IV Lubawska Dycha 2014 – Wojciech Kopeć znów najszybszy

Po raz czwarty w sobotę (17 sierpnia)odbył się bieg uliczny pod nazwą "Lubawska Dycha". Impreza, której patronuje burmistrz miasta Maciej Radtke cieszy się coraz większą popularnością. Tym razem do rywalizacji przystąpiło ponad 200 uczestników, zdecydowana większość z Warmii i Mazur. Bieg główny wygrał faworyt Wojciech Kopeć z Olsztynka przed Pawłem Tadejewskim (Ostróda) i Mariuszem Pawłowskim (Marzęcice)

Wśród pań dominowały zawodniczki spoza województwa warmińsko-mazurskiego. Zwyciężyła Barbara Bączek-Motała z Rumii, a najlepsza biegaczka naszego regionu okazała się Marta Stańczuk (Team Kopeć)

Najlepszym zawodnikiem z Lubawy był Arkadiusz Długokęcki. Bieg główny poprzedziły konkurencje dla dzieci i młodzieży, które też cieszyły się sporym zainteresowaniem

Klasyfikacja Open

1 M (1) WOJCIECH KOPEć 1986 PAGED SKLEJKA/MTZ/TEAM KOPEĆ 00:33:45 M20(1)

2 M (2) PAWEŁ TADEJEWSKI 1979 OSTRÓDA 00:34:04 M30(1)

3 M (3) MARIUSZ PAWŁOWSKI 1976 MARZĘCICE BBL KURZETNIK 00:34:29 M30(2)

4 M (4) MARIUSZ DEMBOWSKI 1983 LIDZBARK 00:34:58 M30(3)

5 M (5) KAMIL CHODOROWICZ 1989 MORĄG PAGED SKLEJKA TEAM KOPEĆ 00:35:33 M20(2)

6 M (6) CEZARY MYSERA 1993 PIASKI PTT DELTA PŁOCK 00:35:52 M20(3)

7 M (7) TOMASZ ORŁOWSKI 1986 MORĄG FINISZ MORĄG 00:36:31 M20(4)

8 M (8) RADOSŁAW RUSS 1996 LASKOWICE 00:36:50 M20(5)

9 M (9) PRZEMYSŁAW MENZIŃSKI 1987 BARCZEWO FINISZ MORĄG 00:37:00 M20(6)

10 M (10) ZBIGNIEW BARTKOWSKI 1964 DZIAŁDOWO 00:37:08 M50(1)

11 M (11) PIOTR KAMIŃSKI 1992 IŁAWA 00:37:20 M20(7)

14 M (14) TOMASZ HAPKE WILKOWO 1977 00:37:48 M30(5)

15 M (15) ARKADIUSZ DŁUGOKĘCKI 1990 LUBAWA 00:37:52 LUB(1) M20(9)

17 M (17) JACEK SZCZYGŁOWSKI 1971 MORĄG FINISZ MORĄG 00:38:02 M40(1)

21 M (21) PIOTR GĄSIOR 1984 SUSZ 00:38:35 M30(6)

25 M (25) JACEK NADULSKI 1979 OLSZTYN TEAM KOPEĆ 00:39:21 M30(8)

28 M (28) FRANCISZEK BRZOZOWSKI 1993 MIŁOMŁYN BRZOZOWSKI TRI-RUN TEAM 00:40:00 M20(12)

29 M (29) MATEUSZ KRAWIECKI 1989 LUBAWA 00:40:28 LUB(2) M20(13)

30 M (30) JACEK TRACZ 1963 STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW WZGÓRZ DYLEWSKICH00:40:29 M50(4)

31 M (31) SŁAWOMIR ADAMUSIAK 1976 GAŁDOWO ZASUWAJKI 00:40:33 M30(10)

33 M (32) SŁAWOMIR ŁĄTKOWSKI 1976 LUBAWA 00:40:48 LUB(3) M30(11)

36 M (36) MARCIN ZARęBSKI 1982 AKM OLIMP OLSZTYN 00:42:04 M30(13)

