IV rzut Ligi Gołdapskiej – Żeby bieganie było codziennością

Gołdapska Liga w biegach przełajowych weszła na stałe do kalendarza sportowego miasta i powiatu, ale takie było zamierzenie jej pomysłodawców. Chodzi o to by przekonać młodzież do uprawiania rekreacji, by stała się codziennością. W IV edycji startowało ponad 250 uczestników w różnych kategoriach wiekowych. Imprezę zorganizowano na Stadionie Miejskim, bo leśne dukty po ostrej zimie nie nadawały się jeszcze do swobodnego biegania.

 

WYNIKI:

 

Dziewczęta SP rocz. 2002 i mł. dystans 600 m (I – II klasa)

 1 Ostapionek  Weronika  SP-Dubeninki   2,54

2 Jurgielewicz Urszula UKS „Trójka”  SP-3 Gołdap   2,55

3 Wieczorek Milena  UKS SP-2 Gołdap  2,57

4 Paszkiewicz Wiktoria   UKS SP-Boćwinka   3,01

5 Matuszak Monika  UKS „Trójka” SP-3 Gołdap  3,11

6 Bernatowicz Katarzyna   SP-Dubeninki   3,12

7 Zmora Alicja   UKS „Trójka” SP-3 Gołdap   3,19

8 Kuskowska Paulina   UKS „Trójka” SP-3 Gołdap   3,23

9 Banach Martyna      ULKS „Lider” Grabowo  3,24

11 Banaś Oliwia  UKS „Trójka” SP-3 Gołdap  3,33

12  Dzikowska Zuzanna  UKS SP Boćwinka  3,35

13  Juszkiewicz Gabriela  ULKS „Lider” Grabowo  3,38

14  Chalecka Małgorzata  ULKS „Lider” Grabowo  3,44

15  Danielczyk Wiktoria  UKS SP-Boćwinka  3,46

 

2. Chłopcy SP rocz. 2002 i mł. dystans 600 m (I – II klasa)

 1 Wójtowicz Dariusz   UKS „Trójka” SP-3 Gołdap  2,37

2 Wójtowicz Marek   UKS „Trójka” SP-3 Gołdap   2,38

3 Lutecki Sebastian   SP-Dubeninki   2,43

4 Szlempo Dawid   UKS „Trójka” SP-3 Gołdap   2,56

5 Późniak Marceli   UKS SP-2 Gołdap             3,01

6 Krusiński Szymon   UKS „Trójka” SP-3 Gołdap   3,03

7 Wiński Alan   UKS „Trójka” SP-3 Gołdap   3,07,

8 Stypułkowski Konrad    SP-Dubeninki   3,08

9 Wojciechowski Mariusz   UKS SP-2 Gołdap (ur.2001)   3,08

10 Nowiczenko Klaudiusz   UKS „Trójka” SP-3 Gołdap   3,11

11 Jabłoński Piotr   UKS „Trójka” SP-3 Gołdap   3,13

12 Trzasko Dawid   ULKS „Lider” Grabowo   3,14

13 Ostrowski Bartosz   UKS „Trójka” SP-3 Gołdap   3,23

14 Kliniewski Kuba     ULKS „Lider” Grabowo   3,25

15 Romańczuk Patryk   UKS „Trójka” SP-3 Gołdap   3,26

 

Dziewczęta SP rocz. 2000-2001 dystans 600 m (III – VI klasa)

 1 Hałabuda Maria  UKS Banie Mazurskie   2,32

2 Jakowska Oliwia   SP-1 Gołdap   2,34

3 Chmielewska Katarzyna  ULKS „LIDER” Grabowo   2,36

4 Szyszkowska Karolina  UKS „Trójka” SP-3 Gołdap   2,38

5 Kozłowska Dominika  UKS „Trójka” SP-3 Gołdap   2,42

6 Zackiewicz Julia   SP-Żytkiejmy   2,47

7 Żukowska Katarzyna   SP-Dubeninki   2,49

8 Piele Dominika   ULKS „LIDER” Grabowo   2,51

9 Chomiczewska Marta   SP-1 Gołdap   2,52

10 Tyma Kamila  SP-Lisy   2,53

11 Ziętek Katarzyna   SP-Jabłońskie   2,54

12 Szlempo Patrycja   UKS „Trójka” SP-3 Gołdap   2,56

13 Białecka Klaudia     SP-1 Gołdap   2,57

14 LeszczyńskiaJulia    UKS „Trójka” SP-3 Gołdap  2,59

15 Mościńska Katarzyna  UKS SP-Boćwinka   3,01

 

Chłopcy SP rocz. 2000-2001 dystans 600 m (III – IV klasa)

