III ORiSTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel – Monika Jackiewicz miała swoich fanów

Fot. Kasia Bochniak

W sobotę (14 września) w Grodzicznie odbył się ORiSTO Bieg Stolarki o „Złoty Hebel”. Impreza rozrasta się w trzeciej edycji uczestniczyło w biegu głównym ponad 200 zawodniczek i zawodników. Magnesem jest nie tylko przyjazna atmosfera, ale sporo atrakcyjnych nagród, bo organizatorzy zaproponowali wiele klasyfikacji, nie tylko ze względu na kategorie wiekowe. Wybrano najlepszych biegaczy w powiecie, gminie, także najszybszego stolarza i pracownika OriSTO.

Triumfował Artur Olejarz (Szczecin) znany z wystepów w województwie warmińsko-mazurskim, drugie miejsce zajął Dariusz Dembowski z Lidzbarka, a trzecie Paweł Czyżkowski (Mińsk Mazowiecki). Wśród pań triumfowała Monika Jackiewicz (Kazanice), drugie miejsce zajęła Martyna Konarzewska (Działdowo), a trzecie Mariola Sudzińska (Olsztyn)

Zwycięzcy kategorii wiekowych: U16: Laura Wrońska (LKS Lubawa) i Bartosz Budnik (Inowrocław), U20: Monika Jackiewicz i Dominik Błaut (Ostróda), U30: Paulina Peczyńska (Olsztyn) i Artur Olejarz, U40: Mariola Sudzińska i Bartosz Mazerski (Sztum), K50+ Joanna Psiuk (Rybno), M50: Adam Patalon (Kurzętnik), M60+ Leon Mederski (Działdowo)

Wśród mieszkańców Powiatu Nowomiejskiego najlepsi okazali się: Krzysztof Kaweczyński (Mszanowo) i Ewa Renkiel-Bucha (Kurzętnik), najszybszym stolarzem był Krzysztof Chmielewskiz Ostródy, a najszybszym w gminie Przemysła Konicz (Montowo)

Wyniki open

1 Artur Olejarz M MKL SZCZECIN M30 1 00:32:20

2 Mariusz Dembowski M H+H Polska Lidzbark M30 2 00:33:53

3 Paweł Czyżkowski M Team Kopeć Mińsk Mazowiecki M30 3 00:33:59

4 Bartosz Mazerski M LKS ZANTYR SZTUM M40 1 00:34:52

5 Damian Błaut M KP PSP Ostróda M20 1 00:34:56

6 Dominik Drażba M Team Kopeć Ełk M30 4 00:35:50

7 Mateusz Guzmann M Grudziądz M20 2 00:36:02

8 Marcin Kasprowicz M Rozbiegane Działdowo M40 2 00:36:08

9 Monika Jackiewicz K Kazanice K20 1 00:36:32

10 Krzysztof Kaweczyński M Team Kopeć Mszanowo M30 5 00:36:47 Powiat Nowomiejski

11 Krzysztof Retecki M Ostromecko M40 3 00:36:51

12 Krzysztof Chmielewski M Ostróda M40 4 00:36:56 Stolarz

13 Martyna Konarzewska K UKS NOSIR DZIAŁDOWO / ROZBIEGANE DZIAŁDOWO K20 2 00:36:57

14 Radosław Górski M Vege Runners Lubawa M40 5 00:36:59

15 Marcel Bestvater M Sztum M20 3 00:37:08

16 Dawid Klejna M OrkaMasters Iława M20 4 00:38:41 Stolarz

17 Sebastian Szarmacher M Działdowo M30 6 00:38:46

18 Adam Patalon M Kurzętnik Biega M50 1 00:39:02 Powiat Nowomiejski

19 Rafał Cyrkler M Ostróda Runners M40 6 00:39:09

20 Krzysztof Golmanowski M Kurzętnik Biega M40 7 00:39:15 Powiat Nowomiejski

21 Mariola Sudzińska K Olsztyn K40 1 00:39:20

22 Marcin Gomulski M ARTWOOD Morąg M30 7 00:39:25

23 Michał Zalewski M Lubawa Kocha Biegać M30 8 00:39:33

24 Michal Kolecki M Iława M20 5 00:39:33

25 Bartosz Budnik M Dąbrowski Team InowrocławM16 1 00:39:40

26 Mariusz Gutmański M Team Kopeć Olsztyn M20 6 00:39:47

27 Wiesław Kwiatkowski M Iława M50 2 00:39:58

28 Przemysław Konicz M Montowo M30 9 00:39:59 Powiat Nowomiejski Gmina

29 Gabriel Łukaszewski M Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno M30 10 00:40:01 Powiat Nowomiejski Gmina ORISTO

