VI Mistrzostwa Mazur w Biegu „Superoes Mikołajki 2013” – Mateusz Kazek pierwszy na celowniku

Na torze rajdowym Super OS w Mikołajkach odbyły się w niedzielę (28 kwietnia) VI Mistrzostwa Mazur w Biegu. Zamiast warkotu silników, tym razem słychać było równe oddechy miłośników biegania, a zjawiło się ich prawie 200. Jedni zgłosili się do rywalizacji głównej na 10 km, inni wybrali krótszy dystans (4,5 km). Zaszczytny tytuł mistrza Mazur zdobyli: Mateusz Kazek ze Szczytna i Maria Wojda z Gołdapi. W biegu na 4,5 km triumfowali: Łukasz Złotocha z Jedynki Bartoszyce i Zofia Tercjak z Atosu Woźnice.

To miły akcent gospodarzy i organizatorów (UKS Atos Woźnice), którzy przyjęli wszystkich bardzo serdecznie i zapewnili jak najlepsze warunki. Oczywiście prowadzono klasyfikacje w kategoriach wiekowych. Dodatkowo odbyły się biegi młodzieżowe. Nas cieszy fakt, że typowo regionalna impreza zyskuje na renomie i popularności. Jest znakomita ofertą dla pasjonatów biegania, a tych jak widać na Warmii i Mazurach nie brakuje. Wyniki opatrzyliśmy zdjęciami autorstwa Kamila Długosza zamieszczonych na portalu „sportowe mrągowo”

Dystans 10 km (klasyfikacja open)

1 Kazek Mateusz Szczytno  M20 34:20,7

2 Witautas Grażys Podbrzezie Litwa M40 34:34,1

3 Worobiec Dawid Górowo Iławeckie M20 34:59,3

4 Sulewski Krzysztof Jeziorany M20 35:08,6

5 Luśnia Andrzej Kętrzyn W-MOSG M30 35:10,5

6 Krzyżanowski Karol Grajewo Maratonka Grajewo M40 35:13,1

7 Stelwach Leszek Pisz M50 35:27,3

8 Długosz  Kamil Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo M20 36:39,3

9 Jurewicz Dariusz Gołdap Łowcy Przygód Gołdap M30 36:43,3

10 Nosarzewski Konrad Olsztyn M20 36:50,9

……………………………………………………………………………………………………..

11 Krystian Sikorski Bartoszyce M20 38:45,3

12 Łożyński Piotr Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN M50 38:51,4