41 M (40) ANDRZEJ RZEPKA 1974 WIELKI GŁĘBOCZEK BBL KURZĘTNIK 00:42:11 M40(5)

42 M (41) ADAM SZOK 1973 OLSZTYN 00:42:12 M40(6)

43 M (42) KAROL KOSZCZKA 1976 IŁAWA AKTYWNA IŁAWA 00:42:14 M30(16)

47 M (46) KRZYSZTOF ŁOJEK 1996 IŁAWA 00:42:50 M20(17)

48 M (47) ŁUKASZ GÓRSKI 1984 BBL KURZĘTNIK 00:42:54 M30(18)

49 M (48) KRYSTIAN GĄSIOR 1996 SUSZ UKS TRS SUSZ 00:42:56 M20(18)

51 M (49) PIOTR BOJAROWSKI 1967 TEAM KOPEĆ 00:43:14 M40(7)

52 M (50) MAREK RUCIŃSKI 1968 DĄBRÓWNO VEL-DĄBRÓWNO 00:43:25 M40(8)

53 M (51) PIOTR BUKOWSKI 1985 LUBAWA 00:43:28 LUB(5) M20(19)

54 M (52) RAFAŁ WIŚNIEWSKI 1984 IŁAWA 00:43:49 M30(19)

55 M (53) ALEKSANDER NOWAKOWSKI 1995 LUBAWA 00:43:51 LUB(6) M20(20)

56 M (54) DAWID EWERTOWSKI 1985 MSZANOWO 00:43:52 M20(21)

60 M (56) ANDRZEJ KUŁYK 1967 IŁAWA 00:44:27 M40(9)

61 M (57) MARIUSZ KOSTKOWSKI 1975 IŁAWA UBEZPIECZENIA –KOSTKOWSKI 00:44:28 M30(21)

62 M (58) KRZYSZTOF KWIATKOWSKI 1959 ELBLĄG 00:44:31 M50(7)

63 M (59) MARCIN KWIATKOWSKI 1992 SAMBOROWO BRZOZOWSKI TRI-RUN TEAM 00:44:32 M20(22)

64 M (60) DANIEL LEMPEK 1982 LUBAWA 00:44:37 LUB(7) M30(22)

66 M (62) MICHAŁ BRZOZOWSKI 1993 OLSZTYN 00:44:46 M20(23)

67 M (63) MARIUSZ PŁASZCZYK 1978 IŁAWA 00:44:48 M30(23)

68 M (64) HAKAN ROMMEDAHL 1968 IŁAWA 00:44:55 M40(11)

69 M (66) ARKADIUSZ MATWIEJCZUK 1962 IŁAWA 00:45:01 M50(8)

70 M (65) PRZEMYSŁAW NAWOJCZYK 1981 KETRZYN AKM OLIMP OLSZTYN 00:45:01 M30(24)

71 M (67) ARTUR PUCEK 1973 MAŁY GŁĘBOCZEK 00:45:11 M40(12)

73 M (69) TOMASZ KARCZEWSKI 1979 LUBAWA 00:45:19 LUB(8) M30(25)

75 M (71) PAWEŁ ROCZYŃSKI 1976 MORAG FINISZ MORĄG 00:45:25 M30(27)

76 M (72) WIESŁAW 1955 LIDZBARK 00:45:30 M50(9)

77 M (73) DAREK SULIŃSKI 1981 SUSZ 00:45:31 M30(28)

80 M (76) ARKADIUSZ KONOPKA 1973 IŁAWA 00:45:37 M40(14)

82 M (78) KAMIL JÓZEFOWICZ 1983 IŁAWA 00:45:45 M30(29)

83 M (79) PRZEMYSŁAW ZIELIŃSKI 1976 OLSZTYN 00:45:47 M30(30)

84 M (81) ŁUKASZ ŚWIĄTKOWSKI 1984 RUNNING BEARS LUBAWA 00:45:50 LUB(9) M30(31)

85 M (82) PIOTR NIEDŹWIEDZKI 1983 LUBAWA RUNNING BEARS LUBAWA 00:45:50 LUB(10) M30(32)

90 M (85) MARIUSZ PROKOP 1975 ELBLĄG KARATE KYOKUSHIN WĘGORZEWO 00:46:10 M30(33)

93 K (6) MARTA STAŃCZUK 1982 TEAM KOPEĆ 00:46:21 K30(2)

95 M (89) JAROSŁAW GRABOWSKI 1991 OLSZTYN 00:46:23 M20(29)

96 M (90) JACEK KARCZEWSKI 1963 SUSZ 00:46:29 M50(14)

97 K (7) JULITA GOJŁO-WOŹNIAK 1985 OLSZTYN 00:46:30 K20(2)

