V Mistrzostwa Mazur Superoes Mikołajki2012 – Jedynka Bartoszyce w ofensywie

Już po raz piąty biegacze naszego regionu walczyli o Mistrzostwo Mazur. Trasę wyznaczono na słynnym Superos-ie w Mikołajkach, a do imprezy zgłosiło się prawie 130 uczestników, którzy startowali na 2 dystansach. Nie zabrakło zawodników z Podlasia, a także Litwinów. Na krótkim dystansie rywalizacja toczyła się pod dyktando długodystansowców UKS Jedynka Bartoszyce. Bardzo pewnie wygrał Łukasz Złotocha, matomiast dystans 10 km najszybciej pokonał poznaniak Paweł Tarasiuk, a pierwszym na mecie z naszego regionu był Mateusz Kazek ze Szczytna.

 

Wyniki (dystans 4,5 km)

1 ZŁOTUCHA ŁUKASZ M 1 BARTOSZYCE MDK UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 0:15:18

2 ROGOWSKI ZBIGNIEW M 2 BISZTYNEK UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 0:15:26

3 BORTKEVIČ BOGDAN M 3 PABERŽĖ, LITWA 0:15:58

4 CZOPEK JAROSŁAW M 4 ORACZE MARATONKA GRAJEWO 0:16:21

5 BUKWAŚ TOMASZ M 5 GOLDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 0:16:35

6 SKARADZIŃSKI MATEUSZ M 6 PISZ SP1 W PISZU 0:17:23

7 PUREDA KONRAD M 7 GOLDAP LA OSIR 0:19:47

8 ŁAZARCZYK ADAM M 8 PISZ 0:20:06

9 NEUMAN DAWID M 9 MIKOŁAJKI 0:20:07

10 NARUŠEVIČ BOŽENA K 1 PABERŽĖ, LITWA 0:20:31 (1)

…………………………………………………………………

11 TAUDUL KACPER M 10 GOLDAP LA OSIR 0:20:35

12 OŁÓW EDZIA K 2 GOŁDAP 0:21:20 (2)

13 DZICZEK ARKADIUSZ M 11 MIKOŁAJKI ATOS WOŹNICE 0:21:34

14 WIELGUS MATEUSZ M 12 GOLDAP LA OSIR 0:22:42

15 JANUSZCZYK KATARZYNA K 3 BIAŁYSTOK 0:24:22 (3)

16 DĘBOWSKI RYSZARD M 13 MIKOŁAJKI 0:24:44

17 KRASOWSKA JULIA K 4 RUCIANE NIDA 0:27:10 (4)

18 BIRUK AGATA K 5 SZCZYTNO 0:27:14 (5)

19 FILIPIAK MAGDALENA K 6 TARGOWO 36/3 0:27:14 (6)

20 WALCZAK AGNIESZKA K 7 MIKOŁAJKI 0:27:20 (7)

21 SAMSON-IWASZKO URSZULA K 8 WYDMINY BBL WYDMINY 0:27:45 (8)

22 MICHALAK KATARZYNA K 9 WYDMINY BIEGAMBOLUBIĘ WYDMINY 0:27:48 (9)

23 ROMANIUK KATARZYNA K 10 WIĘCKOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 0:27:49 (10)

24 DŁUGOSZ LIDIA K 11 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 0:27:54 (11)

25 MIKA-JANKOWSKA DOROTA K 12 WYDMINY BIEGAMBOLUBIĘ WYDMINY 0:28:16 (12)

26 OSIOR URSZULA K 13 WYDMINY 0:28:24 (13)

27 OSIOR BARTEK M 14 WYDMINY BIEGAMBOLUBIĘ WYDMINY 0:28:24

Wyniki dystans 10 km

1 TARASIUK PAWEŁ M 1 M 0-29 POZNAŃ 0:33:03

2 KAZEK MATEUSZ M 2 M 0-29 SZCZYTNO 0:33:27

3 WOROBIEC DAWID M 3 M 0-29 GÓROWO IŁAWECKIE JEDYNKA BARTOSZYCE 0:33:28

4 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ M 4 M 0-29 1 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 0:34:54

