Puchar Wyspy Giżyckiej w biegach ulicznych – „5”, „10”, „15” do wyboru do koloru

W niedzielę (25 maja) odbył się Puchar Wyspy Giżyckiej w biegach ulicznych. Trasa przebiegała wokół Twierdzy Boyen. Pętla wynosiła około 5 km i każdy uczestnik miał do wyboru trzy dystanse (jedno, dwa lub trzy okrążenia). Wyścigi na dłuższych dystansach wygrali Białorusini, na którymi przybiegli Paweł Pszczółkowski (15 km) i Bartek Osior (10 km). Na 5 km zwyciężył znany długodystansowiec Damian Pieterczyk.

Dystans 15 km

1 VERKHAVODKIN Henadz 1983 M-35 DINAMO (BLR) 1 1 0:17:50(3) 0:36:39(2) 0:55:09

2 PSZCZÓŁKOWSKI Paweł 1988 M-35 Pszczółkowski Team (POL) 2 2 0:17:49(2) 0:36:40(3) 0:55:46

3 PARDO Mariusz 1979 M-35 (POL) 3 3 0:18:34(5) 0:38:29(5) 0:58:58

4 OMIELAN Wojciech 1994 M-25 Zabiegany Ełk (POL) 4 1 0:18:07(4) 0:38:15(4) 1:00:26

5 LULLIS Kamil 1984 M-35 MRĄGOWO (POL) 5 4 0:18:54(7) 0:39:12(6) 1:00:50

6 MAKOWSKI Marek 1960 M-55 Węgorzewo (POL) 6 1 0:19:21(11) 0:40:34(9) 1:01:17

7 OŁOWSKI Jakub 1984 M-35 www.agrobros.com (POL) 7 5 0:19:05(8) 0:39:53(7) 1:01:20

8 BORUCKI Dariusz 1965 M-55 Łowcy Przygód Gołdap (POL) 8 2 0:19:20(10) 0:40:33(8) 1:02:04

9 KOSATKO Janusz 1977 M-45 ULAMA TEAM (POL) 9 1 0:19:21(12) 0:40:52(11) 1:02:40

10KULESZO Karol 1983 M-35 Treningi Polsko-Litewskie (POL) 10 6 0:18:47(6) 0:40:42(10) 1:04:19

…………………………………………………………………………………………………………………

11 ZUBRYCKI Łukasz 1985 M-35 vege runners Węgorzewo (POL) 11 7 0:19:08(9) 0:41:12(12) 1:05:01

12 Różański Krystian 1983 M-35 Zabiegany Ełk (POL) 12 8 0:20:34(15) 0:42:57(13) 1:06:12

13 WAGNER Piotr 1986 M-35 GIŻYCKO (POL) G (1), 13 9 0:20:26(13) 0:43:34(14) 1:07:44

14 GURGIELEWICZ Mieczysław 1975 M-45 GIŻYCKO (POL) G (2), 14 2 0:21:03(20) 0:43:51(15) 1:07:45

15 POKRZYWIŃSKA Beata 1986 K-35 Fundacja DYSTANS/ Biegam Bo L Wydminy 1 1 0:20:59(18) 0:44:09(16) 1:08:10

16 POZDRAWIAM Mariusz 1958 M-65 https://www.facebook.com/Giel 15 1 0:21:55(29) 0:45:03(21) 1:08:32

17 NIEŚCIER Krzysztof 1988 M-35 (POL) 16 10 0:20:47(17) 0:44:18(17) 1:09:30

18 Paluch Marek 1975 M-45 BBL Giżycko (POL) G (3), 17 3 0:21:46(22) 0:45:43(22) 1:10:23

19 HANC Piotr 1986 M-35 Ranty (POL) 18 11 0:22:13(30) 0:46:46(26) 1:11:30

20 OŁÓW Wojciech 1989 M-25 (POL) 19 2 0:20:43(16) 0:44:30(19) 1:11:33

……………………………………………………………………………………………

21 ŻYŹNIEWSKI Cezary 1975 M-45 Leszcze Kętrzyn (POL) 20 4 0:21:02(19) 0:44:52(20) 1:11:39

