III MRĄGOWSKI BIEGOWY PIKNIK WOJSKOWY 2014 (FOTO) – Damian Pieterczyk w głównej roli

Trzeci Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy stał się sportowym wydarzeniem w regionie. Zjawili się czołowi długodystansowcy regionu i cała rzesza amatorów, którzy bieganie traktują bardziej rekreacyjnie. Wygrywali znani zawodnicy. Główny Bieg na 10 km zakończył się zwycięstwem Damiana Pieterczyka (Olsztyn), a wśród pań Marii Wojda (Gołdap), Na krótszym odcinku triumfowali: Rafał Wronowski (Banie Mazurskie) i Zofia Tercjak (Baranowo).

Dystans 10 km

Open

1 PIETERCZYK DAMIAN M 1 1984 M 30-39 OLSZTYN KM PSP OLSZTYN WOJSKO 10 0:32:51

2 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ M 2 1988 M 0-29 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 10 0:34:35

3 SZPIGIEL PIOTR M 3 1984 M 30-39 BRANIEWO JW 2980 WOJSKO 10 0:34:43

4 WOROBIEC DAWID M 4 1990 M 0-29 1 OLSZTYN TEAM KOPEĆ 10 0:34:55

5 CHODOROWICZ KAMIL M 5 1989 M 0-29 2 MORĄG TEAM KOPEĆ 10 0:36:18

6 KOCHNA DANIEL M 6 1990 M 0-29 3 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 10 0:36:24

7 GODLEWSKI ANDRZEJ M 7 1985 M 0-29 4 BORAWSKIE KS ŁOMŻANIE 10 0:36:29 16,45

8KOWALSKI KAROL M 8 1994 M 0-29 5 DOBROCIN TEAM KOPEĆ 10 0:36:33

9 KRZYŻANKOWSKI KAROL M 9 1972 M 40-49 1 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 10 0:36:34

10 ORŁOWSKI TOMASZ M 10 1986 M 0-29 6 MORĄG FINISZ MORĄG 10 0:37:01

11 RESZKA MATEUSZ M 11 1993 M 0-29 7 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 10 0:37:16

12 SULEWSKI KRZYSZTOF M 12 1985 M 0-29 8 BARCZEWO FINISZ MORĄG 10 0:37:38

13 STELWACH LESZEK M 13 1963 M 50-59 1 PISZ WOJSKO 10 0:37:53

14 MENZIŃSKI PRZEMEK M 14 1987 M 0-29 9 BARCZEWO FINISZ MORĄG 10 0:37:55

15 PARDO MARIUSZ M 15 1979 M 30-39 1 ROSTKI WOJSKO 10 0:37:57

16 BRYNDA MARCIN M 16 1988 M 0-29 10 OLECKO OLECKO BIEGA WOJSKO 10 0:38:02

17 OŁOWSKI JAKUB M 17 1984 M 30-39 2 BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 10 0:38:35

18 GOJŁO MAREK M 18 1974 M 40-49 2 OLSZTYN 10 0:38:41

19 WARNO MACIEJ M 19 1996 M 0-29 11 KĘTRZYN 10 0:39:30

20 SZCZYGŁOWSKI JACEK M 20 1971 M 40-49 3 MORĄG FINISZ MORĄG 10 0:39:40

……………………………………………………..

21 PIECZARKA DARIUSZ M 21 1972 M 40-49 4 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 10 0:39:56

22 KRYGIELSKI KRZYSTOF M 22 1975 M 30-39 3 WÓJTOWO 10 0:39:59

23 HORBA KAMIL M 23 1986 M 0-29 12 MORĄG JW1248 WOJSKO 10 0:40:02

24 KARNIŁOWICZ DAWID M 24 1984 M 30-39 4 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓG GOŁDAP/ BIEGAM BO LUBIE 10 0:40:03

25 PIECZARKA KRZYSZTOF M 25 1971 M 40-49 5 OSTRÓDA AKM OLIMP OLSZTYN 10 0:40:06

26 150 SKONECZNY DARIUSZ M 26 1962 M 50-59 2 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN WOJSKO 10 0:40:13