5 JUREWICZ DARIUSZ M 5 M 30-39 1 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 0:35:02

6 KRZYŻANOWSKI KAROL M 6 M 40-49 1 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 10 0:35:31

7 BORUCKI DARIUSZ M 7 M 40-49 2 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 0:36:19

8 LIPIŃSKI SZYMON M 8 M 0-29 2 OLSZTYN KS AZS UWM OLSZTYN 0:36:33

9 DŁUGOSZ KAMIL M 9 M 0-29 3 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 0:36:50]

10 KUCIEJCZYK HENRYK M 10 M 50-59 1 SZYDŁOWO KB TEMPO MŁAWA 0:37:26

……………………………………………………………………………………..

1 PIECZARKA DARIUSZ M 12 M 40-49 3 OLSZTYN 10 0:38:11

14 MOR PIOTR M 14 M 30-39 2 GOŁDAP 0:38:38

15 DŁUGOSZ MAREK M 15 M 50-59 3 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 0:39:06

16 SZLASZYŃSKI PRZEMYSŁAW M 16 M 0-29 5 GOŁDAP GOŁDAP 0:39:20

17 PIECZARKA KRZYSZTOF M 17 M 40-49 4 OSTRÓDA AKM OLIMP OLSZTYN 10 0:39:31

18 SKRZECZ REMIGIUSZ M 18 M 0-29 6 BARTOSZYCE UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 0:39:45

19 BRYŁA ARTUR M 19 M 40-49 5 BARTOSZYCE 0:39:50

20 RESZKA MATEUSZ M 20 M 0-29 7 MRĄGOWO 0:40:13

22 PASZKOWSKI HUBERT M 22 M 30-39 3 GOŁDAP 0:40:46

23 DORBACH JACEK M 23 M 30-39 4 WYDMINY BIEGAM BO LUBIE WYDMINY 0:40:47

24 SIUDEJ MARCIN M 24 M 0-29 9 MRĄGOWO ŻOŁNIERZ 0:41:15

26 DARGIEWICZ MARIUSZ M 25 M 40-49 6 WYDMINY 0:41:43

27 KOSATKO JANUSZ M 26 M 30-39 5 BEMOWO PISKIE 0:41:56

30 SANIUK SEBASTIAN M 29 M 30-39 7 GOŁDAP IRYD – GOŁDAP 0:42:27

31 WARCHOŁ MARCIN M 30 M 0-29 10 WYDMINY BIEGAMBOLUBIĘ WYDMINY 0:43:12

33 KARÓLEWSKI PIOTR M 31 M 0-29 11 BARTOSZYCE MDK UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 0:43:25

34 BAŁDYGA KAMILA K 3 K 16-34 SZCZYTNO WSPOL SZCZYTNO 0:43:30

35 BAŁDYGA STANISŁAW M 32 M 50-59 4 SZCZYTNO AKB SZCZYTNO 0:43:30

36 MIREK KOŁODZIŃSKI m 33 M 30-39 8 BARTOSZYCE 0:43:43

37 NIESTATEK SZYMON M 34 M 30-39 9 DYWITY GUKS DYWITY 0:43:55

39 SKRZYPCZAK GRZEGORZ M 36 M 30-39 11 OLSZTYN 0:43:58

40 ŻABICKA MARTA K 4 K 16-34 1 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD 0:44:15