22 TYMCIO Bartłomiej 1997 M-25 KAL/Węgorzewo (POL) 21 3 0:21:46(23) 0:46:48(27) 1:12:03

23 GWOZDOWICZ Ryszard 1965 M-55 Olsztyn (POL) 22 3 0:21:51(25) 0:46:35(24) 1:12:35

24 SAJKOWSKI Szymon 1982 M-35 GIŻYCKO (POL) G (4), 23 12 0:22:23(33) 0:47:44(30) 1:12:55

25 RYMSZEWICZ Tomasz 1980 M-35 Węgorzewo (POL) 24 13 0:21:52(26) 0:45:45(23) 1:13:04

26 STEĆ Paweł 1970 M-45 ORZYSZ (POL) 25 5 0:21:53(27) 0:46:44(25) 1:13:06

27 SIUDEJ Marcin 1984 M-35 Klub Biegacza Mrągowo (POL) G (5), 26 14 0:20:30(14) 0:44:27(18) 1:13:19

28 NIEDBAŁA Marek 1972 M-45 Suwałki Biegam Bo Lubię (POL) 27 6 0:22:14(31) 0:47:00(29) 1:13:20

29 KĘDZIERSKA Olga 1983 K-35 BBL Giżycko (POL) 2 2 0:22:29(36) 0:47:45(31) 1:13:47

30 KWARCIŃSKI Paweł 1990 M-25 Rynhaki Rolnik Team (POL) 28 4 0:21:14(21) 0:46:56(28) 1:14:01

31 KOGUT Damian 1983 M-35 2bz/7kz (POL) G (6), 29 15 0:22:49(38) 0:48:10(34) 1:14:09

32 MATCZAK Artur 1956 M-65 Węgorzewo (POL) 30 2 0:22:50(39) 0:48:30(35) 1:14:20

33 PIPIRO Piotr 1990 M-25 Ełk (POL) 31 5 0:22:41(37) 0:47:57(32) 1:14:45

34 MATSCAIL Rafał 1985 M-35 Wydminy (POL) 32 16 0:21:54(28) 0:48:51(39) 1:16:35

35 ŻABICKA Marta 1981 K-35 Łowcy Przygód Gołdap (POL) 3 3 0:22:27(35) 0:48:36(37) 1:16:56

36 NIEDŹWIECKI Zbigniew 1974 M-45 Węgorzewo (POL) 33 7 0:23:11(40) 0:49:16(40) 1:17:05

37Kowalski Sylwester 1967 M-55 AKM Olimp Olsztyn (POL) 34 4 0:21:48(24) 0:48:36(36) 1:17:14

38 RUSZCZYK Ryszard 1955 M-65 Ełk (POL) 35 3 0:23:23(41) 0:49:36(41) 1:17:34

39 ŻUKOWSKI Ryszard 1966 M-55 (POL) G (7), 36 5 0:22:18(32) 0:48:10(33) 1:17:38

40   PRZEKOP Przemysław 1983 M-35 Suwałki (POL) 37 17 0:23:23(42) 0:49:39(42) 1:19:26

41 ZACHAREWICZ Hubert 1978 M-45 ŁYSY 666 TEAM (POL) 38 8 0:24:23(47) 0:51:12(43) 1:19:55

42 BOGDATOWICZ Ludwik 1951 M-65 GIŻYCKO (POL) G (8), 39 4 0:22:25(34) 0:48:37(38) 1:20:32

43 MAGALSKI Piotr 1973 M-45 Orange Polska (POL) 40 9 0:24:09(46) 0:52:29(44) 1:20:36

44 KOPICZKO Sandra 1997 K-25 GIŻYCKO (POL) G (9), 4 1 0:24:08(45) 0:52:33(45) 1:21:51

45 PAŁDYNA Leszek 1962 M-55 BBL Wydminy (POL) 41 6 0:24:54(50) 0:53:05(46) 1:22:18

46 SULEJ Bronisław 1950 M-65 Węgorzewo (POL) 42 5 0:24:59(51) 0:53:40(47) 1:23:33

47 KOŚCIUCH Andrzej 1979 M-35 Suwałki (POL) 43 18 0:25:27(55) 0:54:47(51) 1:24:47

48 KASIŃSKA Danuta 1966 K-55 BBL Giżycko (POL) 5 1 0:25:27(54) 0:54:55(52) 1:24:49

49 DŁUŻNIEWSKI Jacek 1975 M-45 ŁOMŻA (POL) 44 10 0:23:35(43) 1:25:14

50 WICHOWSKI Piotr 1962 M-55 Kąpiący się zimą Olsztyn (POL) 45 7 0:24:46(49) 0:53:41(48) 1:26:03

51 ŻBIKOWSKI Hubert 1983 M-35 (POL) 46 19 0:24:25(48) 0:53:57(49) 1:26:11

52 KOZŁOWSKI Mieczysław 1959 M-55 GIŻYCKO (POL) G (10), 47 8 0:25:43(56) 0:55:05(54) 1:27:41

53 KORZENIECKI Radosław 1982 M-35 Suwałki (POL) 48 20 0:25:45(57) 0:55:46(55) 1:28:38

54 ŁAJKOWSKI Marek 1985 M-35 Bartoszyce (POL) 49 21 0:25:26(53) 0:54:56(53) 1:28:48

