III Półmaraton Św. Jerzego Ostróda 2014 – Paweł Pszczółkowski i Martyna Barcewicz

Oczekiwany z dużym zainteresowaniem Półmaraton Świętego Jerzego w Ostródzie okazał się imprezą bardzo udaną. Dopisała frekwencja. Na starcie zjawiło się prawie trzystu uczestników. Przeważali oczywiście mieszkańcy Warmii i Mazur, ale nie zabrakło gości z innych regionów m. in. urlopowiczów. Wygrali znani zawodnicy. Najszybciej trasę pokonali: Paweł Pszczółkowski (Olsztyn), a wśród pań Martyna Barcewicz z Bisztynka.

Prowadzono klasyfikacje w różnych kategoriach wiekowych (czołówkę prezentujemy). Wyłoniono także najszybszych ostródzian, a zostali nimi: Katarzyna Radecka i Rafał Korwiel. Półmaraton wrósł w kalendarz sportowy Warmii i Mazur i dla biegaczy regionu stanowi ważny punkt rocznego kalendarza.

Kobiety Open

1 Barcewicz Marta Bisztynek 12tri.pl Drużyna Wilka K20 1986 01:26:58

2 Tuwalska Małgorzata Grabowiec Akademia Biegania K30 1979 01:31:31

3 Tuwalska Elżbieta Grabowiec Akademia Biegania K30 1979 01:32:34

4 Stolarów Agnieszka Malbork Grupa Malbork K40 1973 01:34:52

5 Kasprzak Karolina Olsztyn Akademia Pływania K20 1986 01:39:10

6 Radecka Katarzyna Ostróda K30 1984 01:42:51

7 Szymańska-Mielcarz Jolanta Morąg FINISZ MORĄG K30 1984 01:43:50

8 Korzeniowska Aleksandra Elbląg K30 1980 01:46:18

9 Żuralska Aleksandra Ostróda K20 1988 01:47:02

10 Rzepecka Anna Ciechanów TKKF Promyk Ciechanów K30 1975 01:47:08

11 Pelit Aldona Ettlingen LT ETTLINGEN K40 1973 01:48:34

12 Kowalkowska Małgorzata Biskupiec K40 1972 01:48:54

13 Kozłowska Joanna Olsztyn AKM Olimp Olsztyn K30 1982 01:49:13

14 Wesołowska Karolina Warszawa K20 1988 01:51:00

15 Janowska Anna Olsztyn K30 1981 01:52:44

16 Woronecka Sylwia Morąg Finisz Morąg K30 1984 01:53:10

17 Głuchowska Marta Siedlce K20 1985 01:53:40

18 Filipczyk Joanna Ostróda Wariat Team K40 1972 01:55:11

19 Konarzewska Marta Olsztyn K30 1984 01:56:46

20 Kowalonek Amelia Ostróda Brak K40 1972 01:59:18

21 Stadnik Anna Ostróda K40 1971 01:59:34

22 Wróbel Anna Warszawa 12tri.pl K30 1982 02:00:49

23 Chrzanowska Anna Olsztyn K30 1983 02:00:55

24 Wójcik Agnieszka Rajszew Trucht Tarchomin Team K30 1982 02:02:07

25 Lipnicka Katarzyna Ostróda K30 1982 02:02:30

26 Wąsik Katarzyna Reda K30 1978 02:03:23

27 Michalowska Agata Ostróda Spójnia Warszawa K30 1978 02:04:58

28 Pankowska Katarzyna Iława K30 1983 02:05:21

29 Szczekało Joanna Iława Uroda Polska K30 1975 02:05:21

30 Antczak Riwana Wrocław Pro-Run Wrocław K40 1968 02:05:29

31 Lipińska Aldona Olsztyn K40 1968 02:07:19

32 Brzezińska Marzena Poznań K30 1976 02:07:17

33 Janicka Beata Gdynia K50 1964 02:07:41

34 Czerniakowska Paulina Morąg FINISZ MORĄG K20 1985 02:10:00

35 Lipka Joanna Morąg Finisz Morąg K20 1985 02:10:01

36 Bryła Izabela Bartoszyce 20 Brygada Zmechanizowana K40 1971 02:12:05

37 Zbysław Beata Iława OSS Orka Iława K40 1967 02:16:37

