III Kwidzyński Bieg Papiernika – Każdy pretekst jest dobry

W III Kwidzyńskim Biegu Papiernika startowalo  blisko tysiącuczestnikow, a największą grupę oprócz Pomorzaków stanowili reprezentanci Warmii i Mazur. Nazwa imprezy sugeruje  branżę, ale bieg miał oczywiście charakter otwarty, z czego skwapliwie skorzystali miłośnicy tej formy rekreacji. Na trasie znaleźli się głównie biegacze z Elbląga, Braniewa, Pasłęka i Olsztyna i trzeba przyznać walczyli do ostatniego tchu. W pierwszej dziesiątce mieliśmy dwóch długodystansowców: Dariusza Malicha i Rafała Wolaka, wśród pań drugie miejsce zajęła niezmordowana Wioletta Kryza. Bieg miał swoja gwiazdę, która spełniła rolę i wygrała bezapelacyjnie. Kenijczyk John Tanui o 20 sekund wyprzedził Radosława Dudycza.

 

Wyniki open

1 JOHN KIBICHIY TANUI 1988 ATHLETICS TEAM KAPSABET KENIA M18 1 00:30:33

2 RADOSŁAW DUDYCZ 1974 KS TEAM RUN GDAŃSK GDAŃSK POLSKA M30 1 00:30:53

3 PAWEŁ OCHAL 1981 TEAM ASICS POLSKA BYDGOSZCZPOLSKA M30 2 00:31:16

4 TOMASZ GRYCKO 1992 UKS BLIZA WŁADYSŁAWOWO POLOSKA M18 2 00:32:22

5 DARIUSZ MALICH 1968 GRONITY POLSKA M40 1 00:32:50

6 KAROL RZESZEWICZ 1983 KM PSP W GDYNI KŁOSOWO POLSKA M18 3 00:33:33

7 BARTEK RYNKOWSKI 1989 NOWY DWÓRP GODLSAKA M18 4 00:33:38

8 TOMASZ ŚWIĄTKOWSKI 1986 ZAWISZA BYDGOSZCZ NOWA M18 5 00:33:53

9 RAFAŁ WOLAK 1985 RIM TIM TEAM BRANIEWO POLSKA M18 6 00:34:17

10 WIESŁAW SOSNOWSKI 1972 GNISZEWO POLSKA M40 2 00:34:25

………………………………………………………………..