98 M (91) LECH MATERSKI 1962 LIDZBARK 00:46:43 M50(15)

100 M (93) MACIEJ GRABOWSKI 1989 LUBAWA 00:47:10 LUB(11) M20(31)

101 M (94) PAWEŁ GROT 1969 ULNOWO 00:47:19 M40(16)

102 M (95) TOMASZ DUDKO 1979 DYWITY DYWITY GO 00:47:22 M30(34)

103 M (96) JAROSŁAW BOREK 1969 GIERZWAŁD TEAM KOPEĆ 00:47:38 M40(17)

104 M (97) MICHAŁ KOŁECKI 1995 IŁAWA UKS TRS SUSZ 00:47:56 M20(32)

105 M (98) MAREK MAJEWSKI 1964 OLSZTYN 00:48:00 M50(16)

106 M (99) GRZEGORZ OSIECKI 1951 KISIELICE KB LECH RYPIN 00:48:05 M50(17)

108 M (101) LESZEK RAJKOWSKI 1978 IŁAWA 00:48:20 M30(35)

109 K (8) IWONA KWIATKOWSKA 1959 00:48:45 K50(1)

110 M (102) FILIP SZABELSKI 1991 BRZOZOWSKI TRI-RUN TEAM 00:48:47 M20(33)

111 M (103) PIOTR ŁASZKOWSKI 1976 PELNIK K.S WACHLARZ 00:48:51 M30(36)

112 K (9) DOROTA KAWKA 1977 LUBAWA 00:48:57 K30(3) LUB(12)

113 K (10) JOANNA FILIPCZYK 1972 OSTRÓDA WARIAT TEAM 00:49:02 K40(4)

114 M (104) LESZEK WRZYSZCZ 1959 OLSZTYN 00:49:15 M50(18)

116 M (105) TOMASZ PETRYKOWSKI 1968 IŁAWA 00:49:22 M40(19)

117 M (106) ZBIGNIEW WOJCIECHOWSKI 1958 OLSZTYN 00:49:26 M50(19)

118 M (107) DAWID BUDNIEWSKI 1981 IŁAWA 00:49:31 M30(37)

119 K (12) MIROSŁAWA ŁĄTKOWSKA 1978 LUBAWA 00:49:35 K30(5) LUB(13)

120 M (108) STANISŁAW BRZOZOWSKI 1955 OLSZTYN PRĄTNICZANKA 00:49:41 M50(20)

121 K (13) WIKTORIA SENDZIK 1992 IŁAWA 00:49:45 K20(3)

123 M (110) PAWEŁ 1990 MORĄG FINISZ MORĄG 00:49:53 M20(34)

124 M (111) MARCIN ANTCZAK 1979 TURZNICA 00:49:59 M30(38)

126 M (113) MARIAN FAFIŃSKI 1959 LUBAWA 00:50:08 LUB(14) M50(21)

127 M (114) DAWID WITKA 1997 OSTRÓDA 00:50:14 M20(35)

128 M (115) ŁUKASZ ANACZKOWSKI 1980 LUBAWA INTEL RUNNERS 00:50:17 LUB(15) M30(40)

129 K (14) DOROTA WROŃSKA 1972 LUBAWA 00:50:21 K40(5) LUB(16)

132 M (118) MICHAŁ ROWIŃSKI 1984 LUBAWA 00:50:32 LUB(17)M30(41)

133 K (15) PAULINA ORŁOWSKA 1991 MORAG FINISZ MORĄG 00:50:48 K20(4)

134 M (119) KRZYSZTOF JAGODZIEWSKI 1981 LUBAWA 00:50:56 LUB(18) M30(42)

135 K (16) JOANNA DEMBIŃSKA 1978 IŁAWA 00:50:57 K30(6)

136 136 196 M (120) TOMASZ CICHOCKI 1976 IŁAWA 00:51:15 M30(43)

137 M (121) LESZEK KOŁODZIEJSKI 1978 LUBAWA 00:51:17 LUB(19) M30(44)

138 M (122) SEBASTIAN TARANOWSKI 1981 IŁAWA 00:51:17 M30(45)

139 M (123) TOMASZ RUCZYŃSKI 1992 LUBAWA 00:51:23 LUB(20) M20(37)

140 140 43 M (124) PAWEŁ TURULSKI 1994 LUBAWA OSP LUBAWA 00:51:38 LUB(21) M20(38)