38 Gajewski Halina Olsztyn Gajówka K50 1963 02:19:07

39 Woroniec Alicja Lidzbark Warmiński K30 1981 02:20:09

40 Mierzejewska Martyna 12Tri.pl K30 1983 02:22:18

41 Majchrzak Małgorzata Reszel/Bydgoszcz K30 1984 02:25:52

42 Szatkiewicz Agnieszka Ostróda K20 1988 02:33:43

43 Luczys Katarzyna Ostróda K30 1979 02:47:20

44 Gadkowska Maria Olsztyn K20 1988 02:56:30

Kategorie

K20

1 Kasprzak Karolina Olsztyn Akademia Pływania K20 1986 01:39:10

2 Żuralska Aleksandra Ostróda K20 1988 01:47:02

3 Wesołowska Karolina Warszawa K20 1988 01:51:00

4 Głuchowska Marta Siedlce K20 1985 01:53:40

5 Czerniakowska Paulina Morąg FINISZ MORĄG K20 1985 02:10:00

6 Lipka Joanna Morąg Finisz Morąg K20 1985 02:10:01

K30

1 Radecka Katarzyna Ostróda K30 1984 01:42:51

2 Szymańska-Mielcarz Jolanta Morąg FINISZ MORĄG K30 1984 01:43:50

3 Korzeniowska Aleksandra Elbląg K30 1980 01:46:18

4 Rzepecka Anna Ciechanów TKKF Promyk Ciechanów K30 1975 01:47:08

5 Kozłowska Joanna Olsztyn AKM Olimp Olsztyn K30 1982 01:49:13

6 Janowska Anna Olsztyn K30 1981 01:52:44

K40

1 Stolarów Agnieszka Malbork Grupa Malbork K40 1973 01:34:52

2 Pelit Aldona Ettlingen LT ETTLINGEN K40 1973 01:48:34

3 Kowalkowska Małgorzata Biskupiec K40 1972 01:48:54

4 Filipczyk Joanna Ostróda Wariat Team K40 1972 01:55:11

5 Kowalonek Amelia Ostróda Brak K40 1972 01:59:18

6 Stadnik Anna Ostróda K40 1971 01:59:34

K50

1 Janicka Beata Gdynia K50 1964 02:07:41

2 Gajewski Halina Olsztyn Gajówka K50 1963 02:19:07

Najlepsza ostródzianka

1 Radecka Katarzyna Ostróda K30 1984 01:42:51

2 Żuralska Aleksandra Ostróda K20 1988 01:47:02

3 Filipczyk Joanna Ostróda Wariat Team K40 1972 01:55:11

4 Kowalonek Amelia Ostróda Brak K40 1972 01:59:18

5 Stadnik Anna Ostróda K40 1971 01:59:34

6 Lipnicka Katarzyna Ostróda K30 1982 02:02:30

7 Michalowska Agata Ostróda Spójnia Warszawa K30 1978 02:04:58

8 Szatkiewicz Agnieszka Ostróda K20 1988 02:33:43

9 Luczys Katarzyna Ostróda K30 1979 02:47:20

Mężczyźni Open

1 Pszczółkowski Paweł Olsztyn Pszczółkowski Team M20 1988 01:15:47

2 Dembowski Mariusz Lidzbark M30 1983 01:17:03

3 Chawawko Tomasz Dębno TC. Team M40 1974 01:17:09

4 Cypryański Piotr Warszawa Agisko Team M20 1989 01:17:48

5 Najdzion Robert Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN M30 1976 01:20:23

6 Folta Jarosław Malbork Grupa Malbork M40 1967 01:21:33

7 Bartkowski Zbigniew Działdowo M50 1964 01:22:34

8 Orłowski Tomasz Morąg Finisz Morąg M20 1986 01:23:12

9 Symerewicz Marek Barczewo M40 1967 01:23:33

10 Depka Pradzyński Olgierd Gdynia biegamyrazem.pl M50 1958 01:24:01

11 Lipiński Szymon Olsztyn Pszczółkowski Team M20 1994 01:24:07

12 Kaszubowski Zenon Malbork Grupa Malbork M50 1964 01:25:08

13 Keslinke Łukasz Gdynia biegamyrazem.pl M30 1983 01:25:21

14 Jędrzejak Krzysztof Lidzbark Warmiński M20 1987 01:25:19

15 Chętnik Rafał Sztum LKS ZANTYR SZTUM M30 1977 01:25:31

16 Siepietowski Piotr Warszawa KB REBUS Warszawa M40 1969 01:25:35