41 MOKARSKI MARIUSZ M 37 M 30-39 12 SZCZYTNO 0:44:20

42 SADOWSKI KRZYSZTOF M 38 M 40-49 7 SZCZYTNO 0:44:21

43 SKOMOROWSKI DOMINIK M 39 M 30-39 13 GOŁDAP GUTZY.PL 0:44:26

44 WAWER ROBERT M 40 M 40-49 8 PROSTKI ARGEMA.PL 0:44:35

45 MOUNIER FREDERIC M 41 M 40-49 9 OLSZTYN 0:44:39

47 ZAPADKA STANISŁAW M 43 M 50-59 5 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 0:45:52]

48 KISIUK JACEK M 44 M 30-39 14 MIKOŁAJKI UKS HETMAN BARANOWO 0:45:57

49 BIELSKI TOMASZ M 45 M 30-39 15 GOŁDAP SG GOŁDAP 0:46:01

50 KANIAK WOJCIECH M 46 M 30-39 16 MIKOŁAJKI 0:46:07

51 OLSZEWSKI MAREK M 47 M 40-49 11 LIDZBARK WARMIŃSKI BBL LIDZBARK WARMIŃSKI 10 0:46:12

52 MARKOWICZ ZENON M 48 M 60 i więcej 2 BARCZEWO PISA-BARCZEWO 0:46:26

53 KOŃCZYŁO MARCIN M 49 M 0-29 12 WĘGORZEWO 0:46:45

54 KRASOWSKI BORYS M 50 M 40-49 12 RUCIANE NIDA 0:46:59

55 ŁUŃSKI ZBIGNIEW M 51 M 60 i więcej 3 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 0:47:04

56 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF M 52 M 30-39 17 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 0:47:10