141 M (126) JACEK ŚWIĄTKOWSKI 1975 LUBAWA 00:51:40 LUB(23) M30(47)

142 M (125) MARIUSZ PIELENC 1981 LUBAWA 00:51:40 LUB(22) M30(46)

143 K (17) JOANNA SZCZEKAŁO 1975 ORKA IŁAWA 00:51:45 K30(7)

144 K (18) JOANNA GRABIEC 1996 MIŁOMŁYN BRZOZOWSKI TRI-RUN TEAM 00:51:45 K20(5)

145 M (127) DAWID FLORKOWSKI 1986 LUBAWA 00:51:45 LUB(24) M20(39)

146 M (128) ANDRZEJ KAMIńSKI 1954 IŁAWA 00:52:05 M50(23)

147 K (19) MONIKA KOŁATKA 1997 IŁAWA UKS MAŁY JEZIORAK IŁAWA 00:52:06 K20(6)

148 K (20) AMELIA KOWALONEK 1972 OSTRÓDA 00:52:11 K40(6)

149 M (129) MARCIN ZOMBECKI 1986 IŁAWA 00:52:15 M20(40)

150 K (21) AGNIESZKA FISZER 1978 WIELKI GŁĘBOCZEK 00:52:25 K30(8)

151 K (22) AGNIESZKA URBAŃSKA 1989 LUBAWA 00:52:25 K20(7) LUB(25)

152 M (130) KRZYSZTOF OTREMBA 1978 IŁAWA 00:52:31 M30(48)

154 K (24) DANUTA KOŁATKA 1970 IŁAWA AKTYWNA IŁAWA 00:52:50 K40(7)

155 M (132) PAWEŁ MĄCZYŃSKI 1975 IŁAWA 00:52:53 M30(49)

156 M (131) BOGDAN WITKA 1971 OSTRÓDA 00:52:53 M40(21)

157 M (133) MARIUSZ RUDNICKI 1976 LUBAWA 00:52:55 LUB(26) M30(50)

158 M (134) KONRAD WIELGOSZCZYŃSKI 1993 LUBAWA OSP LUBAWA 00:53:34 LUB(27) M20(41)

159 M (135) PAWEŁ JAGUSZEWSKI 1986 IŁAWA POJEZIERZE IŁAWA 00:53:44 M20(42)

161 K (25) BOŻENA ROZENTALSKA 1972 ŻABINY 00:53:57 K40(8)

162 M (137) BARTŁOMIEJ PODGÓRSKI 1983 IŁAWA 00:54:10 M30(51)

163 K (26) EWA RZEPKA 1977 WIELKI GŁĘBOCZEK BBL KURZĘTNIK 00:54:13 K30(10)

165 M (140) PIOTR WALKO 1979 OSTRÓDA RUN-LOG.COM 00:54:15 M30(52)

166 M (139) ROBERT POTERAŃSKI 1968 IŁAWA 00:54:15 M40(23)

169 K (28) KATARZYNA LIPNICKA 1982 OSTRÓDA 00:54:47 K30(12)

170 M (142) MARCIN KOSTKOWSKI 1980 IŁAWA 00:54:58 M30(53)

172 K (30) WIESŁAWA WAŁDOWSKA-TRZCIAŁKOWSKA 1971 IŁAWA 00:55:19 K40(10)

173 M (144) DANIEL RUDSZEWSKI 1977 OLSZTYN 00:55:20 M30(55)

174 173 202 M (143) WOJCIECH POLAŃSKI 1979 OLSZTYN 00:55:20 M30(54)

