III Półmaraton o Puchar Wójta Gminy Biskupiec 2021 – Ewa Renkiel-Bucha i Szymon Felka na podium

Fot. Szymon Jagielski/zawal.info
W niedzielę (10 października) odbył się III Półmaraton o Puchar Wójta Gminy Biskupiec. Wystartowało prawie stu biegaczy, głównie z województwa warmińsko-mazurskie, ale byli też goście z innych regionów. Pojawiło się kilku znaczących biegaczy. Wygrał jeden z faworytów Andrzej Rogiewicz (Grudziądz), który o 12 sekund wyprzedził Grzegorza Kujawskiego (Puck). Trzecia na mecie była pierwsza z pań Ewa Jagielska (Wyszków). Trzecie miejsca w open zajęli: wśród mężczyzn Szymon Felka (Ostróda) i Ewa Renkel-Bucha (Nowe Miasto Lubawskie).

Zwycięzcy kategorii: U18: Marita Tomaszek (Otłowiec) i Paweł Bakirzyński (Iława), U30: Anna Sławińska (Iława) i Radosław Marchlewski (Marzęcice), U40: Amelia Kowalska (Ostróda) i Radosław Górski (Lubawa) U50: Bożena Lilińska (Susz) i Robert Szmidt (Ostróda).

Półmaraton

1 Andrzej Rogiewicz 59 M Grudziądz PACKMAN TEAN OPEN 1 01:11:47

2 Grzegorz Kujawski 86 M Puck LKS Ziemi Puckiej OPEN 2 01:11:59

3 Ewa Jagielska 74 K Wyszków KS Prefbet-Sonarol OPEN 1 01:20:20

4 Szymon Felka 42 M Ostróda Ostróda Runners OPEN 3 01:22:21

5 Radosław Marchlewski 77 M Marzęcice Kurzętnik Biega M30 1 01:23:21

6 Robert Schmidt 43 M Ostróda Ostróda Runners M50 1 01:24:18

…………………………………………..

