Mistrzostwa Powiatu w przełajach Gołdap 2013 – Rośnie narybek Łowców Przygód

„Łowcy Przygód” - gołdapska sekcja amatorów pokonywania długich dystansów jest znana już w całej Polsce. Biegacze staraja sie uczestniczyć w imprezach krajowych i międzynarodowych, ale gdy są na miescu i jest okazja zawsze startują w zawodach organizowanych przez OsiR w Gołdapi. I to jest najlepszy sposób by przekazywać zamiłowanie do sportu młodszym generacjom.

Las Kumiecie był miejscem Mistrzostw Powiatu, równocześnie III rzutem „Gołdapskiej Ligi Biegowej” z okazji Święta Niepodległości. Frekwencja doisała, więc przesłanie, o którym mowa też spełnilo swą rolę. Czekamy na następne pokolenia „Łowców Przygód”…

Wyniki

K1 rocz. 2005 i mł. dystans 600 m

1 Szczęsna Kinga SP Pogorzel 2;36

2 Szlempo Wiktoria SP 3 Gołdap 2;48

3 Wyrostek Laura SP 3 Gołdap 2;54

4 Kulewicz Zuzanna SP Lisy 2;59

5 Szporak Wikoria SP Pogorzel 3;03

6 Aniołowicz Patrycja SP Lisy 3;04

7 Kaszuba Oliwia SP 3 Gołdap 3;05

8 Popławska Klaudia SP Pogorzel 3;06

9 Pojawa Iga SP Dubeninki 3:07

10 Bil Aneta SP Żytkiejmy 3:12

M1 SP rocz. 2005 i mł. dystans 600 m

1 Januszkiewicz Iwo SP 3 Gołdap 2;31

2 Obara Emil SP 3 Gołdap 2;43

3 Słabiński Bartosz SP Jabłoński 2;44

4 Lutecki Marcel SP Dubeninki 2;46

5 Mossakowski Marek SP 3 Gołdap 2;48

6 Bitowski Wiktor SP Pogorzel 2;53

7 Gryko Filip UKS SP 3 Gołdap 2;27

8 Kryścia Karol SP Dubeninki 3;00

9 Kostaniecki Eryk SP Pogorzel 3;07

Biegi Integracyjne dystans 600m

1 Ludtke Kamila ZPEW Gołdap 2;41

2 Olszewska Katarzyna ZPEW Gołdap 3;03

3 Klimko Magdalena ZPEW Gołdap 3;22

4 Kalwajtys Elżbieta ZPEW Gołdap 3;30

5 Kisiecka Aleksandra ZPEW Gołdap 3;35

Biegi Integracyjne dystans 600m

1 Wodnicki Łukasz ZPEW Gołdap 2;15

2 Pigiel Jacek ZPEW Gołdap 2;26

3 Piasecki Patryk SP Pogorzel 2;34

4 Kruwelski Rafał ZPEW Gołdap 2;35

K2 rocz. 2004 – 2003 dystans 600 m

1 Trzasko Dobrosława SP Grabowo 2;24

2 Ostrowska Gabriela SP 3 Gołdap 2;30

3 Stabińska Kamila SP Jabłońskie 2;32

4 Parat Michalina SP 3 LA OSiR Gołdap 2;33

5 Kożak Aleksandra SP Lisy 2;34

6 Malijonis Edyta SP 3 Gołdap 2;39

7 Skindzier Katarzyna SP 3 Gołdap 2;40

8 Banach Martyna SP Grabowo 2;41

9 Bernatowicz Katarzyna SP Dubeninki 2;42

10 Bil Dobrosława SP Żytkiejmy 2;43

M2 rocz. 2004 – 2003 dystans 800 m

1 Taudul Kacper SP 3 LA OSiR Gołdap 2;47

2 Gromko Szymon SP Żytkiejmy 2;50

3 Piszczek Jakub SP 3 LA OSiR Gołdap 2;58

4 Kalwajtys Hubert SP Żytkiejmy 3;09

5 Juszkiewicz Mateusz SP Grabowo 3;12

6 Łogwinowicz Paweł SP Lisy 3;13

7 Kołodziej Marcin UKS Banie Mazurskie 3;14

8 Puza Paweł UKS SP 2 Gołdap 3;15

9 Poreda Jakub SP 3 Gołdap 3;20

10 Sikora Patryk SP Grabowo 3;21

K3 rocz. 2002 – 2001 dystans 800 m

1 Dziatkowska Weronika SP 1 LA OSiR Gołdap 2;43

2 Kozłowska Dominika SP 3 Gołdap 2;54

3 Pińczak Kamila UKS Banie Mazurskie 2;55

4 Kuskowska Julita SP 3 LA OSiR Gołdap 2;56

5 Leszczyńska Julia SP 3 LA OSiR Gołdap 2;57

6 Czapla Julia SP 3 Gołdap 3;00

7 Ostapionek Weronika SP Dubeninki 3;03

8 Hippel Magdalena SP Dubeninki 3;06

9 Kalinowska Natalia SP Dubeninki 3;07

10 Aniołowska Klaudia SP Lisy 3;08

M3 rocz. 2002 – 2001 dystans 1000 m

1 Styk Sebastian SP Pogorzel 3;23

2 Kupryjanowicz Piotr SP Dubeninki 3;27

3 Stabiński Kacper SP Banie Mazurskie 3;33

4 Tylenda Szymon SP Pogorzel 3;34

5 Świerzbin Jakub SP Banie Mazurskie 3;35

6 Wójtowicz Marek SP 3 Gołdap 3;39

7 Gromko Hubert SP Żytkiejmy 3;40

8 Suchy Maciej SP Grabowo 3;41

9 Sikora Dawid SP Grabowo 3;42

