V Kwidzyński Bieg Papiernika 2014 – Nasze Panie są wyjątkowe

W piątym Biegu Papiernika w Kwidzynie wystartowało ponad dwa tysiące uczestników. Impreza lokalna przerodziła się w ciągu kilku lat w wielki bieg z udziałem amatorów północnych rejonów kraju. Bardzo dużą grupę stanowili zawodnicy z woj. warmińsko-mazurskiego, a zaimponowały szczególnie panie, które w niektórych kategoriach w komplecie stawały na podium.

Najwyżej w klasyfikacji open znaleźli się Mariusz Pawłowski z Kurzętnika – 20, Mariusz Dembowski z Lidzbarka Welskiego – 24 i Paweł Pszczółkowski z Olsztyna – 28.

Natomiast w kategoriach było wręcz znakomicie. W K-16 1 Natalia Nikiel (Susz), 2 Monika Kołatko (Iława), 3 Karolina Filipek (Braniewo), K-18: 1 Kamila Lulińska (Susz), K-30: 1 Dorota Pawłowska (Kurzętnik), K-50: 1 Regina Czerwińska, 2 Iwona Kwiatkowska, 3 Bożena Znarowska (wszystkie Elbląg). Panowie też zaimponowali. W M-16: 1 Paweł Powierża (Braniewo), 2 Szymon Rękawik (Elbląg), M-18: 1 Piotr Jaszczuk (Braniewo), 3 Łukasz Kowalski (Elbląg), M-40: 2 Adam Serocki (Elbląg), M-60: 2 Janusz Kosowski (Olsztyn) 3 Piotr Matejko (Orneta)

 Klasyfikacja open

 1 SIRMA Haron Eldoret KEN Skks Dorcus Sport 91 M20/1 M / 1 1raz/1 00:30:24

2 CHABOWSKI Marcin Wejherowo POL Sts Pomerania Szczecinek 86 M20/2 M / 2 1raz/2 00:30:45

3 KISANG Simon Kapcherop KEN Skks Dorcus Sport 83 M30/1 M / 3 1raz/3 00:31:12

4 OLEJARZ Artur Zielona Góra POL 88 M20/3 M / 4 1raz/4 00:31:16

5 DUDYCZ Radosław Gdańsk POL Ks Team Run Gdańsk 74 M40/1 M / 5 00:31:26

6 OLIINYK Pavlo Chernigov UKR Finisz Kalisz 88 M20/4 M / 6 1raz/5 00:31:30

7 GURFINKIEL Łukasz Gdańsk POL 80 M30/2 M / 7 00:32:13

8 GŁOWALA Robert Garwolin POL Gks Wilga Garwolin 92 M20/5 M / 8 1raz/6 00:33:01

9 OCHAL Paweł Bydgoszcz POL Prefbet Śniadowo Łomża 81 M30/3 M / 9 00:33:23

10 OBUHOVSKYI Oleksei UKR Finisz Kalisz 93 M20/6 M / 10 00:33:30

………………………………………….