7 Radosław Górski 49 M Lubawa Biegam u Kolesi M40 1 01:24:29

8 Mariusz Kowalkowski 146 M Lubawa Fizjoterapia Kowalkowski M30 2 01:25:03

11 Adam Patalon 17 M Marzęcice Kurzetnik Biega M50 2 01:28:32

12 Wiesław Kwiatkowski 113 M Franciszkowo Dolne Iława/franciszkowo M50 3 01:30:20

13 Radek Etmanski 25 M Iława #8rb Iława/#iławski_dzik M40 4 01:30:43

14 Dariusz Święcki 24 M Iława Sport A-Z Team Iława M40 5 01:30:57

5 Piotr Patalon 39 M Nowe Miasto Lubawskie OrkaMasters M50 4 01:31:05

17 Marcin Kopera 64 M Iława #ilawskiedziki M40 7 01:31:55

18 Maciej Szypnik 37 M Iława Orkamasters Iława M40 8 01:32:03

19 Arkadiusz Grabiński 19 M Iława Iławskie Smoki Jezioraka M40 9 01:32:18

20 Paweł Leśnicki 122 M Ostróda Ostróda Runners M30 3 01:32:26

22 Krzysztof Wacławski 48 M Iława OrkaMasters Iława M50 5 01:33:54

23 Piotr Gąsior 33 M Susz Rozbiegany Susz M30 4 01:34:16

24 Norbert Wiśniewski 150 M Nowe Miasto Lubawskie M40 11 01:34:28

25 Piotr Bielski 28 M Radomno Radomno Biega M40 12 01:34:58

26 Robert Gołaś 53 M Iława OrkaMasters Iława M40 13 01:35:55

27 Dawid Kozłowski 140 M Lawice M30 5 01:37:45

29 Andrzej Czepek 73 M Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik Biega M50 6 01:38:20

30 Wojciech Lewandowski 112 M Jamielnik Kurzętnik Biega M30 6 01:38:30

31 Mirosław Wasilewski 99 M Iława OrkaMasters Iława M40 15 01:38:42

33 Paweł Bakirzyński 83 M Iława unia wąbrzeźno M18 1 01:39:23

34 Janusz Kamiński 128 M Ostróda Ostróda Runners M40 16 01:39:36

35 Piotr Kopczyński 16 M Lipinki M18 2 01:40:49

36 Robert Cebeniak 71 M Iława M30 7 01:41:20

37 Aleksander Przybyszewski 89 M Iława Husaria Wadowice M18 3 01:41:29

39 Ewa Renkel-Bucha 46 K Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik Biega OPEN 3 01:41:42

40 Szymon Sass 27 M Lubawa Lubawa kocha biegać M30 8 01:42:18

42 Rafał Bojanowski 156 M M40 18 01:42:26

43 Artur Folga 44 M Iława IŁAWA BIEGA M50 7 01:42:40

44 Janusz Cybulski 88 M Iława M50 8 01:42:57

45 Paweł Guzowski 121 M Iława BGS IŁAWA M30 10 01:43:00

47 Piotr Jankowski 139 M Iława Rezerwowe Psy M30 12 01:43:09

48 Jacek Wiśniewski 3 M Słupnica M40 19 01.43.19

50 Krzysztof Komornicki 131 M Ostróda Ostróda Runners M40 20 01:43:39

51 Mateusz Jasiński 101 M Giżycko M30 14 01:44:02

52 Bartosz Czajkowski 1 M Iława M18 4 01:44:25

54 Przemysław Belka 126 M Iława Iława Biega M30 15 01:46:45

55 Damian Paszynin 133 M Iława M40 22 01:47:30

56 Marek Józefowicz 78 M Lubawa M40 23 01:47:32

57 Paweł Kamiński 35 M Wawrowice M30 16 01:47:41

58 Dariusz Grabowski 30 M Bratian TKKF PŁOCK M30 17 01:47:55

59 Amelia Kowalska 87 K Ostróda Ostróda Runners K40 1 01:48:18

60 Paweł Laskowski 57 M Lubawa M30 18 01:50:16

61 Waldemar Dąbrowski 155 M M50 9 01:50:30

62 Rafał Kuciński 116 M Tylice Radomno biega M40 24 01:50:54

64 Anna Sławińska 107 K Iława Rezerwowe Psy K30 1 01:51:06

66 Michał Domka 106 M Iława Rezerwowe Psy M40 25 01:51:22

67 Paweł Nerowski 108 M Iława M30 19 01:51:23

69 Katarzyna Ślasa 23 K Iława K40 2 01:52:17

70 Przemysław Święcki 22 M Iława Sport A-Z Team Iława M30 20 01:52:17

71 Hubert Jurkiewicz 63 M Susz Rozbiegany Susz M18 5 01:52:21

72 Janusz Waidaugusek 54 M Biskupiec Obszar Wiejski Nie zrzeszony M40 27 01:54:20

73 Michał Fafiński 129 M Lubawa Biegam U KOLESI M40 28 01:55:20

74 Radek Pedynkowski 84 M Grodziczno Biegam U KOLESI M40 29 01:55:20

75 Agnieszka Koprowska 45 K Lubawa Biegam u Kolesi K30 3 01:55:21

76 Tomasz Kisicki 26 M Radomno Radomno Biega M30 21 01:55:43

77 Jacek Topolewski 153 M M50 10 01:59:03

78 Mariusz Zięba 132 M Iława BGS IŁAWA M18 6 01:59:14

79 Robert Polec 124 M Ilawa #Z niczego do wszystkiego IMM40 30 02:01:16

80 Dorota Szczypińska 76 K Iława Sport A-Z K30 4 02:04:14

81 Krzysztof Szczypiński 75 M Iława Sport A-Z M40 31 02:04:14

82 Mariusz Dembek 148 M Wonna M18 7 02:04:25

83 Barbara Stępniak 144 K Susz Rozbiegany Susz K40 3 02:04:40

84 Mariusz Milas 151 M Gmina Susz Rozbiegany Susz M50 11 02:04:40

85 Paweł Gąsior 114 M Susz Rozbiegany Susz M30 22 02:04:43

86 Bożena Lulińska 100 K Susz Rozbiegany Susz K50 1 02:04:43

87 Mirek Maraszek 62 M Susz Rozbiegany Susz M40 32 02:04:43

88 Jan Laskowski 61 M Susz Rozbiegany Susz M50 12 02:04:44

89 Aldona Jurkiewicz 31 K Susz Rozbiegany Susz K30 5 02:04:44

90 Sławomir Jurkiewicz 32 M Susz Rozbiegany Susz M40 33 02:04:44

91 Andrzej Psiuk 134 M Rybno Biegam U KOLESI M50 13 02:05:25

92 Miłosz Ostrowski 103 M Lakorz M30 23 02:11:00

93 Filip Wiśniewski 2 M Słupnica M18 8 02:14:46

96 Józef Hołota 152 M M50 15 02:16:46

97 Piotr Guzowski 20 M Iława BGS IŁAWA M30 24 02:22:36

98 Jerzy Szymański 154 M M50 16 02:38:59

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Kurzętnik lubawa nowe miasto lubawskie Ostróda sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x