IV Dylewski Bieg Sasinów – R. Najdzion i „Szybcy z Olsztyna”

Zimą na nartach, późną wiosną już bez dodatkowego sprzętu odbywa się w okolicach Góry Dylewskiej Bieg Sasinów, impreza ogólnopolska, ale zawsze zdominowana przez biegaczy amatorów z województwa warmińsko-mazurskiego. Organizatorzy zaproponowali uczestnikom dwa dystanse: 4,5 km oraz półmaraton. W biegu głównym zwyciężył Robert Najdzion, który dodatkowo wraz z kolegami z zespołu „Szybcy z Olsztyna” wygrał też klasyfikacje drużynową.

 

Wyniki

 

Pólmaraton

1 NAJDZION ROBERT M 1976 OLSZTYN SZYBCY Z OLSZTYNA 1:28:02

2 KULESZO KAROL M 1983 SUWAŁKI 1:28:29

3 WIŚNIEWSKI MARIUSZ M 1973 MORĄG 1:29:33

4 DŁUGOSZ MAREK M 1962 MRĄGOWO KB MRĄGOWO 1:32:15

5 TRACZ MACIEJ M 1970 WYSOKA WIEŚ WDT 1:32:57

6 ŁOśYŃSKI PIOTR M 1963 OLSZTYN NAPRZÓD GAZ OLSZTYN 1:36:28

7 DOBRZYŃSKI HENRYK M 1962 OLSZTYN NAPRZÓD GAZ OLSZTYN 1:38:39

8 KUBIT TADEUSZ M 1974 MŁAWA KUBIT 1:39:36

9 PIECZARKA DARIUSZ M 1972 OLSZTYN AKM OLSZTYN 1:40:06

10 KRAWIEC ANDRZEJ M 1972 OLSZTYN AKM OLSZTYN 1:40:56

………………………………………………………………………………..