13 Pieczarka Dariusz Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN M40 39:05,9

14 Kuropatwa Andrzej Olsztyn AKM Olsztyn    M50 39:25,8

15 Sosnowski Marcin M20    39:54,8

16 Duchnowski Łukasz EŁK 15 Bryg. Zmechanizowana M20 40:04,2

17 Kubit Tadeusz Mława Tempo – Mława M30 40:15,9

18 BRYŁA Artur Bartoszyce M40 40:35,0

19 Nosarzewski Waldemar Olsztyn M40 40:47,1

20 Olszewski Adam Jeziorany Niezrzeszony M20 41:01,3

21 Gwardjak Jerzy Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN M40 41:28,7

22 Lullis Kamil Mrągowo M20 41:33,5

23 Kiśluk Jacek Faszcze Klub Biegacza Mrągowo M20 41:43,6

24 Figat Mirosław Bartoszyce UKS 1 Bartoszyce M50 41:57,6

25 GÓRSKI RYSZARD GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP M50 42:23,2

26 DOBRZYŃSKI HENRYK Olsztyn AKM Olsztyn M50 42:58,1

27 Olszewski Tomasz Jeziorany Niezrzeszony M20 43:10,2

28 Kozłowski Karol Stare Juchy Dead on Arrival M30 43:20,2

29 Dargiewicz Mariusz Wydminy BiegamBoLubię Wydminy M40 43:45,3

30 Warchoł Marcin Wydminy BiegamZLuzią M30 43:57,6

31 Grzęda Tomasz Szydłowiec LENIWCE TEAM M30 43:59,2

32 Karniłowicz Dawid Gołdap M20 44:15,1

33 Wojda   Maria Gołdap K20 44:15,8 (1)

34 Sienkiewicz Robert Gołdap Łowcy Przygód Gołdap M40 44:27,7

35 Kowalski Sylwester Olsztyn BBL Wydminy M40 44:35,8

36 Grabowski Sebastian Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo M30 44:55,0

37 Kaleciak Mariusz Giżycko M30 44:59,8

38 Bieńkowski Wiesław Mikołajki M40 45:01,4

39 Zapadka Stanisław Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo M50 45:11,2

40 Kołyszko Tomasz Ełk M30 45:15,0

41 Tramp  Sławomir Gołdap Łowcy Przygód Gołdap M40 45:26,6

42 KOŁODZIŃSKI Mirosław  Bartoszyce Żołnierz M30 45:30,4

43 Organek Edyta Giżycko   BiegamboLubię Giżycko K30 45:33,6 (2)

44 Mulica   Roman Mikołajki  M50 45:42,8

45 Pabjańczyk Artur Olsztyn M40 46:15,7

46 Niedzwiecki Andrzej Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo M50 46:30,3

47 Tramp  Małgorzata Gołdap Łowcy Przygód Gołdap K30 46:37,9 (3)

48 Karólewski Piotr Bartoszyce UKS 1 Bartoszyce M30 47:15,4

49 Dawidejt Dariusz Augustów ATP Augustów  M20 47:16,5

50 WOŁYNIEC EMILIA GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP K30 47:35,4 (4)

51 Budner Bronisław Bęsia  M50 47:50,8

52 Jaworek Krzysztof Warszawa M30 48:15,6

53 Markowicz Wojciech Nisko M20 48:30,1

54 Szczepaniak Arkadiusz Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo M30 48:35,9

55 Pachliński Dawid Łęczyca M20 48:39,9

56 Jurgielski Krzysztof Węgorzewo M30 49:05,9

57 Grabowska Anna Szczytno K30 49:06,7 (5)

58 Dorbach Katarzyna Wydminy Biegam bo lubie Wydminy K30 49:30,5 (6)

59 Lenart Miłosz Kętrzyn    M40 49:56,0

60 Kiśluk Jarosław Mikołajki  M40 50:34,1

61 Kiśluk   Bartosz Mikołajki M30 51:18,2

62 Banach Dariusz Mikołajki M40 53:24,3

63 Pakulski Piotr Sosnowiec LENIWCE TEAM M20 53:41,4

64 Jankowski Szymon Mrągowo Baza Mrągowo M20 54:05,8

65 TYLAK  Tomasz Węgorzewo WSIiZ M20 55:13,9

66 Mrożek Mateusz Kraków Capgemini M20 55:27,4

67 Kasińska Danuta Giżycko K40+ 56:32,1 (7)

68 Parakiewicz Luiza Wydminy BiegamZMarcinem K30 56:39,7 (8)

69 Chmielewski Tadeusz Wydminy Biegam bo lubie Wydminy M60+ 57:00,7

70 Zarzecka Mariola Kętrzyn Leszcze Kętrzyn K30 57:02,3 (9)

71 Holewiński Ryszard Giżycko M40 57:04,6

72 Łowicka-Bryła IZABELA   Bartoszyce K40+ 57:12,2 (10)

73 ŻYŹNIEWSKA KATARZYNA KĘTRZYN LESZCZE K30 57:18,8 (11)

74 Ułasewicz Barbara Kętrzyn K40+ 57:20,3 (12)

75 Przedwojewska Anna OLSZTYN K30 58:28,9 (13)

76 Jankowski Kordian Mrągowo M20 59:21,0

77 Saltanowicz Ryszard Ruda Śląska M60+ 59:42,1

78 ŻACZEK RAFAŁ Mikołajki M30 01:00:03

79 Mikulski Józef Wilkasy ES-SYSTEM Wilkasy M50 01:00:03

80 Lemancewicz Jan Wilkasy ES-SYSTEM Wilkasy M60+ 01:00:20

81 Miasojedow Bożena Warszawa Aks Polonia Warszawa K40+ 01:00:36 (14)

82 Brejska Kamila Sklep Biegacza.com K30 01:01:24 (15)

83 Przyborowska Urszula Pisz K20 01:03:04 (16)

84 Aleksandrowicz Monika Mrągowo K30 01:03:05 (17)

{AdmirorGallery}kamilo31{/AdmirorGallery}

Dystans 4,5 km (klasyfikacja open)