55 KOŁOWSKI Jan 1988 M-35 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL) 50 22 0:26:12(59) 0:56:14(57) 1:28:52

56 KUCHARSKI Michał 1979 M-35 GIŻYCKO (POL) G (11), 51 23 0:23:56(44) 0:54:17(50) 1:29:17

57 RUSZCZYK Bożena 1967 K-55 Ełk (POL) 6 2 0:25:49(58) 0:56:02(56) 1:29:34

58 PIOTROWSKI Witold 1955 M-65 Węgorzewo (POL) 52 6 0:26:34(60) 0:58:29(59) 1:32:07

59 WERYCHOWICZ Kamil 1993 M-25 OGONKI TEAM (POL) 53 6 0:25:16(52) 0:58:25(58) 1:33:20

60 PLISZEWSKI Mariusz 1975 M-45 MRĄGOWO (POL) 54 11 0:28:30(63) 0:59:39(60) 1:34:09

61 NOWAK Aleksandra 1985 K-35 BBL Wydminy (POL) 7 4 0:32:02(67) 1:04:24(64) 1:35:49

62 Bogusz Justyna 1994 K-25 Klub Biegacza Mrągowo (POL) 8 2 0:29:12(64) 1:00:37(61) 1:36:21

63 BUKO Paweł 1982 M-35 GIŻYCKO (POL) G (12), 55 24 0:27:34(61) 1:02:47(62) 1:38:59

64 GUDAN Czesław 1961 M-55 BBL Giżycko (POL) G (13), 56 9 0:27:46(62) 1:03:16(63) 1:41:31

65 ŁUŃSKA Regina 1956 K-65 Klub Biegacza Mrągowo (POL) 9 1 0:31:19(66) 1:06:33(65) 1:43:40

66 GOLAN Agnieszka 1978 K-45 Klub Biegacza Mrągowo (POL) 10 1 0:31:05(65) 1:07:00(66) 1:43:51

67 PASZKIEWICZ Krzysztof 1996 M-25 Wilkasy (POL) 57 7 0:36:03(68) 1:12:07(67) 1:48:26

68 NIEKRASZ Elżbieta 1983 K-35 Ołownik (POL) 11 5 0:36:15(69) 1:20:53(68) 2:07:55

Dystans 10 km

1 TSETSERUKOU Igor 1975 M-45 Grodno (BLR) 1 1 0:16:55(1) 0:35:11

2 OSIOR Bartek 1983 M-35 BBL Wydminy (POL) 2 1 0:16:55(2) 0:35:55

3 KOCHNA Daniel 1990 M-25 Mikołajki (POL) 3 1 0:17:20(3) 0:38:42

4 KARRAKSERICH Halina 1969 K-45 Grodno (POL) 1 1 0:18:48(5) 0:39:18

5 WARNO Maciej 1996 M-25 Kętrzyn (POL) 4 2 0:18:53(6) 0:39:57

6 KARNIŁOWICZ Dawid 1984 M-35 Łowcy Przygód Gołdap (POL) 5 2 0:18:53(7) 0:40:09

7 MĄKA Sławomir 1966 M-55 Klub Kolarski 244 Ostrołęka (POL 6 1 0:19:01(8) 0:40:33

8 DŁUGOSZ Marek 1962 M-55 Klub Biegacza Mrągowo (POL) 7 2 0:19:20(9) 0:40:44

9 SOBOTA Tomasz 1983 M-35 Zabiegany Ełk (POL) 8 3 0:19:29(12) 0:40:54

10 MALISZEWSKI Jerzy 1960 M-55 AKM Olimp Olsztyn (POL) 9 3 0:19:37(14) 0:40:57

……………………………………………………………………………….