20 PAWŁOWSKI Mariusz Kurzętnik POL Bbl Kurzetnik 76 M30/7 M / 20 00:35:02

24 DEMBOWSKI Mariusz Lidzbark POL Lidzbark 83 M30/10 M / 24 1raz/11 00:35:27

28 PSZCZÓŁKOWSKI Paweł Olsztyn POL Pszczółkowski Team 88 M20/16 M / 28 00:35:52

30 SEROCKI Adam Elbląg POL Jw 4808 Draczyński Team 73 M40/3 M / 30 00:36:08

39 JASZCZUK Piotr Braniewo POL Rim Tim Team / -rim Tim Team Braniewo 96 M18/1 M / 38 1raz/15 00:36:58

50 CHODOROWICZ Kamil Morąg POL Paged Sklejka Team Kopeć 89 M20/24 M / 48 00:37:33

57 HAPKE Tomasz Wilkowo POL Niezrzeszony 77 M30/18 M / 54 00:37:59

60 PROCHNA Krzysztof Frombork POL Brak 72 M40/8 M / 57 00:38:08

68 LIPIŃSKI Szymon Olsztyn POL Pszczółkowski Team 94 M20/32 M / 65 1raz/21 00:38:42

73 SANECKI Piotr Pasłęk POL Bbl Pasłęk 87 M20/33 M / 69 1raz/23 00:38:54

75 BIELSKI Adam Elbląg POL Niezrzeszony 65 M40/10 M / 71 00:38:57

76 KACZMARCZYK Karol Susz POL Uks Trs Susz 92 M20/35 M / 72 00:39:00

78 BISKUPSKI Mariusz Susz POL Uks Trs Susz 74 M40/11 M / 74 00:39:07

81 JABŁOŃSKI Jarosław Jeziorno POL Uks Trs Susz 73 M40/12 M / 77 00:39:22

84 WĘGIER Arkadiusz Susz POL Uks-trs Susz 77 M30/26 M / 80 00:39:28

87 PAWŁOWSKA Dorota Kurzętnik POL Bbl Kurzetnik 80 K30/1 K / 6 1raz/26 00:39:31

93 SIECIŃSKI Emilian Susz POL 91 M20/39 M / 87 00:39:46

96 KOWALSKI Łukasz Elbląg POL 95 M18/3 M / 90 1raz/28 00:39:48

104 PRZEDWOJEWSKI Tadeusz Olsztyn POL Akm Olimp Olsztyn 69 M40/15 M / 98 00:39:59

105 ZAJĄC Piotr Elbląg POL – 87 M20/42 M / 99 1raz/34 00:40:00

106 2214 SKUZJUS Michał Olsztyn POL Runandcity.pl 91 M20/43 M / 100 1raz/35 00:40:03

112 4850 LULIŃSKA Kamila Susz POL Uks Trs Susz 95 K18/1 K / 7 00:40:14

113 606 GĄSIOR Piotr Susz POL 84 M30/36 M / 106 00:40:18

115 FILIPEK Daniel Braniewo POL Rim Tim Team / -rim Tim Team Braniewo 76 M30/37 M / 108 00:40:19

119 SANECKI Patryk Pasłęk POL Bbl Pasłęk 90 M20/45 M / 112 1raz/40 00:40:24

121 TOMASZEWICZ Marcin Elbląg POL Enduroman 90 M20/46 M / 114 00:40:25

122 ROKICKI Leszek Elbląg POL Enduroman Elbląg 73 M40/20 M / 115 00:40:25

129 KARCZEWSKI Maksymilian Susz POL 95 M18/6 M / 121 00:40:39

132 SOBOLEWSKI Marcin Zalewo POL Uks Trs Susz 77 M30/43 M / 123 00:40:51

150 2352 SZCZYGŁOWSKI Jacek Morąg POL Finisz Morąg 71 M40/23 M / 140 1raz/51 00:41:11

154 1966 POWIERŻA Paweł Braniewo POL Rim Tim Team / -rim Tim Team Braniewo 97 M16/1 M / 00:41:17

