Runmageddon Post Apo już w najbliższą sobotę – Twierdza Modlin wzywa

Fot. nadesłane
Każdy, kto marzył o powrocie na ekstremalne trasy Runmageddonu, będzie mógł już w najbliższą sobotę (27 czerwca) stanąć na starcie wyjątkowej formuły Post Apo i pokonać 20 przeszkód rozstawionych na dystansie 5 kilometrów. Sobota z Runmageddon to możliwość, pierwszego od wybuchu pandemii, spotkania z ulubioną sportową rozrywką tysięcy Polaków.

Fani ekstremalnych wrażeń wreszcie doczekali się pierwszego od wybuchu pandemii, eventu z najpopularniejszego w Polsce cyklu biegów z przeszkodami. W sobotę 27 czerwca br. będą mieli okazję stanąć twarzą w twarz z nową formułą-Runmageddon Post Apo, a także zdobyć wyjątkowy medal oraz nową koszulkę startową. Przed nimi wyzwanie pokonania 5 kilometrów najeżonych 20 przeszkodami. Startujący przypomną sobie, jak to jest czołgać się pod zasiekami oraz wspinać się na konstrukcję z rur, zwaną „Końską”. Do tego przecisną się przez opony „Porodówki” i przetestują siłę swoich rąk na „Wariacie” lub „Weryfikatorze Marzeń”. Na trasie spotkają także ponad 2,5-metrowa ściana oraz budzący respekt „Kołkosznikov”.

Akcja Runmageddonu Post Apo rozegra się w Twierdzy Modlin tuż przy Bramie Kadetów, dlatego uczestnicy mogą liczyć na piękne widoki, tajemnicze ruiny wojskowych budowli i wyciskające pot podbiegi, zbiegi z militarnych umocnień.

Dodatkową atrakcją Runmageddonu Post Apo będzie akcja fotograficzna autorstwa Dominika Śmiałowskiego polegająca na wykonaniu zdjęć uczestnikom przed i po biegu, tak by pokazać ich emocje i przemianę, jaka się w nich dokonuje na skutek ekstremalnego wyzwania. W zeszłym roku pomysłodawca i autor udokumentował ponad 1500 metamorfoz na około 20 tysiącach zdjęć. Dzięki marce Lech Free partnerowi Runmageddonu akcja zostanie wznowiona pod hasłem: Lechendy mogą wszystko, właśnie podczas najbliższego eventu w Nowym Dworze Mazowieckim.

Zapisy do udziału w Runmageddonie Post Apo są możliwe, w ramach wolnych miejsc w seriach, do dnia 27.06 i odbywają się poprzez stronę www.runmageddon.pl lub na miejscu. Więcej informacji na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-postapo-warszawa-27-06-2020

biegi dłgodystansowe sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x