Sylwester na sportowo w Gminie Stegna Mikoszewo 2019 – Do wyboru: bieg, nordic walking i cyklosport – wszędzie sukcesy

Fot. Nordic Walking Pasłęk facebook

W niedzielę (30 grudnia) w Mikoszewie (Gmina Stegna) odbyła się impreza pod hasłem „Sylwester na sportowo". Uczestnicy, a było ich ponad 200 mieli do wyboru bieg (5 km), marsz z kijkami (5 km) lub wyścig kolarski (15 km). Zainteresowanie było duże, wszyscy chcieli sprawdzić formę przed sylwestrowymi szaleństwami. W licznych składach zjawili się mieszkańcy: Elbląga, Braniewa i Pasłęka.

W biegu zwycięstwo w rywalizacji pań odniosła Joanna Szast (Braniewo) przed Martą Wychowaniak (Braniewo). Obie dominowały tez w kat. 30/39. Wśród panów drugi na mecie był Piotr Statkiewicz (Pasłęk) – zwycięzca kat. 20/29, trzeci Sylwester Syrocki (Elbląg), a czwarty Jacek Kowalski (Elbląg). W grupie wiekowej 40/49 lat elblążanie zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce.

Triumfatorami w swoich kat. zostali: Jakub Butkiewicz (Braniewo) – 0/19 i Małgorzata Dordzik (Elbląg) – 60/69. Drugie miejsca zajęli: Andrzej Pokojski (Braniewo) – 30/39, Agnieszka Matczuk (Braniewo) – 40/49, Tomasz Sparzak (Elbląg) – 20/29, Roman Zarębski (Elbląg) – 60/69, Alicja Wądołowska (Braniewo) – 0/19. Trzecie lokaty wywalczyli: Dariusz Humen (Elbląg) – 30/39. Agnieszka Tuniewicz (Pasłęk) – 40/49, Aneta Jaszczuk (Braniewo) – 0/19.

W nordic walking najwyżej w open (4 miejsce) sklasyfikowana Marcina Jankowskiego (Elbląg), który był jednocześnie drugi w kat. 40/49. Zwycięstwa w swoich grupach wiekowych odnieśli: Magdalena Bujnicka (Pasłęk) – 0/19, Krystian Polkowski (Pasłęk) – 0/19, Teresa Soroka (Pasłęk) – 60/69, Andrzej Chudziński (Elbląg) – 70+. Drugie miejsca wywalczyli: Henryk Kulig (Elbląg) – 60/69, Bożena Kulig (Elbląg) – 60/69, Marianna Przygoda (Pasłęk) – 70+, a trzecie: Wiesław Śliwka (Pasłęk) – 60/69 i Mateusz Rogulski (Pasłęk) – 0/19.

W wyścigu cyklosport zwyciężyła Katarzyna Kondratowicz (Pasłęk) przed Moniką Pękalska (Elbląg). Obie panie startowały w kat. 30/49. Trzecie miejsce w open i drugie w kat. 30/49 zajął Bartek Kondratowicz (Pasłęk).

Klasyfikacja biegu (5 km)

1 HAPKE TOMASZ M 1 M 40-49 1 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 0:19:19

2 SATKIEWICZ PIOTR M 2 M 20-29 1 PASŁĘK OGRODOWA BIEGA / GETIN BANK PASŁĘK 0:19:38

3 SYROCKI SYLWESTER M 3 M 40-49 2 ELBLĄG WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE 0:19:54

4 KOWALSKI JACEK M 4 M 40-49 3 ELBLĄG JAC KO 0:20:03

5 ZALEWSKI ANDRZEJ M 5 M 40-49 4 SZTUTOWO SZTUTOWO 0:20:07

6 WALDOWSKI ROMAN M 6 M 30-39 1 GDAŃSK BIEGACZE Z POMORZA 0:20:08

…………………………………………

9 JUROŁAJĆ TOMASZ M 9 M 40-49 6 BRANIEWO/LIPOWINA ROZBIEGANE BRANIEWO 0:20:22

10 GROCKI ARTUR M 10 M 40-49 7 ELBLĄG 0:20:37

11 POKOJSKI ANDRZEJ M 11 M 30-39 2 BRANIEWO KROPELKA 0:20:59

14 HUMEN DARIUSZ M 14 M 30-39 3 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 0:21:10

18 MIECZKOWSKI TOMASZ M 18 M 40-49 10 PASŁĘK 0:21:52

20 SZARKO MACIEJ M 20 M 40-49 12 ELBLĄG 0:22:01

23 SPARZAK TOMASZ M 23 M 20-29 2 ELBLĄG 0:22:10

24 JARMAL TOMASZ M 24 M 30-39 6 ELBLĄG WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE 0:22:19

26 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 26 M 40-49 14 BRANIEWO 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA 0:22:22