11 MITKOWSKI DANIEL M 1980 OLSZTYN SZYBCY Z OLSZTYNA 1:41:36

12 ZARZYCKI DANIEL M 1980 OLSZTYN 1:41:50

12 ZARZYCKI DANIEL M 1980 OLSZTYN 1:41:50

13 PIĄTEK BOGDAN M 1953 1:42:06

14 TRACZ JACEK M 1963 WYSOKA WIEŚ WDT 1:42:11

15 GĄSZCZYK KRZYSZTOF M 1982 OSTRÓDA 1:42:57

16 GODLEWSKI DANIEL M 1975 OLSZTYN SZYBCY Z OLSZTYNA 1:46:58

17 WÓJCIK MARCIN M 1987 BARTOSZYCE SZYBCY I ŻYWI 1:47:23

18 SZREDEL MAREK M 1955 1:47:42

19 BODEK GABRIEL M 1972 SZYBCY Z OLSZTYNA 1:49:14

20 WACŁAWSKI KRZYSZTOF M 1965 1:49:54

21 PECKA TOMASZ M 1978 JASŁO WDT 1:50:49

22 KWIATKOWSKI RYSZARD M 1963 OLSZTYN NAPRZÓD GAZ OLSZTYN 1:51:07

23 SOBCZAK KRZYSZTOF M 1982 OLSZTYN AKM OLSZTYN 1:52:04

24 PRUCHNIEWSKI SŁAWOMIR M 1979 WARSZAWA SZYBCY I śYWI 1:52:43

25 NOWACKA JUSTYNA K 1978 TUCHOLA 1:56:31

26 CHRABOWSZCZ JERZY M 1957 OSTRÓDA 1:56:41

27 ZAPADKA STANISŁAW M 1955 MRĄGOWO KB MRĄGOWO 1:59:28

28 RUPIŃSKI GRZEGORZ M 1988 ELBLĄG SZYBCY I śYWI 2:00:09

29 ŻULCZYK WOJCIECH M 1959 NIDZICA 2:00:40

30 SZACHINA KRZYSZTOF M 1970 WARSZAWA 2:01:12

31 MATWIEJCZUK ARKADIUSZ M 1962 IŁAWA 2:05:35

32 GUTFRAŃSKI PAWEŁ M 1976 ELBLĄG 2:06:32

33 OLEJNIK KRZYSZTOF M 1971 OLSZTYN 2:06:33

34 SZUBSTARSKI JAROSŁAW M 1976 LUBLIN NIEWIDZIALNI 2:08:51

35 KŁOS JAN M 1964 OLSZTYN 2:09:59

36 MATUSIAK KRZYSZTOF M 1977 OSTRÓDA NIEWIDZIALNI 2:11:54

37 ŚWIERZEWSKA WERONIKA K 1985 OSTRÓDA NIEWIDZIALNI 2:12:14

38 GRANICA MAREK M 1966 IŁAWA

 

Drużynowo

1 SZYBCY Z OLSZTYNA (NAJDZION ROBERT 1:28:02 MITKOWSKI DANIEL 1:41:36 GODLEWSKI DANIEL 1:46:58 4:56:36)

2 WDT (TRACZ JACEK 1:42:11 TRACZ MACIEJ 1:32:57 PECKA TOMASZ 1:50:49 5:05:57)

3 NAPRZÓD GAZ OLSZTYN (KWIATKOWSKI RYSZARD 1:51:07 ŁOŻYŃSKI PIOTR 1:36:28 DOBRZYŃSKI HENRYK 1:38:39 5:06:14)

4 AKM OLSZTYN (PIECZARKA DARIUSZ 1:40:06 KRAWIEC ANDRZEJ 1:40:56 SOBCZAK KRZYSZTOF 1:52:04 5:13:06)

5 SZYBCY I ŻYWI ( WÓJCIK MARCIN 1:47:23 PRUCHNIEWSKI SŁAWOMIR 1:52:43 RUPIŃSKI GRZEGORZ) 2:00:09 5:40:15

6 NIEWIDZIALNI (SZUBSTARSKI JAROSŁAW 2:08:51 MATUSIAK KRZYSZTOF 2:11:54 ŚWIERZEWSKA WERONIKA 2:12:14 6:32:59 )

 

Dystans 4,5 km

1 DŁUGOSZ KAMIL M 1986 MRĄGOWO 0:16:06

2 ŁĄTKOWSKI SŁAWOMIR M 1976 LUBAWA 0:16:49

3 OSSOWSKI JACEK M 1995 LUBAWA OSA TEAM 0:17:13

4 KLIMCZAK PIOTR M 1972 OSW SZATANY 0:17:32

5 CZERWIŃSKI ADAM M 1957 ELBLĄG 0:17:40

6 BUKOWSKI PIOTR M 1980 0:17:48

7 MIENDAK ARKADIUSZ M 1988 OLSZTYN OSW SZATANY 0:18:02

8 OSSOWSKI KRZYSZTOF M 1974 LUBAWA OSA TEAM 0:18:25

9 BODZIAK MARCIN M 1970 OLSZTYN 0:18:42

10 NIEDŹWICKI PIOTR M 1983 LUBAWA 0:18:49

…………………………………………………………………..

11GODLEWSKA IWONA K 1974 OLSZTYN OSW SZATANY 0:18:59 (1)

13 PAWŁOWSKI MARIUSZ M 1979 OLSZTYN 0:19:18

14 KONOPKA STANISŁAW M 1959 OSTRÓDA 0:19:18

16  ŚMIGLEWSKI KRZYSZTOF M 1973 PIETRZWAŁD 0:19:49

17 BAŃKOWSKI KRYSTIAN M 1998 PETRZWAŁD PIETRZWAŁDZIACY 0:19:49

18 KWIATKOWSKI MARCIN M 1992 SAMBOROWO 0:19:53

19 NIEDŹWIECKI PAWEŁ M 1983 LUBAWA 0:19:54

20 MACIOŁEK DAMIAN M 1995 LUBAWA OSA TEAM 0:20:08

21 DŁUGIŃSKI KACPER M 2000 OSTRÓDA 3 0:20:09

22 KUBIT MARCIN M 2000 MŁAWA 0:20:35

23 DZILIŃSKI MARCIN M 1975 OSTRÓDA 0:20:49

24 ŁĄTKOWSKA MIROSŁAWA K 1978 LUBAWA 0:20:53 (2)