57 KARPOWICZ ADRIAN M 53 M 0-29 13 PISZ 0:47:19

60 FAVEEUW DAVID M 56 M 30-39 18 OLSZTYN 0:47:38

61 KOWALSKI JACEK M 57 M 40-49 14 JONKOWO JONKOWO TEAM 10 0:48:09

62 GODLEWSKA IWONA K 5 K 35-49 1 OLSZTYN 10 0:48:14

63 KOWALSKI SYLWESTER M 58 M 40-49 15 OLSZTYN BIEGAM BO LUBIĘ WYDMINY 0:48:48

64 DĄBROWSKI MAREK WOJCIECH M 59 M 0-29 14 ELK MARATONKA GRAJEWO TEAM EŁK 0:49:03

65 TRAMP MAŁGORZATA K 6 K 16-34 2 GOŁDAP TRAMP TRANS 0:49:03

66 BARSZCZEWSKA ALICJA K 7 K 35-49 2 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 0:49:14

67 111 BARSZCZEWSKI TADEUSZ M 60 M 30-39 19 MRĄGOWO KB MRĄGOWO 0:49:15

68 27 FIEDORCZYK JANUSZ M 61 M 50-59 7 ELK 0:49:36

69 22 DORBACH KATARZYNA K 8 K 35-49 3 WYDMINY BIEGAM BO LUBIE WYDMINY 0:49:42

70 62 MOUNIER ANNA K 9 K 16-34 3 OLSZTYN 10 0:49:46

71 25 DZIRBA RADOSŁAW M 62 M 0-29 15 GÓROWO IŁAWECKIE / OLSZTYN 0:49:55

72 WOŁYNIEC EMILIA K 10 K 16-34 4 GOŁDAP GOŁDAP 0:50:06

73 OBUCHOWSKA EMILIA K 11 K 16-34 5 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD 0:50:24

74 OBUCHOWSKI KRZYSZTOF M 63 M 0-29 16 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD/SG GOŁDAP 0:50:24

75 LEMANCEWICZ JAN M 64 M 60 i więcej 4 GIŻYCKO ES-SYSTEM WILKASY 0:50:33

76 PARAKIEWICZ LUIZA K 12 K 16-34 6 WYDMINY BIEGAMBOLUBIĘ WYDMINY 0:50:41

78 PIOTROWSKI WITOLD M 66 M 50-59 8 WĘGORZEWO 0:52:03

79 SUJKOWSKI MAREK M 67 M 40-49 16 JONKOWO 0:52:25

80 SCHARMACH MAREK M 68 M 30-39 21 LIDZBARK WARMIŃSKI BBL – 0:52:51

81 SZAMSZON ROBERT M 69 M 30-39 22 LIDZBARK WARMIŃSKI BBL LIDZBARK WARMIŃSKI 0:52:52

82 ZWIERZYŃSKI KRZYSZTOF M 70 M 30-39 23 LIDZBARK WARMIŃSKI BBL LIDZBARK WARMIŃSKI 0:52:52

84 SZYNKOWSKA IWONA K 13 K 35-49 4 MRĄGOWO 0:55:28

85 SZYNKOWSKI JERZY M 72 M 40-49 17 MRĄGOWO 0:55:28

86 OSTROWSKA EWELINA K 14 K 16-34 7 WYDMINY BIEGAMBOLUBIĘ WYDMINY 0:55:39

87 MATACZ JOLANTA K 15 K 35-49 5 SZCZYTNO 10 0:55:46

88 BASTEK BARBARA K 16 K 16-34 8 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 0:55:58

89 BRYNDZA AGATA K 17 K 16-34 9 GIŻYCKO BIEGAM BO LUBIĘ WYDMINY 0:56:14

91 KRÓLAK TOMASZ M 74 M 40-49 18 LIDZBARK WARM. BBL LIDZBARK WARM. 0:57:16

92 CHMIELEWSKI TADEUSZ M 75 M 60 i więcej 5 WYDMINY BIEGAMBOLUBIĘ WYDMINY 0:57:47

95 DOBRZENIECKI TOMASZ M 77 M 0-29 19 LIDZBARK WARMIŃSKI BBL LIDZBARK WARMIŃSKI 0:58:12 39

96 KONOPKO ANNA K 19 K 35-49 6 WYDMINY BIEGAMBOLUBIE WYDMINY 0:58:27

97 ŁUŃSKA REGINA K 20 K 50 i więcej 2 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 0:59:00

99 BIRUK AGATA K 22 K 35-49 7 SZCZYTNO 1:04:44

 

Tumska Dycha Płock 2012

W biegu na 10 km w Płocku dwóch zawodników z Olsztyna Wojciech Kopeć i Dariusz Malich znalazło się w czołowej dziesiątce. Wśród pań trzecia była Dorota Pawłowska z Kurzętnika.

Klasyfikacja open

1 KULIK Jerzy 1962 M-3 Multiserwis Płock (POL) N (1) 1 1 00:12:06( 1) 0:28:47  

2 NOWAK Jakub 1989 M-1 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PO 2 1 00:14:35( 6) 0:30:30  

3 SAVCHUK Roslan 1986 M-1 Achiles Leszno (UKR) 3 2 00:14:29( 3) 0:30:39

4 LASHYN Dmytro 1988 M-1 Finisz Kalisz (UKR) 4 3 00:14:32( 5) 0:30:42

5 KŁECZEK Radosław 1985 M-1 Gogolin (POL) 5 4 00:14:30( 4) 0:31:16

6 DOBROWOLSKI Emil 1986 M-1 Chotomsk (POL) 6 5 00:14:47( 7) 0:31:37

7 ŁABZIUK Oleksandr 1978 M-1 Ukraina (UKR) 7 6 00:15:37( 10) 0:31:53

8 GONCHAR Oleksii 1978 M-1 Ukraina (UKR) 8 7 00:15:37( 9) 0:31:53

9 KOPEC Wojciech 1986 M-1 KS AZS UWM OLSZTYN (POL) 9 8 00:15:28( 8) 0:32:01

10 MALICH Dariusz 1968 M-2 Miltiserwis (POL) 10 1 00:16:17( 13) 0:33:28

………………………………………………………………………………..

19 PAWŁOWSKI Mariusz 1976 M-2 BBL Kurzętnik (POL) 19 2 00:17:17( 20) 0:35:31

36 PAWŁOWSKA Dorota 1980 K-1 BBL Kurzętnik (POL) 3 3 00:19:12( 39) 0:39:33 (3)

171 BASAS Grzegorz 1969 M-2 Olsztyn (POL) 155 41 00:24:58( 170) 0:51:16

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x