27 NADULSKI JACEK M 27 1979 M 30-39 5 OLSZTYN TEAM KOPEĆ ELITE 10 0:40:29

28 SOSNOWSKI KRYSTIAN M 28 1985 M 0-29 13 BARTOSZYCE 20 BRYGADA ZMECHANIZOWANA WOJSKO 10 0:40:33

29 MĄKA SLAWOMIR M 29 1966 M 40-49 6 OSTROŁĘKA KLUB KOLARSKI 24H OSTROŁĘKA 10 0:40:58

30 TRZEBIŃSKI RYSZARD M 30 1976 M 30-39 6 EŁK MARATONKA GRAJEWO 10 0:41:26

31 BRYŁA ARTUR M 31 1971 M 40-49 7 BARTOSZYCE 20 BRYGADA ZMECHANIZOWANA WOJSKO 10 0:41:38

32 JĘDRZEJCZYK ŁUKASZ M 32 1981 M 30-39 7 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 10 0:41:46

33 KALITA KRYSTIAN M 33 1986 M 0-29 14 OLSZTYN 10 0:41:52

34 CAŁY CEZARY M 34 1985 M 0-29 15 SOBÓTKA PRO-RUN WROCŁAW 10 0:41:53

35 SIKORSKI KRYSTIAN M 35 1992 M 0-29 16 BARTOSZYCE 20 BRYGADA ZMECHANIZOWANA WOJSKO 10 0:41:58

36 TRZCIŃSKI PAWEŁ M 36 1997 M 0-29 17 ROZOGI 10 0:41:58

37 JUCHNIEWICZ ANDRZEJ M 37 1982 M 30-39 8 LIDZBARK WARMIŃSKI PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 10 0:41:59

38 OSZMIAN MICHAŁ M 38 1994 M 0-29 18 MRĄGOWO 10 0:42:10

39 DRĘŻEK KRZYSZTOF M 39 1965 M 40-49 8 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 10 0:42:15

40 DYLAK GRZEGORZ M 40 1973 M 40-49 9 MRĄGOWO 10 0:42:19

41 DŁUGOSZ KAMIL M 41 1986 M 0-29 19 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 10 0:42:23

42 FIEODOROW TOMASZ M 42 1984 M 30-39 9 BARCZEWO AMOTAR WOJSKO 10 0:42:24

43 PINIEWSKI ROBERT M 43 1973 M 40-49 10 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 10 0:42:28

44 SIDOR PIOTR M 44 1992 M 0-29 20 OSTRÓDA 10 0:42:40 14,06 [km/h] 04:16 [min/km]

45 SCHOENROCK TOMEK M 45 1994 M 0-29 21 NOWY DWÓR GDAŃSKI FINISZ MORĄG 10 0:43:00

46 MOŻEJKO MAREK JAROSŁAW M 46 1974 M 40-49 11 MORĄG 20 BRYGADA ZMECHANIZOWANA WOJSKO 10 0:43:00

47 KOSOWSKI JANUSZ M 47 1952 M 60 i więcej 1 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 10 0:43:18

48 KIŚLUK JAROSLAW M 48 1968 M 40-49 12 MIKOŁAJKI BBL MIKOŁAJKI 10 0:43:21 13,84

49 BALCEWICZ KAMIL M 49 1978 M 30-39 10 MRĄGOWO 10 0:43:24 13,82 [km/h] 04:20

50 SZOK ADAM M 50 1973 M 40-49 13 OLSZTYN WOJSKO 10 0:43:30 13,79

51 LICA PAWEŁ M 51 1986 M 0-29 22 DYWITY PSG BRANIEWO WOJSKO 10 0:43:37 13,76

52 FOTSCHKI ANDRZEJ M 52 1962 M 50-59 3 OLSZTYN PRZEM-GRI 10 0:43:38 04:22

53 WITEK MARCIN M 53 1980 M 30-39 11 KĘTRZYN WOJSKO 10 0:43:42

54 PANASIUK ADRIAN M 54 1991 M 0-29 23 GDYNIA AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ WOJSKO 10 0:43:55

55 SZEWCZYK RAFAŁ M 55 1974 M 40-49 14 OLSZTYN TEAM KOPEĆ ELITE 10 0:43:55

56 OLSZEWSKI MAREK M 56 1969 M 40-49 15 LIDZBARK WARMIŃSKI AKB LIDZBARK WARMIŃSKI/BBL 10 0:43:59

57 SZUBA ERYK M 57 1972 M 40-49 16 WARSZAWA BORUTA SPRINT TEAM 10 0:44:04

58 JURGIELSKI KRZYSZTOF M 58 1978 M 30-39 12 WĘGORZEWO 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII WOJSKO 10 0:44:13