13 PIOTR ZIENKIEWICZ 1974 UKS GIMPAS PASŁĘK MŁYNARY POLSKA M30 3 00:34:50

14 WALDEMAR DUDEK 1971 JW 2980 BRANIEWO POLSKA M40 3 00:35:26

17 WIOLETTA KRYZA 1968 GRONITY POLSKA K40 1 00:35:37 (2)

32 JERZY KOWALSKI 1968 ENDURO MAN ELBĄG ELBLĄG POLSKA M40 7 00:37:04

37 MAREK SYMEREWICZ 1967 BARCZEWO POLSKA M40 10 00:37:28

47 PAWEŁ PIOTR PAŁAT 1986 ELBLĄG POLSKA M18 17 00:37:57

59 KRYSTIAN TOKARZ 1976 IŁAWA POLSKA M30 15 00:39:10

61 SŁAWOMIR ŁĄTKOWSKI 1976 LUBAWA POLSKA M30 17 00:39:14

65 KATARZYNA BIRYŁO 1973 MOS ZATOKA BRANIEWO POLSKA K30 2 00:39:27

69 MARIUSZ BISKUPSKI 1974 UKS TRS SUSZ POLSKA M30 21 00:39:36

75 PIOTR FERSZT 1981 AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA M30 25 00:39:55

80 KRZYSZTOF SOKOŁOWSKI 1978 TRUSO ELBLĄG POLSKA M30 27 00:39:50

83 DAMIAN TOMASZEWICZ 1993 MKS TRUSO ELBLĄG POLSKA M18 29 00:40:02

87 KAROL RYDECKI 1960 ENDURO MAN ELBLĄG POLSKA M50 4 00:40:24

88 BARTŁOMIEJ ZALESKI 1977 JW 4260 ELBLĄG POLSKA M30 30 00:40:27

94 JANUSZ KOSOWSKI 1952 AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA M60 2 00:40:35

103 MARCIN TOMASZEWICZ 1990 TOMASZEWICZ CLUB ELBLĄG POLSKA M18 34 00:40:43

105 MICHAŁ BAGIŃSKI 1980 AKM OLSZTYN POLSKA M30 38 00:41:00

111 LESZEK ROKICKI 1973 ENDUROMAN ELBLĄG POLSKA M30 41 00:40:55

114 PATRYK ARANOWSKI 1979 LUBAWA POLSKA M30 44 00:41:12

117 WOJCIECH BARTNICKI 1968 ELBAŻANT ELBLĄG ELBLĄG POLSKA M40 23 00:41:25

118 PAWEŁ MAZUR 1989 UKS TRS SUSZ SUSZ POLSKA M18 36 00:41:18

124 IWONA SEKUŁĄ 1989 WKS FLOTA GDYNIA BRANIEWO POLSKA K18 3 00:41:39

128 AMADEUSZ SZAŁKOWSKI 1993 UKS TRS SUSZ POLSKA M18 38 00:41:36

130 WOJCIECH ELMINOWSKI 1962 ELBLĄG ELBLĄG POLSKA M50 9 00:41:46

131 ANDRZEJ KIERSZTAN 1981 IŁAWA POLSKA M30 48 00:21:08 00:41:34

135 TOMASZ HAMERNIK 1986 ELBLĄG POLSKA M18 40 00:41:57

147 KRZYSZTOF KĘPIŃSKI 1976 UKS TOWARZYSTWO ROZWOJU SUSZ M30 52 00:42:12

148 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI 1959 ELBAŻANT ELBLĄG POLSKA M50 12 00:42:14