158 ADAMUSIAK Sławomir Iława POL Zasuwajki 76 M30/54 M / 148 00:41:26

167 BALCER Marcin Braniewo POL 80 M30/58 M / 157 1raz/56 00:41:34

169 BARTNICKI Wojciech Elbląg POL Enduroman Elbląg 68 M40/28 M / 159 00:41:37

171 MATUSZAK Jacek Elbląg POL Alstom Power 87 M20/58 M / 161 1raz/58 00:41:42

173 KĘPIŃSKI Krzysztof Susz POL Uks Trs Susz 76 M30/59 M / 163 00:41:44

182 RUCZYŃSKI Mirosław Iława POL 78 M30/63 M / 171 1raz/64 00:42:07

186 KOSOWSKI Janusz Olsztyn POL Akm Olimp Olsztyn 52 M60/2 M / 175 00:42:14

189 DOBROWOLSKI Kamil Gierzwałd POL 22. Baza Lotnictwa Taktycznego Malbork 88 M20/63 M / 178 00:42:18

191 WÓJCIK Paweł Bartoszyce PAK Psp Jrg 1 Wejherowo 91 M20/64 M / 180 1raz/66 00:42:19

193 MATEJKO Piotr Orneta POL Iks Smok Orneta 54 M60/3 M / 182 00:42:24

199 RĘKAWIK Szymon Elbląg POL Alstom Power 97 M16/2 M / 188 00:42:38

208 BOGDAŃSKI Krzysztof Braniewo POL 71 M40/34 M / 197 1raz/73 00:43:01

210 WIŚNIEWSKI Rafał Iława POL 84 M30/77 M / 199 1raz/74 00:43:03

213 KOSZCZKA Karol Iława POL Koszczka,team 76 M30/78 M / 202 00:43:06

216 SOBUCKI Jacek Susz POL Uks Trs Susz 74 M40/35 M / 205 00:43:08

217 SZCZECINA Rafał Iława POL 78 M30/80 M / 206 1raz/75 00:43:09

224 FIEDUCIK Jaruś Elbląg POL 69 M40/39 M / 212 00:43:19

229 WITCZAK Dariusz Krąplewice POL Krąplewice 71 M40/40 M / 217 00:43:28

230 KUKUĆ-KWAPISZEWSKA Anna Elbląg POL Meritum Bank I Partnerzy 78 K30/5 K / 13 00:43:29

231 KOWALSKI Jerzy Elbląg POL 68 M40/41 M / 218 00:43:30

240 JARCZEWSKI Daniel Braniewo POL 9 Pułk Rozpoznawczy 77 M30/86 M / 224 1raz/85 00:43:38

244 GÓRSKI Łukasz Nowe Miasto POL Bbl Kurzetnik 84 M30/88 M / 228 1raz/86 00:43:42

263 TOMCZYK Stefan Susz POL Uks Trs Susz 73 M40/51 M / 247 00:43:57

276 MISIAK Alicja Susz POL Uks Trs Susz 93 K20/7 K / 18 00:44:08

280 GĄSIOR Krystian Susz POL Uks-trs Susz 96 M18/10 M / 262 1raz/102 00:44:10

284 WACŁAWSKI Krzysztof Iława POL Orka Iława 65 M40/56 M / 266 1raz/103 00:44:13

287 FURMAN Kornel Susz POL Uks Trs Susz 93 M20/77 M / 269 00:44:16

294 KOWALSKI Andrzej Iława POL 72 M40/58 M / 276 1raz/109 00:44:23

295 SZYPNIK Maciej Iława POL Technoil 72 M40/59 M / 277 00:44:23

297 KONEFAŁ Rafał Elbląg POL 80 M30/111 M / 279 1raz/110 00:44:24

303 DURKIEWICZ Aleksander Braniewo POL 74 M40/62 M / 285 1raz/114 00:44:29

304 SARNOWSKI Zbigniew Susz POL Uks Trs Susz 74 M40/63 M / 286 1raz/115 00:44:31

305 WARCABA Waldemar Ostróda POL Onemanclub 69 M40/64 M / 287 1raz/116 00:44:31

309 MAJKUT Ireneusz Ostróda POL 65 M40/65 M / 291 1raz/118 00:44:34

318 SZMYCIŃSKI Marek Iława POL 78 M30/117 M / 299 1raz/121 00:44:51

324 KUDYK Jan Iława POL 68 M40/70 M / 304 1raz/126 00:44:59

329 KMIEĆ Bartłomiej Elbląg POL 89 M20/85 M / 308 00:45:03

330 DEPUTAT Joanna Elbląg POL Meritum Bank I Partnerzy 76 K30/10 K / 22 1raz/128 00:45:04

338 KREFT Waldemar Elbląg POL 69 M40/73 M / 315 00:45:11

339 SZYSLER Andrzej Susz POL Luks Magma Susz 55 M50/17 M / 316 00:45:14

344 WASILEWSKI Mirosław Iława POL Orka Iława 74 M40/76 M / 321 1raz/132 00:45:20

350 LASZCZAK Jerzy Olsztyn POL Niezrzeszony 61 M50/19 M / 326 00:45:21

357 BISKUPSKI Marcin Braniewo POL Rim Tim Team / -rim Tim Team Braniewo 74 M40/79 M / 333 1raz/137 00:45:28

381 BRZESKI Darek Braniewo POL Niezrzeszony 71 M40/87 M / 355 1raz/147 00:45:47

390 SMYKOWSKI Adrian Braniewo POL 94 M20/96 M / 364 1raz/152 00:45:58

424 KOBYRA Janusz Elbląg POL Elbażant 70 M40/97 M / 394 00:46:28

450 SIECIŃSKI Leszek Susz POL 63 M50/28 M / 419 00:46:52

451 DENISIUK Marcin Braniewo POL 9 Pułk Rozpoznawczy 80 M30/164 M / 420 1raz/179 00:46:52

455 KOSTKOWSKI Mariusz Iława POL Ubezpieczenia – Kostkowski 75 M30/166 M / 424 00:46:53

458 MAĆKIEWICZ Cezary Susz POL Uks Trs Susz 95 M18/15 M / 426 1raz/182 00:46:55

460 CHWASTA Paweł Szczytno POL Meritum Bank I Partnerzy 87 M20/105 M / 427 1raz/184 00:46:56

463 ŚWIDERSKI Jan Pasłęk POL Bbl Pasłęk / Kbbo Lubię Pasłęk 67 M40/108 M / 430 00:46:58

464 BIEŃKOWSKI Paweł Susz POL Uks Trs Susz 85 M20/107 M / 431 00:46:59

478 SIKORA Ryszard Pasłęk POL Bbl Pasłęk 79 M30/173 M / 444 00:47:08

487 ŚWIĄTKOWSKI Łukasz Lubawa POL Running Bears Lubawa 84 M30/178 M / 452 00:47:13