1 Złotucha Łukasz Bartoszyce UKS Jedynka Bartoszyce 15:07,2

2 Wronowski Rafał Banie Mazurskie 15:17,3

3 Grądzki Wojciech Warszawa AZS AWF Warszawa 15:28,4

4 Żigis Edgar Podbrzezie Litwa 15:34,1

5 Kotowicz  Grzegorz Węgorzewo 17:15,5

6 Wronowski Dawid Banie Mazurskie  17:39,2

7 CZOPEK Jarosław EŁK MARATONKA GRAJEWO 18:00,3

8 Grzęda Tomasz Szydłowiec LENIWCE TEAM 18:51,2

9 Wielgus Mateusz Gołdap 19:40,2

10 Skrzecz Remigiusz Bartoszyce UKS Jedynka Bartoszyce 19:42,6

11 Skaradziński Mateusz Pisz Szkoła Podstawowa nr 1 w Piszu 19:43,3

12 Antosiewicz Krzysztof Pisz SP 1 Pisz 19:44,1

13 Borkowski Hubert   Pisz SP 1 Pisz 19:52,0

14 Tercjak Zofia Woźnice Atos Woźnice 20:45,6 (1)

15 Górski   Jan Pisz SP 1 Pisz 20:46,4

16 Tercjak Małgorzata Woźnice Atos Woźnice 20:47,3 (2)

17 Dziczek Arkadiusz Woźnice UKS ATOS Woźnice 21:24,0

18 Supiński Jakub Pisz 21:25,9

19 Wiśniewski Kazimierz Pisz 21:30,7

20 Pakulski Piotr Sosnowiec 21:31,4

21 Luśnia Anna Kętrzyn W-MOSG k 21:39,6 (3)

22 Radomski Mirosław Giżycko 22:01,7

23 Przęzak Jan Rydzewo m 22:02,8

24 Mejcz Ola Gołdap 22:05,6 (4)

25 Kłos Paweł Pisz SP1 Pisz 22:25,8

26 Górny   Wojciech Piecki 22:30,0

27 Bognacka Alicja Mikołajki 22:53,2 (5)

28 Przyborowska Urszula Pisz 23:01,9 (6)

29 Cybul Katarzyna Mrągowo 23:04,9 (7)

30 Jankowska Kinga   Mrągowo 23:49,8 (8)

31 Pliszewski Mariusz Mrągowo 24:20,9

32 Piankowski Przemysław Pisz 26:36,2

33 Małkowski Adam Pisz 28:17,5

34 GAŁKA ANNA Mikołajki 28:18,0 (9)

35 Lipiński Jakub Jakub Pisz SP 1 Pisz 28:27,9

36 Wiktorko Wiktor Pisz 28:31,3

37 Kubit Iwona Mława Tempo   28:35,2 (10)

38 Wesołowski Damian Pisz 29:41,5

39 Piankowska Alicja Pisz 30:01,2 (11)

40 Szamrej Natalia Pisz 30:01,9 (12)

41 Kozera Krzysztof Niegowoniczki 30:14,2

42 Pliszewska Patrycja Mrągowo 38:35,1 (13)

43 Długosz Katarzyna  Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 38:35,9 (14)

{AdmirorGallery}kamilo32{/AdmirorGallery}

Biegi młodzieżowe

Dziewczęta

100m (2006 i młodsi)

1 Murach Maja Mikołajki 2006

2 Leszczyńska Amelia Mikołajki 2006

3 Walentynowicz Zofia Woźnice 2007

4 Neumann Martyna Woźnice 2006

5 Prusinowska Maria Mikołajki 2007

6 Zawalich Kaja Mikołajki 2006

7 Giruć  Matylda Mikołajki 2007

8 Neumann Karolina Woźnice 2009

300m (2004-2005)

