Nocny Bieg Świetojański Gdynia 2014 – Sześć tysięcy o północy – niesamowite!

Nocny Bieg Świętojański w Gdyni jest impreza jedyna w swoim rodzaju. Start około północy i pokonywanie dystansu (około 10 km) przy blasku lamp. Swoista atmosfera ściągnęła do Trójmiasta ponad 6 tysięcy uczestników. W tym mrowiu 14 miejsce zajął Wojciech Kopeć z Olsztynka, a 17 Karol Kaliś z Susza. W swoich kategoriach na podium stanęli: Dariusz Jurewicz(Gołdap) i Andrzej Stefański (Elbląg)

Klasyfikacja Open

1 MUTETI DANIEL MUINDI BYDGOSZCZ ZAWISZA KENIA 1994 M20 1 00:14:38 00:29:01 1

2 BANE TOLA ETIOPIA 1988 M20 2 00:14:37 00:29:07 2

3 ROMANENKO ROMAN RAWICZ FINISZ KALISZ UKRAINA 1988 M20 3 00:14:38 00:29:24 3

4 BELAEHEW MELAKU ETIOPIA 1988 M20 4 00:14:37 00:29:29 4

5 KUJAWSKI ŁUKASZ ŻUKOWO SKLA SOPOT POLSKA 1988 M20 5 00:14:39 00:29:32 5

6 SAWE ELISHA KIPROTICH ELDORET BENEDEK-TEAM KENYA 1982 M30 1 00:14:39 00:29:34 6

7 POTOTSKYI ANTON UKRAINA 1984 M30 2 00:14:39 00:29:36 7

8 1TOROITICH CHARLES CHERUIYOT ELDORET BENEDEK-TEAM KENYA 1982 M30 3 00:14:41 00:29:40 8

9 OKSENIUK SERGIEJ RUDNIK LKB RUDNIK UKRAINA 1980 M30 4 00:14:39 00:29:47 9

10 KOSGEI MATHEW BOEN ZAWISZA KENIA 1983 M30 5 00:00:02 00:14:37 00:30:11 00:30:13 10

……………………………………………………………………..

14 KOPEĆ WOJCIECH OLSZTYNEK PAGED SKLEJKA/MTZ /TEAM KOPEĆ POLSKA 1986 M20 8 00:15:38 00:31:37 14

17 KALIŚ KAROL SUSZ LKS ZANTYR SZTUM POLSKA 1990 M20 10 00:15: 00:31:51 17

24 MIKIELSKI DANIEL OLSZTYNEK POLSKA 1990 M20 15 00:15:54 00:33:06 24

31 JUREWICZ DARIUSZ GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD POLSKA 1974 M40 3 00:16:44 00:33:39 30

34 JOBS LESZEK KURZETNIK POLSKA 1971 M40 4 00:16:45 00:33:41 31

35 CHODOROWICZ KAMIL MORĄG PEGED SKLEJKA TEAM KOPEĆ POLSKA 1989 M20 20 00:16:26 00:33:43 32

43 KLUGE KRZYSZTOF ELBLĄG POLSKA 1984 M30 9 00:17:16 00:34:35 38

51 ORŁOWSKI TOMASZ MORĄG FINISZ MORĄG POLSKA 1986 M20 29 00:17:20 00:35:09 45

61 SEROCKI ADAM ELBLĄG DRACZYŃSKI TEAM POLSKA 1973 M40 7 00:17:14 00:35:32 53

79 SANECKI PIOTR PASŁĘK KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK POLSKA 1987 M20 42 00:18:54 00:36:46 68

81 LULLIS KAMIL MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA 1984 M30 15 00:18:36 00:36:58 70

83 PROCHNA KRZYSZTOF FROMBORK POLSKA 1972 M40 11 00:18:46 00:37:03 72

89 SZCZYGŁOWSKI JACEK MORĄG FINISZ MORĄG POLSKA 1971 M40 12 00:18:39 00:37:07 78

90 GWARDJAK SZYMON LIDZBARK WARMIŃSKI AKB LIDZBARK WARMIŃSKI POLSKA 1993 M20 45 00:18:52 00:37:11 79

92 KARNIŁOWICZ DAWID GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP POLSKA 1984 M30 18 00:18:40 00:37:07 81

110 STEFAŃSKI ANDRZEJ ELBLĄG MARATOŃCZYK – ELBLĄG POLSKA 1962 M50 3 00:18:38 00:37:34 98

111 WARNO MACIEJ KĘTRZYN POLSKA 1996 M16 5 00:18:29 00:37:38 99

115 BARSZCZEWSKI TADEUSZ MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA 1974 M40 18 00:19:08 00:37:45 103

141 SANECKI PATRYK PASŁĘK KS BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK POLSKA 1990 M20 59 00:19:14 00:38:21 126

