IV Kwidzyński Bieg Papiernika 2013 – Dwóch olsztynian w dziesiątce

Ponad półtora tysięcy uczestników zgromadził Kwidzyński IV Bieg Papiernika. Bardzo dużą grupę stanowili reprezentanci województwa warmińsko-mazurskiego, głównie z Elbląga, Susza, Morąga, Iławy, Braniewa, Fromborka, Lubawy i Olsztyna. Zwyciężył długodystansowiec ze Śląska Wrocław mieszkaniec Bydgoszczy Błażej Brzeziński, ale doskonale pobiegli olsztynianie: Dariusz Malich był ósmy – pierwszy w kat. M-40, a Paweł Pszczółkowski dziewiąty. Wielu uplasowało sie wysoko w swoich grupach wiekowych.

 

Klasyfikacja Open. (dystans 10 km)

1 BRZEZIŃSKI Błażej Bydgoszcz POL Wks-śląsk Wrocław 87 M18/1 M / 1 00:31:08

2 DUDYCZ Radosław Gdańsk POL Ks Team Run Gdańsk 74 M30/1 M / 2 00:31:16

3 MAZERSKI Bartosz Sztum POL Lks Zantyr Sztum 76 M30/2 M / 3 00:32:10

4 RZESZEWICZ Karol Wilanowo POL Km Psp 83 M30/3 M / 4 00:32:57

5 LEWANDOWSKI Michał Skórcz POL Llksziemikociewskiej Skórcz 92 M18/2 M / 5 Db/1 00:33:17  

6 NARTOWSKI Kamil Brodnica POL 84 M18/3 M / 6 00:33:32

7 18 SIEJAKOWSKI Michał Kwidzyn POL Kts Ironman 79 M30/4 M / 7 Kw/1 00:34:03

8 4113 MALICH Dariusz Olsztyn POL Akm Olimp Olsztyn 68 M40/1 M / 8 00:34:04

9 4270 PSZCZÓŁKOWSKI Paweł Olsztyn POL Sklepbiegowy.com 88 M18/4 M / 9 00:34:29  

10 PIRÓG Arkadiusz Sztum POL Lks Zantyr Sztum 82 M30/5 M / 10 00:35:32

……………………………………………………………………………

12 SEROCKI Adam Elbląg POL Eko Gryf Elbląg 73 M40/2 M / 12 Db/2 00:35:44

38 CHODOROWICZ Kamil Morąg POL Paged Sklejka Morąg 89 M18/18 M / 37 Db/14 00:37:39

40 WOLAK Rafał Braniewo POL Atena 85 M18/19 M / 39 00:37:41

42 SYMEREWICZ Marek Barczewo POL 67 M40/8 M / 41 00:38:06

43 ORŁOWSKI Tomasz Morąg POL Finisz Morąg 86 M18/21 M / 42 Db/17 00:38:07

44 STEFAŃSKI Andrzej Elbląg POL Eko Gryf – Elbląg 62 M50/2 M / 43 00:38:11

62 BISKUPSKI Mariusz Susz POL Uks Trs Susz 74 M30/19 M / 61 00:39:18

69 KĘPIŃSKI Krzysztof Susz POL Uks Trs Susz 76 M30/22 M / 67 00:39:34

71 SOKOŁOWSKI Krzysztof Elbląg POL Truso Elbląg 78 M30/23 M / 69 00:39:37 72 65

75 JABŁOŃSKI Jarosław Siemiany POL Uks Trs Susz 73 M40/13 M / 73 00:39:50

83 1236 KARCZEWSKI Maksymilian Susz POL Uks Trs Susz 95 M18/31 M / 81 Db/36 00:40:07

