VI Cross Paryż/Ojrzeń/Kraków/Kraszewo – Olsztyńska szkoła biegania

Już po raz szósty rozegrany został  bieg przełajowy Paryż-Ojrzeń-Kraków/Kraszewo gmina Ojrzeń. Nazwy przyciągające uwagę, choć impreza o charakterze regionalnym. Startowali przede wszystkim biegacze z Płocka i Ciechanowa, ale wygrał olsztynianin Paweł Pszczółkowski reprezentujący AKM Olimp. Na finiszu minimalnie wyprzedziła Sławomira Kąpińskiego, który przez wiele lat był zawodnikiem Gwardii Olsztyn. W rywalizacji wzięło udział  21 zawodników w kategorii OPEN na dystansie  17,7 km oraz 9 zawodników w kategorii 14-17 lat na dystansie 4,8 km.

 

Jak czytamy na portalu gminy Ojrzeń, tegoroczny bieg nie był łatwy. Po kilkudniowych opadach leśne ścieżki obfitowały w liczne kałuże, które trzeba było omijać. Niekiedy zawodnicy grzęźli w błocie, ale ich trud wynagradzały słoneczna pogoda, urokliwe zakątki leśnych terenów wspaniała gościnność Gminy Ojrzeń. Na kompleksie  boisk w Kraszewie gdzie była usytuowana meta biegu, zgromadziło się ok. 150 widzów, którzy obserwowali finisz mocno dopingując zawodników. Wszyscy wykazali sportowego ducha i ukończyli bieg. Otrzymali nagrody, okolicznościowe medale, dyplomy, puchary oraz koszulkę z nadrukiem.

Tradycyjnie zawodnikom, zaproszonym gościom i pozostałym uczestnikom organizatorzy zapewnili smaczny poczęstunek podczas którego długo jeszcze przeżywano emocje.

{AdmirorGallery}paryz20{/AdmirorGallery}

 WYNIKI (DYSTANS 17,7 KM)

1 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ AKM OLIMP OLSZTYN M20-1 1,03,27

2 KĄPIŃSKI SŁAWOMIR PŁOCK M40-1 1,03,30

3 KAMIŃSKI ARTUR TKKF PŁOCK M30-1   1,03,36

4 WIĘCKOWSKI WOJCIECH DELTA PŁOCK M50-1 1,04,51

5 PIECHNA ANDRZEJ TKKF PROMYK CIECHANÓW M40-2 1,06,50

6 PIECHNA WŁODZIMIERZ TKKF PROMYK CIECHANÓW M40-3 1,10,55

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x