Lubawska Dycha na piątkę – Wygrali faworyci, nikt nie zawiódł

Lekkoatletyczny Klub Sportowy „Lubawa” wraz Ośrodkiem  Sportu i Rekreacji to organizatorzy imprezy biegowej pod hasłem „Lubawska Dycha” - jednej z atrakcji obchodzonych w miniony weekend dni tego miasta. Zgłosiło się ponad 200 uczestników w tym większość stanowili zawodnicy z Warmii i Mazur. Głównie amatorzy, choć nie zabrakło znanych lekkoatletów. Bieg główny wygrali: Bartosz Mazerski ze Sztumu i Wioletta Kryza z Olsztyna. Faworyci więc nie zawiedli, ale to samo dotyczy wszystkich, którzy przybiegli na metę.

Wyniki

 1MAZERSKI Bartosz 1976 M-30 LKS Zantyr Sztum (POL) 1 1 0:31:41

2  WĄSICKI Sebastian 1988 M-20 LKB im. Braci Petk Lębork (POL) 2 1 0:32:38

3 TADEJEWSKI Paweł 1979 M-30 Ostróda (POL) 3 2 0:33:02

4  ROGIEWICZ Andrzej 1993 M-20 LKS Zantyr Sztum (POL) 4 2 0:33:15

5 PSZCZÓŁKOWSKI Paweł 1988 M-20 AZS UWM Olsztyn (POL) 5 3 0:33:25

6 KOWALSKI Mariusz 1989 M-20 LKS Zantyr Sztum (POL) 6 4 0:33:43

7 KALIŚ Karol 1990 M-20 LKS Zantyr Sztum (POL) 7 5 0:33:58

8  NARTOWSKI Kamil 1984 M-20 Brodnica JW3537 (POL) 8 6 0:34:16

9 ZIMMER Łukasz 1981 M-30 K.M. Truchcik Łubianka (POL) 9 3 0:34:19

10 MISIEWICZ Jacek 1968 M-40 Olsztyn (POL) 10 1 0:34:40

…………………………………………………………………………………………………………………..