11 BIELSKI Tomasz 1973 M-45 Łowcy Przygód Gołdap (POL) 10 2 0:19:28(10) 0:42:00

12 GAJEWSKI Andrzej 1988 M-35 krav maga (POL) 11 4 0:18:37(4) 0:42:07

13 KAROLEWSKI Piotr 1983 M-35 Bartoszyce (POL) 12 5 0:19:30(13) 0:42:20

14 CHRAPOWICKI Bartosz 1991 M-25 GIŻYCKO (POL) G (1), 13 3 0:19:29(11) 0:43:00

15 GICZEWSKI Paweł 1985 M-35 JW 1747 (POL) 14 6 0:21:04(16) 0:43:47

16 JURGIELSKI Krzysztof 1978 M-45 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL) 15 3 0:21:17(18) 0:43:59

17 KALINOWSKI Tomasz 1981 M-35 KALINIAK Team (POL) 16 7 0:21:16(17) 0:44:05

18 KALECIAK Mariusz 1974 M-45 BBL Giżycko (POL) G (2), 17 4 0:20:46(15) 0:44:32

19 GRZONKA Stanisław 1955 M-65 Aktywni Razem Rydzewo (POL) 18 1 0:21:20(20) 0:45:48

20 GRZELCZYK Piotr 1977 M-45 Ząbki (POL) 19 5 0:22:03(26) 0:46:05

21 MADANY Krzysztof 1964 M-55 Star Turist Olsztyn (POL) G (3), 20 4 0:21:23(21) 0:46:12

22 SZEWCZAK Kacper 1993 M-25 Klub Biegacza Mrągowo (POL) 21 4 0:23:24(41) 0:46:38

23 PIETRUSIEWICZ Grzegorz 1971 M-45 Węgorzewo (POL) 22 6 0:22:04(27) 0:46:41

24 JĘDRZEJCZYK Łukasz 1981 M-35 Klub Biegacza Mrągowo (POL) 23 8 0:23:24(40) 0:46:44

25 PUPEK Mariusz 1983 M-35 MRĄGOWO (POL) 24 9 0:23:23(39) 0:46:45

26 HABYK Damian 1988 M-35 Żołnierz 8kz/2bz (POL) G (4), 25 10 0:21:45(24) 0:46:50

27 Potomski Dawid 1995 M-25 GIŻYCKO (POL) G (5), 26 5 0:21:26(22) 0:47:11

28 NESTOROWICZ Artur 1981 M-35 Kętrzyn (POL) 27 11 0:22:13(28) 0:47:31

29 ZAKRZEWSKI Tomasz 1983 M-35 BBL Giżycko (POL) G (6), 28 12 0:21:17(19) 0:47:36

30 KŁOS Bogusław 1974 M-45 Łukta (POL) 29 7 0:21:29(23) 0:48:05

31 GIBUŁA Daniel 1977 M-45 BBL Giżycko (POL) G (7), 30 8 0:22:00(25) 0:48:09

32 ROGOWSKI Jan 1964 M-55 MRĄGOWO (POL) 31 5 0:22:40(31) 0:48:44

33 MARKOWICZ Wojciech 1985 M-35 Nisko (POL) 32 13 0:23:13(36) 0:48:47

34 DUDZIAK Grzegorz 1954 M-65 GIŻYCKO (POL) G (8), 33 2 0:22:31(29) 0:49:00

35 GRĄDEK Alina 1968 K-55 ławki (POL) 2 1 0:23:25(42) 0:49:09

36 JUCHNIEWICZ Jacek 1973 M-45 Reszel (POL) 34 9 0:23:18(37) 0:49:09

37 ĆWIKOWSKI Artur 1988 M-35 Olecko (POL) 35 14 0:24:08(49) 0:49:34

38 CYMEK Sylwia 1978 K-45 Piątnica (POL) 3 2 0:23:12(35) 0:49:35

39 SOWA Kamil 1984 M-35 Olecko (POL) 36 15 0:24:09(50) 0:49:35

40 ŚLĄSKI Piotr 1973 M-45 GIŻYCKO (POL) G (9), 37 10 0:22:32(30) 0:49:38

41 KRAŚNICKI Mariusz 1973 M-45 ORZYSZ (POL) 38 11 0:22:43(33) 0:50:22

42 PAWLNIK Adam 1980 M-35 (POL) 39 16 0:22:43(32) 0:50:37

43 TYLAK Tomasz 1985 M-35 Nisko (POL) 40 17 0:23:22(38) 0:50:48

44 WOJNAROWSKA Karolina 1986 K-35 GIŻYCKO (POL) G (10), 4 1 0:23:42(46) 0:51:04

45 RADOMSKA Janina 1968 K-55 Aktywni Razem Rydzewo (POL) 5 2 0:23:41(44) 0:51:06

46 MIECZKOWSKI Hubert 1990 M-25 Ruska Wieś (POL) 41 6 0:23:42(45) 0:51:18

47 SĘKOWSKI Zbigniew 1975 M-45 Klub Biegacza Mrągowo (POL) 42 12 0:23:29(43) 0:51:25

48 RAKOCZY Paweł 1966 M-55 Jola & Paweł Biegiem Przez Życie 43 6 0:24:15(55) 0:51:46