145 ŁAWRESZUK ŁUKASZ OLSZTYN SAMORZAD STUDENTOW POLITECHNIKPI OGLDSAKNASKIE 1992 M20 62 00:19:23 00:38:42 130

168 FILIPEK DANIEL BRANIEWO POLSKA 1976 M30 42 00:00:07 00:18:59 00:38:41 00:38:48 152

200 ADAMUSIAK SŁAWOMIR IŁAWA ZASUWAJKI POLSKA 1977 M30 61 00:00:07 00:19:54 00:39:05 00:39:12 183

201 SZOSTAWICKI MICHAŁ OLSZTYN POLSKA 1977 M30 62 00:00:12 00:19:53 00:39:06 00:39:18 184

238 NADULSKI JACEK OLSZTYN TEAM KOPEĆ POLSKA 1979 M30 79 00:20:42 00:39:54 218

240 SOBOLEWSKI MARCIN ZALEWO UKS TRS SUSZ POLSKA 1977 M30 80 00:20:20 00:39:46 220

246 KOWALSKI ŁUKASZ ELBLĄG POLSKA 1995 M16 12 00:20:14 00:39:49 226

272 GAJOWNICZEK MACIEJ WALDEMAR FROMBORK RIM TIM TEAM BRANIEWO -FROMBORKPOLSKA 1978 M30 94 00:21:24 00:40:33 252

273 ROKICKI LESZEK ELBLĄG ENDURO MAN POLSKA 1973 M40 45 00:20:18 00:40:05 253

291 JĘDRZEJCZYK ŁUKASZ MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA 1981 M30 102 00:20:15 00:40:16 269

294 BOGDAŃSKI KRZYSZTOF BRANIEWO POLSKA 1971 M40 48 00:19:51 00:40:14 272

300 KOWALSKI JERZY ELBLĄG POLSKA 1968 M40 49 00:20:31 00:40:23 278

308 KARCZEWSKI MAKSYMILIAN SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1995 M16 14 00:20:28 00:40:33 285

311 KACZYŃSKI KAMIL MORĄG PAGED SKLEJKA MORĄG POLSKA 1977 M30 110 00:19:36 00:40:27 288

315 JUCHNIEWICZ ANDRZEJ LIDZBARK WARMIŃSKI PSZCZÓŁKOWSKI TEAM POLSKA 1982 M30 111 00:21:32 00:41:16 292

317 TRZEBIŃSKI RYSZARD EŁK MARATONKA GRAJEWO POLSKA 1976 M30 113 00:19:31 00:40:31 294

325 ADAMCZYK ZBIGNIEW PASŁĘK KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK POLSKA 1970 M40 58 00:20:18 00:40:43 302