11 PAWŁOWSKI Mariusz 1975 M-30 Bratuszewo (POL) 11 4 0:34:53

15 ŁABUDA Sławomir 1975 M-30 UKS Gimpas Pasłęk (POL) 15 6 0:35:52

17 ZIENKIEWICZ Piotr 1974 M-30 UKS GIMPAS Pasłęk (POL) 17 7 0:36:16

19 DOMŻALSKI Krystian 1993 M-20 KS Drwęca (POL) 19 11 0:36:30

20 KRYZA Wioletta 1968 K-40 EFEKT WAR-MA (POL) 1 1 0:36:31

25 DUDEK Waldemar 1971 M-40 JW 2980 Braniewo (POL) 23 3 0:37:04

28 MAJKUT Ireneusz 1965 M-40 Ostróda (POL) 26 5 0:37:55

39 MITKOWSKI Daniel 1975 M-30 AKM Olsztyn (POL) 36 13 0:39:46

40 PAWŁOWSKA Dorota 1980 K-30 Kurzętnik (POL) 4 1 0:39:48

41 ŁOŻYŃSKI Piotr 1963 M-40 AKM Olsztyn (POL) 37 9 0:40:01

45 DOBRZYŃSKI Henryk 1962 M-40 NAPRZÓD GAZ Olsztyn (POL) 41 11 0:40:37

46 RYDECKI Karol 1960 M-50 Elbląg (POL) 42 3 0:40:44

50 ŁĄTKOWSKI Sławomir 1976 M-30 LKS Lubawa (POL) L (1) 46 15 0:41:13

51 LEWANDOWSKI Rafał 1993 M-20 MLKS Ostróda (POL) 47 16 0:41:16

54 CYBRUCH Krzysztof 1966 M-40 Elbażant Elbląg (POL) 50 15 0:41:26

60 BARTNICKI Wojciech 1968 M-40 Elbażant Elbląg (POL) 56 17 0:41:56

61 DĄGOWSKI Adrian 1992 M-20 KS Jeziorak Iława (POL) 57 19 0:41:57

63 KOZŁOWSKA Karolina 1990 K-20 MLKS Ostróda (POL) 5 3 0:42:09

64 JANKOWSKI Piotr 1982 M-20 LKK Ziemia Lubawska (POL) L (3) 59 20 0:42:21

65 KWIATKOWSKI Krzysztof 1959 M-50 Elbażant Elbląg (POL) 60 4 0:42:26

70 CZERWIŃSKI Adam 1957 M-50 Elbląg (POL) 64 6) 0:42:35

72 KOWALIK Andrzej 1981 M-30 Elbląg (POL) 66 19 0:42:43

73 KOTOWICZ Grzegorz 1975 M-30 Więcki (POL) 67 20 0:42:47

76 NOWAK Sebastian 1978 M-30 Dywity (POL) 70 21 0:43:03

78 NIESTATEK Szymon 1981 M-30 GUKS ASY Dywity (POL) 72 22 0:43:07

80 BOROWSKI Andrzej 1956 M-50 UKS Mosir (POL) 74 7 0:43:34

81 GROSZKOWSKI Bartosz 1994 M-20 Lubawa (POL) L (5) 75 27 0:43:40

82 RUCIŃSKI Marek 1968 M-40 VEL Dąbrówno (POL) 76 20 0:43:43

85 CHRZĄSTKOWSKI Lucjan 1950 M-60+ Elbażant Elbląg (POL) 79 1 0:43:53

86 ADAMCZYK Zbigniew 1970 M-40 Pasłęk Runners Team (POL) 80 22 0:43:53

87 BUKOWSKI Piotr 1985 M-20 Lubawa (POL) L (6) 81 28) 0:44:10

91 ADAMCZYK Bożena 1971 K-40 Pasłęk Runners Team (POL) 7 2 0:44:41

93 KNOBLAUCH Mateusz 1994 M-20 LKS Lubawa (POL) L (7) 86 30 0:44:45

95 URADZIŃSKI Marcin 1976 M-30 AKM Olsztyn (POL) 88 25 0:45:00

96 GRYGLAS Andrzej 1961 M-50 NAPRZÓD GAZ Olsztyn (POL) 89 8 0:45:03

97 NEUMANN Artur 1978 M-30 AKM Olsztyn (POL) 90 26 0:45:06

99 CZERWIŃSKA Regina 1959 K-50 Elbląg (POL) 8 1 0:45:15

100 KREPEĆ Piotr 1983 M-20 Szczytno (POL) 92 32 0:45:26

101 SZYMAŃSKI Jerzy 1944 M-60+ Zamek Jawor Kurzętnik (POL) 93 3 0:45:27

103 MARKUSZEWSKI Mariusz 1995 M-20 Rumian (POL) 95 33 0:45:51

104 SOBOCZYŃSKI Paweł 1995 M-20 Rumian (POL) 96 34 0:45:51

106 94 STOŁOWSKI Piotr 1961 M-50 Eko Gryf Elbląg (POL) 98 9 0:46:06

107 KRÓLIKOWSKI Janusz 1951 M-60+ AKM Olsztyn (POL) 99 4 0:46:10