88 PROCHNA Krzysztof Frombork POL Brak 72 M40/17 M / 86 00:40:20

89 MAJKUT Ireneusz Ostróda POL Ogb 65 M40/18 M / 87 Db/39 00:40:23

90 TOMASZEWICZ Marcin Elbląg POL Triathlon T.team 90 M18/34 M / 88 00:40:23

101 KOWALSKI Jerzy Elbląg POL 68 M40/22 M / 99 00:40:55

116 RYDECKI Karol Elbląg POL Enduro Man Elbląg 60 M50/9 M / 114 00:41:20 117 4300

118 KWIATKOWSKI Krzysztof Elbląg POL Elbażant 59 M50/10 M / 116 00:41:21

122 ADAMUSIAK Sławomir Iława Bank Spółdzielczy W Suszu 76 M30/38 M / 12 0Db/53 00:41:24

123 FERSZT Piotr Olsztyn POL Akm Olimp Olsztyn 81 M30/39 M / 121 00:41:26

126 TOMASZEWICZ Damian Elbląg POL Triathlon T.team/awfis Gdańsk 93 M18/47 M / 124 00:41:29

131 FILIPEK Daniel Braniewo POL Rim Tim Team 76 M30/41 M / 12 9Db/58 00:41:39

132 BIELSKI Adam Elbląg POL Niezrzeszony 65 M40/27 M / 13 0Db/59 00:41:44

149 SOBOLEWSKI Marcin Zalewo POL Uks Trs Susz 77 M30/50 M / 14 7Db/70 00:42:19

159 WĘGIER Arkadiusz Susz POL Uks-trs Susz 77 M30/56 M / 157 00:42:39

160 GAJOWNICZEK Maciej Frombork POL Rim Tim Team Braniewo 78 M30/57 M / 158 00:42:41

163 CYBRUCH Krzysztof Elbląg POL Enduro Man Elbląg 66 M40/33 M / 161 00:42:45

169 GĄSIOR Piotr Susz POL 84 M18/59 M / 167 00:42:54

181 FIEDUCIK Jarosław Olsztynek POL 69 M40/39 M / 17 8Db/82 00:43:01

182 ARANOWSKI Patryk Lubawa POL 79 M30/66 M / 179 00:43:01

196 SZNAZA Kacper Elbląg POL Korona Group 95 M18/67 M / 19 3Db/92 00:43:16

202 NIEDŹWIECKI Piotr Lubawa POL Running Bears Lubawa 83 M30/74 M / 199 00:43:21

205 KOSOWSKI Janusz Olsztyn POL Akm Olimp-olsztyn 52 M60/3 M / 202 00:43:24

236 BYSZEWSI Krzysztof Susz POL 85 M18/73 M / 231 00:44:01

244 SZYSLER Andrzej Susz POL `luks „magma„ Susz` 55 M50/15 M / 239 00:44:12

251 KUKUĆ-KWAPISZEWSKA Anna Elbląg POL Meritum Bank I Partnerzy 78 K30/3 K / 6 00:44:19

255 AUGUSTYNIAK Mariusz Susz POL Uks Trs Susz 74 M30/94 M / 24 9Db/114 00:44:25

256 CZERWIŃSKI Adam Elbląg POL 57 M50/16 M / 250 00:44:25

257 SZNAZA Tadeusz Elbląg POL Korona Group 59 M50/17 M / 251 00:44:25

260 TOMCZYK Stefan Susz POL Trs Susz 73 M40/59 M / 254 00:44:26

266 LANGOWSKI Piotr Susz POL Uks Trs Susz 74 M30/98 M / 260 00:44:33

270 PLUTA Gniewomir Susz POL Uks-trs Susz 81 M30/102 M / 2 6D4b/123 00:44:41

271 ROLKA Mirosław Morąg POL 65 M40/61 M / 265 00:44:41

273 MATEJKO Piotr Orneta POL Niezrzeszony 54 M50/19 M / 267 00:44:46

274 CZERWIŃSKA Regina Elbląg POL 59 K50/1 K / 7 00:44:47

280 MACHEJKO Piotr Giżycko POL Grupa Majka 80 M30/104 M / 2 7D2b/127 00:44:52

286 ZALESKI Bartłomiej Elblag POL Jw 4260 77 M30/107 M / 278 00:44:53

287 LASZCZAK Jerzy Olsztyn POL 61 M50/20 M / 27 9Db/130 00:44:54