30 Piotr Bielski M Radomno biega M40 8 00:40:08 Powiat Nowomiejski

31 Bartosz Goniszewski M Najmowicz Triathlon Lubawa M30 11 00:40:11

32 Dariusz Suliński M Rozbiegany Susz M30 12 00:40:17

33 Leon Mederski M Rozbiegane Działdowo M60+ 1 00:40:29

34 Paweł Pysiak M Linowiec M20 7 00:40:30 Powiat Nowomiejski Gmina

35 Robert Głowacki M Sokół Team Olsztyn M40 9 00:40:56

36 Pawel Studnik M Kurzętnik M30 13 00:41:22 Powiat Nowomiejski

37 Artur Zajączkowski M Rozbiegane Działdowo M40 10 00:41:43

38 Rafał Małolepszy M Lubawa M16 2 00:41:45 Gmina

39 Mariusz Pawlak M Rozbiegane Dzialdowo M40 11 00:41:58

40 Aleksandra Wantowska K Iława Team Kopeć K20 3 00:42:11

41 Szymon Kogut M Kurzętnik Biega M20 8 00:42:15

42 Sławomir Kogut M Kurzętnik Biega M40 12 00:42:15

43 Andrzej Czepek M Kurzętnik Biega M40 13 00:42:32 Powiat Nowomiejski

44 Wojciech Bartnikowski M Działdowo M30 14 00:42:31

45 Tadeusz Piątkowski M Kurzętnik Biega M50 3 00:42:37 Powiat Nowomiejski

46 Leszek Woźniewski M ORiSTO Team Tylice M30 15 00:42:47 ORISTO

47 Katarzyna Piechocka K OSTRÓDA RUNNERS K40 2 00:42:54

48 Kamil Oszczęda M Team Kopeć Nidzica M16 3 00:43:05

49 Hubert Jurkiewicz M Rozbiegany Susz M16 4 00:43:39

50 Tomasz Wiliński 2O M Olsztyn M40 14 00:43:56

51 Mateusz Niedziela M Lks Lubawa M16 5 00:44:00

52 Dariusz Witkowski M Warszawa M30 16 00:44:03 Stolarz

53 Edmund Steckiewicz M KB Lech Rypin M40 1 00:44:13

54 Dariusz Skoneczny M AKM Olsztyn M50 4 00:44:18

55 Janusz Kamiński M Ostróda Runners M40 16 00:44:19

56 Grażyna Bulik K Laseczno K40 3 00:44:19

57 Ireneusz Tarasiewicz M Olsztyn M60+ 2 00:44:20

58 Dariusz Święcki M Sport A-Z Team Iława M40 17 00:44:07 Stolarz

59 Maciej Szypnik M OrkaMasters Iława M40 18 00:44:23 Stolarz

60 Tomasz Cap M Rozbiegany Susz M40 19 00:44:24

61 Sławomir Jurkiewicz M Rozbiegany Susz M30 17 00:44:32

62 Andrzej Dombkowski M Lubawa Kocha Biegać M40 20 00:44:40

63 Karol Januszewski M Biegam U KOLESI Grodziczno M30 18 00:45:17 Powiat Nowomiejski Gmina ORISTO

64 Michał Ławicki M Bratian M30 19 00:45:15

65 Mariusz Osowiecki M Stupsk M16 6 00:45:22

66 Mateusz Żmijewski M Lubawa M30 20 00:45:23

67 Katarzyna Żmijewska K Lubawa K20 4 00:45:37

68 Radosłąw Kamrowski M #8ranobasen emp Iława M40 21 00:45:32

69 Paweł Guzowski M BIEGACZE GORSZEGO SORTU Iława M30 21 00:46:00

70 Michał Maśkiewicz M OrkaMasters Iława M30 22 00:45:58

71 Paulina Peczyńska K Team Kopeć Olsztyn K30 1 00:46:08

72 Mirosław Maraszek M Rozbiegany Susz M40 22 00:46:10 Stolarz

73 Michał Kopistecki M #8ranobasen emp iława M30 23 00:46:03

74 Stanisław Bieńkowski M Grodziczno M40 23 00:46:17

75 Ewa Renkel-Bucha 27 K Kurzętnik Biega K30 2 00:46:28 Powiat Nowomiejski

76 Marek Józefowicz M Rybno M40 24 00:46:28

77 Piotr Szczepaniak M Są Wolniejsi Olsztyn M50 5 00:46:34

78 Janusz Cybulski M Wieliszew M50 6 00:46:37

79 Dariusz Pielenc M Lubawa Kocha Biegać M30 24 00:46:42

80 Andrzej Kamiński M Team Kopeć Iława M60+ 3 00:46:46

81 Arkadiusz Oszczęda M Nidzica Biega M40 25 00:46:44 Stolarz

82 Szymon Sass M Lubawa M20 9 00:46:45 Stolarz