27 OLSZEWSKI ROMAN M 27 M 40-49 15 ELBLĄG ELBAŻANT 0:22:31

30 PIVAVAREVICH ANDREI M 30 M 30-39 8 ELBLĄG 0:22:41

31 BRZESKI DAREK M 31 M 40-49 17 BRANIEWO 0:22:41

32 BRZOZOWSKI JACEK M 32 M 30-39 9 ELBLĄG ODDAM OBIAD ELBLĄG 0:22:44

33 KRAUSE SŁAWOMIR M 33 M 40-49 18 ELBLĄG 0:23:00

34 ZYCH DAWID M 34 M 40-49 19 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 0:23:04

35 MIKOŁAJEWSKI ARKADIUSZ M 35 M 30-39 10 ELBLĄG 0:23:11

36 MGŁOSIEK RAFAŁ M 36 M 40-49 20 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 0:23:22

38 SZAST JOANNA K 1 K 30-39 1 BRANIEWO 0:23:36

39 BUTKIEWICZ JAKUB M 38 M 0-19 1 BRANIEWO 0:23:41

40 BUTKIEWICZ PIOTR M 39 M 30-39 12 BRANIEWO 0:23:41

41 WYCHOWANIAK MARTA K 2 K 30-39 2 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 0:23:42

46 TUNIEWICZ TOMASZ M 43 M 40-49 21 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 0:24:24

47 OLEJARCZYK PIOTR M 44 M 50-59 6 ELBLĄG 0:24:27

57 MATCZUK AGNIESZKA K 9 K 40-49 2 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 0:25:28

64 SZYCHOWSKI MICHAŁ M 53 M 30-39 20 ELBLĄG 0:26:14

67 TUNIEWICZ AGNIESZKA K 13 K 40-49 3 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 0:26:29

69 JURGIELEWICZ-WILKIEL ANNA K 14 K 40-49 4 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 0:27:11

70 SUCHECKA LIDIA K 15 K 30-39 7 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 0:27:14

71 ZARĘBSKI ROMAN M 56 M 60-69 2 ELBLĄG TEAM KARAŚ -ELBLĄG 0:27:24

72 WRONKA-BOROWSKA EWA K 16 K 30-39 8 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 0:27:34

73 MICHAŁOWSKA ANNA K 17 K 40-49 5 BRANIEWO 0:27:34

81 PTAK MAREK M 60 M 40-49 27 BRANIEWO 0:28:19

89 KOWALSKA MONIKA K 24 K 40-49 8 ELBLĄG 0:29:13

90 JAWORSKA EWA K 25 K 30-39 10 ELBLĄG 0:29:13

91 ŚMIGIELSKI STANISŁAW M 66 M 40-49 29 BRANIEWO 0:29:15

92 PIVAVAREVICH KATSIARYNA K 26 K 20-29 4 ELBLĄG 0:29:27

94 WĄDOŁOWSKA ALICJA K 28 K 0-19 2 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY ” SZYBKI STRUŚ” 0:29:51

95 KRAUSE IWONA K 29 K 40-49 9 ELBLĄG 0:29:52

100 JASZCZUK JAROSŁAW M 69 M 40-49 32 BRANIEWO KLUB HDK PCK ”KROPELKA” 0:30:10

101 JASZCZUK MARTA K 32 K 0-19 3 BRANIEWO LO BRANIEWO 0:30:11

105 STARUKIEWICZ BEATA K 34 K 40-49 11 BRANIEWO 0:30:52

108 DORDZIK MAŁGORZATA K 36 K 60-69 1 ELBLĄG 0:31:07

111 JASZCZUK ANETA K 39 K 40-49 14 BRANIEWO KLUB HDK PCK ”KROPELKA” 0:31:45

115 PROKOP MARIUSZ M 73 M 40-49 33 ELBLĄG PROKOPKI 0:32:24

116 GRUBA NATALIA K 43 K 20-29 7 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 0:33:02

117 STULCZEWSKI ANDRZEJ M 74 M 50-59 7 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 0:33:08

118 SUCHECKA ANETTA K 44 K 30-39 15 BRANIEWO 0:33:08

120 MAZUROWSKA PATRYCJA K 46 K 30-39 16 ELBLĄG EL AKTYWNI 0:33:30

127 MALISZEWSKA MARIANNA K 50 K 50-59 4 ELBLĄG 0:36:37

130 MAJEWSKI DAWID M 78 M 0-19 5 ELBLĄG 0:37:29

131 MAJEWSKA AGNIESZKA K 53 K 30-39 18 ELBLĄG 0:37:52

132 WEREDYCKA MONIKA K 54 K 40-49 19 ELBLĄG 0:38:04

133 PROKOP ANNA K 55 K 40-49 20 ELBLĄG PROKOPKI 0:41:48

134 SOWA RENATA K 56 K 40-49 21 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:41:48

135 SOWA SYLWESTER M 79 M 40-49 34 ELBLĄG 0:41:54

136 SZKLARSKI ANDRZEJ M 80 M 40-49 35 ELBLĄG 0:42:01

137 SZKLARSKA ALICJA K 57 K 40-49 22 ELBLĄG 0:42:0

Nordic walking (5 km)

1 KŁOS MACIEJ M 1 1983-07-11 M 30-39 1 GDAŃSK NW WYSPA SOBIESZEWSKA 0:31:02

2 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 2 1962-09-18 M 50-59 1 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 0:31:44

3 OLEJKO RADOSŁAW M 3 1971-10-02 M 40-49 1 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 0:32:42

4 JANKOWSKI MARCIN M 4 1976-06-16 M 40-49 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:33:22

5 SZYMANOWSKA ANNA K 1 1958-01-27 K 50-59 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 0:34:12

6 ŚLEDZIEWSKI BOGDAN M 5 1973-04-04 M 40-49 3 GDAŃSK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:34:41

…………………………………….