17 Czarnecki Marcin Warszawa warszawa M30 1976 01:26:07

18 Piszczatowski Wojciech Warszawa ORANGE POLSKA M40 1971 01:27:29

19 Przedwojewski Tadeusz Olsztyn całodobowcy M40 1969 01:27:33

20 Sadowski Rafał Olsztyn Vegan X M20 1990 01:27:28

21 Popko Janusz Olsztyn Pszczółkowski Team M30 1984 01:28:06

22 Wieczorek Tomek Grodzisk Mazowiecki całodobowcy M30 1982 01:28:20

23 Jakubowski Adam Olsztyn 9 pułk rozpoznawczy M30 1978 01:28:18

24 Horba Kamil Wieprz Team Kopeć M20 1986 01:28:31

25 Zyskowski Andrzej Nowa Wieś całodobowcy M30 1977 01:28:34

26 Korwiel Rafał Ostróda Team Kopeć M30 1984 01:28:51

27 Krygielski Krzysztof Wójtowo brak M30 1975 01:28:37

28 Adamusiak Sławomir Iława Zasuwajki M30 1976 01:28:56

29 Brzozowski Franciszek Miłomłyn NET SYSTEM Triathlon Team M20 1992 01:29:06

30 Punpur Marcin Ostróda M30 1980 01:29:18

31 Bryła Artur Bartoszyce 20 Brygada Zmechanizowana M40 1971 01:29:53

32 Nowak Paweł Kalinowo ROCH Jasienica M20 1989 01:30:07

33 Pieczarka Dariusz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn M40 1972 01:30:44

34 Wiśniewski Mariusz Morąg FINISZ Morąg M40 1973 01:30:57 04:19 01:31:00

35 Kloskowski Adam Gdynia biegamyrazem.pl M40 1973 01:31:12

36 Zalewski Adam Nasielsk M20 1993 01:31:20

37 Sosnowski Krystian Bartoszyce 20 Brygada Zmechanizowana M20 1985 01:31:14

38 Wdowiak Wojciech Olsztyn M40 1973 01:31:37

39 Pieczarka Krzysztof Ostróda AKM Olimp Olsztyn M40 1971 01:31:43

40 Kaczyński Kamil Morąg Paged Sklejka / Finisz Morąg M30 1977 01:31:52

41 Tadla Paweł Ostróda NET SYSTEM Triathlon Team M30 1982 01:32:16

42 Kędzior Maciek Warszawa całodobowcy M30 1983 01:32:22

43 Bestry Michał Pruszków Pruszków Ocassionally Running Nation M30 1984 01:32:22

44 Prusałowicz Jerzy Płock M50 1963 01:32:42

45 Chumowicz Bartosz Olsztyn M30 1984 01:32:28

46 Piniewski Robert Olsztyn M40 1973 01:32:59

47 Krzeszewski Grzegorz Elbląg ECM El-Hurt M40 1972 01:33:05

48 Gąszczyk Krzysztof Ostróda M30 1982 01:33:12

49 Szczecina Rafał Iława Aktywna Iława-Running Team M30 1978 01:33:00

50 Sadowski Tomasz Gdynia KPW GDYNIA M30 1975 01:33:40

Komplet wyników mężczyzn

Open M

M20

1 Cypryański Piotr Warszawa Agisko Team M20 1989 01:17:48

2 Orłowski Tomasz Morąg Finisz Morąg M20 1986 01:23:12

3 Lipiński Szymon Olsztyn Pszczółkowski Team M20 1994 01:24:07

4 Jędrzejak Krzysztof Lidzbark Warmiński M20 1987 01:25:19

5 Sadowski Rafał Olsztyn Vegan X M20 1990 01:27:28

6 Horba Kamil Wieprz Team Kopeć M20 1986 01:28:31

7 Brzozowski Franciszek Miłomłyn NET SYSTEM Triathlon Team M20 1992 01:29:06

8 Nowak Paweł Kalinowo ROCH Jasienica M20 1989 01:30:07

9 Zalewski Adam Nasielsk M20 1993 01:31:20

10 Sosnowski Krystian Bartoszyce 20 Brygada Zmechanizowana M20 1985 01:31:14

M30

1 Najdzion Robert Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN M30 1976 01:20:23

2 Keslinke Łukasz Gdynia biegamyrazem.pl M30 1983 01:25:21