151 ARKADIUSZ WĘGIER 1977 UKS TRS SUSZ POLSKA M30 54 00:42:15

153 JERZY GWARDJAK 1966 WILKI OLSZTYN POLSKA M40 36 00:42:02

156 ARTUR KUŹMA 1981 JW2039 BRANIEWO POLSKA M30 55 00:42:13

162 STEFAN TOMCZYK 1973 TRS SUSZ POLSKA M30 58 00:42:48

170 ROMAN OLSZEWSKI 1973 ELBAŻANT ELBLĄG POLSKA M30 64 00:43:06

181 MACIEJ GABRYSZAK 1984 ENDUROMAN.PL ELBLĄG POLSKA M18 47 00:43:17

182 ADAM ZAMORSKI 1967 ELBLĄG POLSKA M40 44 00:43:03

195 ADAM CZERWIŃSKI 1957 NIEZRZESZONY ELBLĄG POLSKA M50 18 00:43:31

197 ANNA KUKUĆ-KWAPISZEWSKA 1978 ELBLĄG POLSKA K30 3 00:43:33

201 PIOTR LANGOWSKI 1974 UKS TRS SUSZ SUSZ POLSKA M30 73 00:43:34

203 TADEUSZ SZNAZA 1959 ELBLĄG POLSKA M50 20 00:43:41

210 REGINA CZERWIŃSKA 1959 NIEZRZESZONA ELBLĄG POLSKA K50 1 00:43:45

216 KAROL KOSZCZKA 1976 IŁAWA POLSKA M30 77 00:43:56

219 ROMAN BIRYŁO 1971 RIM TIM TIM BRANIEWO POLSKA M40 54 00:44:06

226 KRZYSZTOF CYBRUCH 1966 ELBAŻANT ELBLĄG POLSKA M40 57 00:44:17

234 RAFAŁ KWIATKOWSKI 1974 IŁAWA POLSKA M30 81 00:44:29

238 LUCJAN CHRZĄSTKOWSKI 1950 ELBAŻANT ELBLĄG POLSKA M60 5 00:44:38

240 GABRIEL BODEK 1972 PAN OLSZTYN/ AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA M40 60 00:44:16

252 PIOTR GĄSIOR 1984 SUSZ POLSKA M18 59 00:44:20

257 TOMASZ HAJDUKIEWICZ 1978 ELBLĄG POLSKA M30 92 00:44:36

258  FREDERIC MOUNIER 1972 OLSZTYN POLSKA/FRANCJA  M40 67 00:44:52

264 GRZEGORZ TUZIMEK 1970 AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA M40 71 00:44:48

269 TOMASZ GOLIS 1979 JW 2039 – 9 PR BRANIEWO POLSKA M30 95 00:45:04

275 KRZYSZTOF KLAMRA 1993 AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA M18 67 00:45:11

287 MACIEJ FURMAN 1971 UKS TRS SUSZ  POLSKA M40 75 00:45:49

291 BOŻENA ZNAROWSKA 1963 EKO-GRYF ELBLĄG POLASKA K40 3 00:45:54

294 MACIEJ ERDON 1975 MORĄG POLSKA M30 102 00:45:56

296 PIOTR TOMASZEWICZ 1968 ENDURO MAN ELBĄG POLSKA M40 76 00:45:45

300 MARIUSZ KOSTKOWSKI 1975 IŁAWA POLSKA M30 105 00:46:06

305 JACEK KARCZEWSKI 1963 SUSZ POLSKA M40 80 00:46:09

309 ANDRZEJ SZYSLER 1955 SUSZ POLSKA M50 27 00:46:21

315 KRZYSZTOF ZDROJEWSKI 1973 UKS TRS SUSZ POLSKA M30 112 00:46:25

316 JACEK SOBUCKI 1974 UKS TRS SUSZ  POLSKA M30 113 00:46:27 

320 JANUSZ KOBYRA 1970 ELBAŻANT ELBLĄG POLSKA M40 82 00:46:17

324 LECH SZYMCZAK 1956 ELBLĄG POLSKA M50 29 00:46:44

329 WOJCIECH PANEK 1977 UKS TRS SUSZ POLSKA M30 118 00:46:39

337 DANIEL ŁASTOWSKI 1972 BRAK MORĄG POLSKA M40 85 00:46:42

355 MACIEJ GÓRAJ 1976 IŁAWA POLSKA M30 131 00:47:14

356 KRZYSZTOF OLEJNIK 1971 AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA M40 88 00:46:58

367  ANDRZEJ GRYGLAS 1961 NAPRZÓD GAZ OLSZTYN POLSKA M50 33 00:47:29

369 MARTA ROMANOWSKA 1986 WWW.FITNESSPULS.PL PASŁĘK POLSKA K18 5 00:47:20