289 HAMERNIK Tomasz Elbląg POL Kalenji Tuning 86 M18/87 M / 281 00:44:55

292 GADOWSKI Marcin Elbląg POL Meritum Bank I Partnerzy 81 M30/109 M / 2 8D4b/131 00:44:57

294 TCHÓRZEWSKI Jerzy Pasłęk POL Bbl Pasłęk 68 M40/65 M / 28 6Db/132 00:44:59 295 4286 296

297 ŁASTOWSKI Daniel Morąg POL 72 M40/67 M / 289 00:45:04

308 SIKORA Ryszard Pasłęk POL Bbl Pasłęk 79 M30/114 M / 300 00:45:11

319 FURMAN Kornel Susz POL Uks Trs Susz 93 M18/97 M / 311 00:45:25

329 ZYCH Dawid Elbląg POL 74 M30/122 M / 3 2D1b/150 00:45:37

332 KOSTKOWSKI Mariusz Iława POL 75 M30/123 M / 324 00:45:44

335 JASTRZĘBSKI Rafał Iława POL 81 M30/125 M / 3 2D7b/152 00:45:46

337 ROCZYŃSKI Paweł Morąg POL Finisz Morąg 76 M30/126 M / 3 2D9b/154 00:45:48 338 270

340 ERDON Maciej Morąg POL Finisz Morąg 75 M30/127 M / 332 00:45:51

343 MOUNIER Frederic Olsztyn POL A.k.m Olsztyn 72 M40/76 M / 335 00:45:51

363 SOBUCKI Jacek Susz POL 74 M30/136 M / 355 00:46:15

366 MACKIEWICZ Tomasz Susz POL Uks Trs Susz 75 M30/138 M / 3 5D8b/168 00:46:19

368 RÓŻALSKI Piotr Elbląg POL Elbląg 79 M30/140 M / 360 00:46:23

372 ŚWIDERSKI Jan Pasłęk POL Bbl Pasłęk 67 M40/84 M / 36 4Db/172 00:46:29

375 PANEK Wojciech Susz POL Uks Trs Susz 77 M30/143 M / 366 00:46:30

377 ALEKSIUK Sławek Elbląg POL Atena 86 M18/108 M / 3 6D8b/176 00:46:31

378 ELMINOWSKI Wojciech Elbląg POL Elbląg 62 M50/29 M / 369 00:46:32

391 MATWIEJCZUK Arkadiusz Iława POL 62 M50/32 M / 38 2Db/185 00:46:38

395 CHRABONSZCZ Jerzy Ostróda POL Ogb 57 M50/34 M / 38 6Db/188 00:46:43

419 KIERSZTAN Andrzej Iława POL 81 M30/158 M / 410 00:47:03

435 RAJKOWSKI Leszek Iława POL 78 M30/166 M / 426 00:47:22

442 NIEDŹWIECKI Paweł Lubawa POL Running Bears Lubawa 83 M30/170 M / 432 00:47:26

443 KARCZEWSKI Jan Susz POL Uks Trs Susz 88 M18/120 M / 4 3D3b/208 00:47:26

444 FURMAN Maciej Susz POL Uks-trs Susz 71 M40/100 M / 434 00:47:26

448 KARCZEWSKI Jacek Susz POL 63 M50/38 M / 438 00:47:32

455 ZNAROWSKA Bożena Elbląg POL Eko Gryf Elbląg 63 K50/2 K / 12 00:47:36

461 SIÓŁKOWSKI Wiesław Elbląg POL Psp Elbląg 55 M50/39 M / 449 00:47:42

464 SAŁAMACHA Łukasz Elbląg POL Rehaholistic.pl 81 M30/177 M / 4 5D2b/218 00:47:46

465 KREFT Waldemar Elbląg POL 69 M40/106 M / 4 5D3b/219 00:47:47

479 TUŃSKI Jacek Elbląg POL Runners Team Pasłęk 65 M40/110 M / 465 00:47:58

480 KOSIŃSKI Jacek Elbląg POL 70 M40/111 M / 4 6D6b/227 00:47:59

488 KARCZEWSKI Piotr Susz POL 90 M18/126 M / 4 7D4b/232 00:48:06

495 RABIJAK Mariusz Dźwierzuty POL 80 M30/191 M / 4 8D1b/236 00:48:12

500 MOTYKA Konrad Braniewo POL 74 M30/195 M / 4 8D6b/238 00:48:15

Fot. strona organizatora

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x