3 Chętnik Rafał Sztum LKS ZANTYR SZTUM M30 1977 01:25:31

4 Czarnecki Marcin Warszawa warszawa M30 1976 01:26:07

5 Popko Janusz Olsztyn Pszczółkowski Team M30 1984 01:28:06

6 Wieczorek Tomek Grodzisk Mazowiecki całodobowcy M30 1982 01:28:20

7 Jakubowski Adam Olsztyn 9 pułk rozpoznawczy M30 1978 01:28:18

8 Zyskowski Andrzej Nowa Wieś całodobowcy M30 1977 01:28:34

9 Korwiel Rafał Ostróda Team Kopeć M30 1984 01:28:51

10 Krygielski Krzysztof Wójtowo brak M30 1975 01:28:37

M40

1 Folta Jarosław Malbork Grupa Malbork M40 1967 01:21:33

2 Symerewicz Marek Barczewo M40 1967 01:23:33

3 Siepietowski Piotr Warszawa KB REBUS Warszawa M40 1969 01:25:35

4 Piszczatowski Wojciech Warszawa ORANGE POLSKA M40 1971 01:27:29

5 Przedwojewski Tadeusz Olsztyn całodobowcy M40 1969 01:27:33

6 Bryła Artur Bartoszyce 20 Brygada Zmechanizowana M40 1971 01:29:53

7 Pieczarka Dariusz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn M40 1972 01:30:44

8 Wiśniewski Mariusz Morąg FINISZ Morąg M40 1973 01:30:57

9 Kloskowski Adam Gdynia biegamyrazem.pl M40 1973 01:31:12

10 Wdowiak Wojciech Olsztyn M40 1973 01:31:37

M50

1 Bartkowski Zbigniew Działdowo M50 1964 01:22:34

2 Depka Pradzyński Olgierd Gdynia biegamyrazem.pl M50 1958 01:24:01

3 Kaszubowski Zenon Malbork Grupa Malbork M50 1964 01:25:08

4 Prusałowicz Jerzy Płock M50 1963 01:32:42

5 Tomaszewski Krzysztof Sobowidz M50 1961 01:34:12

6 Podleś Robert Warszawa M50 1962 01:35:39

7 Borowski Andrzej Działdowo M50 1958 01:37:54

8 Białogrodzki Sylwester Zalesie Górne M50 1961 01:39:25

9 Daniluk Stanisław Olsztyn M50 1963 01:43:06

10 Pobłocki Jan Gdańsk Akademia Biegania M50 1957 01:44:25

M60

1 Lichosik Jerzy Jelenia Góra M60 1950 01:34:39

2 Matejko Piotr Orneta Finisz Morąg M60 1954 01:36:27

3 Andruszkiewicz Bogdan Olsztyn AKM Olimp Olsztyn M60 1953 01:50:51

4 Gazarkiewicz Antoni Gdańsk BIURO HYDROGRAFICZNE MW GDYNIA M60 1952 01:52:13

5 Królikowski Janusz Dywity AKM Olimp Olsztyn M60 1951 02:03:18

6 Gniady Jan Ostróda J. A. GNIADY M60 1950 02:25:23

7 Gieraga Jerzy Łomża M60 1950 02:29:20

M+70

1 Niwiński Stanisław Gdańsk M70+ 1934 02:25:45

Najlepszy ostródzianin

1 Korwiel Rafał Ostróda Team Kopeć M30 1984 01:28:51

2 Punpur Marcin Ostróda M30 1980 01:29:18

3 Pieczarka Krzysztof Ostróda AKM Olimp Olsztyn M40 1971 01:31:43

4 Tadla Paweł Ostróda NET SYSTEM Triathlon Team M30 1982 01:32:16

5 Gąszczyk Krzysztof Ostróda M30 1982 01:33:12

6 Lewiński Paweł Ostróda NET SYSTEM Triathlon Team M20 1990 01:36:10

7 Borowski Paweł Ostróda M30 1978 01:36:34

8 Szatkiewicz Sławomir Ostróda M30 1980 01:37:12

9 Zalewski Przemek Ostróda Wariat Team M30 1982 01:37:26

10 Tołkaczewski Łukasz Ostróda Wariat Team M30 1980 01:40:56

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Biskupiec Bisztynek Działdowo Elbląg iława Morąg Olsztyn Ostróda Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x