370 GRZEGORZ RAMSZ 1974 ELBLAG POLSKA M30 137 00:47:21

372 PAWEŁ WACŁAWHOFMAN 1956 JEZIORAK JUNIOR IŁAWA POLSKA M50 35 00:47:37

388 RYSZARD SIKORA 1979 PASŁEK POLSKA M30 146 00:47:13

392 BOGDAN ANDRUSZKIEWICZ 1953 AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA M50 39 00:48:02

393 TOMASZ SIEMIĄTKOWSKI 1994 AKM OLSZTYN OLSZTYN POLSKA M18 86 00:47:37

396 LESZEK SIECINSKI 1963 BRAK SUSZ POLSKA M40 94 00:47:42

402 ANDRZEJ GRENDZIŃSKI 1970 12TRI.PL OSTRÓDA POLSKA M40 97 00:47:32

407 TOMASZ STEMPORZECKI 1972 ELBLĄG POLSKA M40 98 00:48:02

408 KORNEL FURMAN 1993 UKS TRS SUSZ POLSKA M18 89 00:48:05

409 JAROSŁAW DUDCZAK 1972 9PR BRANIEWO POLSKA M40 99 00:48:05

419 IWONA KWIATKOWSKA 1959 ELBAŻANT ELBLĄG POLSKA K50 2 00:48:37

422 ANETTA BARTNICKA 1974 ELBAŻANT ELBLĄG POLSKA K30 8 00:48:32

427 LESZEK RAJKOWSKI 1978 IŁAWA POLSKA M30 159 00:48:26

432 PIOTR NIEDŹWIECKI 1983 RUNNING BEARS LUBAWA POLSKA M18 95 00:48:28

433 MARCIN JAKUBOWSKI 1977 JW 2039 BRANIEWO POLSKA M30 162 00:48:36

441 PAWEŁ NIEDŹWIECKI 1983 RUNNIG BEARS LUBAWA POLSKA M18 97 00:48:38

444 RAFAŁ KOCIĘDA 1975 IŁAWA POLSKA M30 164 00:48:53

446 JAN KŁOS 1964 AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA M40 107 00:48:42

454 PAWEL MĄCZYŃSKI 1975 BOLĄCE KOLANO IŁAWA POLSKA M30 166 00:49:09

455 WIESŁAW URYNIUK 1959 TUIR ALLIANZ OLSZTYN POLSKA M50 46 00:49:04

463 BEATA NIENADOWSKA 1968 ELBLĄG POLSKA K40 5 00:49:43

473 JAROSŁAW KARCZEWSKI 1984 IŁAWA POLSKA M18 103 00:49:41

487 DARIUSZ PACZKOWSKI 1964 IŁAWA POLSKA M40 115 00:50:07

504 WALDEMAR KWIDZIŃSKI 1972 NIEZRZESZONY ELBLĄG POLSKA M40 117 00:50:17

508 TADEUSZ SAŁAMACHA 1956 WWW.REHAHOLISTIC.PL ELBLĄG POLSKA M50 56 00:50:28

511 STANISŁAW ŚMIGIELSKI 1976 BRANIEWO POLSKA M30 178 00:50:44

515 ROMAN DUDKO 1949 DYWITY POLSKA M60 19 00:50:25

522 ANDRZEJ KOŁKOWSKI 1974 PŁETWAL TEAM BRANIEWO POLSKA M30 184 00:50:29

523 JAROSŁAW MAZUR 1969 ELBLĄG POLSKA M40 121 00:50:31

541 ANNA MOUNIER 1979 OLSZTYN POLSKA K30 15 00:51:08

546 WALDEMAR HYPŚ 1958 AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA M50 60 00:51:18

549 WALDEMAR STRUMINSKI 1951 ELBLAG POLSKA M60 20 00:51:13

562 ROBERT OLECH 1971 BISZTYNEK POLSKA M40 125 00:51:25

565 MICHAŁ TOMCZYK 1981 OLSZTYN POLSKA M30 193 00:51:30

566 GRZEGORZ KACHEL 1957 ELBAŻANT ELBLĄG POLSKA M50 66 00:51:55

568 ARKADIUSZ HULL 1990 DUAL TEAM ELBLĄG POLSKA M18 126 00:51:40

577 ALEKSANDRA ERDON 1976 MORĄG POLSKA K30 17 00:52:04

591 PAWEŁ ANGERHOEFER 1992 LIDZBARK POLSKA M18 131 00:52:22

592 MARIAN GÓRNY 1952 TKKF SUSZ  POLSKA M60 22 00:52:01

593 MAJA BUCZYŃSKA 1972 NIEZRZESZONA TOLKMICKO POLSKA K40 12 00:52:12

609 TOMASZ MYSZKOWSKI 1977 ELBLĄG POLSKA M30 209 00:52:38