494 NIENADOWSKA Beata Elbląg POL Enduro Man Elbląg 68 K40/6 K / 37 00:47:20

495 ELMINOWSKI Wojciech Elbląg POL Enduro Man Elbląg 62 M50/33 M / 458 00:47:21

497 SIEMIANOWSKI Sławomir Susz POL Uks-trs Susz 75 M30/182 M / 460 1raz/199 00:47:23

504 CZERWIŃSKI Adam Elbląg POL Meritum Bank I Partnerzy 57 M50/35 M / 467 00:47:30

507 CZERWIŃSKA Regina Elbląg POL Meritum Bank I Partnerzy 59 K50/1 K / 38 00:47:31

508 ROCZYŃSKI Paweł Morąg POL Finisz Morąg 76 M30/188 M / 470 00:47:31

510 MOTYKA Konrad Braniewo POL Niezrzeszony 74 M40/116 M / 472 00:47:32

511 KARCZEWSKI Jacek Susz POL 63 M50/36 M / 473 00:47:33

512 ARKADIUSZ Olek Susz POL Zssusz 96 M18/17 M / 474 1raz/205 00:47:33

515 NIKEL Natalia Susz POL Uks Trs Susz 97 K16/1 K / 39 00:47:34

518 RABOJ Andrzej Pasłęk POL Bbl Pasłęk 85 M20/110 M / 479 1raz/206 00:47:35

520 KWIATKOWSKI Krzysztof Elbląg POL Elbażant 59 M50/38 M / 481 00:47:36

521 KWIATKOWSKA Iwona Elbląg POL Elbażant 59 K50/2 K / 40 00:47:37

525 AUGUSTYNIAK Mariusz Susz POL Uks Trs Susz 74 M40/119 M / 484 00:47:41

527 ZDROJEWSKI Krzysztof Susz POL Uks Trs Susz 73 M40/120 M / 486 00:47:41

530 KOŁECKI Michał Iława POL Uks-trs Susz 95 M18/18 M / 489 1raz/212 00:47:43

531 SZCZEGIELNIAK Grzegorz Susz POL Uks Trs Susz 84 M30/197 M / 490 1raz/213 00:47:45

552 SZNAZA Tadeusz Elbląg POL Elaktywni 59 M50/41 M / 511 00:48:00

566 KIERSZTAN Andrzej Iława POL 81 M30/211 M / 522 00:48:07

581 JAKIMCZUK Aleksandra Braniewo POL 89 K20/14 K / 45 1raz/234 00:48:19

583 MAZUR Jarosław Elbląg POL 69 M40/129 M / 537 00:48:20

591 DĄGOWSKI Patryk Iława POL Orka Iława 89 M20/122 M / 545 00:48:22

600 PANEK Wojciech Susz POL Uks Trs Susz 77 M30/228 M / 554 00:48:29

603 MICHALSKI Arkadiusz Iława POL Orka Iława 71 M40/132 M / 557 1raz/242 00:48:31

615 KLIMOWSKI Przemysław Elbląg POL Alstom Power 77 M30/233 M / 569 1raz/251 00:48:40

630 KOŁATKA Monika Iława POL Uks Mały Jeziorak 97 K16/2 K / 50 1raz/257 00:48:48

633 KORZENIOWSKI Dawid Elbląg POL Alstom Power 80 M30/239 M / 582 1raz/260 00:48:49

637 LEMPEK Daniel Lubawa POL Techno Il 82 M30/240 M / 586 00:48:52

646 FOLGA Artur Iława POL 71 M40/140 M / 595 1raz/268 00:48:56