83 Wojciech Lewandowski M Kurzętnik Biega M20 10 00:46:53 Powiat Nowomiejski

84 Monika Danelska K ALA TEAM Ostróda K30 3 00:46:51

85 Andrzej Rębowski M Rozbiegane Działdowo M40 26 00:46:51

86 Jacek Pawlak M ŚLĘZAK TEAM M40 27 00:46:56

87 Arkadiusz Jurewicz M Ostróda Runners M40 28 00:46:54

88 Rafał Kremski M Iława M30 25 00:47:01

89 Wiktoria Kwiatkowska K IŁAWA BIEGA K20 5 00:47:05

90 Michał Jadeszko M Straduny M20 11 00:47:06

91 Anna Sławińska K Iława Rezerwowe Psy K30 4 00:47:14

92 Marek Pruchniewski M Lubawa M40 29 00:47:13

93 Wojciech Grzywacz M Pobiegali Boleszyn M40 30 00:47:17 Powiat Nowomiejski Gmina

94 Michał Domka M Rezerwowe Psy Iława M30 26 00:47:22

95 Agnieszka Kalisz K Lidzbark K30 5 00:47:26

96 Mariusz Pawłowski M Kurzętnik M40 31 00:47:33

97 Łukasz Wiśniewski M Rozbiegane Działdowo M30 27 00:47:30

98 Marcin Idziak M Kurzętnik M40 32 00:47:42 Powiat Nowomiejski

99 Agnieszka Odolińska K PSZCZÓŁKOWSKI TEAM Ostróda K40 4 00:47:47

100 Sawomir Dembkowski M Hartowiec M30 28 00:47:57 ORISTO

{AdmirorGallery}oristo17a{/AdmirorGallery}

Kategorie

K16

1(200) Laura Wrońska K Lks Lubawa K16 01:00:22

2(212) Natalia Zakrzewska K Muks Olimpia Nowe Miasto Lubawskie K16 01:04:16

3(213) Małgorzata Karczewska K K16 01:04:45

K20

1(9) Monika Jackiewicz K K20 1 00:36:32

2(13) Martyna Konarzewska K UKS NOSIR DZIAŁDOWO / ROZBIEGANE DZIAŁDOWO K20 2 00:36:57

3(40 )Aleksandra Wantowska K Team Kopeć K20 3 00:42:11

K30

1(71) Paulina Peczyńska K Team Kopeć K30 1 00:46:08

2 (75) Ewa Renkel-Bucha 27 K Kurzętnik Biega K30 2 00:46:28

3(84) Monika Danelska K ALA TEAM K30 3 00:46:51

K40

1(21) Mariola Sudzińska K K40 1 00:39:20

2(47) Katarzyna Piechocka K OSTRÓDA RUNNERS K40 2 00:42:54

3(56) Grażyna Bulik K K40 3 00:44:19

K50

1(167) Joanna Psiuk K Biegam U KOLESI K50+ 1 00:54:36

2(227 )Aleksandra Gruba Kustusz K K50+ 2 01:16:25

{AdmirorGallery}oristo17b{/AdmirorGallery}

M16

1(25) Bartosz Budnik M Dąbrowski Team M16 1 00:39:40

2(38) Rafał Małolepszy M M16 2 00:41:45

3(48) Kamil Oszczęda M Team Kopeć M16 3 00:43:05

M20

1(5) Damian Błaut M KP PSP Ostróda M20 1 00:34:56

2(7) Mateusz Guzmann M M20 2 00:36:02

3(15) Marcel Bestvater M M20 3 00:37:08

M30

1(1) Artur Olejarz M MKL SZCZECIN M30 1 00:32:20

2(2) Mariusz Dembowski M H+H Polska M30 2 00:33:53

3(3) Paweł Czyżkowski M Team Kopeć M30 3 00:33:59

M40

1(4) Bartosz Mazerski M LKS ZANTYR SZTUM M40 1 00:34:52

2(8) Marcin Kasprowicz M Rozbiegane Działdowo M40 2 00:36:08

3(11) Krzysztof Retecki M M40 3 00:36:51

M50

1(18 )Adam Patalon M Kurzętnik Biega M50 1 00:39:02

2(27) Wiesław Kwiatkowski M M50 2 00:39:58

3(45) Tadeusz Piątkowski M Kurzętnik Biega M50 3 00:42:37

M60+

1(33) Leon Mederski M Rozbiegane Działdowo M60+ 1 00:40:29

2(57) Ireneusz Tarasiewicz M NIEZRZESZONY M60+ 2 00:44:20

3(80) Andrzej Kamiński M Team Kopeć M60+ 3 00:46:46

{AdmirorGallery}oristo17{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Grodziczno nowe miasto lubawskie sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x