109 HYPŚ Waldemar 1958 M-50 AKM Olsztyn (POL) 101 10 0:46:24

112 PIĄTEK Adam 1948 M-60+ Elbażant Elbląg (POL) 104 5 0:46:35

113 OLSZEWSKI Roman 1973 M-30 Elbażant Elbląg (POL) 105 31 0:46:40

115 LEWALSKI Łukasz 1995 M-20 Lubawa (POL) L (8) 107 35 0:46:47

117 KARCZEWSKI Tomasz 1979 M-30 Lubawa (POL) L (9) 108 33 0:46:52

118 MICHALCZUK Sławomir 1961 M-50 AKM Olsztyn (POL) 109 11 0:46:59

121 REZA Marek 1968 M-40 Olsztyn (POL) 112 26 0:47:11

122 MACIEJEWSKI Bogusław 1958 M-50 IP-Kwidzyn Team (POL) 113 12 0:47:19

123 SIECINSKI Leszek 1963 M-40 Susz (POL) 114 27 0:47:23

124 STOLARCZYK Paweł 1971 M-40 Biegam Bo Lubię Olsztyn (POL) 115 28 0:47:27

135 CHRABONSZCZ Jerzy 1957 M-50 Ostróda (POL) 126 15 0:48:07

138 KWIATKOWSKA Iwona 1959 K-50 Elbażant Elbląg (POL) 10 2 0:48:36

139 GRANICA Marek 1966 M-40 Iława (POL) 129 32 0:48:48

141 PIOTROWSKI Mirosław 1956 M-50 Gwiździny (POL) 131 17 0:49:02

143 STOŁOWSKA Aurelia 1962 K-40 EKO GRYF Elbląg (POL) 12 3 0:49:05

146 KAPTUR Roman 1950 M-60+ Elbażant Elbląg (POL) 134 7 0:49:40

147 KŁOS Jan 1964 M-40 PAN Olsztyn (POL) 135 35 0:49:48

149 OLEJNIK Krzysztof 1971 M-40 AKM Olsztyn (POL) 137 36 0:50:00

150 BARTNICKA Anetta 1974 K-30 Elbażant Elbląg (POL) 13 2 0:50:00

151 ŁAMEJKO Krzysztof 1972 M-30 AKM Olsztyn (POL) 138 39 0:50:08

152 ŁĄTKOWSKA Mirosława 1978 K-30 LKS Lubawa (POL) L (15) 14 3 0:50:24

154 LEMPEK Daniel 1982 M-20 Lubawa (POL) L (16) 140 40 0:50:47

155 WIŚNIEWSKI Mateusz 1995 M-20 Lubawa (POL) L (17) 141 41 0:50:48

158 MERAK Marcin 1979 M-30 Elbażant Elbląg (POL) 144 42 0:51:46

162 JUCHTA-SZYPORT Wiesława 1961 K-50 Elbażant Elbląg (POL) 15 3  0:52:04

163 ETMAŃSKI Radosław 1980 M-30 Iława (POL) 148 45 0:52:10

169 KACHEL Grzegorz 1957 M-50 Elbażant Elbląg (POL) 153 18 0:52:38

172 NOWAKOWSKI Robert 1969 M-40 Lubawa (POL) L (18) 154 38 0:53:13

177 40 ANACZKOWSKI Łukasz 1980 M-30 (POL) L (19) 158 50 0:53:48

178 ZIELIŃSKI Przemysław 1976 M-30 Olsztyn (POL) 159 51 0:53:51

183 ZARĘBSKI Sławomir 1959 M-50 Elbażant Elbląg (POL) 162 20 0:54:28

189 MAŁYSZA Jarosław 1968 M-40 Olsztyn (POL) 166 40 0:54:54

190 RYMKIEWICZ Aleksandra 1966 K-40 Elbażant Elbląg (POL) 24 7 0:55:01

191 GRUDZINA Adam 1968 M-40 Olsztyn (POL) 167 41 0:55:11

197 CHRABONSZCZ Maria 1960 K-50 Ostróda (POL) 29 5 0:55:45

202 SKÓRKA Sławomir 1967 M-40 Elbażant Elbląg (POL) 173 43 0:57:44

206 KURSZEWSKI Przemysław 1962 M-40 Lubawa (POL) L (23) 176 44  0:58:30

210 FRAS Mirosław 1975 M-30 Ostróda (POL) 179 56 00:09:45( 163) 00:27:13( 196) 0:59:11

215 KARCZEWSKA Karolina 1994 K-20 LKS Lubawa (POL) L (25) 33 10  1:02:05

216 KASPROWICZ Grzegorz 1988 M-20 Grabowo (POL) 183 45 1:02:18

222 MIZURA Jerzy 1948 M-60+ AKM Olimp Olsztyn (POL) 187 11 1:22:25

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x