59 LACH SEBASTIAN M 59 1992 M 0-29 24 MRĄGOWO 10 0:44:16 13,55 [km/h] 04:26 [min/km]

60 BORAS JACEK M 60 1982 M 30-39 13 BEZLEDY 20 BRYGADA ZMECHANIZOWANA WOJSKO 10 0:44:17

61 LENART MIŁOSZ M 61 1965 M 40-49 17 KETRZYN SAMOTNIK 10 0:44:26

62 JASTRZĘBKI PIOTR M 62 1984 M 30-39 14 OLSZTYN 10 0:44:28

63 ARENDT ŁUKASZ M 63 1979 M 30-39 15 ZGIERZ UNIWERSYTET ŁÓDZKI 10 0:44:28 13,49

64 ROLNIK BOGDAN M 64 1988 M 0-29 25 BOĆWINKA BRAIN TIRE FIRE WOJSKO 10 0:44:46

65 NOWICKI PIOTR M 65 1985 M 0-29 26 OSTRÓDA 10 0:44:46 13,40 [km/h] 04:29 [min/km]

66 BOJAROWSKI PIOTR M 66 1967 M 40-49 18 DĄBRÓWNO TEAM KOPEĆ ELITE WOJSKO 10 0:44:47

67 KALINOWSKI TOMASZ M 67 1981 M 30-39 16 MRĄGOWO 10 0:44:52

68 JAGIELSKI JACEK M 68 1997 M 0-29 27 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 10 0:44:59

69 BESTECKI TOMASZ M 69 1987 M 0-29 28 BARTOSZYCE ENDOMONDO BARTOSZYCE 10 0:45:05

70 OLENDER PAWEŁ M 70 1977 M 30-39 17 WARSZAWA TRUCHT MRĄGOWO 10 0:45:08

71 KUBAREWICZ PIOTR M 71 1980 M 30-39 18 BISKUPIEC BISKUPIEC 10 0:45:13

72 WOJDA MARIA K 1 1996 K 0-29 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 10 0:45:15

73 OBORSKI RYSZARD M 72 1974 M 40-49 19 10 0:45:28 13,20 [km/h] 04:33 [min/km]

74 DUDARYK ŁUKASZ M 73 1986 M 0-29 29 BIAŁYSTOK BRAIN TIRE FIRE WOJSKO 10 0:45:31

75 NIEŚCIER KRZYSZTOF M 74 1988 M 0-29 30 GIŻYCKO BRAIN TIRE FIRE 10 0:45:33 13,17

76 DANIEL CIULAK M 75 1982 M 30-39 19 ŁUKTA FINISZ MORĄG 10 0:45:34

77 KŁONIECKI MARCIN M 76 1979 M 30-39 20 WARSZAWA 10 0:45:35

78 JEŻEWSKI SŁAWOMIR M 77 1971 M 40-49 20 ROSNÓWKO DRUŻYNA SZPIKU 10 0:45:45

79 GAJEWSKI ANDRZEJ M 78 1960 M 50-59 4 OLSZTYN GAJÓWKA 10 0:45:57

80 MIKULSKI JACEK M 79 1972 M 40-49 21 MARKI ORTOREH TEAM.PL 10 0:46:00

81 CIEŚLA ELA K 2 1972 K 40-49 OLSZTYNEK TEAM KOPEĆ 10 0:46:02

82 ROSMAN PAWEŁ M 80 1971 M 40-49 22 MORĄG WOJSKO 10 0:46:17

83 WARCHOŁ MARCIN M 81 1983 M 30-39 21 WYDMINY BIEGAMZLUZIĄ WOJSKO 10 0:46:34

84 PASZKO MIECZYSŁAW M 82 1969 M 40-49 23 BARTOSZYCE 10 0:46:52

85 SIUDEJ MARCIN M 83 1984 M 30-39 22 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO WOJSKO 10 0:47:00

86 ZIELIŃSKI TOMASZ M 84 1976 M 30-39 23 OLSZTYN TEAM KOPEĆ VIP 10 0:47:01

87 WEŁNICKI WALDEMAR M 85 1972 M 40-49 24 ZAMOŚĆ K.BYDGOSZCZY GOSIR OSIELSKO 10 0:47:11

88 POZDRAWIAM MARIUSZ M 86 1958 M 50-59 5 GIEŁCZYNBIEGA 26.10.2014 ” II JESIENNY BIEG PO ….” 10 0:47:13

89 GOJŁO-WOŹNIAK JULITA K 3 1985 K 0-29 OLSZTYN 10 0:47:15

90 KUCZKOWSKI RYSZARD M 87 1966 M 40-49 25 KIEŻLINY 12TRI 10 0:47:15 91 OLECH ROBERT M 88 1971 M 40-49 26 BISZTYNEK 10 0:47:21 12,67 [km/h] 04:44 [min/km]