49 WRÓBEL Krzysztof 1978 M-45 Gorzów (POL) 44 13 0:25:37(61) 0:51:52

50 KRAWCZUK Wiesław 1968 M-55 BBL Wydminy (POL) 45 7 0:24:12(52) 0:51:57

51 KIELISZEK Norbert 1977 M-45 Kieliszek (POL) 46 14 0:24:04(47) 0:52:04

52 MASIAK Iwona 1975 K-45 Aktywni Razem Rydzewo (POL) 6 3 0:24:14(54) 0:52:06

53 SAWICKI Łukasz 1989 M-25 GIŻYCKO (POL) G (11), 47 7 0:22:45(34) 0:52:10

54 RADOMSKI Mirosław 1970 M-45 Aktywni Razem Rydzewo (POL) 48 15 0:24:05(48) 0:52:26

55 KOŁODZIEJCZYK Agnieszka 1973 M-45 Aktywni Razem Rydzewo (POL) 49 16 0:24:27(56) 0:53:01

56 ZUKOWSKA Joanna 1967 K-55 GIŻYCKO (POL) G (12), 7 3 0:25:08(58) 0:54:33

57 JASZCZ Ewelina 1988 K-35 Dom Św. Faustyny – Wielkie Serc G (13), 8 2 0:26:01(64) 0:54:53

58 MILCZAREK Maciej 1986 M-35 OLSZTYN (POL) 50 18 0:24:50(57) 0:55:08

59 LEWKOWICZ Dominika 1996 K-25 Kętrzyn (POL) 9 1 0:25:11(59) 0:55:20

60 WOLSKI Michał 1983 M-35 Zielona Góra (POL) 51 19 0:25:31(60) 0:56:03

61 MACIEJEWSKI Szczepan 1956 M-65 Węgorzewo (POL) 52 3 0:26:37(69) 0:56:14

62 BIELECKA Zuzanna 1982 K-35 Warszawa (POL) 10 3 0:27:13(73) 0:56:28

63 FYDRYCH Łukasz 1983 M-35 Zabiegany Ełk (POL) 53 20 0:24:11(51) 0:57:30

64 ANDRZEJEWSKI Zdzisław 1953 M-65 Reszel (POL) 54 4 0:26:33(68) 0:58:05

65 PRZĘZAK Jan 1967 M-55 Aktywni Razem Rydzewo (POL) 55 8 0:26:38(70) 0:58:07

66 KOZŁOWSKI Adam 1985 M-35 Dom Św. Faustyny – Wielkie Serc G (14), 56 21 0:24:13(53) 0:58:08

67 GAJEWSKI Jerzy 1964 M-55 OLSZTYN (POL) 57 9 0:28:18(78) 0:58:43

68 CHOMYCZ Arkadiusz 1989 M-25 GIŻYCKO (POL) G (15), 58 8 0:26:00(63) 0:58:57

69 POZNAŃSKI Wojtek 1977 M-45 GIŻYCKO (POL) G (16), 59 17 0:26:15(65) 0:58:58

70 KASICKI Krzysztof 1987 M-35 Suwałki (POL) 60 22 0:27:09(72) 0:59:13

71 SAJKOWSKA Marcela 1984 K-35 GIŻYCKO (POL) G (17), 11 4 0:26:22(66) 0:59:18

72 KRAŚNICKA Iwona 1976 K-45 ORZYSZ (POL) 12 4 0:26:23(67) 0:59:33

73 KOZIATEK Anna 1986 K-35 Klub Biegacza Mrągowo (POL) 13 5 0:28:23(81) 1:00:08

74 Ruszczyk Anna 1982 K-35 Klub Biegacza Mrągowo (POL) 14 6 0:28:22(80) 1:00:45

75 BĄK Michał 1982 M-35 Kruklanki (POL) 61 23 0:28:56(83) 1:01:07

76 CHMIELEWSKI Tadeusz 1947 M-66+ BBL Wydminy (POL) 62 1 0:27:34(75) 1:01:21

77 WYSKWAR Anna 1975 K-45 GIŻYCKO (POL) G (18), 15 5 0:28:12(76) 1:01:34

78 BŁASZCZYK Michał 1988 M-35 GIŻYCKO (POL) G (19), 63 24 0:25:55(62) 1:01:35

79 OLCHOWSKA Aleksandra 1981 K-35 Karos Bartoszyce pomosty pływa 16 7 0:28:19(79) 1:01:42

80 ZUBOWICZ Janina 1960 K-55 Sejny (POL) 17 4 0:29:24(86) 1:01:42

81 Dębowska Natalia 1990 K-25 Klub Fitness Guarana Suwałki (P 18 2 0:29:25(87) 1:02:03

82 DĘBOWSKA Justyna 1981 K-35 Suwałki (POL) 19 8 0:29:27(88) 1:02:53

83 Grądzki Paweł 1986 M-35 Fundacja DYSTANS/ BBL Wydmi 64 25 0:28:17(77) 1:03:19

84 POWICHROWSKI Adam 1984 M-35 GIŻYCKO (POL) G (20), 65 26 0:27:17(74) 1:03:34

85 GRZEŚKOWICZ Dorota 1970 K-45 BBL Wydminy (POL) 20 6 0:28:59(84) 1:04:09