 1 Zyskowski Grzegorz   SP-1 Gołdap  2,24

2 Wałejko Wojciech   UKS Boćwinka   2,25

3 Trzasko Filip   ULKS „LIDER” Grabowo   2,31

4 Kalinowski Dawid   SP-Żytkiejmy   2,37

5 Kacprzak Dawid   UKS „Trójka” SP-3 Gołdap   2,39

6 Kazimierski Michał   UKS „Trójka” SP-3 Gołdap   2,41

7 Oberszt Dawid   SP-Dubeninki   2,41

8 Urbanowicz Mateusz   SP-Żytkiejmy   2,41

9 Szczodroński Kuba   SP-Żytkiejmy   2,43

10 Suchy Maciej   ULKS „Lider” Grabowo   2,43

11 Turczyk Kuba   UKS „Trójka” SP-3 Gołdap   2,44

12 Jankowski Radosław   SP-Lisy   2,44

13 Szczodroński Karol   SP-Żytkiejmy   2,46

14 Wilczewski Adrian   SP-1 Gołdap   2,49

15 Sienkiewicz Michał   SP-1 Gołdap   2,49

 

Dziewczęta SP rocz. 1998-1999 dystans 1000 m (V – VI klasa)

 1 Szablak Julia   ZPO Banie Mazurskie   3,26

2 Cewkowicz Aleksandra   ZPO Banie Mazurskie   3,39

3 Chmielewska Paulina   ULKS „LIDER” Grabowo   3,48

4 Ołów Edyta   SP-1 Gołdap   3,51

5 Grygajtys Patrycja  UKS SP-2 Gołdap   3,53

6 Nowacka Gabriela   UKS SP-2 Gołdap   3,55

7 Sitkowska Emilia   UKS SP-2 Gołdap   3,57

8 Kalwajtys Sandra   SP-Dubeninki   3,59

9 Aftyka Wioleta   ZPO Banie Mazurskie   4,01

10 Popko Lola   UKS „Trójka” SP-3 Gołdap   4,02

11 Słowikowska Anita   ULKS „LIDER” Grabowo   4,03

12 Pałys Wioletta   ULKS „LIDER” Grabowo   4,05

13 Twarowska Karolina   SP-2 Gołdap LA OSiR   4,07

14 Zajkowska Małgorzata   SP-Boćwinka   4,08

15 Zubowicz Michalina   SP-Boćwinka  4.09

 

Chłopcy SP rocz. 1998-1999 dystans 1000 m (V – VI klasa)

 1 Wielgus Mateusz   SP-3 Gołdap LA OSiR    3,17

2 Czereszewski Mateusz   ULKS „LIDER” Grabowo   3,18

3 Wałejko Łukasz   UKS SP Boćwinka   3,21

4 Zydorowicz Bartłomiej   SP-Dubeninki   3,27

5 Suchy Jacek   ULKS „LIDER” Grabowo   3,31

6 Latawski Grzegorz   UKS Banie Mazurskie   3,32

7 Abramowicz Arek   UKS Banie Mazurskie   3,32

8 Kondratowicz Paweł   UKS Banie Mazurskie   3,34

9 Wronowski Albert   ZPO Banie Mazurskie   3,35

10 Sztuk Mateusz   SP-3 Gołdap LA OSiR   3,37

11 Zubowicz Bogusław   UKS Banie Mazurskie   3,37

12 Pastuszyński Piotr   ULKS „Lider’” Grabowo   3,41

13 Budlewski Rafał   UKS „Trójka” SP-3 Gołdap   3,44

14 Szlempo Sebastian   UKS „Trójka” SP-3 Gołdap   3,46

15 Lanczewski Grzegorz   ULKS „LIDER” Grabowo   3,46

 

Dziewczęta SG rocz. 1997 dystans 1000 m

 1 Mejcz Ola   Gim. Nr. 1 Gołdap   3,32

2 Orłowska Joanna   ULKS „LIDER” Grabowo   3,39

3 Jurgielewicz Jolanta   Gim. Nr. 1 Gołdap    3,44

4 Pyłko Karolina   UKS Banie Mazurskie   3,56

5 Hawrusik Sylwia   ZPO Banie Mazurskie   3,56

6 Winiarska Żaneta   Gim Nr.1 Gołdap   4,19

7 Smokowska Milena   Gim. Nr. 1 „Łoś” Gołdap   4,19

 

Chłopcy SG rocz. 1997 dystans 1000

 1 Burba Krystian  Gim. Dubeninki   3,11

2 Pojawa Kamil   Gim. Nr.1 Gołdap   3,11

3 Ferenc Mateusz   ULKS „Lider” Grabowo   3,26

4 Lelo Michał  UKS Dubeninki   4,34

 