92 BOGUSZ PIOTR M 89 1990 M 0-29 31 MRAGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 10 0:47:22

93 PSZCZÓŁKOWSKI SEBASTIAN M 90 1978 M 30-39 24 BREDYNKI BISKUPIEC BIEGA 10 0:47:27

94 MAJCHRZAK CEZARY M 91 1970 M 40-49 27 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 10 0:47:35

95 PUZIO DARIUSZ M 92 1975 M 30-39 25 WĘGORZEWO OFICJAL TEAM 10 0:47:45

96 ROGOWSKI JAN M 93 1964 M 50-59 6 MRĄGOWO BBL MIKOŁAJKI 10 0:47:50

97 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW M 94 1976 M 30-39 26 OLSZTYN 10 0:47:56

98 LEMIESZ GRZEGORZ M 95 1985 M 0-29 32 AUGUSTÓW 10 0:47:58

99 ORGANEK EDYTA K 4 1977 K 30-39 1 GIŻYCKO 10 0:48:02

100 DAWIDEJT DARIUSZ M 96 1986 M 0-29 33 AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW 10 0:48:09

Klasyfikacja kobiet

1 WOJDA MARIA GOŁDAP

2 CIEŚLA ELA OLSZTYNEK

3 GOJŁO-WOŹNIAK OLSZTYN)

4 ORGANEK EDYTA (OLSZTYNEK)

5 STAŃCZAK (OLSZTYN)

6 ŻUK ALEKSANDRA (MORĄG)

Pełne wyniki

10km_mragowo.pdf

{AdmirorGallery}piknik55{/AdmirorGallery}

Dystans 4 km

Open

1 WRONOWSKI RAFAŁ M 1 1986 POL BANIE MAZURSKIE 4 0:13:20

2 OSIOR BARTEK M 2 1983 POL WYDMINY BBL WYDMINY 4 0:13:23

3 GRĄDZKI WOJCIECH M 3 1991 POL GIŻYCKO AZS AWF WARSZAWA 4 0:13:38

4 GODLEWSKI ANDRZEJ M 4 1980 POL BORAWSKIE KS ŁOMŻANIE 4 0:13:48

5 ŁABUDA SŁAWOMIR M 5 1975 POL BRANIEWO JRF TEAM BRANIEWO/ JW 4260 WOJSKO 4 0:14:05

6 KAMIŃSKI ANDRZEJ M 6 1976 POL OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 4 0:14:15

7 BUTKIEWICZ PIOTR M 7 1985 POL BRANIEWO 9 BBKPANC WOJSKO 4 0:14:34

8 POREBA KONRAD M 8 1999 POL GOŁDAP OSIR GOŁDAP 4 0:14:42

9 ORAŻMOWSKI MATEUSZ M 9 1990 POL KOKOTÓW AZS AWF MASTERS 4 0:14:49

10 DŁUGOSZ MAREK M 10 1962 POL MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 4 0:14:53

……………………………………………………..