86 MIKA JANKOWSKA Dorota 1960 K-55 BBL Wydminy (POL) 21 5 0:29:01(85) 1:04:18

87 KWARCIŃKI Adam 1986 M-35 Rynhaki Rolnik Team Pozezdrze ( 66 27 0:28:24(82) 1:05:10

88 CHMIELEWSKA Joanna 1981 K-35 Wydminy (POL) 22 9 0:31:52(92) 1:05:13

89 TRASZKUĆ Anna 1980 K-35 Klub Biegacza Mrągowo (POL) 23 10 0:32:47(93) 1:05:29

90 KUKLIS Marcin 1996 M-25 Węgorzewo (POL) 67 9 0:26:45(71) 1:07:09

91 PYTLAKOWSKA Dorota 1987 K-35 GIŻYCKO (POL) G (21), 24 11 0:31:46(90) 1:13:02

92 EKSTOWICZ Magdalena 1989 K-25 GIŻYCKO (POL) G (22), 25 3 0:31:47(91) 1:13:03

93 PŁACZEK Dorota 1976 K-45 BBL Giżycko (POL) G (23), 26 7 0:31:30(89) 1:15:11

94 SPÓLNIK Barbara 1985 K-35 Suwałki (POL) 27 12 0:36:31(95) 1:19:39

95 KASICKA Urszula 1985 K-35 Suwałki (POL) 28 13 0:36:30(94) 1:19:39

Dystans 5 km

1 PIETERCZYK Damian 1984 M-35 OLSZTYN (POL) 1 1 0:15:13

2 MASHEI Pavel 1979 M-35 Belarus (BLR) 2 2 0:15:52

3 JUREWICZ Dariusz 1974 M-45 Łowcy Przygód Gołdap (POL) 3 1 0:16:20

4 GRĄDZKI Wojciech 1991 M-25 AZS AWF Warszawa/ BBL Giżyck G (1), 4 1 0:16:35

5 LIPIŃSKI Szymon 1994 M-25 OLSZTYN (POL) 5 2 0:17:25

6 SOMOVA Irena 1990 K-25 Grodno (BLR) 1 1 0:17:42

7 ECHTA Marcin 1981 M-35 GIŻYCKO (POL) G (2), 6 3 0:17:51

8 ILECKI Jacek 1985 M-35 Gdańsk (POL) 7 4 0:18:05

9 Bukwaś Tomasz 1982 M-35 Łowcy Przygód Gołdap (POL) 8 5 0:18:06

10 PALONNIKAVA Natallia 1983 K-35 Crodno (BLR) 2 1 0:18:31

…………………………………………………………………………..

11 SAWICKI Denis 1995 M-25 Litwa (LTU) 9 3 0:18:47

12 ORSZEWSKI Kacper 1999 M-25 Gimnazjum nr 2 w Giżycku (POL) G (3), 10 4 0:18:49

13 ŚLĄSKI Piotr 1999 M-25 GIŻYCKO (POL) G (4), 11 5 0:19:07

14 RUTKOWSKI Jacek 1999 M-25 Gimnazjum nr 2 w Giżycku (POL) G (5), 12 6 0:19:20

15 TRZEBIŃSKI Ryszard 1976 M-45 Maratonka Grajewo/Ełk (POL) 13 2 0:19:21

16 CHROATOWSKI Arkadiusz 1991 M-25 GIŻYCKO (POL) G (6), 14 7 0:19:29

17 WOJDA Maria 1996 K-25 Gołdap (POL) 3 2 0:19:32

18 CZERNIECKI Michał 1999 M-25 GIŻYCKO (POL) G (7), 15 8 0:19:36

19 BORTKIEWICZ Mateusz 1999 M-25 Gimnazjum nr 2 w Giżycku (POL) G (8), 16 9 0:19:36

20 Długosz Kamil 1986 M-35 Klub Biegacza Mrągowo (POL) 17 6 0:19:43

21 JACUKEVIČ Aneta 1998 K-25 RCN (LTU) 4 3 0:19:46

22 KOTOWICZ Grzegorz 1975 M-45 Więcki (POL) 18 3 0:20:16

23 TUNKIEWICZ Paweł 1993 M-25 Łowcy Przygód Gołdap (POL) 19 10 0:20:19

24 KAPLA Bartłomiej 1999 M-25 Gimnazjum nr 2 w Giżycku (POL) G (9), 20 11 0:20:31

25 ADASIEWICZ Julia 2000 K-25 Gimnazjum nr 2 w Giżycku (POL) G (10), 5 4 0:20:31

26 WOŁYNIEC Emilia 1983 K-35 Łowcy Przygód Gołdap (POL) 6 2 0:21:03

27 DŁUGOZIMA Łukasz 1987 M-35 Kolno (POL) 21 7 0:21:10

28 SMOLAK Michał 1982 M-35 GIŻYCKO (POL) G (11), 22 8 0:21:16

29 KRAWCZYK Łukasz 1990 M-25 (POL) 23 12 0:21:23

30 ZAPADKA Stanisław 1955 M-65 MRĄGOWO (POL) 24 1 0:21:33

31 WISZNIEWSKI Konrad 1998 M-25 Gimnazjum nr 2 w Giżycku (POL) G (12), 25 13 0:21:37

32 ŁASZCZUK Mateusz 1998 M-25 Gimnazjum nr 2 w Giżycku (POL) G (13), 26 14 0:21:38