650 SULIŃSKI Darek Susz POL 81 M30/245 M / 599 IPPo/41raz/270 00:48:59

662 LANGOWSKI Piotr Susz POL Uks-trs Susz 74 M40/143 M / 610 00:49:05

670 GROLL Ryszard Susz POL zsp Prabuty 64 M50/49 M / 618 00:49:10

672 ZIELIŃSKI Przemysław Olsztyn POL 76 M30/251 M / 620 1raz/281 00:49:10

679 POCHODAJ Paweł Lidzbark POL 82 M30/252 M / 627 1raz/284 00:49:16

682 CHRZĄSTKOWSKI Lucjan Elbląg POL Elbażant 50 M60/8 M / 630 00:49:22

693 DOROSZKIEWICZ Daniel Giżycko POL 84 M30/258 M / 641 1raz/291 00:49:29

702 TOMASZEWICZ Piotr Elbląg POL Enduro Man Elbląg 68 M40/152 M / 648 00:49:35

710 DZIELIŃSKI Adam Braniewo POL Spartanie Dzieciom 68 M40/155 M / 656 00:49:39

711 ZYCH Dawid Elbląg POL 74 M40/156 M / 657 00:49:41

728 MATWIEJCZUK Arkadiusz Iława POL 62 M50/57 M / 674 00:49:54

737 GÓRNY Marian Susz POL Rolmax 52 M60/10 M / 683 00:49:59

740 OSIECKI Grzegorz Andrzej Kisielice POL 51 M60/11 M / 686 00:50:03

741 KOSACKA Emilia Olsztyn POL 82 K30/23 K / 55 1raz/308 00:50:04

747 TCHÓRZEWSKI Jerzy Pasłęk POL Bbl Pasłęk 68 M40/165 M / 692 00:50:10

790 GÓRSKI Wojciech Susz POL Jabil Team 81 M30/293 M / 729 1raz/334 00:50:41

825 CICHOCKI Tomasz Iława POL 76 M30/305 M / 758 00:51:11

834 SZWEDZIK Krzysztof Miłomłyn POL Sklepbiegacza 61 M50/68 M / 764 1raz/356 00:51:16

849 KRASOŃ Marcin Elbląg POL 78 M30/310 M / 775 00:51:24

854 KORZENIOWSKA Aleksandra Elbląg POL 80 K30/31 K / 75 00:51:28

860 BUDNIEWSKI Dawid Iława POL Bez 81 M30/312 M / 785 00:51:33

862 RAJKOWSKI Leszek Iława POL 78 M30/314 M / 787 00:51:36

887 ZALEŚKIEWICZ Iga Susz POL Niezrzeszona 85 K20/20 K / 79 1raz/379 00:51:52

910 TARASIEWICZ Ryszard Braniewo POL – 53 M60/13 M / 831 00:52:05

922 KAWKA Dorota Lubawa POL 77 K30/34 K / 80 00:52:11

927 HERMAN Andrzej Iława POL 75 M30/336 M / 846 00:52:14

945 ROZTROPIŃSKI Marcin Olsztyn POL 78 M30/345 M / 863 1raz/403 00:52:24

946 RUCZYŃSKI Andrzej Olsztyn POL 52 M60/15 M / 864 1raz/404 00:52:24

948 GŁUCHOWSKI Przemysław Elbląg POL Team Tortuga 67 M40/206 M / 866 1raz/406 00:52:24

954 ŚWIĄTKOWSKI Jacek Lubawa POL Running Bears Lubawa 75 M30/347 M / 872 1raz/411 00:52:27