328 BUCZKO PAWEŁ PASŁĘK BBL PASŁĘK POLSKA 1973 M40 59 00:20:01 00:40:44 305

337 POWIERŻA PAWEŁ BRANIEWO RIM TIM TEAM BRANIEWO-FROMBORKPOLSKA 1997 M16 15 00:20:30 00:40:49 313

353 BOGDAŃSKI PIOTR ELBLĄG SPOKOJNIE TO TYLKO KONTUZJA TEAMPOLSKA 1988 M20 114 00:22:05 00:42:01 329

356 MOŻEJKO MAREK MORĄG FINISZ MORĄG POLSKA 1974 M40 62 00:20:18 00:41:05 332

361 STULCZEWSKI JERZY BRANIEWO RIM TIM TEAM POLSKA 1971 M40 63 00:21:00 00:41:21 337

362 KRZESZEWSKI GRZEGORZ ELBLĄG ECM EL-HURT ELBLĄG POLSKA 1972 M40 64 00:20:50 00:41:13 338

378 RUCZYŃSKI MIROSŁAW IŁAWA POLSKA 1978 M30 136 00:21:36 00:41:43 351

429 GOLEBIEWSKI GRZEGORZ JONKOWO POLSKA 1978 M30 154 00:22:37 00:42:43 401

445 KINAST KRZYSZTOF DZIAŁDOWO MOBILNY ANGIELSKI POLSKA 1983 M30 160 00:20:55 00:42:06 417

488 GÓRSKI ŁUKASZ NOWE MIASTO LUBAWSKIE BBL KURZĘTNIK POLSKA 1984 M30 181 00:21:39 00:42:35 458

554 GIERASIMCZYK RAFAŁ MORĄG POLSKA 1993 M20 161 00:00:41 00:23:19 00:42:37 00:43:18 519

592 2554 KUKUĆ-KWAPISZEWSKA ANNA ELBLĄG MERITUM BANK I PARTNERZY POLSKA 1978 K30 10 00:21:55 00:43:12 39

619CHOLEWIŃSKI JACEK ELBLĄG SALSA ELBLAG POLSKA 1984 M30 233 00:22:19 00:43:37 580

622 JARCZEWSKI DANIEL BRANIEWO JW 2039 POLSKA 1977 M30 235 00:21:56 00:43:38 583

640 SIWAKOWSKI MICHAŁ ELBLĄG SIEMENS ELBLĄG RUNNING TEAM POLSKA 1982 M30 243 00:21:30 00:43:22 601

660 KMIEĆ BARTŁOMIEJ ELBLĄG POLSKA 1989 M20 199 00:23:18 00:44:18 621

674 LASZCZAK JERZY OLSZTYN POLSKA 1961 M50 21 00:22:09 00:43:53 633

677 GAWROŃSKA BEATA OLSZTYN CITI SPOŁECZNIE AKTYWNI POLSKA 1973 K40 4 00:22:09 00:43:53 42

680 PISAREWICZ KAROL NIDZICA PKO BANK POLSKI POLSKA 1988 M20 204 00:25:08 00:46:37 637

690 DURKIEWICZ ALEKSANDER BRANIEWO POLSKA 1974 M40 126 00:22:45 00:44:01 647

692 CIEŚLA ELA OLSZTYNEK TEAM KOPEĆ POLSKA 1972 K40 5 00:22:15 00:43:54 44

697 JASZCZUK JAROSŁAW BRANIEWO POLSKA 1977 M30 261 00:23:03 00:44:53 653

700 SZEWCZAK KACPER PIECKI KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA 1993 M20 209 00:22:16 00:43:54 656

715 MAGUN KRZYSZTOF OLSZTYN MĘŻCZYZNA POLSKA 1989 M20 213 00:32:50 00:47:08 671

718 JAKIMCZUK ALEKSANDRA BRANIEWO POLSKA 1989 K20 25 00:21:59 00:44:00 45

735 SZEWCZYK RAFAŁ OLSZTYN POLSKA 1974 M40 133 00:21:58 00:44:05 690

758 GRABOWSKI SEBASTIAN MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA 1983 M30 283 00:23:04 00:44:26 713

798 STACHNIK PAWEŁ LIDZBARK WARMIŃSKI ZAPASNIK POLSKA 1982 M30 301 00:23:0700:44:29 750

805 MISIAK ALICJA SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1993 K20 26 00:23:49 00:45:13 50

806 SIWILEWICZ JÓZEF ELBLĄG POLSKA 1987 M20 242 00:22:52 00:44:49 756

812 MIKIELSKI MAREK OLSZTYNEK POLSKA 1960 M50 26 00:21:58 00:44:20 762

848 LEMIECH DARIUSZ IŁAWA POLSKA 1985 M20 255 00:24:25 00:46:12 794

860 KOWALCZYK WOJCIECH OLSZTYN POLSKA 1985 M20 260 00:23:29 00:45:19 805

863 SZYMAŃSKI WALDEMAR ELBLĄG SPORTSART TEAM POLSKA 1974 M40 154 00:25:48 00:47:25 808

864 DEPUTAT JOANNA ELBLĄG MERITUM BANK I PARTNERZY POLSKA 1976 K30 15 00:22:22 00:44:44 56

877 DUNAJSKI RAFAŁ MORĄG POLSKA 1974 M40 160 00:23:46 00:45:52 821

904 SIKORA RYSZARD PASŁĘK KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK POLSKA 1979 M30 338 00:23:29 00:45:29 847

914 SZARMACHER SEBASTIAN DZIAŁDOWO MOBILNY ANGIELSKI POLSKA 1983 M30 344 00:22:46 00:45:07 856

920 BRZESKI DAREK BRANIEWO MĘŻCZYZNA POLSKA 1971 M40 167 00:23:06 00:45:14 862

923 ZIELIŃSKI TOMASZ OLSZTYN TEAM KOPEĆ POLSKA 1976 M30 346 00:22:45 00:45:08 865

957 KULESZA BARTŁOMIEJ PASŁĘK KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK POLSKA 1979 M30 359 00:23:40 00:45:45 897

975 ZWIERZCHOWSKI ANDRZEJ BRANIEWO POLSKA 1975 M30 365 00:22:52 00:45:08 915

984 GIERASIMCZYK JAKUB MORĄG POLSKA 1992 M20 291 00:23:19 00:45:41 924

990 SZULC ZBYSZEK OLSZTYN POLSKA 1970 M40 183 00:25:59 00:48:22 929

992 BARSZCZEWSKA ALICJA MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA 1976 K30 17 00:24:35 00:45:01

996 KOBYRA JANUSZ ELBLĄG ELBAŻANT POLSKA 1970 M40 185 00:27:28 00:49:09 934

1005 SIWIK RAFAŁ OLSZTYN POLITECHNIKA GDAŃSKA POLSKA 1993 M20 296 00:27:42 00:49:18 943

Pełne wyniki

WYNIKI

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Braniewo Elbląg Frombork Goldap iława Kurzętnik Morąg Mrągowo nowe miasto lubawskie Olsztyn Olsztynek Ostróda Pasłęk Susz

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x