33 OBUCHOWSKI Krzysztof 1985 M-35 Łowcy Przygód Gołdap (POL) 27 9 0:21:51

34 LACHOWICZ Witold 1999 M-25 Gimnazjum nr 2 w Giżycku (POL) G (14), 28 15 0:22:02

35 RADZICKI Artur 1999 M-25 Gimnazjum nr 2 w Giżycku (POL) G (15), 29 16 0:22:06

36 SZKARADZIŃSKI Piotr 1999 M-25 Gimnazjum nr 2 w Giżycku (POL) G (16), 30 17 0:22:14

37 BOKINIEC Norbert 1986 M-35 Węgorzewo (POL) 31 10 0:22:20

38 ROPIAK Ryszard 1944 M-66+ KURPIE Myszyniec (POL) 32 1 0:23:21

39 BEPERSZCZ Dawid 1997 M-25 Dom Św. Faustyny – Wielkie Serc G (17), 33 18 0:24:02

40 KORPUSIK Krzysztof 1997 M-25 Knis (POL) 34 19 0:24:28

41 STASIŁOWICZ Patrycja 1989 K-25 MRĄGOWO (POL) 7 5 0:24:28

42 ULISZEWSKA Iwona 1976 K-45 ORZYSZ (POL) 8 1 0:24:37

43 SOWA Wojciech 1968 M-55 (POL) G (18), 35 1 0:24:47

44 KRAWCZYK Adam 1968 M-55 GIŻYCKO (POL) G (19), 36 2 0:24:52

45 MOREK Katarzyna 1985 K-35 Łowcy Przygód Gołdap (POL) 9 3 0:24:54

46 GRANOS Bartosz 1998 M-25 Gimnazjum nr 2 w Giżycku (POL) G (20), 37 20 0:25:27

47 ROGOWSKI Krzysztof 1970 M-45 Gimnazjum nr 2 w Giżycku (POL) G (21), 38 4 0:25:29

48 WAŚNIEWSKI Robert 1971 M-45 Bronisze (POL) 39 5 0:25:30

49 KONOPKO Tomasz 1974 M-45 BBL Wydminy (POL) 40 6 0:25:38

50 ADAMCZYK Tomasz 1925 M-66+ GIŻYCKO (POL) G (22), 41 2 0:25:39

51 ROGOWSKA Anna 1970 K-45 Gimnazjum nr 2 w Giżycku (POL) G (23), 10 2 0:25:44

52 PERŁOWSKI Przemysław 1984 M-35 11 Mazurski Pułk Artylerii (POL) 42 11 0:25:44

53 BIELENICA Beata 1982 K-35 Wydminy (POL) 11 4 0:25:51

54 PIETRUCZUK Urszula 1988 K-35 Zabiegany Ełk (POL) 12 5 0:25:55

55 GAJEWSKA Marta 1989 K-25 krav maga (POL) 13 6 0:25:55

56 TOMASZEWICZ Dorota 1989 K-25 GIŻYCKO (POL) G (24), 14 7 0:25:57

57 MUZYK Dawid 1984 M-35 GIŻYCKO (POL) G (25), 43 12 0:26:08

58 CZAJKOWSKA-BALCERZAK Dorota 1982 K-35 BBL Giżycko (POL) G (26), 15 6 0:26:08

59 MIKULSKI Józef 1954 M-65 ES-SYSTEM Wilkasy (POL) 44 2 0:26:36

60 LEMANCEWICZ Jan 1951 M-65 ES-SYSTEM Wilkasy (POL) 45 3 0:26:39

61 BRUZDA Alicja 1995 K-25 Klub Biegacza Mrągowo (POL) 16 8 0:26:43

62 LISIK Małgorzata 1990 K-25 Mioduńskie (POL) 17 9 0:26:51

63 BIELSKI Bartek 1985 M-35 Węgorzewo (POL) 46 13 0:26:53

64 SADŁOWSKA Izabela 1973 K-45 MRĄGOWO (POL) 18 3 0:27:01

65 Różańska Beata 1983 K-35 Zabiegany Ełk (POL) 19 7 0:27:02

66 STASIŁOWICZ Małgorzata 1961 K-55 MRĄGOWO (POL) 20 1 0:27:08

67 KONOPKO Anna 1976 K-45 BBL Wydminy (POL) 21 4 0:27:10

68 KULIKOWSKA Eliza 1998 K-25 Gimnazjum nr 2 w Giżycku (POL) G (27), 22 10 0:27:10

69 BANAŚ Klaudia 1998 K-25 Gimnazjum nr 2 w Giżycku (POL) G (28), 23 11 0:27:21

70 TRASZKUĆ Paweł 1980 M-35 Klub Biegacza Mrągowo (POL) 47 14 0:27:31

71 DŁUGOSZ Lidia 1965 K-55 Klub Biegacza Mrągowo (POL) 24 2 0:27:34