971 KOWALSKI Tomasz Elbląg POL 82 M30/351 M / 889 1raz/422 00:52:39

978 SKOCKI Bartłomiej Kurzętnik POL Bbl Kurzetnik 79 M30/352 M / 895 1raz/427 00:52:43

980 OSTROWSKI Paweł Pasłęk POL Bbl Pasłęk 85 M20/201 M / 897 1raz/429 00:52:44

991 KUJAWSKI Arkadiusz Olsztyn POL 82 M30/356 M / 907 00:52:48

992 JAGUSZEWSKI Paweł Iława POL Technoil 86 M20/206 M / 908 1raz/436 00:52:48

1003 WROŃSKA Dorota Lubawa POL 72 K40/15 K / 87 00:52:58

1012 DUDCZAK Jarosław Braniewo POL 72 M40/222 M / 923 00:53:03

1029 GROSMAN Tomasz Elbląg POL 75 M30/363 M / 939 00:53:16

1030 LUBAŃSKI Tomasz Elbląg POL Stawbud Team 75 M30/364 M / 940 00:53:16

1032 STAWIARZ Paweł Elbląg POL Stawbud Team 76 M30/365 M / 942 1raz/456 00:53:17

1037 GAŁKA Małgorzata Braniewo POL 78 K30/38 K / 92 1raz/459 00:53:20

1046 KACZMAR Krzysztof Lubawa POL Technoil 73 M40/230 M / 953 1raz/464 00:53:26

1048 PIELENC Mariusz Lubawa POL Technoil 81 M30/370 M / 955 1raz/466 00:53:27

1049 GOŁĘBIEWSKI Robert Braniewo POL 87 M20/215 M / 956 1raz/467 00:53:29

1055 KRUSIŃSKA Agnieszka Elbląg POL – 79 K30/40 K / 95 1raz/470 00:53:33

1063 BĄCZEK Karol Iława POL Bez Klubu 84 M30/373 M / 967 00:53:40

1068 STRUMIŃSKI Waldemar Elbląg POL Meritum Bank I Partnerzy 51 M60/22 M / 972 00:53:41

1078 WOJTAS Marcin Elbląg POL 82 M30/378 M / 979 1raz/479 00:53:46

1083 WALESIAK Mikołaj Susz POL Uks Trs Susz 72 M40/236 M / 983 1raz/482 00:53:49

1091 JAŚ Przemysław Olsztyn POL 83 M30/381 M / 991 00:53:55

1096 SZMISZKE Norbert Braniewo POL – 83 M30/382 M / 995 1raz/490 00:53:57

1106 HYPŚ Waldemar Olsztyn POL Akm Olimp Olsztyn 58 M50/91 M / 1004 00:54:04

1108 ZNAROWSKA Bożena Elbląg POL Draczynski Team 63 K50/3 K / 103 00:54:06

1117 ERDON Aleksandra Morąg POL Finisz Morąg 76 K30/43 K / 104 00:54:12

1118 ERDON Maciej Morąg POL Finisz Morąg 75 M30/390 M / 1014 00:54:14

1121 EWERTOWSKI Dominik Olsztyn POL 86 M20/226 M / 1017 1raz/503 00:54:15

1129 BARTNICKA Anetta Elbląg POL Enduro Man Elbląg 74 K40/19 K / 105 00:54:22

1131 ZARĘBSKI Sławomir Elbląg POL Eko Gryf Elbląg 59 M50/93 M / 1026 00:54:24

1147 MICHALSKI Dominik Iława POL Orka Iława 96 M18/32 M / 1041 00:54:35

1156JAKIMCZUK Stanisław Braniewo POL 63 M50/96 M / 1047 1raz/519 00:54:39

1158 MRÓZ Krzysztof Elbląg POL Alstom Power 70 M40/254 M / 1049 1raz/520 00:54:41

1169 KLEPACKA Marlena Olsztyn POL Runandcity.pl 91 K20/29 K / 112 00:54:48

1171 WALCZAK Monika Iława POL Technoil 73 K40/22 K / 113 1raz/525 00:54:49

1174 GRABOWICZ Damian Elbląg POL Alstom Power 83 M30/401 M / 1060 00:54:50 .

1182 DYBICH Cezary Susz POL 83 M30/404 M / 1068 1raz/534 00:54:55

1210 JELENIEWSKA Marta Elbląg POL Bbl Pasłęk 92 K20/32 K / 122 1raz/548 00:55:19

1222 MACIKOWSKI Cezary Susz POL 96 M18/36 M / 1098 1raz/556 00:55:27

1236 OLSZEWSKI Roman Elbląg POL Elbażant 73 M40/270 M / 1109 00:55:34

1249 SZCZEKAŁO Joanna Iława POL Orka Iława 75 K30/51 K / 133 1raz/577 00:55:39

1270 URLICKA Sylwia Biskupiec POL 76 K30/52 K / 136 1raz/586 00:55:50

1281 DEMCZUK Andrzej Elbląg POL Ka.dm 80 M30/430 M / 1143 00:56:00

1283 SZAŁKOWSKI Tomasz Susz POL 73 M40/279 M / 1144 00:56:04

1288 DZIURZYNSKI Paweł Elbląg POL 77 M30/431 M / 1148 1raz/596 00:56:07

1291 BARTOSIK Kamil Elbląg POL 75 M30/432 M / 1151 00:56:09

