VII Mistrzostwa Mazur w Biegu „ Superoes Mikołajki 2014” (FOTO) – Z uśmiechem do mety

Na torze Superoes pod Mikołajkami, gdzie odbywa się prolog Rajdu Polski w niedzielę (27 kwietnia) rozegrano VII Mistrzostwa Mazur w Biegu na 10 kilometrów. Do rywalizacji przystąpiło ponad 120 zawodników, z których zdecydowanie najszybszy okazał się HENADZ VERKHAVODKIN z Grodna. O ponad półtorej minuty wyprzedził Pawła Pszczółkowskiego (Olsztyn) Czwarty był kolejny uczestnik z Warmii i Mazur Bartek Osior z Wydmin.

Organizatorzy zaproponowali mniej biegaczom także dystans 4,5 km. Tu najlepszy byl Łukasz Złotucha z Bartoszyc przed Mateuszem Wielgusem z Gołdapi i Pawłem Czeczko (Białoruś). Wśród pań wygrała Dominika Słomińska – AZS UWM Olsztyn

Dystans 10 km (open)

1 VERKHAVODKIN HENADZ M 1 1983   M 30-39 POL GRODNO-BIALORUS DINAMO 0:32:20

2 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ M 2 1988 M 0-29 POL OLSZTYN 0:33:57