1 Wawrzynowicz Julia Faszcze 2004

2 Dobrach Ola Wydminy 2004

3 Banach Laura Mikołajki 2004

4 Biegaj Oliwia Baranowo 2004

5 Parat  Paulina Gołdap 2004

6 Furtak Julia Mikołajki 2004

7 Kordek Kamila Woźnice    2005

8 Stręt Magdalena Mikołajki 2004

9 Cecot Maja Olsztyn 2005

10 Kiśluk Marta Mikołajki 2004

11 Szkulska Maria Woźnice 2005

12 Podeszwa Maja Mikołajki 2005

13 Pisarek Nikola Baranowo 2005

14 Terlik Aleksandra Mikołajki 2005

500m (2002-2003)

1 Polonis Wiktora Zełwągi 2002

2 Chrostkowska Martyna SP1 Pisz 2002

3 Kłos   Karolina SP1 Pisz 2002

4 Plona Natalia SP1 Pisz 2002

5 Kaczmarczyk Julita SP1 Pisz 2002

6 Wiśniewska Emilia SP1 Pisz 2002

7 Góralczyk Marta Mikołajki 2002

8 Jankowska Oliwka LA OSiR Gołdap 2003

9 Żabicka Ewa SP1 Pisz 2002

10 Giruć Gabriela Mikołajki 2002

11 Elert Kasia Mikołajki 2002

12 Budrewicz Natalia Mikołajki 2002

13 Kuźmicka Zosia Mikołajki 2002

14 Maciejewska Aleksandra Mikołajki 2002

15 Grochowska Amelia Faszcze 2002

16 Grzelakowska Zuzanna Faszcze 2003

800m (2000-2001)

1 Sawko Karolina Podbrzezie 2000

2 Karolina Breber UKS Jedynka Bartoszyce 2000

3 Połjańska Oliwia UKS Jedynka Bartoszyce 2001

4 Duda  Patrycja SP1 Pisz 2000

5 Dziatkowska Weronika LA OSiR Gołdap 2001

6 Kraus Klaudia SP1 Pisz 2000

7 Pucyk Natalia SP1 Pisz 2001

8 Kozłowska Dominika LA OSiR Gołdap 2001

9 Wesołowska Roksana SP1 Pisz 2001

10 Piankowska Alicja SP1 Pisz 2000

11 Domżalska Dolores SP1 Pisz 2001

12 Reszczyńska Julia LA OSiR Gołdap 2001

13 Kurek Maja SP1 Pisz 2001

14 Urbanowicz Urszula SP1 Pisz 2001

15 Kłok  Agata SP1 Pisz 2000

16 Szamrej Natalia SP1 Pisz 2000

17 Wiśniewska Natalia SP1 Pisz 2001

18 Rydzewska Patrycja UKS ATOS Woźnice 2001

19 Brzostek Nikola SP1 Pisz 2001

20 Klenker Karolina Grabówek 2001

21 Kachel Karolina Olszewo                              2001

 

1000m (1997-1999)

1 Tercjak Zofia UKS ATOS Woźnice 1999

2 Tercjak Małgorzata UKS ATOS Woźnice 1999

3 Mejcz Ola LA OSiR Gołdap 1997

4 Fredo Karolina UKS Jedynka Bartoszyce 1997

5 Twarowska Karolina LA OSiR Gołdap 1998

6 Jankowska Kinga Mrągowo 1999

{AdmirorGallery}kamilo30{/AdmirorGallery}

Chłopcy

100 m (2006 i młodsi)

1 Pieczar Jakub Ostróda 2006

2 Wielgus Patryk Gołdap 2006

3 Broch Fabian Gryżliny 2006

4 Malinowski Adrian Pisz 2007

5 Brodowski Olaf Prawdowo 2006

6 Walentynowicz Michał Mikołajki 2006

7 Dębek Wiktor Mikołajki       2006

8 Gajkowski Kacper Zełwągi 2006

9 Wawrzynowicz Gabriel Mikołajki 2006

10 Sierocki Dominik Giżycko 2006

11 Śliwiński Jakub Prawdowo 2006

12 Nosalski Hubert Mikołajki 2006

13 Śliwiński Łukasz Zełwagi 2007

14 Śliwiński Mateusz Prawdowo 2009

15 Kruchelski Franek Warszawa 2008

16 Nosalski Filip Mikołajki 2010

17 Stręt Dawid Mikołajki 2007

18 Szkuta Mikołaj Warszawa 2009

19 Brodowski Staś Prawdowo 2010

300m (2004-2005)

