O Nóż Komandosa czyli piekło w Kokotku 2013 – Mundurowi i cywile w szalonym crossie

17 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa im. gen. broni Włodzimierza Potasińskiego to impreza kultowa skierowana wprawdzie głównie do służb mundurowych, ale w dobie boomu na sporty ekstremalne dostępna również cywilom. Już samo ukończenie tej próby jest zwycięstwem nad samym sobą, a zdobycie medalu to wyczyn nie lada. W tym roku na podium wśród cywili stanął Marcin Brynda z Wyższej szkoły Policji w Szczytnie.

W rywalizacji przedstawicieli służb mundurowych frekwencja była rekordowa (prawie 500 startujących). Piąte miejsce Macieja Wojciechowskiego ze Szczytna to wynik znakomity tak jak 13 lokata Adama Thiela (Szczytno). Wśród pań ósme miejsce zajęła Katarzyna Komorowska-Sołodowczuk (Szczytno)

W klasyfikacji drużynowej WSPol Szczytno, na 11 Węgorzewo, a na 20 Lidzbark Warmiński.

Wyniki

Cywile (10 km)

1 CHOR.SZT KUZYNIN Adam POL PHU BARTEK 74M30/1 CY/1 (M)1 00:41:47

2 ST.SZER.REZ. SZWED Krzysztof POL WKB META LUBLINIEC 65M40/1 CY/2 (M)2 00:42:57

3 BRYNDA Marcin POL WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 88M20/1 CY/3 (M)3 00:44:13

4 JANISZEWSKI Artur POL KATOWICE 82M30/2 CY/4 (M)4 00:46:21

5 STROIŃSKI Daniel POL RYDUŁTOWY 82M30/3 CY/5 (M)5 00:46:27

6 SMYK Robert POL GLIWICE 71M40/2 CY/6 (M)6 00:46:53

……………………………………………………….

26 SŁOWY Bartosz POL WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 92M20/6 CY/26 (M)26 01:03:31

 

MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W CROSSIE

 

Mundurowi (10 km)