615 JOANNA SZYNKIEWICZ 1990 DUAL TEAM ELBLĄG POLSKA K18 9 00:52:51

618  IWONA PAWLUCZUK 1965 ELBLĄG POLSKA K40 13 00:53:00

624 MIROSŁAWA ŁĄTKOWSKA 1978 LUBAWA POLSKA K30 19 00:53:08

629 SŁAWOMIR ZARĘBSKI 1959 ELBAŻANT ELBLĄG POLSKA M50 70 00:53:04

630 WIESŁAWA JUCHTA-SZYPORT 1961 ELBLĄG POLSKA K50 4 00:53:20

644  RAFAŁ WISIŃSKI 1972 IŁAWA POLSKA M40 140 00:53:53

647 KAMIL BARTOSIK 1975 ELBAŻANT ELBLĄG POLSKA M30 218 00:53:39

648 PATRYK PFEIFER 1983 ELBLĄG POLSKA M18 140 00:53:39

662  MAREK BOGACKI 1967 PAN OLSZTYN POLSKA M40 142 00:53:53

681 MARCIN KOSTKOWSKI 1980 – IŁAWA POLSKA M30 223 00:54:44

700 RYSZARD TARASIEWICZ 1953 BRANIEWO POLSKA M50 76 00:55:02

704 WERONIKA ŚWIERZEWSKA 1985 BEZIMIENNI OSTRÓDA POLSKA K18 15 00:55:04

711 MAGDALENA KOCIEŃSKA 1988 IŁAWA POLSKA K18 16 00:55:30

712 MAGDALENA KOSZCZKA 1976 IŁAWA POLSKA K30 32 00:55:58

726 BOGUSŁAWA SAŁAMACHA 1960 WWW.REHAHOLISTIC.PL ELBLĄG POLSKA K50 6 00:56:29

734 ROBERT RĘKAWIECKI 1974 AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA M30 238 00:56:20

737 KAMIL KIERSZTAN 1984 IŁAWA POLSKA M18 161 00:56:29

747 WIESŁAW GĄSIOR 1950 SUSZ POLSKA M60 30 00:56:42

752 KATARZYNA WĘGIER 1978 SUSZ POLSKA K30 33 00:57:25

754 PIOTR KANCLERZ 1982 ELBLAG POLSKA M30 247 00:57:25

763 KACPER TUŃSKI 1993 NIE PASŁĘK POLSKA M18 165 00:57:24

764 JACEK TUŃSKI 1965 RUNNERS TEAM PASŁĘK POLSKA M40 154 00:57:24

785 TOBIASZ CHOSZCZYK 1986 SZAKO TEAM PIENIĘŻNO POLSKA M18 169 00:58:48

787  RAFAŁ MŁODAWSKI 1977 KLUB POLSKA BIEGA SUSZ POLSKA M30 253 00:58:56

797 KAROLINA PACHOLEC 1990 KLUB POLSKA BIEGA SUSZ POLSKA K18 23 00:59:26

803 IGNACY JERZY MAZUR 1961 SUSZ POLSKA M50 88 00:59:52

822 MAREK MARIAŃSKI 1952 OLSZTYN POLSKA M60 32 01:00:51

824 PAWEŁ DZIEŃKOWSKI 1981 BYLEDOBIEC OLSZTYN POLSKA M30 262 01:00:57

825 OLAF BARANOWSKI 1977 ELBLĄG POLSKA M30 263 01:00:52

832 PIOTR LASKOWSKI 1981 OLSZTYN POLSKA M30 265 01:01:29

846 PAWEŁ GĄSIOR 1986 SUSZ POLSKA M18 180 01:02:00

874 MONIKA GÓRNA 1980 SUSZ POLSKA K30 50 01:02:39

884 MONIKA DĄBROWSKA 1980 OLSZTYN POLSKA K30 52 01:04:19

892 HALINA GAJEWSKA 1963 GAJÓWKA OLSZTYN POLSKA K40 29 01:04:09

893  ANDRZEJ GAJEWSKI 1960 GAJÓWKA OLSZTYN POLSKA M50 96 01:04:09

922 IGOR KIRYLUK 1986 SZAKO TEAM BRANIEWO POLSKA M18 191 01:06:56

934 JAKUB SZERSZENOWICZ 1981 GIŻYCKO POLSKA M30 280 01:08:24

956 KATARZYNA KUPTEL 1974 IŁAWA POLSKA K30 72 01:13:00

 

Wyniki biegu – kobiety:

1. OLGA OCHAL, POL, 00:34:46
2. WIOLETTA KRYZA, POL, 00:35:38
3. ARLETA MELOCH, POL, 00:36:36
4. ANDŻELIKA DZIĘGIEL, POL, 00:38:01
5. KATARZYNA BIRYŁO, POL, 00:39:28
6. IWONA SEKUŁA, POL, 00:41:40

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x