10 KULIG HENRYK M 8 1952-03-14 M 60-69 2 ELBLAG K S ELBLĄSKIE WŁÓCZKIJE 0:35:28

12 CHUDZIŃSKI ANDRZEJ M 9 1949-09-25 M 70+ 1 ELBLĄG K S ELBLĄSKIE WŁÓCZ-KIJE 0:35:46

13 ROGULSKI TOMASZ M 10 1978-12-05 M 40-49 5 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:35:54

18 BUJNICKI MARCIN M 12 1976-12-20 M 40-49 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:37:12

19 PRZYGODA MARIUSZ M 13 1979-09-05 M 40-49 8 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:37:19

20 BUJNICKA MAGDALENA K 7 2005-05-10 K 0-19 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:37:23

22 CHOJNICKA JOANNA K 9 1971-03-02 K 40-49 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:37:53

23 ŚLIWKA WIESŁAW M 14 1958-08-12 M 60-69 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:37:55

26 POLKOWSKI KRYSTIAN M 17 2000-02-18 M 0-19 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:38:08

27 BORCZAK MAŁGORZATA K 10 1979-02-11 K 40-49 5 ELBLĄG 0:38:09

28 SPYCHALSKI ZDZISŁAW M 18 1972-07-11 M 40-49 9 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:38:09

29 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA K 11 1968-12-30 K 50-59 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:38:30

35 SOROKA TERESA K 15 1958-02-15 K 60-69 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:39:35

36 KOZŁOWSKA ANNA K 16 1979-05-07 K 40-49 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:40:05

37 KULIG BOŻENA K 17 1955-12-30 K 60-69 2 ELBLĄG K S ELBLĄSKIE WŁÓCZKIJE 0:40:08

38 KWAPISIEWICZ JOANNA K 18 1972-05-26 K 40-49 8 MIKOSZEWO 0:40:24

39 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 19 1965-02-23 K 50-59 5 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:40:30

42 ROGULSKA ANNA K 21 1978-11-06 K 40-49 9 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:41:27

43 ROGULSKI MATEUSZ M 22 2005-11-30 M 0-19 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:41:35

62 BRZOZOWSKA RENATA K 38 1971-10-12 K 40-49 15 PASŁĘK NW PASŁĘK 0:44:01

63 MORGLIN-ŻURALSKA BEATA K 39 1978-12-21 K 40-49 16 RYWAŁD 0:44:33

64 MALISZEWSKI MAREK M 25 1957-03-10 M 60-69 8 ELBLĄG 0:44:47

68 KOZIEJ STEFANIA K 42 1951-02-16 K 60-69 4 ELBLĄG EGRS 0:45:31

69 KOZIEJ JERZY M 27 1951-08-19 M 60-69 9 ELBLĄG EGRS 0:45:39

77 WIADERSKA GRAŻYNA K 49 1951-05-04 K 60-69 5 ELBLĄG 0:49:04 0:09:49

78 WIADERSKI WOJCIECH M 29 1950-06-28 M 60-69 10 ELBLĄG 0:49:08

80 PRZYGODA AGNIESZKA K 50 1978-04-29 K 40-49 23 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:53:24

81 PRZYGODA MARIANNA K 51 1937-10-05 K 70+ 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:53:25

82 SZUSTEK KATARZYNA K 52 1969-06-06 K 50-59 11 ELBLĄG 0:54:07

Cyklocross (15 km)

1 MARKIEWICZ JAKUB M 1 M 0-29 1 MALBORK GK MALBORK 0:42:20

2 WOLANIN JAKUB M 2 M 30-49 1 MALBORK GK MALBORK 0:43:04

3 KONDRATOWICZ BARTEK M 3 M 30-49 2 PASŁĘK 0:43:08

4 KONDRATOWICZ KATARZYNA K 1 K 30-49 1 PASŁĘK 0:49:53

5 JAROCKI TOMASZ M 4 M 30-49 3 SZTUTOWO 0:50:10

6 RUDZIŃSKI DOMINIK M 5 M 0-29 2 DREWNICA 0:52:54

…………………………………..

10 PĘKALSKA MONIKA K 2 K 30-49 2 ELBLĄG 1:03:11

Biegi długodystansowe Braniewo Elbląg Pasłęk sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x