1 SZER. GRYCKO Tomasz POL 1 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANY/7BOW92M20/1 WL/1 (M)1 00:37:01

2 ST. KPR. PELO Artur POL 1 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANY/7BOW78M30/1 WL/2 (M)2 00:37:33

3 ST. KPR. KRÓL Błażej POL 1 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANY/7BOW87M20/2 WL/3 (M)3 00:38:18

4 538 APL. HOLLY Piotr POL STRAŻ MIEJSKA SZCZAWNO-ZDRÓJ 83M30/2 SM/1 (M)4 00:38:30

5 PODINSP. WOJCIECHOWSKI Maciej POL WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 74M30/3 POLI/1 (M)5 00:38:45

6 ST.KPR. MOŻDŻONEK Andrzej OSŻW MIŃSK MAZOWIECKI / OSŻW MIŃSK 82M30/4 (M)6 00:39:04

………………………………………………………………

13 ASP. SZT. THIEL Adam POL WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 72M40/1 POLI/2 (M)13 00:41:04

23 KPR. MARKOWSKI Paweł POL JW 2568 WĘGORZEWO 85M20/13 WL/13 (M)23 00:42:20

68 POST. PASTOR Przemysław POL WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 90M20/31 POLI/7 (M)68 00:46:22

73 SZER. BORKOWSKI Wojciech POL JW 2568 WĘGORZEWO 89M20/34 WL/32 (M)73 00:47:09

76 ST. SZER. OLKOWSKI Rafał POL 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 79M30/33 WL/34 (M)76 00:47:25

77 ST.SZER. ZAKRZEWSKI Paweł POL 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 83M30/34 WL/35 (M)77 00:47:25

78 SZER. TAFELSKI Kamil POL WSOWL WROCŁAW 93M20/36 WL/36 (M)78 00:47:42

79 M OBERTOWSKI Karol POL JW 2568 WĘGORZEWO 80M30/35 WL/37 (M)79 00:47:45

91 M BORKOWSKI Aleksander POL JW 2568 WĘGORZEWO 56M50/2 MW/3 (M)91 00:48:06

100 ASP. SZT. OBERZIG Tomasz POL WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 80M30/43 POLI/8 (M)100 00:48:22

129 KPR. KRUSZYŃSKI Tomasz POL JW 2568 WĘGORZEWO 86M20/63 WL/64 (M)129 00:49:51

147 POR. SKUBIDA Adam POL JW 2568 WĘGORZEWO 85M20/69 WL/69 (M)147 00:50:49

164 KPT. SOŁODOWCZUK Kamil POL 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 76M30/71 WL/81 (M)164 00:51:07

224 KPR. MAGNUSZEWSKI Maciej POL JW 2568 WĘGORZEWO 83M30/97 WL/109 (M)224 00:53:12

227 ST.SZER. BUJALSKI Rafał POL 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 80M30/99 WL/110 (M)227 00:53:17

231 KPR. SZALSZYŃSKI Przemysław POL JW 4808 GOŁDAP 80M30/102 WL/113 (M)231 00:53:27

253 SZER. ANDRZEJEWSKI Ireneusz POL JW 2568 WĘGORZEWO 71M40/29 WL/124 (M)253 00:54:26

298 ST. KPR. TUROWSKI Rafał POL JW 1195 OLSZTYN 79M30/138 WL/147 (M)298 00:55:48

301 ST. SZER. ZAGULSKI Piotr 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY / 9 87M20/124 (M)301 00:55:57

314 ST.SZER. SKRZYPCZAK Sebastian POL 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 78M30/145 WL/154 (M)314 00:56:34

342 PLUT. GIBOWICZ Adam POL JW 2568 WĘGORZEWO 82M30/158 WL/163 (M)342 00:57:29

336 ST. SZER. RAKOWSKI Tomasz 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY / 9 77M30/155 (M)336 00:57:22

352 ST.SZER. KOWALSKI Mateusz POL 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 92M20/139 WL/167 (M)352 00:57:54

373 ST.SZER CZYŻEWSKI Zbigniew POL JW 1198 OLSZTYN 88M20/144 IWSZ/28 (M)373 00:58:31

386 SIER JASZCZUK Jarosław POL JW 2568 WĘGORZEWO 77M30/175 WL/179 (M)386 00:58:48

433 ST. SZER. ŻELISKO Łukasz 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY / 9 90M20/166 (M)433 01:00:48

492 ST. SZER. DOMAŃSKI Mateusz 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY / 9 91M20/184 (M)492 01:03:48

 

Kobiety (5 km)

1 ST.POST FICNER Anna POL KPP ZŁOTORYJA 85K20/1 POLI/1 (K)1 00:26:05

2 ST. POST. WOJTULEWICZ Anna POL KPP W MOŃKACH 87K20/2 POLI/2 (K)2 00:26:47

3 ST. SZER. PCHOR. SZWARNÓG Jolanta POL WSOWL WROCŁAW 92K20/3 WL/1 (K)3 00:27:11

4 PPOR. KACZANOWSKA Monika POL JW 1131 88K20/4 SILP/1 (K)4 00:29:51

5 SZER. ELEW ZALEWSKA Ela POL CSWIICH WE WROCŁAWIU 81K30/1 WL/2 (K)5 00:30:22

6 SZER. ELEW UCIECHOWSKA Teresa POL CSWIICH WE WROCŁAWIU 87K20/5 WL/3 (K)6 00:30:58

………………………………………………………..

8 POR. KOMOROWSKA-SOŁODOWCZUK Katarzyna POL 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 81K30/2 WL/4 (K)8 00:32:18

25 POST. LATON Jolanta POL WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 91K20/16 POLI/5 (K)25 00:36:18 00

30 KPR. KOŁODZIEJ Magdalena POL JW 4808 GOŁDAP 84K20/20 WL/14 (K)30 00:39:23

 KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA WOJSKA

1 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANY/7BOW 1 6

2 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANY/7BOW 2 31

3 STRAŻ GRANICZNA RP 1 46

…………………………………………………….

5 WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 1 (PODINSP. WOJCIECHOWSKI ASP. SZT. THIEL ADAM POST. PASTOR PRZEMYSŁAW POL ) 86

11 JW 2568 WĘGORZEWO 1 (M OBERTOWSKI KAROL SZER. BORKOWSKI WOJCIECH KPR. MARKOWSKI PAWEŁ) 175

20 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 1 (ST. SZER. OLKOWSKI RAFAŁ KPT. SOŁODOWCZUK KAMIL ST.SZER. ZAKRZEWSKI PAWEŁ ) 317

22 JW 2568 WĘGORZEWO 2 (M BORKOWSKI ALEKSANDER POR. SKUBIDA ADAM KPR. KRUSZYŃSKI TOMASZ) 367

62 JW 2568 WĘGORZEWO 3 (KPR. MAGNUSZEWSKI MACIEJ SZER. ANDRZEJEWSKI IRENEUSZ PLUT. GIBOWICZ ADAM) 819

65 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 2 (ST.SZER. SKRZYPCZAK ST. SZER. ZAGULSKI PIOTR ST.SZER. BUJALSKI RAFAŁ) 842

85 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 3 ( ST. SZER. RAKOWSKI TOMASZ ST. SZER. ŻELISKO ŁUKASZ ST.SZER. KOWALSKI MATEUSZ) 1121

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x