72 ŚLĘZAK Małgorzata 1979 K-35 GIŻYCKO (POL) G (29), 25 8 0:28:17

73 KOŚCIUCH Joannna 1982 K-35 (POL) 26 9 0:28:21

74 Ważna Karolina 1993 K-25 Węgorzewo (POL) 27 12 0:28:26

75 PANAŚ Elżbieta 1975 K-45 GIŻYCKO (POL) G (30), 28 5 0:28:40

76 KAROLEWSKI Marek 1958 M-65 Bartoszyce (POL) 48 4 0:28:51

77 SÓJKOWSKA Edyta 1985 K-35 Węgorzewo Official Team (POL) 29 10 0:29:20

78 PEPLIŃSKA Paulina 1987 K-35 Kolno (POL) 30 11 0:29:49

79 KORDEK Janina 1963 K-55 KB Nowe Sady (POL) 31 3 0:30:06

80 Musik Barbara 1985 K-35 KALINIAK Team Ladies (POL) 32 12 0:30:11

81 ORZOŁEK Joanna 1983 K-35 KALINIAK Team Ladies (POL) 33 13 0:30:12

82 Czyrko Luiza 1983 K-35 KOG (POL) 34 14 0:30:12

83 WĄDOŁOWSKI Paweł 1989 M-25 GIŻYCKO (POL) G (31), 49 21 0:30:56

84 PIOTROWICZ Monika 1981 K-35 GIŻYCKO (POL) G (32), 35 15 0:31:11

85 OŁDZIEJEWSKA Anna 1977 K-45 GIŻYCKO (POL) G (33), 36 6 0:31:31

86 MARCINEK Aleksandra 2000 K-25 Gimnazjum nr 2 w Giżycku (POL) G (34), 37 13 0:31:35

87 Klimaszewska Elżbieta 1981 K-35 Karos Bartoszyce (POL) 38 16 0:31:53

88 KALINOWSKA Agnieszka 1982 K-35 KALINIAK Team Ladies (POL) 39 17 0:32:14

89 RYŃSKA Adrianna 2000 K-25 Gimnazjum nr 2 w Giżycku (POL) G (35), 40 14 0:32:18

90 GORBACZ Natalia 2000 K-25 Gimnazjum nr 2 w Giżycku (POL) G (36), 41 15 0:32:18

91 ROMEJKO Małgorzata 2000 K-25 Gimnazjum nr 2 w Giżycku (POL) G (37), 42 16 0:32:19

92 CHMIELEWSKA Anna 1990 K-25 BBL Wydminy (POL) 43 17 0:33:35

93 MAZAN Magdalena 1979 K-35 Warszawa (POL) 44 18 0:34:25

94 WASILONEK Adrianna 1999 K-25 Gimnazjum nr 2 w Giżycku (POL) G (38), 45 18 0:34:40

95 CHOROSZKO Nikola 2000 K-25 Gimnazjum nr 2 w Giżycku (POL) G (39), 46 19 0:34:40

96 ZAJĄC Katarzyna 1975 K-45 Warszawa (POL) 47 7 0:35:22

97 SMORZ Patrycja 2000 K-25 Gimnazjum nr 2 w Giżycku (POL) G (40), 48 20 0:37:27

98 POWICHROWSKA Małgorzata 1988 K-35 GIŻYCKO (POL) G (41), 49 19 0:38:14

99 MACULEWICZ Jarosław 1964 M-55 (POL) 50 3 0:38:59

100 KULAS-SZYRMER Małgorzata 1979 K-35 GIŻYCKO (POL) G (42), 50 20 0:40:19

101 PIOTROWSKA Dominika 1986 K-35 GIŻYCKO (POL) G (43), 51 21 0:40:20

102 WRÓBLEWSKA Katarzyna 2000 K-25 Gimnazjum nr 2 w Giżycku (POL) G (44), 52 21 0:45:46

103 MOHAMMADI Morteza 1998 M-25 Dom Św. Faustyny – Wielkie Serc 51 22 0:59:18

104 MOHAMMADI Mojtaba 1998 M-25 Dom Św. Faustyny – Wielkie Serc 52 23 0:59:19

105 PIERSZCHAŁA Agata 2000 K-25 Gimnazjum nr 2 w Giżycku (POL) G (45), 53 22 2:10:56

106 RESZKA Mateusz 1993 M-25 Klub Biegacza Mrągowo (POL) 53 24 2:11:02

107 GWOZDOWICZ Adam 1981 M-35 Knis (POL) 54 15 2:11:02

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Giżyckko Goldap Kętrzyn Mrągowo Olecko Olsztyn Wydminy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x