Dziewczęta SG rocz. 1995-96 dystans 1000 m

 1 Juszkiewicz Martyna   ULKS „LIDER” Grabowo   3,13

2 Wojda Maria    Gim. Nr.1 Gołdap   3,14

3 Wilczewska Iga   Gim. Nr. 1 „Łoś”Gołdap   3,37

4 Sieczkowska Agata  Gim. Nr.1 „Łoś” Gołdap   3,51

5 Kozłowska Kinga   ZPO Banie Mazurskie   3,55

6 Smokowska Agnieszka   Gim. Nr.1 „Łoś” Gołdap  3,58

 

Chłopcy SG rocz. 1995-96 dystans 1000 m

 1 Wasilewski Adam   Gim. Nr.1 Gołdap   2,55

2 Maczuga Łukasz   ULKS „LIDER” Grabowo   2,58

3 Wasilewski Artur   Gim. Nr.1 Gołdap   3,01

4 Ciołek Mateusz   Gim. Nr.1 Gołdap   3,06

5 Sokołowski Mateusz   Gim. Nr.1 Gołdap   3,08

6 Iwanicki Wojciech   Gim. Nr.1 Gołdap   3,18

7 Chełmiński Rafał   ZPO Banie Mazurskie   3,27

8 Duchnowski Mateusz   Gim. Nr.1 Gołdap   3,31

9 Ostrowski Samuel   Gim. Nr.1 Gołdap   3,32

10 Górski Dawid   Gim. Nr.1 Gołdap   3,34

11 Burba Bartosz   Gim. Nr.1 Gołdap   3,39

 

Dziewczęta SPG rocz. 1992-94 dystans 1000 m

 1 Malijonis Małgorzata  LO Gołdap   3,38

2 Lisiewska Olga   Gim. Dubeninki   3,41

3 Duchnowska Katarzyna   LO Gołdap   3,48

4 Słowikowska Wioleta   ZSZ Gołdap   3,52

5 Dąbrowska Aleksandra   LO Gołdap   4,03

 

Chłopcy SPG rocz. 1992-94 dystans 1000 m

 1 Matulewicz Mateusz   LO Gołdap   2,51

2 Lejmel Kamil   LO Gołdap   2,52

3 Ciszewski Przemysław   LO Gołdap   2,52

4 Wilczewski Józef   LO Gołdap   2,52

5 Wronowski Dawid   LO Gołdap   3,01

6 Słomski Maciej   LO Gołdap   3,04

8 Brodowski Michał   LO Gołdap   3,05

9 Brodowski Daniel   LO Gołdap   3,06

10 Jurkojć Mariusz      Dubeninki   3,06

11 Hucik Kamil   UKS Żytkiejmy   3,21

12 Wawrzyn Damian   LO Gołdap   3,26

13 Krupiński Bartosz   LO „Łoś” Gołdap   3,31

14 Mossakowski Janusz   LO Gołdap   3,43

15 Brodowski Bartek   LO Gołdap   4,02

 

Kobiety rocz. 1991i st. dystans 1000 m

 1 Wołyniec Emilia   ZSZ Gołdap   3,38

 

Mężczyźni rocz. 1991 i st. dystans 1000 m

 1 Wronowski Rafał   Banie Mazurskie   2,44

2 Górski Ryszard   Gołdap   3,33

 

 „Sprawni inaczej” dystans 600m

 1 Kalwajtys Szymon    SOSW w Gołdapi   2,14

2 Muszyński Paweł SOSW w Gołdapi   2,16

3 Gajewski Dominik    SOSW w Gołdapi        2,41

4 Krusiński Patryk   SOSW w Gołdapi   2,42

5 Kalwajtys Paweł   SOSW w Gołdapi   2,52

 

Drużynowo Szkoły Podstawowe (SP)

1 UKS „Trójka” SP-3 Gołdap   390

2 ULKS „LIDER” Grabowo   221

3 SP- Banie Mazurskie   144

4 SP-Dubeninki   132

5 SP-Boćwinka   103

6 SP-1 Gołdap   100

7 UKS SP-2 Gołdap   88

8 SP-Żytkiejmy   72

9 SP-Lisy   30

10 SP-Jabłońskie   13

 

Drużynowo Szkoły Gimnazjalne (SG)

1 Gim.Nr. 1 Gołdap   300

2 ULKS „LIDER” Grabowo   84

3 ZPO Banie Mazurskie   63

4 Gim. Dubeninki   40

 

Drużynowo Szkoły Ponadgimnazjalne (SPG)

1 LO Gołdap   230

2 ZSZ Gołdap   40

3 Dubeninki   33

4 Żytkiejmy   11

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x