1292 PFEIFER Patryk Elbląg POL 83 M30/433 M / 1152 00:56:09

1301 GAJOWNICZEK Maciej Frombork POL Rim Tim Team Braniewo -frombork 78 M30/436 M / 1159 00:56:17

1304 SIEDLIK Małgorzata Braniewo POL Rim Tim Team / -rim Tim Team Braniewo 63 K50/4 K / 143 00:56:19

1319 ZAREMBA Sławomir Susz POL 70 M40/283 M / 1174 1raz/610 00:56:29

1344 KWIDZIŃSKI Waldemar Elbląg POL Brak 72 M40/289 M / 1191 00:56:44

1345 BARTOSIK Marta Elbląg POL 78 K30/56 K / 154 1raz/627 00:56:45

1357 ORŁOWSKI Sebastian Morąg POL Finisz Morąg 83 M30/451 M / 1200 1raz/633 00:56:53

1361 PANKOWSKA Katarzyna Iława POL 83 K30/60 K / 159 1raz/635 00:56:58

1389 JANUSZ Ewa Iława POL 58 K50/5 K / 169 1raz/653 00:57:20

1390 POMIERSKA Anna Gdansk POL 79 K30/66 K / 170 1raz/654 00:57:

1391 ROKITA Robert Elbląg POL Alstom Power 73 M40/298 M / 1221 1raz/655 00:57:21

1421 PIETRUSZYŃSKI Grzegorz Elbląg POL 80 M30/466 M / 1244 1raz/672 00:57:59

1423 KALITA Mirosław Elbląg POL 61 M50/118 M / 1246 1raz/674 00:58:04

1439 KOŚCIN Rafał Elbląg POL 73 M40/306 M / 1255 1raz/684 00:58:14

1471 GROCHOWSKI Jarosław Elbląg POL Alstom Power 80 M30/473 M / 1276 1raz/698 00:58:38

1519 RĘKAWIK Agnieszka Elbląg POL Alstom Power 68 K40/48 K / 209 1raz/721 00:59:13

1524 LULIŃSKA Bożena Susz POL 70 K40/49 K / 210 00:59:15

1546 BORKOWSKI Wiesław Elbląg POL Alstom Power 64 M50/124 M / 1330 1raz/733 00:59:31

1555 GRYSZKO Piotr Olsztyn POL 77 M30/489 M / 1333 00:59:38

1566 TOMCZYK Dorota Susz POL Niezrzeszona 80 K30/89 K / 226 00:59:43

1569 TARANOWSKI Sebastian Iława POL 81 M30/493 M / 1343 1raz/744 00:59:45

1572 PIETRZNIAK Beata Iława POL 71 K40/55 K / 227 1raz/746 00:59:46

1573 PISZEWSKA Renata Iława POL 71 K40/56 K / 228 1raz/747 00:59:47

1576 SADOWSKA Anna Susz POL – 88 K20/57 K / 230 00:59:48

1589 LIPIŃSKA Aldona Olsztyn POL Pszczółkowski Team 68 K40/58 K / 237 1raz/757 00:59:58

1593 SONGIN Krzysztof Elbląg POL 77 M30/498 M / 1353 1raz/761 01:00:02

1603 SIEMIANOWSKA Anetta Susz POL 77 K30/95 K / 244 1raz/767 01:00:10

1605 SERAFIN Radosław Iława POL 76 M30/500 M / 1361 1raz/768 01:00:14

1608 TUŃSKA Agnieszka Elbląg POL Ecm El-hurt Elbląg 71 K40/61 K / 246 01:00:16

1610 GĄSIOR Wiesław Susz POL Brak 50 M60/39 M / 1364 01:00:16

1611 TUŃSKI Jacek Elbląg POL Bbl Pasłęk / Kbbo Lubię Pasłęk 65 M40/337 M / 1365 01:00:17

1612 SZMYCIŃSKA Joanna Iława POL 83 K30/97 K / 247 1raz/772 01:00:18

1639 FRANKIEWICZ Krzysztof Susz POL 59 M50/133 M / 1389 1raz/792 01:00:40

1646 GAJEWSKI Jerzy-piotr Olsztyn POL `gajówka` 64 M50/136 M / 1394 01:00:45

1656 KWIATKOWSKA Monika Iława POL – 84 K30/100 K / 255 01:00:57

1664 MACHOLLA Danuta Ostróda, Szafranki POL – 83 K30/101 K / 260 01:01:03

1666 WARUSZEWSKA Aurelia Iława POL Orka Iława 68 K40/63 K / 261 1raz/801 01:01:05

1689 BĘDKOWSKA Daria Elblag POL – 75 K30/105 K / 268 1raz/815 01:01:27

1693 JARLIŃSKI Rafał Iława POL Orka Iława 68 M40/352 M / 1424 1raz/819 01:01:33

1719 KILANOWSKI Daniel Iława POL Technoil 79 M30/523 M / 1443 01:02:06

1725 PAWLYTA Jerzy Elbląg POL – 86 M20/312 M / 1447 1raz/838 01:02:13

1727 PAWLYTA Weronika Elbląg POL – 86 K20/71 K / 279 1raz/840 01:02:14

1729 GĄSIOR Paweł Susz POL Niezrzeszony 86 M20/313 M / 1449 01:02:18