3 NOSARZEWSKI KONRAD M 3 1991 M 0-29 POL STUPSK MAZ 0:34:53

4 OSIOR BARTEK M 4 1983 M 30-39 1 POL WYDMINY 0:35:47

5 GODLEWSKI ANDRZEJ M 5 1985 M 0-29 1 POL BO RAWSKIE KS ŁOMŻANIE 0:35:51

6 KOCHNA DANIEL M 6 1990 M 0-29 2 POL MIKOŁAJKI NIEZRZESZONY 0:35:53

7 LU ŚNIA ANDRZEJ M 7 1976 M 30-39 2 POL KĘTRZYN STRAŻ GRANICZNA KĘTRZYN 0:35:57

8 NAJDZION ROBERT M 8 1976 M 30-39 3 POL OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 0:36:06

9 STELWACH LESZEK M 9 1963 M 50-59 1 POL PISZ 0:36:21

10 BU KWAŚ TOMASZ M 10 1982 M 30-39 4 POL GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 0:36:48

11 KUCIEJCZYK HENRYK M 11 1959 M 50-59 2 POL SZYDŁOWO 0:36:51

12 KAMIŃSKI ANDRZEJ M 12 1976 M 30-39 5 POL OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 0:37:16

13 BORUCKI DARIUSZ M 13 1965 M 40-49 1 POL GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 0:37:39

14 KARNIŁOWICZ DAWID M 14 1984 M 30-39 6 POL ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 0:37:49

15 KOPEĆ WALDEMAR M 15 1970 M 40-49 2 POL ŁOWICZ 0:38:20

16 NOSARZEWSKI WALDEMAR M 16 1967 M 40-49 3 POL AKM OLIMP OLSZTYN 0:38:21

17 PRZEDWOJEWSKI TADEUSZ M 17 1969 M 40-49 4 POL AKM OLIMP OLSZTYN 0:38:32

18 RESZKA MATEUSZ M 18 1993 M 0-29 3 POL KLUB BI EGACZA MRĄGOWO 0:38:34

19 BAREWSKI BOGDAN M 19 1954 M 60 i więcej 1 POL WARSZAWA WARSZAWIAKY 0:38:43

20 BARSZCZEWSKI TADEUSZ M 20 1974 M 40-49 5 POL KLUB BI EGACZA MRĄGOWO 0:38:53

21 KUBIT TADEUSZ M  21 1974 M 40-49 6 POL MŁAWA   0:39:01

22 DORBACH JACEK M 22 1973 M 40-49 7 POL WYDMINY BBL WYDMINY 0:39:14

23 KURO PATKA ANDRZEJ M 23 1963    M 50-59 3 POL OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 0:39:22

24 BRYŁA ARTUR M 24 1971 M 40-49 8   POL BARTOSZYCE 0:39:44

25 BURACZEWSKI BARTOSZ M 25 1991 M 0-29 4 POL KOWALE OLECKIE 0:39:47

26 FIG AT MIROSŁAW  M 26 1958 M 50-59 4 POL UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 0:40:15

27 KIŚLUK JACEK M 27 1978 M 30-39 7 POL MIKOŁAJKI BIEGAMBOLUBIĘ MIKOŁAJKI 0:40:48

28 BRONAKOWSKI PIOTR M 28 1979 M 30-39 8 POL OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 0:41:15

29 BIELSKI TOMASZ M 29 1973 M 40-49 9 POL GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 0:41:29

30 BALCEWICZ KAMIL M 30 1978 M 30-39 9 POL MRĄGOWO 0:42:00

Pełne wyniki

Wyniki_10km.pdf

{AdmirorGallery}miku133{/AdmirorGallery}

Dystans 4,5 km

1 Złotucha Łukasz M 1 Bartoszyce Uks ,,Jedynka” Bartoszyce 0:14:35

2 Wielgus Mateusz M 2 Gołdap La Osir Gołdap 0:14:46

3 Czeczko Paweł M 3 Białoruś 0:14:59

4 Grądzki Wojciech M 4 Giżycko Azs Awf Warszawa/ Bbl Giżycko 0:15:13

5 Brynda Marcin M 5 Olecko Olecko Biega/Maratonka Grajewo 0:15:48

6 Skrzecz Remigiusz M 6 Bartoszyce Uks ,,Jedynka” Bartoszyce 0:16:39

7 Nieścier Krzysztof M 7 Bogaczewo Brak 0:17:56

8 Poreda Konrad M 8 Gołdap La Osir Gołdap 0:18:01

9 Kamil Długosz M 9 Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 0:18:13

10 Kręciewski Kamil M 10 Ukta 0:18:15

11 Trzebiński Ryszard M 11 Ełk Maratonka Grajewo 0:18:25

12 Bester Bartosz M 12 Gołdap La Osir Gołdap 0:18:48

13 Słomińska Dominika K 1 Olsztyn Azs-Uwm 0:18:54

14 Wołyniec Emilia K 2 Gołdap Łowcy Przygód Gołdap 0:19:06

15 Fredo Karolina K 3 Bartoszyce Uks ,,Jedynka” Bartoszyce 0:19:47

16 Dziemian Karol M 13 Olsztyn 0:19:52

17 Samsel Jakub M 14 Ukta Osp Ukta 0:19:54

18 Świderski Daniel M 15 Mikołajki Bez Ciergieli 0:20:27

19 Grądek Alina K 4 Ławki 0:20:28

20 Iwterewicz Paweł M 16 Olecko Olecko Biega 0:21:00

21 Morawski Mariusz M 17 Olecko 0:21:01

22 Sienkiewicz Weronika K 5 Olecko 0:21:38

23 Józefiak Paweł M 18 Płock 0:21:45

24 Tercjak Zofia K 6 Baranowo Uks Atos Woźnice 0:21:54

25 Tercjak Małgorzata K 7 Baranowo Uks Atos Woźnice 0:21:55

26 Stasiłowicz Małgorzata K 8 Mrągowo 0:22:36

27 Michajżyszyn Tomasz M 19 Mikołajki Bez Ceregieli 0:22:49

28 Kuliś Miłosz M 20 Pisz Sp1 Pisz 0:22:56

29 Stasiłowicz Patrycja K 9 Mrągowo 0:23:00

30 Dębowski Ryszard M 21 Mikołajki 0:23:15

31 Filipiak Magdalena K 10 Dźwierzuty 0:23:18

32 Januszkiewicz Iwo M 22 Gołdap La Osir Gołdap 0:23:38

33 Leszczyńska Julia K 11 Jabłońskie La Osir Gołdap 0:23:38

Pełne wyniki

Wyniki_4_5km.pdf

{AdmirorGallery}miku134{/AdmirorGallery}

Biegom dorosłych towarzyszyły zmagania dzieci i młodzieży na stosownie skróconych dystansach. Organizator imprezy Pan Wojciech Brodowski przesłał nam wyniki, dodał też, że cieszy się z dużej frekwencji uczestników przyjezdnych, martwi natomiast małe zainteresowanie miejscowej młodzieży.