11 KARWOWSKI MARCIN M 11 1990 POL MŁAWA WOJSKO 4 0:15:14

12 JASTRZĘBKI PIOTR M 12 1984 POL OLSZTYN 4 0:15:51

13 SZULEWSKI ANDRZEJ M 13 1996 KAZ KARAGANDA KAZACHSTAN 4 0:15:56

14 TERCJAK ZOFIA K 1 1999 POL BARANOWO ATOS WOŻNICE 4 0:15:59

15 KUTRYB DAWID M 14 1986 POL BRZESZCZYNY WOJSKO 4 0:16:05

16 POKRZYWIŃSKA BEATA K 2 1986 POL WYDMINY BBL WYDMINY 4 0:16:32

17 RUCZIJ MIROSŁAW M 15 1995 KAZ KARAGANDA KAZACHSTAN 4 0:16:36 14,46 [km/h] 04:09

18 PAWŁOWSKI ALEKSANDER M 16 1996 KAZ KARAGANDA KAZACHSTAN 4 0:17:00

19 OSZAKO KACPER M 17 1999 POL WĘGORZEWO 4 0:17:01 14,10 [km/h] 04:15 [min/km]

20 TERCJAK MALGORZATA K 3 1999 POL BARANOWO ATOS WOŻNICE 4 0:17:15

21 KOMENDA LECH M 18 1985 POL CIECHANÓW JÓZIO TEAM 4 0:17:20

22 MORAWSKI MARIUSZ M 19 1970 POL OLECKO OLECKO BIEGA 4 0:17:25

23 INTEREWICZ PAWEŁ M 20 1970 POL OLECKO OLECKO BIEGA 4 0:17:29

24 ROMAŃCZYK NORBERT M 21 1992 POL MRĄGOWO WOJSKO 4 0:17:44

25 KUJAWA PAWEŁ M 22 1983 POL BISKUPIEC 4 0:17:49

26 POREDA TOMASZ M 23 1976 POL GOŁDAP BBL GOŁDAP 4 0:17:53

27 BARSZCZEWSKA ALICJA K 4 1976 POL MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO WOJSKO 4 0:17:54

28 OŁÓW EDYTA K 5 1999 POL GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD 4 0:17:55

29 ZAPAŚNIK MICHAŁ M 24 1980 POL WARSZAWA 4 0:18:02

30 NYSZTAL RADOSŁAW M 25 1976 POL MRĄGOWO 4 0:18:24

31 PASNIKOWSKI PAWEŁ M 26 1980 POL MRĄGOWO 4 0:18:26

32 TAUDUL KACPER M 27 2003 POL GOŁDAP OSIR GOŁDAP 4 0:18:31

33 ZIELIŃSKA MAGDALENA K 6 1982 POL OLSZTYN TEAM KOPEĆ WOJSKO 4 0:18:32

34 BIELNICA BEATA K 7 1982 POL BISKUPIEC WYDMINY 4 0:18:53

35 KOWALSKI JAKUB M 28 1994 POL BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 4 0:18:54

36 MEJCZ ALEKSANDRA K 8 1997 POL GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD 4 0:19:00

37 KŁONIECKI MARCIN M 29 1979 POL WARSZAWA 4 0:19:24

38 MRÓZ MAŁGORZATA K 9 1982 POL WARSZAWA WOJSKO 4 0:19:24

39 SIENKIEWICZ WERONIKA K 10 2000 POL OLECKO OLECKO BIEGA 4 0:19:42

40 KOŁODZIEJSKI JULIAN M 30 1979 POL OLSZTYN 4 0:20:37 11,64 [km/h] 05:09 [min/km]

41 TRASZKUĆ PAWEŁ M 31 1980 POL MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 4 0:20:46

42 SZEFLER MONIKA K 11 1991 POL MRĄGOWO WOJSKO 4 0:21:01

43 MAWRYLAK PAULINA K 12 1997 POL WĘGORZEWO WĘGORZEWO OFFCIAL TEAM 4 0:21:10

44 KRASZEWSKI JÓZEF M 32 1966 POL MRĄGOWO 4 0:21:14

45 WOJTALA_LECHOWSKA MAGDALENA K 13 1977 POL WARSZAWA 4 0:21:31

46 BIELSKI BARTLOMIEJ M 33 1985 POL WEGORZEWO 4 0:21:39

47 KOZŁOWSKI MATEUSZ M 34 2003 POL PISZ 4 0:21:40

48 PĘCAK MAGDALENA K 14 1983 POL OLSZTYN 4 0:21:46

49 KUJAWA JANINA K 15 1984 POL BISKUPIEC 4 0:21:54

50 SAMBORSKA GRAŻYNA K 16 1962 POL WYDMINY BBL WYDMINY

Klasyfikacja kobiet

1 TERCJAK ZOFIA BARANOWO

2 POKRZYWIŃSKA BEATA WYDMINY

3 TERCJAK MAŁGORZATA BARANOWO

4 BARSZCZEWSKA ALICJA MRĄGOWO

5 OŁÓW EDYTA GOŁDAP

6 ZIELIŃSKA MAGDALENA OLSZTYN

Pełne wyniki

5km_mragowo.pdf

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

banie mazurskie Bardzewo Biegi długodystansowe Biskupiec Goldap Kętrzyn Morąg Mrągowo Olecko Olsztyn Olsztynek pisz Wydminy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x