III Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy 2014 – Każdy znajdzie coś dla siebie

15 sierpnia to szczególny dzień dla każdego Polaka. Dlatego już teraz warto pomyśleć o jego aktywnym spędzeniu. W ramach obchodów Święta Wojska Polskiego w Mrągowie zapraszamy na "III Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy". Start imprezy o godz. 10.00 na Placu Unii Europejskiej. Mali oraz dorośli biegacze i w tym roku będą mieli do pokonania dystans od 100 m do 10 km.

Impreza skierowana jest do mieszkańców Mrągowa, w tym rodzin z dziećmi oraz turystów i wszystkich lubiących aktywny tryb życia. Głównym organizatorem imprezy jest Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny Mrągowo przy współudziale Urzędu Miejskiego w Mrągowie, Centrum Kultury i Turystyki oraz Mrągowskiego Klubu Biegacza. Imprezę zabezpieczać będą także wolontariusze sportowi Mazurskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Sportowych.

W programie przewidziano: biegi dla dzieci i młodzieży na dystansach od 100 m do ok. 2200 m., bardziej wytrawni uczestnicy mogą pobiec na 4 lub 10 km , a miłośnicy nordic walking czeka marsz na dystansie 4 km. Rywalizacja biegowa odbędzie się z podziałem na kategorie wiekowe mężczyzn i kobiet zgodnie z opracowanym regulaminem. W ramach imprezy odbędą się także zawody o puchar Dowódcy Garnizonu Warszawa, w których rywalizować będą zawodnicy w kategorii służb mundurowych. Przypomnijmy, że w zeszłym roku w biegach wzięło udział ponad 450 osób.

{AdmirorGallery}pikn12{/AdmirorGallery}

Warunkiem uczestnictwa w poszczególnych biegach jest dobre samopoczucie, posiadanie stroju sportowego oraz wpisanie się na listy startowe w biurze organizacyjnym.

Zapraszamy mieszkańców miasta Mrągowa, turystów oraz przedstawicieli służb mundurowych do udziału w biegach. Zgłoszenia do wszystkich biegów w tym biegów dla dzieci będą przyjmowane poprzez Internet na stronie: http://elektronicznezapisy.pl/events?user=2043 oraz w dniu zawodów w godz. od 9.00 do 12.30.

Szczegóły imprezy zostały zamieszczone w regulaminie Pikniku dostępnym na stronie internetowej WOSzK Mrągowo:

www.woszkmragowo.wp.mil.pl

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Mrągowo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x