1733 SKÓRKA Sławomir Elbląg POL Elbażant 67 M40/358 M / 1453 01:02:26

1734 DORDZIK Małgorzata Elblag POL 59 K50/12 K / 281 01:02:29

1735 KRAWCZYK Dominika Elbląg POL 78 K30/110 K / 282 1raz/843 01:02:29

1745 WRÓBLEWSKI Michał Elbląg POL Rockfin Team 57 M50/145 M / 1461 1raz/848 01:02:41

1781 KOSZCZKA Magdalena Iława POL Koszczka,team 76 K30/114 K / 297 01:03:15

1791 ŚWIĄTKOWSKA Małgorzata Morąg POL 74 K40/71 K / 300 1raz/874 01:03:24

1839 WIĘCKIEWICZ Marta Elbląg POL – 84 K30/122 K / 322 1raz/903 01:04:27

1870 JEDOWSKA Paulina Susz POL 86 K20/87 K / 340 1raz/923 01:05:03

1914 GIERCZAK Monika Braniewo POL 83 K30/140 K / 362 1raz/941 01:06:13

1915 KOŁKOWSKA Joanna Braniewo POL 80 K30/141 K / 363 01:06:13

1918 CHAREWICZ Jakub Elblag POL Alstom Power 86 M20/336 M / 1555 01:06:16

1957 RĘKAWIK Piotr Elbląg POL Alstom Power 67 M40/389 M / 1582 1raz/965 01:07:20

1977 GRABKOWSKI Andrzej Iława POL 47 M60/50 M / 1596 1raz/977 01:07:50

1994 MATUSIEWICZ Joanna Olsztyn POL 81 K30/152 K / 388 1raz/989 01:08:13

2003 BACZEWSKI Bartosz Susz POL 86 M20/348 M / 1608 01:08:23 06.50 +0:37:59 0:15:17 / 2071

2004 BARCZUK Jerzy Baldram POL Kbr Poland 59 M50/160 M / 1609 KBR/22 01:08:24

2005 WOLSKI Maciej Elblag POL Elbażant 75 M30/586 M / 1610 1raz/993 01:08:25

2020 OLEK Sylwia Susz POL 87 K20/105 K / 403 1raz/999 01:08:43

2029 MAZUR Paweł Susz POL Uks-trs Susz 89 M20/351 M / 1620 01:09:07

2042 KIERSZTAN Kamil Iława POL 84 M30/592 M / 1625 01:09:29

2064 FIGACZ Bogusław Susz POL Tkkf Susz 58 M50/163 M / 1637 1raz/1021 01:10:30

2066 SZACIŁO JANIK Anna Olsztyn POL 81 K30/167 K / 429 1raz/1023 01:10:38

2073 PISARSKA Katarzyna Iława POL Technoil 81 K30/170 K / 435 1raz/1026 01:11:04

2097 JAROŚ Natalia Elbląg POL Alstom Power 85 K20/115 K / 444 01:11:51

2098 WALENCIK Grzegorz Elblag POL Alstom Power 82 M30/603 M / 1654 1raz/1038 01:11:52

2120 GAJEWSKA Barbara Olsztyn POL `gajówka` 64 K50/23 K / 456 01:13:13

2124 LEWANDOWSKI Mariusz Prątnica POL Technoil 77 M30/609 M / 1666 1raz/1052 01:13:23

2125 SOBOTKA Michał Olsztyn POL 9 Pułk Rozpoznawczy 79 M30/610 M / 1667 1raz/1053 01:13:23

2126 ZELONKA Agnieszka Elbląg POL 86 K20/119 K / 459 1raz/1054 01:13:24

2142 JANKOWSKA Elwira Jonkowo POL Allianz Running Team 72 K40/103 K / 469 01:14:41

2160 CHRUSTOWSKI Wiesław Elbląg POL 52 M60/55 M / 1679 01:15:22

2165 ROCZYŃSKA Joanna Morąg POL Finisz Morąg 79 K30/192 K / 484 1raz/1079 01:15:28

2168 JAWORSKI Pawel Elblag POL – 76 M30/615 M / 1683 01:15:42

2229 KROCZYK Katarzyna Elbląg POL 81 K30/207 K / 528 1raz/1120 01:24:20

{AdmirorGallery}papiernik25{/AdmirorGallery}

KLASYFIKACJA KOBIET

1. Tatiana Kazubova (OSTRÓW WIELKOPOLSKI) 0:36:31

2. Ewelina Paprocka (OBLEWICE) 0:37:13

3. Aleksandra Brzezińska (BYDGOSZCZ) 0:37:37

4. Monika Jackiewicz (KAZNICE) 0:38:44

5. Weronika Wójcik (KOLINCZ) 0:39:29

6. Dorota Pawłowska (KURZĘTNIK) 0:39:31

7. Kamila Lulińska (SUSZ) 0:40:14

8. Elżbieta Tuwalska (GRABOWIEC) 0:40:30

9. Barbara Bączek-Motała (RUMIA) 0:40:46

10. Magdalena Witkiewicz (BIAŁOGARD) 0:41:00

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Braniewo Elbląg Kurzętnik Lidzbark lubawa Olsztyn Ostróda Pasłęk Susz

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x