Wyniki biegów dziecięcych i młodzieżowych

100m   2007 i młodsi                         

1 Filipowska Weronika SP 1 Pisz 2007

2 Józefiak Oliwia Montesovii 2007

3 Wilan Maja Nowe Sady 2008

4 Gromadzka Mariola SP 1 Pisz 2007

5 Warszawska Natalia SP1 Mrągowo 2008

6 Mocholla Amelia Ostróda 2007

300m   2005-2006                             

1 Bielak Karolina Woźnice 2005

2 Murach Maja Mikołajki 2006

3 Wójtowicz Inez SP1 Pisz 2005

4 Cecot Maja SP 33 Olsztyn 2005

5 Kurek Maja SP1 Pisz 2005

6 Kordek Kamila Woźnice 2005

500m   2003-2004                             

1 Długozima Aleksandra SP1 Pisz 2003

2 Wszołek Dominika SP1 Pisz 2003

3 Stachelek Kinga SP1 Pisz 2003

4 Kunach Urszula SP1 Pisz 2003

5 Polakowska Patrycja SP1 Pisz 2003

6 ParutMichalina LA OSIR Gołdap 2003

800m   2001-2002                             

1 Połujańska Oliwia UKS Jedynka Bartoszyce 2001

2 Chrostowski Martyna SP1 Pisz 2002

3 Wiśniewska Emilia SP1 Pisz 2002

4 Pucyk Natalia SP1 Pisz 2001

5 Leszczyńska Julia LA OSiR Gołdap 2001

6 Kłos Karolina SP1 Pisz 2002

1000m1998-2000                             

1 Tercjak Zofia UKS ATOS Woźnice 1999

2 Greber Karolina UKS Jedynka Bartoszyce 2000

3 Tercjak Małgorzata UKS ATOS Woźnice 1999

4 Marzec Karolina UKS Jedynka Bartoszyce 1997

5 Kuczyńska Katarzyna UKS Jedynka Bartoszyce 1998

6 Sienkiewicz Weronika Mrągowo 1999

100m   2007 i młodsi                        

1 Malinowski Adrian SP4 Pisz 2007

2 Kosakowski Miłosz SP1 Pisz2007

3 Bronkowski Filip SP10 Olsztyn 2007

4 Siej   Michał SP1 Pisz 2007

5 Chrostowski Leon SP1 Pisz 2007

6 Kałaska Jakub Mosty 2007

300m   2005-2006                             

1 Januszkiewicz Iwo LA OSiR Gołdap 2005

2 Bakun Kacper Woźnice 2005

3 Kosakowski Kacper SP1 Pisz 2005

4 Długozima Piotr Pisz 2005

5 Kosakowski Miłosz SP1 Pisz 2007

6 Bronakowski Adam SP10 Olsztyn 2005

500m   2003-2004                             

1 Piankowski Filip SP1 Pisz 2004

2 Charubin Maciej SP1 Pisz 2003

3 MrózKacper SP1 Pisz 2003

4 Szczepanek Bartosz UKS ATOS Woźnice 2003

5 Piszczek Jakub LA OSIR Gołdap 2003

6 Bartnicki Dominik UKS Jedynka Bartoszyce 2003

800m   2001-2002                             

1 Wójtowicz Alan SP1 Pisz 2001

2 Pawłowski Bartłomiej UKS Jedynka Bartoszyce 2001

3 Chechka Władysław Białoruś 2001

4 Długozima Patryk SP1 Pisz 2002

5 Banach Hubert Mikołajki 2001

6 Malinowski Sebastian SP1 Pisz 2001

1500m 1998-2000                             

1 Wielgus Mateusz LA OSiR Gołdap 1998

2 Ferenc Maciej UKS Jedynka Bartoszyce 1998

3 Greber Dawid UKS Jedynka Bartoszyce 1999

4 Poreda Konrad LA OSiR Gołdap 1999

5 Gnatkowski Adam Baranowo 1998

6 Bester Bartosz LA OSiR Gołdap 1999

                                              

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe giżycko Kętrzyn mikołajki Mrągowo Olsztyn Wydminy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x