176 17M (145) DANIEL KILANOWSKI 1979 IŁAWA 00:55:29 M30(56)

177 M (146) MAREK GRABOWSKI 1965 OLSZTYN 00:55:37 M40(24)

181 K (33) BARBARA STEFANIAK 1979 IŁAWA 00:56:19 K30(15)

182 M (149) PRZEMYSŁAW KOZAK 1980 OLSZTYN 00:56:31 M30(58)

183 M (150) SZYMON KOPAŃSKI 1982 LUBAWA 00:56:42 LUB(28) M30(59)

184 M (151) PRZEMYSŁAW RUCIŃSKI 1979 DĄBRÓWNO 00:56:59 M30(60)

187 M (154) WIESŁAW GĄSIOR 1950 SUSZ 00:57:52 M50(25)

188 M (153) PAWEL GĄSIOR 1986 SUSZ 00:57:52 M20(44)

189 K (35) MAŁGORZATA LORKOWSKA 1974 IŁAWA 00:58:11 K40(11)

190 K (37) RENATA PISZEWSKA 1971 IŁAWA 00:58:12 K40(13)

191 K (36) BEATA PIETRZNIAK 1971 IŁAWA 00:58:12 K40(12)

192 K (39) ANETA BRYMERSKA 1980 IŁAWA AKTYWNA IŁAWA 00:58:24 K30(17)

193 K (38) KATARZYNA PANKOWSKA 1983 IŁAWA AKTYWNA IŁAWA 00:58:24 K30(16)

194 M (155) ANDRZEJ PSIUK 1964 RYBNO 00:59:08 M50(26)

195 K (40) ELŻBIETA PETRYKOWSKA 1972 IŁAWA 00:59:33 K40(14)

196 K (41) MARZENA JABŁOŃSKA 1990 GAŁDOWO 00:59:37 K20(9)

197 K (42) SYLWIA SZYNAKA 1991 LUBAWA 01:00:12 K20(10) LUB(29)

198 M (156) MARIUSZ ZIĘBA 1974 LUBAWA 01:00:41 LUB(30) M40(27)

199 K (43) MAGDALENA KOSZCZKA 1976 IŁAWA 01:00:49 K30(18)

203 K (46) KATARZYNA DOLECKA 1973 IŁAWA 01:01:56 K40(15)

204 K (47) MARTYNA KOZIOL 1981 OLSZTYN 01:02:34 K30(19)

205 M (158) JANUSZ KUBSIK 1960 ŁÓDŹ 01:02:54 M50(28)

206 K (48) AGNIESZKA WALEROWICZ 1988 LUBAWA 01:02:56 K20(12) LUB(31)

207 M (159) KRZYSZTOF KOWALSKI 1960 OSTRÓDA 01:03:18 M50(29)

209 K (50) MAGDA PETRYKOWSKA 1993 MIŁOMŁYN BRZOZOWSKI TRI-RUN TEAM 01:04:19 K20(13)

210 K (51) IZABELA ZWINIARSKA 1993 LUBAWA 01:04:20 K20(14) LUB(32)

{AdmirorGallery}dycha19{/AdmirorGallery}

Fot. osir lubawa facebook

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Działdowo iława Kurzętnik lubawa Olsztyn Ostróda

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x