10 Żamojtuk Maciek SP 3 LA OSiR Gołdap 3;43

K4 rocz. 2000 dystans 1000 m

1 Hałabuda Maria UKS Banie Mazurskie 3;29

2 Chmielewska Katarzyna Gim Grabowo 3;39

3 Czaplicka Kimila Gim Gołdap 3;44

4 Piela Dominika Gim Gołdap 3;57

5 Mysiewicz Arleta Gim Gołdap 4;03

6 Niewierowska Paulina UKS Banie Mazurskie 4;12

7 Kania Klaudia UKS Banie Mazurskie 4;17

8 Białecka Klaudia Gim Gołdap 4;25

9 Iwaszko Klaudia UKS Banie Mazurskie 4;28

10 Brodowska Izabela Gim Grabowo 4;31

M4 rocz. 2000 dystans 1500 m

1 Trzasko Filip Gim Grabowo 5;32

2 Urbanowicz Mateusz Gim Dubeninki 5;47

3 Oberszt Dawid Gim Gołdap 5;48

4 Girtler Hubert Gim Gołdap 5;49

5 Cybulski Damian UKS Banie Mazurskie 5;59

6 Wałejko Wojciech Gim Grabowo 6;07

7 Stypułkowski Paweł Gim Dubeninki 6;09

8 Bester Bartosz Gim Gołdap LA OSiR 6;21

9 Paszkowski Dawid Gim Gołdap 6;26

10 Wieczorek Krystian Gim Gołdap 6;27

K5 rocz. 1999 – 1998 dystans 1500 m

1 Ołów Edyta Gim Gołdap LA OSiR 5;55

2 Szablak Julia Pogoń Banie Mazurskie 6;08

3 Grygajtys Patrycja UKS Banie Mazurskie 6;17

4 Kiernozek Klaudia Gim Banie Mazurskie 6;38

5 Slowikowska Anita Gim Grabowo 6;46

6 Ciężar Karolina Gim Banie Mazurskie 6;51

7 Olechna Joanna Gim Dubeninki 6;54

8 Smokowska Kamila Gim Gołdap 7;10

9 Afryka Wioleta Gim Banie Mazurskie 7;16

10 Piechocka Dominika Gim Gołdap 7;21

M5 rocz. 1999 – 1998 dystans 2000 m

1 Wielgus Mateusz Gim Gołdap LA OSiR Gołdap 6;16

2 Żelasko Jakub Gim Dubeninki 6;32

3 Karbowski Piotr Gim Gołdap 6;39

4 Zyborowicz Bartłomiej Gim Dubeninki 6;42

5 Czereszewski Mateusz ULKS Lider Grabowo 6;52

6 Poreda Konrad Gim Gołdap LA OSiR 6;55

7 Wronowski Albert UKS Banie Mazurskie 7;00

8 Krysa Kamil UKS Banie Mazurskie 7;01

9 Pastuszyński Piotr ULKS Lider Grabowo 7;02

10 Suchy Jacek ULKS Lider Grabowo 7;09

13. K6a rocz. 1997 dystans 1500 m

1 Mejcz Ola LO Gołdap LA OSiR Gołdap 6;13

2 Jurgielewicz Jolanta ZSZ Gołdap 6;36

3 Smokowska Milena ZSZ ULKS Łoś Gołdap 7;41

M6a rocz. 1997 dystans 2000m

1 Pojawa Kamil ZSZ Goldap 6;53

2 Stasiński Krystian ZSZ Gołdap ULKS Lider Grabowo 7;12

3 Masiulaniec Mateusz LO Gołdap 7;20

4 Rozmysłowski Dariusz ZSZ Gołdap 7;23

5 Kułak Mateusz LO Gołdap 7;27

6 Kurek Artur LO Gołdap 7;28

7 Miazek Hubert ZSZ Gołdap 7;45

8 Wojda Karol LO Gołdap 7;54

15.K6b rocz. 1996-1995 dystans 2000m

1 Sieczkowska Agata LO Gołdap LA OSiR 7;41

2 Rozmysłowska Anna ZSZ Gołdap 8;51

3 Rozmysłowska Ewelina ZSZ Gołdap 9;23

4 Mrozińska Martyna ZSZ Gołdap 10;40

5 Jurewicz Klaudia ZSZ Gołdap 10;41

M6b rocz. 1996-1995 dystans 3000m

Kurkowski Paweł LO LA OSiR Gołdap 10;42

2 Wiśniewski Dariusz LO Gołdap 11;57

3 Szymczak Damian LO Gołdap LA OSiR 12;07

4 Brylewski Adrian ZSZ Gołdap 14;06

5 Adamczewski Maciek ZSZ Gołdap 14;08

K7 rocz. 1994 i st. dystans 3000 m

1 Wołyniec Emilia Łowcy Przygód Gołdap 14;00

2 Taudul Monika Łowcy Przygód Gołdap 18;20

M7 rocz. 1994 i st. dystans 6000 m

1 Bukwaś Tomasz Łowcy Przygód Gołdap 22;18

2 Tunkiewicz Paweł Gołdap 22;59

3 Karniłowicz Dawid Łowcy Przygód Gołdap 23;28

4 Kotowicz Grzegorz Budry 23;37

5 Kuskowski Marek Łowcy Przygód Gołdap 23;46

6 Paszkowski Hubert Gołdap 23;56

7 Obuchowski Krzysztof Łowcy Przygód Gołdap 25;40

8 Sławomir Tramp Łowcy Przygód Gołdap 26;17

9 Dudek Paweł Katowice 29;53

M8 Od 40. dystans 6000 m

1 Sławomir Tramp Łowcy Przygód Gołdap 26;17

{AdmirorGallery}przygoda17{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Goldap Łowcy Przygód Gołdap

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x