27 WISZNIEWSKI SZYMON M 1998 PIETRZWAŁD PIETRZWAŁD 0:21:54

28 SANECKI MICHAŁ M 1980 OSTRÓDA 0:22:28

30 RYBKA SEBASTIAN M 2000 OLSZTYN 0:23:32

31 RASZKIEWICZ JACEK M 1969 OSTRÓDA 0:23:40

32 GODLEWSKA IZABELA K 2001 OLSZTYN OSW SZATANY 0:23:45 (3)

33 TRZECIAK BARTOSZ M 2000 OSTRÓDA 3 0:24:15

35 WICZKOWSKI AREK M 1980 PETRZWAŁD PIETRZWAŁDZIACY 0:24:53

36 PIŁAT MARCIN M 1999 PIETRZWAŁD PIETRZWAŁD 0:25:26

37 DŁUGOSZ LIDIA K 1965 MRĄGOWO 0:25:46 (4)

38 RYBSKI JACEK M 1970 OSTRÓDA 0:25:46

41 ŚLIWIŃSKI KRZYSZTOF M 1998 PETRZWAŁD PIETRZWAŁDZIACY 0:27:00

42 WISZNIEWSKI DOMINIK M 2003 PIETRZWAŁD PIETRZWAŁD 0:27:03

43 ŚMIGLEWSKA PAULINA K 1997 PIETRZWAŁD 0:27:16 (6)

45 PIWOWARCZYK MIRON M 2003 OSTRÓDA 0:28:02

46 PIWOWARCZYK GRZEGORZ M 1976 OSTRÓDA 0:28:04

47 KIELASZEWSKA PATRYCJA K 1996 DYLEWO 0:28:18 (8)

48 SANECKI FRANEK M 1980 OSTRÓDA 0:27:38

49 RYBSKI MARCEL M 2003 OSTRÓDA 3 0:29:16

50 DĄBEK PIOTR M 2003 OSTRÓDA 0:29:22

51 DĄBEK DANIEL M 1975 OSTRÓDA 0:29:22

53 KOWALCZYK KRZYSZTOF M 1965 STARE JABŁONKI 0:29:43

54 KOSEK MAGDALENA K 1996 DYLEWO 0:30:53 (9)

56 TRACZ MIKOŁAJ M 2004 WYSOKA WIEŚ WDT 0:31:33

57 TRACZ JACEK M 2003 WYSOKA WIEŚ WDT 0:31:35

58 MAKSIM ADA K 1985 WYSOKA WIEŚ WDT 0:31:35 (10)

61 CHMIELEWSKI STEFAN OSKAR M 2003 OSTRÓDA 0:34:20

 

Drużynowo

1 OSW SZATANY (GODLEWSKA IWONA 0:18:59 KLIMCZAK PIOTR 0:17:32 MIENDAK ARKADIUSZ 0:18:02 0:54:33)

2 OSA TEAM ( MACIOŁEK DAMIAN 0:20:08 OSSOWSKI JACEK 0:17:13 KRZYSZTOF 0:18:25 0:55:46)

3 PIETRZWAŁDZIACY (BAŃKOWSKI KRYSTIAN 0:19:49 ŚLIWIŃSKI KRZYSZTOF 0:27:00 WICZKOWSKI AREK 0:24:53 1:11:42)

 

Organizatorami imprezy byli: Stowarzyszenie Miłośników Gór Dylewskich i gmina Ostróda przy pomocy Urzędu Gminy Ostróda.

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x