50 14 05:26 11 13:26 27:04 27:12 64

78 Malinowski Oskar Dywity BRBK – biegli w podatkach 1996 M16 11 27:09 65

79 Pieczkowski Hubert Dywity MORSY DYWITY 1974 M40 24 27:40 66

80 Królikowski Andrzej Łupstych 1967 M50 15 27:42 67

81 Królikowski Janusz Dywity 1951 M70 1 27:42 68

82 Borkowski Jerzy Krzysztof Olsztyn Chór Collegium Baccalarum 1957 M60 3 27:39 69

83 Zalewska Joanna Olsztynek 1978 K40 4 27:40 14

84 Kozłowska Dominika Olsztyn PersonalTriathlon 1986 K30 8 27:47 15

85 Bem Małgorzata Olsztyn Pozytywni Dobre Miasto 1973 K40 5 27:55 16

86 Naruszewicz Sylwia Olsztyn Akademia Zdrowego Stylu URUZ Dywity 1973 K40 6 28:03 17

87 Kosakowska-Szutkowska Barbara Dywity Akademia Zdrowego Stylu 1955 K60 1 28:04 18

88 Lewko Michał Braniewo 1986 M30 16 28:02 70

89 Kapela Magdalena Olsztyn 1990 K30 9 28:11 19

90 Banach Andrzej Olsztyn 1989 M30 17 28:15 71

91 Smółka Jacek Bartąg 1981 M40 25 28:42 72

92 Jacyna Damian Olsztyn 1996 M16 12 29:03 73

93 Rutkowska Ewa Olsztyn 1976 K40 7 29:03 20

94 Kawęcki Bogdan Bartoszyce 1975 M40 26 29:15 74

95 Lendzian Ania Olsztyn 1974 K40 8 29:29 21

96 Godzieba Marek Barczewo 1979 M40 27 30:24 75

97 Godzieba Anna Barczewo 1980 K40 9 30:24 22

98 Truszczyńska Wioleta Dywity Akademia Zdrowego Stylu Życia 1967 K50 1 30:37 23

99 Tamkun Paulina Dywity Akademia Zdrowego Stylu Życia URUZ Dywity 1993 K16 4 30:45 24

100 Kapela Łukasz Olsztyn 1988 M30 18 30:50 76

101 Grabkowski Andrzej Iława 1947 M70 2 31:09 77

102 Jachna Dariusz Bartoszyce 20 BZ Bartoszyce 1973 M40 28 31:08 78

103 Nieściór Mieczysława Stękiny Jonkowo Sport 1970 K50 2 31:27 25

104 Baran Anna Słupy Akademia Zdrowego Stylu Życia Dywity 1981 K40 10 32:17 26

105 Gotowska Joanna Dywity Akademia Zdrowego Stylu URUZ Dywity 1977 K40 11 32:19 27

106 Krezymon Aleksandra Dywity Akademia Zdrowego Stylu 1979 K40 12 32:22 28

107 Wilk Jolanta Dywity Akademia Zdrowego Stylu Życia URUZ Dywity 1969 K50 3 33:20 29

108 Smolaga Joanna Olsztyn 1975 K40 13 34:20 30

109 Klonowska Aleksandra Łęgajny 1992 K16 5 35:13 31

110 Ambrożko Jan Olsztyn AKM Olsztyn /sklepbiegowy.com 1938 M70 3 35:10 79

111 Ambrożko Wanda Olsztyn AKM Olsztyn / sklepbiegowy.com 1948 K70 1 39:22 32

112 Kuczkowska Ewa Kieźliny 1956 K60 2 48:03 33

Nordic walking

1Bem Małgorzata Olsztyn Pozytywni Dobre Miasto 1973 K40 1 32:30 1

2 Jasiukiewicz Jacek Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto 1968 M50 1 32:46 1

3 Szymański Stefan Kieźliny XV Koło PZERiI w Dywitach 1947 M70 1 34:56 2

4 Brewczyński Marcin Łyse 1987 M30 1 35:09 3

5 Nieściór Jan Stękiny Jonkowo Sport 1968 M50 2 35:15 4

6 Ślęzak Adam Elbląg OSP Podgrodzie 1989 M30 2 36:13 5

7 Branczewska Ewa Mława NW WERWA MŁAWA 1979 K40 2 37:20 2

8 Kolenkiewicz Dariusz Elbląg KS.ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE 1960 M60 1 37:25 6

9 Chudziński Andrzej Elbląg 1949 M70 2 37:27 7

10 Nieściór Mieczysława Stękiny Jonkowo Sport 1970 K50 1 37:57 3

11 Kusiak Włodzimierz Gdańsk 1950 M70 3 38:37 1 8

12 Wilk Jolanta Dywity Akademia Zdrowego Stylu Życia URUZ Dywity 1969 K50 2 38:51 4

13 Gotowska Joanna Dywity Akademia Zdrowego Stylu Życia URUZ Dywity 1977 K40 3 38:28 5

14 Domeracki Daniel Dobre Miasto Pozytywny 1983 M30 3 39:13 9

15 Rybak Justyna Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto 1983 K30 1 39:14 6

16 Oleś Józef Mława NW WERWA MŁAWA 1950 M70 4 39:22 10

17 Zawadzki Roman Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto 1976 M40 1 40:13 11

18 Oleś Elżbieta Mława NW WERWA MŁAWA 1950 K70 1 40:38 7

19 Wiaderski Wojciech Elbląg 1950 M70 5 40:33 12

20 Szymańska Lucyna Kieźliny XV Koło PZERiI w Dywitach 1950 K70 2 42:00 8

21 Szonert Marek Olsztyn MS Olsztyn 1952 M60 2 42:20 13

22 Pabjan Aniela Barbara Ługwałd 1956 K60 1 42:32 9

23 Jarosławski Jan Olsztyn 1949 M70 6 42:40 14

24 Robak Sabina Dywity 1953 K60 2 43:55 10

25 Olewniczak Danuta Ługwałd 1947 K70 3 44:25 11

26 Borkowska Alina Olsztyn Chór Collegium Baccalarum 1960 K60 3 44:33 12

27 Boguszewicz Grażyna Dywity Akademia Zdrowego Stylu /Nordic 1957 K60 4 44:37 13

28 Rybaczyk Marzena Nikielkowo Akademia Zdrowego Stylu Życia Uruz 1976 K40 4 44:38 14

29 Awiżen Urszula Olsztyn 1967 K50 3 44:40 15

30 Wieczerzak Zofia Dywity XV Koło PZERiI w Dywitach 1958 K60 5 44:56 16

31 Burniewicz Marianna Ługwałd 1947 K70 4 45:09 17

32 Drankowicz Urszula Dywity 15 Koło PZERiI w Dywitach 1954 K60 6 45:11 418

33 Zawistowska Celina Dywity XV Koło PZERiI w Dywitach 1954 K60 7 45:37 19

34 Kulczycki Jan Gdańsk 1950 M70 7 47:01 15

35 Wiaderska Grażyna Elbląg 1951 K70 5 09:35 47:54 20

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

biegi dłgodystansowe Dobre Miasto Dywity Olsztyn Ostróda sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x