1 Niegot Norbert Mikołajki 2004

2 Pureda Jakub LA OSiR Gołdap2004

3 Januszkiewicz Iwo LA OSiR Gołdap 2005

4 Ceberek Nikodem Baranowo 2005

5 Błaszczyk Łukasz Woźnice 2005

6 Baczewski Dominik Woźnice 2004

7 Kocenko Wiktor Prawdowo 2005

8 Majewski Dawid Woźnice 2005

9 Wawrzynowicz Dawid Faszcze 2005

10 Szyłejko Dominik Woźnice 2005

11 Pieczarka Michał Olsztyn 2005

500m (2002-2003)

1 Neumann Dawid UKS ATOS Woźnice 2002

2 Szczepanek Bartosz UKS ATOS Woźnice 2003

3 Piszczek Łukasz LA OSiR Gołdap 2003

4 Bykowski Michał Mikołajki  2002

5 Stępień Dominik Baranowo 2002

6 Bakun Dominik UKS ATOS Woźnice 2003

7 Bogdan Kacper Olszewo 2002

8 Prusinowski Igor Mikołajki 2003

9 Kisiel Mateusz Olszewo 2002

10 Kuliś Miłosz SP1 Pisz 2002

11 Romanowski Krystian SP1 Pisz 2002

12 Nicewicz Kacper SP1 Pisz 2002

13 Wasilewski Bartłomiej SP1 Pisz 2002

800m (2000-2001)

1 Borkowski Hubert SP1 Pisz 2000

2 Skaradziński Mateusz SP1 Pisz 2000

3 Antosiewicz Krzysztof SP1 Pisz 2000

4 Ferdo Marek UKS Jedynka Bartoszyce 2001

5 Ripiński Jakub SP1 Pisz 2000

6 Pawłowski Bartłomiej UKS Jedynka Bartoszyce 2001

7 Supiński Jakub SP1 Pisz  2000

8 Wójtowicz Alan SP1 Pisz 2001

9 Semaszko Jarosław Pobrzezie 2000

10 Jagielski Maciej UKS Jedynka Bartoszyce 2000

11 Piankowski Przemysław SP1 Pisz 2000

12 Małkowski Adam SP1 Pisz 2000

13 Woktorko Wiktor SP1 Pisz 2000

14 Tołoczko Jakub UKS Jedynka Bartoszyce 2000

15 Kunach Aleksander SP1 Pisz 2000

16 Dowgielewicz Kamil UKS Jedynka Bartoszyce 2001

17 Kłos Paweł SP1 Pisz 2000

18 Polkowski Gabriel SP1 Pisz 2001

19 Szablak Paweł Baranowo 2001

20 Waszkiewicz Bartosz SP1 Pisz 2001

21 Charubin Łukasz SP1 Pisz 2001

22 Wesołowski Damian SP1 Pisz 2000

23 Skulmowski Jan SP1 Pisz 2000

24 Buczyński Mateusz SP1 Pisz 2001

25 Lutrzykowski Michał UKS ATOS Woźnice 2001

26 Kłos Oskar Baranowo 2000

27 Plona Kacper Mrągowo 2001

28 Lipiński Bartłomiej SP1 Pisz 2000

29 Pliszewski Kacper SP1 Pisz 2001

30 Norwa Nikodem Mikołajki 2004

1500m (1997-1999)

1 Matusiak Cezary UKS Jedynka Bartoszyce 1997

2 Wielgus Mateusz LA OSiR Gołdap 1998

3 Skoczylas Dawid UKS Jedynka Bartoszyce 1997

4 Czernigowski Dariusz Pobrzezie 1998

5 Greber Dawid UKS Jedynka Bartoszyce 1999

6 Poreda Konrad LA OSiR Gołdap 1999

7 Wronowski Albert Banie Mazurskie 1999

8 Ferenc Maciej UKS Jedynka Bartoszyce 1998

9 Figat Bartosz UKS Jedynka Bartoszyce 1999

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x